[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4816: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4818: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4819: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4820: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
Рыбалка на Виннитчине ! • Поиск

Увага! Форум не оновлюється і являю собою архів старих тем та повідомлень, які були залишені тут форумчанами дол 2020 року. Так як соціальні мережі (та інші причини) поглинули майже всіх активних участників форума, мною прийняте рішення закрити форум. Старі теми доступні для перегляду. Якщо буде така необхідність, ми створимо новий форум чи відновимо існуючий. Якщо будуть питання, кому потрібно - мене знайде.

Результатов поиска: 27

Вернуться к листу благодарностей

Re: "Вишеньске" озеро

Хочя до літа ще ОГО-Го, але обіцянку свою стримав - озеро фідером прощупав. "Старожили" довго не могли "догнати" риторичне "ЧЬОМУ"!!! консіліум дідів- рибаків вперся в ПРИНЦИП - ти ловиш на червяк, я ловлю на червяк, чому ти ловиш, а я не......бо кажу в тебе снасть інша....Відповідь :D : я кидаю далеко, кидаю спінінг, ти кидаеш спінінг - в тебе за 3 години пів відра, а я з самого ранку і поклёвки не бачив....... тяжко пояснити дідам ПРОФФІ, ЩО ТАКЕ ФІДЕР!!!! Інші рибалки йшли додому повз мене, з розповіді , покльовку бачили - одиниці. А в мене на фідер - червяк, опариш і їх комбінації робили дива. Насолоду приносила, не настільки єффективність ловлі скільки влучання в "точку" +-0,5 мерти погрішність по ГОРИЗОНТАЛІ (причина не 100% влучення - боковий вітер). Супер!!! Відірвався по повній. Карася правда не дуже багато 12 шт. найбільший грм 400....порадував окунь - вперше на фідер зловив окуня, єкземплярчик, грамм на 300-350. Мабудь на прикормку підійшла мелочь, а він ....просто попав,..точніше вліз в ....навоз по інтелегентному, тобто ......на червя. Решта улову - плітка, краснопірка - багато, дуже багато ...не рахував, но півсотні - точно. Вся благополучно утоплена разом з деякими карасиками, точніше карасихами. Додому приніс ОКУНЯ і з півдесятка карасів. Кайф повний. Навідь не думав що "20 лет спустя" вийде отаким..приємним. Отаке от воно - ВИШЕНЬСЬКЕ ОЗЕРО!!!! :) ;)

P.S. Доречі, хто не віре (телефоном я звоню, а фотік на рибaлці - і крім нього речей вистачає, а от часу ОБМАЛЬ) ВСЕ пішло на тараньку..вещьдок солиться і через 3 доби почне сохнути... то ж.....ваше пиво, моя риба = докази ;) 8-)
OlegOl
09 май 2011, 21:36

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Інтернет магазини

Знайшов в інеті, на мою думку цікаво, тому додаю без скорочень. Автор нажаль мені невідомий.

Здравствуй, Уважаемый Рыболов!

Сам знаешь сейчас Украинский рынок снастей наиболее широко представлен в интернете и Киеве! А нам жителям регионов приходится или довольствоваться тем скудным предложением, что валяется на прилавках наших рыб-магов или покупать снасти в интернет магазинах. И потому сегодня я расскажу тебе об интернет магазинах в которых я покупал снасти и о тех с хозяевами и работниками которых мне довелось пообщаться.

Сразу скажу, не со всеми было приятно общаться и не все оказались честными и адекватными. Надеюсь эта статья будет полезной и ты будешь знать что и как покупая через интернет.

Для покупок через интернет удобнее всего пользоваться электронной валютой, например Webmoney. Тогда процесс оплаты занимает меньше минуты. Банковским же платежом деньги доходят до 2 суток.

Оплата производится вперед, не встречал пока магазинов с возможностью оплаты наложенным платежом.

Доставка из Киева в Кривой Рог, в моем случае, Автолюксом 1 день.
Доставка из Харькова в Кривой Рог, в моем случае, Гюнсел 1 день.
В принципе думаю что доставка по всей Украине не дольше 2 суток.

Нус приступим:

1.

http://www.naribalku.com.ua"На рыбалку" - Магазин №1, Широко представлена фирма салмо, и конечно многие другие фирмы. Отношение к клиентам, сроки доставки выше всех похвал. Рекомендую!
2.

http://www.mirsnastey.com.ua - Вполне адекватный магазин, все прислали вовремя. магазин моего товарища потому сильно расписывать не буду, чтоб не подумали что по блату. Не полная ветрина.

