База відпочинку “Родове гніздо”

Зелений туризм від мережі садиб “Родове гніздо” (с. Канава, с. Губник, с. Гармаки) – дає можливість ознайомитися з культурою краю, його історією, релігією і природним потенціалом!

З огляду на безцінне природне багатство і неповторну красу українського краю, щедрість української землі, різноманітність природних ресурсів, помірний клімат, насичене подіями історичне минуле України і гостинність місцевих жителів – український зелений туризм може по праву вважатися візитною карткою нашої країни.

Мережа садиб «Родинне гніздо» розташовується в трьох селах:

с. Гармаки, Барський район
с. Губник, Гайсинський район
с. Канава, Тиврівський район

 

Контакти

Вінницька область, Барський район, с. Гармаки, вул. Леніна, 43

Вінницька область, Гайсинський район, с. Губник, вул. Набережна, 72

Вінницька область, Тиврівський район, с. Канава, вул. Коцюбинського, 10

Сайт: zeleniyturizm.com.ua

Телефони: (098) 079-31-99; (073) 033-82-82

E-mail: info@zeleniyturizm.com.ua

Гостьова садиба «Родове гніздо» в колоритному селі Гармаки, Барського району – це прекрасне місце для гарного проведення часу з рідними та близькими. У садибі кожен відпочивальник зможе відпочити від міської суєти і насолодитися спокоєм і тишею.

Гостям для комфортного проживання пропонуються:

Люкс номери, оформлені в дерев’яному стилі;
Напівлюкс номери в європейському стилі;
Українські хати-мазанки, яким вже понад 100 років.
Гостьова садиба «Родове гніздо» в селі Губник – це прекрасна можливість відволіктися від міської суєти, роботи і повсякденних турбот. Свіжий сільський повітря, мальовнича природа, смачна їжа, якісний сервіс – все це зробить Ваш відпочинок повноцінним і незабутнім. Наша база відпочинку розташувалося біля річки Південний Буг і знаменитого затопленого кар’єру. Садиба в селі Губник розрахована на 20-ть гостей.

Для проживання пропонуються:

Комфортні люкс номера в європейському стилі (з усіма зручностями і сніданками);
Номери напівлюкс в українському традиційному стилі (з усіма зручностями і сніданками);
Номери стандарт – традиційні хати-мазанки, виконані в українському стилі.
Гостьова садиба «Родове гніздо» в мальовничому селі Канава, Тиврівського району – колоритне місце для комфортного і умиротворення відпочинку, яке розташоване на березі річки Південний Буг.

Відпочиваючим для проживання пропонуються:

Будиночки з зрубу в європейському стилі;
Колоритна хата-мазанка в українському стилі, якій більше 100-та років.
Гостьова садиба «Родове гніздо» в селі Канава – це ідеальне місце для організації різних корпоративних заходів. На великий властивою території є комфортабельна дерев’яна альтанка, яка розрахована на 40 посадочних місць, мангал, гриль, ліс, спортивний та дитячий майданчик, а також облаштовані місця для риболовлі.

Гостьова садиба в селі Канава – це ідеальне місце для любителів зеленого туризму, тут можна по-справжньому відпочити і насолодитися мальовничою природою.

>

База відпочинку “Родове гніздо”: 1 коментар

  1. Добрый день. Можно ли увидить домик со сруба как выглядят комнаты из нутри. Узнать стоимость сауны, если возможно чанов, если есть квадроциклы и конечно рыбалка. Есть ли питание на территории и по каким ценам всё это.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.