База відпочинку “Абрикос”

Перше, що кидається в очі приїжджаючим сюди – це гладь трьох найчистіших джерельних озер, уздовж яких і розкинулася база відпочинку з соковитим назвою «Абрикос». Високі сосни вкривають від сторонніх очей природну красу і гарантують чудовий вілпочинок, тишу і відсутність комарів. Дерев’яні будиночки та альтанки розсипані по території ніби відповідно до девізом: «Насолоджуйся сам і не заважай відпочивати іншому!». Одним словом, природа майже в первозданному вигляді.

Сама водна зона відпочинку також поділена на зони. Є тихе озеро, яке облюбували рибалки, оскільки тут удосталь водяться жирні карасі, коропи та білі амури. Улов можна тут же зварити самому або замовити місцевим кухарям, які готують відмінну юшку. Риболовля коштує 20 грн. за вудку в день.

Є озерце з піщаним пляжем і зручним спуском до води, де хочеться спокійно усамітнитися або провести приємно час тільки зі своєю компанією.

А є епіцентр всіх подій – велике озеро, де на воді стоїть велика альтанка-купальня, з прилеглим до неї загончик для маленьких “жабенят”. Тут же на березі – намет на 80-100 чоловік, куди можна привезти і колег на корпоратив і друзів-родичів на ювілей і навіть провести весілля.

Затягнулося веселощі – не біда. Затишні будиночки, а в крайньому випадку і намети які здають напрокат, візьмуть всіх бажаючих залишитися з ночівлею. Ціни доступні кожному – 2, 4, 6 місцеві будиночки коштують 35 грн. на добу з однієї людини. Провести цілий день в зручній альтанці, купаючись і насолоджуючись місцевими красотами, обійдеться і того дешевше – 10 грн. з людини. При цьому користування всіма доступними зручностями (туалетом, умивальниками, душовими кабінками) включено у вартість.

Гостей з міста можна представити автобусом вартістю 3 грн. з пасажира в 1 сторону. Тури вихідного дня – 15 грн. з чол.

Також Перебування в «Абрикосі» можна урізноманітнити спортивними іграми. Більярд під відкритим небом, настільний теніс плюс поле для матчів, де добре зіграти в волейбол і футбол. Любителі екзотики можуть також повправлятися в міні-гольфі – спорядження вам видадуть на місці.

Взимку тут налагоджений прокат лиж і санок і навіть в планах побудувати бугельний підйомник – горбиста місцевість навколо озер сприяє облаштуванню міні-Буковеля.

«Тарифи»

Будиночки без зручностей (2, 4, 6 місць):
Пн-Чт: 90 грн / чол. добу;
Пт-Нд: 250 грн. 2-х місний будиночок / добу;
400 грн. 4-х місний будиночок / добу;
500 грн. 6-х місний будиночок / добу;
Альтанки (5-80 чол.):
35 грн / чол + мангал безкоштовно (хв. 100 грн. За альтанку);
30 грн / чол + мангал безкоштовно (від 10 чол.);
Риболовля – 100 грн / день (улов до 5 кг, не більше 4 снастей)
Дрова – 35 грн.
Більярд – 30 грн. / Год
Настільний теніс – 20 грн. / Год
Прокат палатки – 25 грн. / Чол
Прокат катамаранів – 30 грн / 30 хвилин
Як до нас дістатися?

На машині
Їдете 12 км від Гроша на вул. Чехова, доїжджаєте до повороту на Липовець (орієнтир – кафе “Лісова сторожка”). Далі їдете прямо 1 км, праворуч від себе бачите бетонну стелу ТОВ “Михайлівське” і наш покажчик і повертаєте направо, далі їдете ще 500 метрів, слідуючи головній дорозі і побачите наш покажчик і поворот направо на ґрунтову дорогу, повертаєте направо, проїжджаєте 300 метрів і ви на місці

На громадському транспорті
На автобусній зупинці, що біля “Гроша” на вул. Чехова, сідайте в будь-який автобус, який їде в сторону Липовця, вам потрібно вийти на зупинці “Бетонка”. Краще відразу ж попередити водія, зупинка буде через 10-15 хвилин. Виходьте з автобуса і йдете прямо до першого повороту на грунтову дорогу (він буде метрів через 500), звертаєте направо на ґрунтову дорогу, йдете по ній ще 500 метрів і впираєтеся в лісосмугу, відразу за нею наша база.

Контакти:

abrikos-camp.org.ua
+38 067 753-51-65
+38 093 879-83-96
nextpromoua@gmail.com
Skype: Nextpromoua

>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.