Сучасне світлодіодне освітлення

Сучасне світлодіодне освітлення

Світлодіодні лампи та світильники стали невід’ємною частиною сучасного освітлення, завдяки своїм численним перевагам. Давайте розглянемо деякі з них: Читати далі “Сучасне світлодіодне освітлення”

Просимо підтримати петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно) №22/208048-еп

ШАНОВНИЙ ПРЕЗИДЕНТЕ.
Прошу Вас присвоїти звання Героя України (посмертно) хороброму захиснику нашої Батьківщини старшому солдату військовослужбовцю Гульчаку Віктору Анатолійовичу 25.09.1986р.н.,жителю Вінницької області смт.Стрижавка.
З перших днів повномасштабного вторгнення він не міг стояти осторонь і 27 лютого 2022 року він поповнив ряди Захисників України.12 серпня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Роботине Запорізької області в результаті проведення штурмових дій позиції противника, стрілецького бою та мінометного обстрілу з напрямку населеного пункту Вербове Запорізької області отримав поранення. Був доправлений до Запорізької міської клінічної лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги. Після операцій Віктор перебував у комі, боровся за життя дві доби, але 14 серпня його серце зупинилося. Герою було лише 36. Читати далі “Просимо підтримати петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно) №22/208048-еп”

Південний Буг фото

Тут представлені фотографії річки Південний Буг, яка протікає через Вінницю. Всі фото Південного Бугу зняті в різних місцях нашими рибалками на спільних і одиночних рибалках.

Довідка (Вікі): Південний Буг (укр. Південний Буг; польськ. Po?udniowy Buh) – річка на південному заході України довжиною 806 км. Басейн 63 700 км?. Єдина велика річка України, повністю протікає на її території.

Читати далі “Південний Буг фото”

404

404

Приносимо свої вибачення, але вміст, який Ви запросили, не знайдено, недоступно або було видалено.

Ви можете скористатися пошуком по сайту: