Наказ № 30 від 18 травня 2011 р.

Державний комітет рибного господарства України
(Держкомрибгосп)
Головне Державне управління охорони, використання і відтворення
водних живих ресурсів та регулювання рибальства
у вінницькій області
(ВІННИЦЯДЕРЖРИБОХОРОНА)

 

Н А К А З
 
 

18 травня 2011 р.                          м. Вінниця                                 № 30

Про внесення змін до наказу
Вінницядержрибоохорони
 
від 16 березня 2011 року  № 10
  
 
           Відповідно   до   статей  25, 38  Закону  України   «Про  тваринний  світ», ст. 5 Тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.09.96  № 1192, наказу Державного комітету рибного господарства України від 29.05.2007 р. № 91,  зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.06.2007 року за № 569/13836 «Про внесення змін до Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об?єктах України», Положення про Головне державне управління  охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, за  результатами іхтіологічних спостережень та контрольних ловів  встановлено, що  в зв?язку з прохолодними погодними умовами в весняний період 2011 року в більшості видів риб продовжується  природнє   відтворення,
      
                                                НАКАЗУЮ:
 
 
       1. Внести зміни до п.1 наказу  Головного державного управління  охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області  від 16 березня 2011 року № 10 «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Вінницької області в 2011 році» в частині перенесення кінцевого терміну заборони спортивно – любительського і промислового вилову риби в річках Вінницької області та їх притоках з 21 травня 2011 року на 5 червня 2011 року.
 
2. Головному фахівцю Вінницядержрибоохорони (Гуменчук Н.І). до 20.05.11 р даний наказ довести  до відома Держрибагентства України, облдержадміністрації, користувачів водних живих ресурсів, товариства мисливців та рибалок, природоохоронних і правоохоронних органів  та  населення і оприлюднити зміни термінів весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних живих ресурсів через засоби масової інформації.
 
3.  Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
 
Начальник  Вінницядержрибоохорони                      І.О.Чернілевський
 

>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.