Дистанційна онлайн-школа АЗК запрошує на навчання!

Шановні батьки та учні!

Сучасна дистанційна онлайн-школа, де навчання стає легким, захоплюючим і доступним для всіх! Незалежно від вашого місця проживання чи розкладу, тепер у вас є можливість отримати якісну освіту онлайн.

Чому варто обрати онлайн-школу АЗК?

Дистанційне навчання у школі має ряд переваг:

Школа пропонує навчання у невеликих групах до 8 учнів, що дає можливість максимально та якісно приділити увагу кожному учаснику навчального процесу. Кожен учень отримує власний електронний щоденник, в якому можна знайти завдання з усіх предметів, інформацію про відвідування занять та отримані заліки. Тут також є коментарі вчителів і можливість звернутися до них з будь-якими питаннями.

Щоденно, в залежності від класу, проводиться 5-6 повноцінних онлайн уроків протягом 5 днів на тиждень. Кожен урок ретельно підготовлений з урахуванням найновіших методик навчання.

Факультети онлайн-школи включають:

  • Образотворче мистецтво;
  • ЛФК;
  • Вивчення додаткової іноземної мови;
  • Робототехніка.

Студенти можуть обирати напрямок, який їх найбільше цікавить.

В уроках використовуються інтерактивні освітні матеріали та уроки з елементами анімації та мультиплікації. Навчання у нас завжди цікаве та захопливе! Всі форми контролю успішності учнів, включаючи контрольні роботи, завдання, проектні завдання та тести, розроблені з урахуванням різноманітних підходів до оцінювання, щоб кожен учень міг продемонструвати свої найкращі здібності.

Навчання англійської мови розроблене за високоякісною програмою Cambridge. Мета школи – вчити дітей спілкуватися англійською на високому рівні. Також доступні індивідуальні консультації та онлайн-чати з вчителями, які підтримують учнів у навчанні та відповідають на їхні запитання.

Онлайн-школа надає документ про навчання державного зразка або виписку з оцінками за запитом. Сертифікати, які надаються визнані та гарантують ваш успіх у майбутньому. Індивідуальний підхід до кожної дитини полягає в розвитку сильних сторін учнів та установленні близького контакту з вчителями.

Початок занять синхронізується з місцевим часом, щоб врахувати різницю у часових поясах та забезпечити зручність для наших студентів. Ця перевага забезпечує максимально комфортні умови для навчання.

Не втрачайте шанс отримати відмінну освіту, долучайтеся до дистанційної онлайн-школи та робіть перший крок до успішного майбутнього! Для отримання додаткової інформації та реєстрації, відвідайте наш веб-сайт або зв’яжіться за телефоном +380 63 710 22 70.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.