Тизеры
Вход на сайтСчетчики

Рыбалка в Украине. Сайты о рыбалке. ТОП

Украина онлайн

 

  

Встановлення заборони вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах у водоймах Вінницької області пр

Информация от госорганов

 

 

РИБА ІДЕ НА ЗИМУВАЛЬНІ ЯМИ!

Информация от госорганов

Зима – найвідповідальніший період у житті риб. При зниженні температури у водоймах нижче 8 градусів починається зимова міграція водних біоресурсів до місця зимівлі. В цей період у мешканців водойм різко знижується активність, практично повністю припиняється споживання їжі, уповільнюється інтенсивність росту, знижується частота серцевих скорочень, сповільнюються реакції на подразники, обмін речовин в організмі підтримується за рахунок накопичених влітку жирових запасів.

Різні види риб по-різному готуються витримувати несприятливі погодні умови. Теплолюбиві види риб, такі як: лящ, короп (сазан), лин, карась, білий амур вже у жовтні-листопаді починають групуватися в стада і концентруватися у найглибших місцях водойм – зимувальних ямах, які характеризуються твердим дном, сповільненою течію та оптимальною концентрацією розчиненого у воді кисню, місцях, де вона буде в безпеці, де зможе знайти корм. У цих ямах риби майже три місяці перебувають без жодного руху, щільно притискаючись, один до одного. А ось хижі риби (щука, окунь, судак) в зимувальні ями не йдуть. І риб в цих ямах не чіпають, тому що ті, виділяють слиз, яка служить їм ізолюючим засобом. Харчуються хижаки в зимовий період рибкою, яка взагалі не реагує на крижаний панцир. До цих риб відносяться плітка, уклейка, йорж, вони то і складають зимовий раціон рибних хижаків.

Отже, як перезимує риба, як ми її збережемо взимку залежать і майбутні улови. Рибні запаси необхідно берегти та примножувати.

З метою їх збереження Управлінням охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області видано наказ від 15.10.2015 року № 38-О «Про встановлення заборони вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах у водоймах Вінницької області протягом 2015-2016 років», яким затверджено Перелік рибозимувальних ям рибогосподарських водних об’єктів Вінницької області , де заборонено промисловий та любительський і спортивний вилов риби з 1 листопада 2015 року і до початку нерестового періоду 2016 року - http://www.vdro.vn.ua/index.php/2011-05-30-11-05-48/349--2015-2016-.

Закликаємо всіх рибалок-любителів дотримуватись Правил любительського і спортивного рибальства: любительський лов риби в зимовий період (від льодоставу до скресання криги) дозволяється зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння з гачком не більше № 10, мормишкою, наживною і живцевою снастями із загальною кількістю гачків на водоймах загального користування не більше п’яти на рибалку. Добова норма вилову риби становить 3 кг.
У разі здійснення лову риби на рибозимувальних ямах порушники будуть притягуватись до адмінвідповідальності згідно чинного законодавства.


Звертаємось до всіх громадян, у разі виявлення фактів браконьєрства у водоймах Вінницької області, повідомляти про це на номер «гарячої» лінії Вінницярибоохорони: в робочий час (з понеділка по четвер з 0830 по 1730, в п’ятницю з 0830 по 1630) за телефоном 67-12-34, у неробочий час та святкові дні за
телефоном 67-12-40, а також можна надсилати інформацію на електронну пошту: Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.

 

Інформація про стан виконання заходів з охорони рибних запасів у водоймах Вінницької області за жовт

Информация от госорганов

Інспекторським складом Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області в ході проведення заходів з охорони рибних запасів та інших водних живих ресурсів водойм Вінницької області в жовтні 2015 року, викрито 47 порушень правил рибальства, а саме:

- 25 грубих порушень за ч.4 ст.85 КУпАП, пов’язаних з використанням заборонених сітних знарядь лову, сітних ловушок і колючих знарядь;

- 11 порушень любительського лову за ч.3 ст.85 КУпАП;
 

- 7 порушення за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП, пов’язане з незаконним продажем риби на ринках;


Складено 4 безгосподарських акти щодо виявлення безгосподарських сіток та риби на водоймах Вінницької області. За актами вилучення безхазяйного майна виявлено 6 безхазяйних знарядь лову та 5 кг риби.


Затримано 43 порушників правил рибальства, які нанесли збитки рибному господарству на суму 26639 грн..


Здійснюючи заходи щодо заборони незаконного продажу водних живих ресурсів інспекторами управління було проведено перевірки на ринках міст Вінницької області та м. Вінниці, в результаті яких було викрито 7 порушень порядку продажу риби та виявлено у порушника 27 кг риби, яка незаконно реалізовувалась.


По 32 справам матеріали були направлені в районні суди для вирішення питання про притягнення порушників до адміністративної відповідальності за скоєні правопорушення за ч.4 ст.85,ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.


Управлінням в цей період було розглянуто 11 справ про порушення правил рибальства за ч. 3 ст.85 КУпАП при цьому, до 8 застосовано штрафи на загальну суму 616 грн.. 

По матераілам vdro.vn.ua

 

 

Інформація про порядок функціонування телефону гарячої лінії та електронної пошти гарячої лінії у Вінницярибоохороні

Новости из мира рыбалки

Настав час працювати прозоро та чесно, якісно виконувати свої функціональні обов’язки, припинити незаконний вилов та браконьєрство на водоймах, оперативно реагувати на звернення громадськості, бути  максимально відповідальними у виконанні своїх обов’язків із охорони рибних ресурсів. Саме тому Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області нагадує усім громадянам небайдужим до долі рибної галузі, що у Вінницярибоохороні діє постійно телефон гарячої лінії та електронна пошта, на яку можна надсилати повідомлення про факти здійснення браконьєрства, незаконного вилову та реалізації водних біоресурсів.  Про факти вчинення корупційних дій працівниками органу рибоохорони просимо терміново повідомляти на електронну пошту та телефон гарячої лінії.Приймання повідомлень про вищезазначені факти здійснюється в робочий час (з понеділка по четвер з 0830 по 1730, в п’ятницю з 0830 по 1630) за телефоном 67-12-34, у  неробочий час та святкові дні за телефоном 67-12-40, а також можна надсилати інформацію на електронну пошту:  Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. .
«Шановні мешканці Вінниці та Вінницької області, звертаюсь до вас, як до свідомих громадян які дбають про майбутнє рибних запасів нашого краю, з проханням повідомляти про всі випадки браконьєрства на телефон гарячої лінії та електронної пошти. Сьогодні ми разом з вами будуємо в Україні громадянське суспільство, тому небайдужість і особиста залученість громадян надзвичайно цінні і корисні для органів рибоохорони!» - відзначив начальник Вінницярибоохорони.
Органи рибоохорони за підтримки громадськості лише разом та у тісній співпраці зможуть припинити незаконний вилов рибних запасів та зберегти багатство водних біоресурсів для майбутніх поколінь!

Джерело

 

На Вінниччині заборонили вилов раків

Новости из мира рыбалки

Заборона вилову раків 

Рибна інспекція Вінниччини до 10 вересня заборонила ловити раків у місцевих водоймах. Про це повідомляють в управлінні рибоохорони.

Вінничани мусять відмовитися від річкових делікатесів через те, що зараз раки линяють – скидають захисні жорсткі панцирі.

Захисники попереджають, порушників ловитимуть і каратимуть. Так, за одного рака доведеться заплатити 25 гривень 50 копійок. Крім того, інспектори рибоохорони мають право складати адмінпротоколи, згідно з якими порушнику встановлюється додатковий штраф. Його розмір залежить від завданої шкоди і становить від 3 до 10 неоподатковуваних мінімумів.

Після 10 вересня буде дозволено ловити членистоногих до 30 особин на добу. Але вони мають бути дорослими – не менше 10 см. Використовувати для ловлі можна вудки і спінінги. Решта знарядь є забороненими. Не допускається і вилов раків у темну пору доби із застосуванням підсвічування. 

джерело

 

Подпишитесь на новости сайта

feed-image
Поиск по сайту
Партнеры
Посл. коментарииКопирование материалов разрешается только при наличии активной гиперссылки на источник - сайт "Рыбалка на Винниччине"