ЧАС ВСЕ РОЗСТАВЛЯЄ НА СВОЇ МІСЦЯ

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

ЧАС ВСЕ РОЗСТАВЛЯЄ НА СВОЇ МІСЦЯ 29 жовтня 2014 року, оперативною групою Вінницярибоохорони, що проводила рибоохоронний рейд на Антонівському водосховищі поблизу м. Бар, Вінницької області, під час встановлення заборонених знарядь лову – зябрових сіток були затримані місцеві жителі з с. Антонівка, Барського району громадянин Ігор М. і громадянка Вікторія К., які крім подружніх стосунків, мають, як виявилось, і спільні рибацькі інтереси.

Стандартна ситуація, що неодноразово зустрічається в рибоохоронній практиці, і при відсутності певної суми збитків, нанесених рибним запасам, управління зазвичай про такі окремі факти громадськість не інформує.

В даному ж випадку, цей факт заслуговує на увагу, адже затримані особи, як виявилось, щільно пов’язані з подіями, що відбулись на Антонівському водосховищі в травні 2014 року і викликали такий резонанс в пресі, що навіть перші керівники облдержадміністрації назвали це браконьєрським «бєспрєдєлом». Проте наші порушники були в той час «по інший бік барикад».

Нагадаємо, 20 травня цього року, в період нересту риби, представники «Правого сектору», викликані місцевими жителями, затримали охоронників ТОВ «Глинянкофф», яке займається рибогосподарською діяльністю на Антонівському водосховищі, з сітками, рибою,човном і т.д.

І тут цікаве! Найбільш активними місцевими «природолюбами», що викликали представників «Правого сектору» і організували захоплення риболовецької бази ТОВ «Глинянкофф», були наші знайомі Ігор М. і Вікторія К.!?

Як каже народна мудрість – «час все розставить на свої місця»!

Антонівське водосховище до 2012 року, скажімо так, було безхазяйним і таким собі «клондайком» для місцевих браконьєрів, які неодноразово затримувались, проте не відмовлялись від легкої наживи, тому що розуміли – район віддалений і рибоохорона не всюдисуща. «Ну, цей раз попалися, на наступний може дай бог мине». Поява постійної охорони на водосховищі явно порушила плани місцевих любителів підзаробляти на рибі.

Подумати, не маючи в користування ні ставка, ні навіть копанки, звідки наша Вікторія К. могла брати свіжу рибу і постійно продавати її на ринку в м. Бар. В останній раз вона притягувалась до адміністративної відповідальності за незаконний продаж риби у 2012 році. В цей же рік, після зариблення, ТОВ «Глинянкофф» почав активно здійснювати охорону водного об’єкта.

Тож, по перше, час довів, що наші «природолюби» Ігор М. і Вікторія К. виявились звичайними місцевими браконьєрами, а представників «Правого сектору», які намагаються наводити і підтримувати порядок на місцях, використали як служба захисту корпоративного інтересу цих браконьєрів.

По друге, кого цікавить розвиток подій, що відбулися 20 травня, Апеляційний суд Вінницької області скасував постанову Барського районного суду про винуватість охоронників ТОВ «Глинянкофф» і встановив, що вина їх не доведена.

Крім того, судом встановлено показами всіх свідків по справі, що охоронники «одразу після прибуття до берега… фактично були незаконно позбавлені волі … на них напали невідомі люди, як потім з’ясувалось це були представники «Правого сектору», накинули їм на голови мішки, примушували зізнатись, погрожували застосувати насильство, били, спричинили тілесні ушкодження, в цих умовах вони вимушені були дати пояснення проти себе працівникам рибоохорони, які приїхали значно пізніше».

 Сумно усвідомлювати, але такі методи «правдоутвердження», що застосовують деякі представники наших найактивніших громадських організацій, є реаліями нашого життя і в це важко не повірити.

Источник: vdro.vn.ua

 

>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.