Рекомендую!
3.

http://sezon-rybalki.com.ua - Хороший магазин. Очень приятный в общении менеджер. Доставили в срок все что хотел. Сделали скидку хотя не писалось этого в магазине. Рекомендую!
4.

http://fisherbid.com - Магазин от Сайта Харьковский Спиннинг. Доставили все в срок. Очень вежливый и приятный в общении менеджер! (Кто знает меня лично понимает что я люблю поговорить ) Спин отправили в Жестком Тубусе(Канализационной трубе) Так что повредит его по дороге Гюнселу не удалось. магазин рекомендую, остался доволен.
5.

http://www.e-klev.com.ua - Очень терпиливый и приятный в общени менеджер (Опять же я могу достать! )Отправили автолюксом.

Менеджер хорошо разбирается в ветрине магазина прекрасно адаптируется под ваши пожелания! Рекомендую.
6.

http://www.azimut.com.ua - Остался очень доволен скоростью подготовки и отправки заказа! Очень вежливые люди и об заказе переживали, видимо больше чем я (Постоянно информировали о состоянии заказа и переживали получил ли я его! Спасибо! Рекомендую. Брал палатку: http://fishing-ua.com/news-85
7.

http://www.balzer.com.ua - Вполне удобен в использовании магазин. Об хозяине и его работе с клиентами ничего не знаю.
8.

http://www.fishing-shop.kiev.ua - Мутноватые ребята. (Не лучшие отзывы от знакомых, лично ничего не брал) не рекомендую.
9.

http://www.lft.com.ua - Вот этот магазин наверное единственный кто торгует конструкторами блесен! Ничего сказать об доставке и персонале не могу. (Но уже заинтересован в их товаре!)
10.

http://katran.org - В этом магазине представлены фирмы DAM, StrikePro и Sufix! Ничего сказать об доставке и персонале не могу. Только опт
11.

http://www.flagman.kiev.ua - Не рекомендую снасти этого производителя. (Но это личное мнение) (Ничего сказать об доставке и персонале не могу).
12.

http://fishery.com.ua - в общении люди лукавят, не то чтоб обманывают просто делают вид что забыли о разговоре, товар рассчитан на среднего потребителя. (Ничего сказать о доставке не могу).
13.

http://snasti.com.ua - Об бракованном товаре (Личный опыт) и не своевременных доставках, отвратительном отношении к клиентам говорить не буду. На нашем форуме есть еще как минимум 5-10 человек писавшие негативные отзывы об попытках преобретения снастей в этом магазине. категорически не рекомендую! Лучше купить то же самое тут: http://sezon-rybalki.com.ua , http://www.mirsnastey.com.ua Ассортимент тот же.
14.

http://ohota-ribalka.kiev.ua/ - В общении простые и приятные люди. Заказывал катушку, резину и шнур. Все доставлено было за сутки. Сервисом доволен Рекомендую!
OlegOl
27 апр 2011, 08:10

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Пожелания форумчанам, от таких же - по работе форума

Немає слів... :? ...вже білше року, як у мене пропала кнопка "СКАЗАТЬ АВТОРУ СПАСИБО" :twisted: звертався і до адміна...виконував його рекомендації, ставив рекомендовані ним плагіни....,змінював інтернет браузери і т.д. і т.п. - все безрезультатно !!!!! Акула!!!! Дякую, перевів налаштування з української на рус язык і все гаразд -з"явилась кнопка ДЯКУВАТИ!!! Ура!!! Акула - друже!!! , ну де ти був раніше???? :o Дуже незручно, читати класний пост і немати можливості подякувати автору! :cry:
OlegOl
03 фев 2011, 19:38

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Все к фидеру: оснастки

Якщо вельмишановне панство дозволе, є питання....Так як і я маю відношення до фідерної ловлі, хоча й не велике - приблизно 20 рибалок, але.....то ж маю одне дуже важливе, як на мене, питання. По оснасткам більш меньш зрозуміло, хоча я, як і належить "чайнику" користуюсь базарним девайсом з трубочкою........дуже рад, що шановний bond, знову з нами, і моє питання можливо буде удостоєне уваги фідерного "гуру", а не тільки таких же "чайників" яким є я. (Без жодних образ, в якись то бік, чи (Боже збав) комплементів! ;) ) так от питання: яким чином, при покльовці на фідер рибак приймає рішення підсікати? Питання на перший погляд може здатись безглуздим, але .....на фідер мною зловлена не одна сотня карасиків (в більшості карасиків), але ЖОДНОГО РАЗУ за 2 сек ДО підсічки в мене немає впевненості що - "100% Є".....якщо не зрозуміло, поясню більш популярно. Всі мі прийшли в фідер з поплавочної глухої оснастки, хтось з резінки(донка з гумовим амортизаторм), хтось з "дубін". Тож, там все зрозуміло - поплавок теребить - треба чекати! Нікому і в голову не прийде тягнути як поплавок торкнуло - відпустило. Але якщо поплавок поклало на воду, або потопило, або впевненно повело у бік, то рибалка за 2 сек до підсічки може КРИЧАТИ: "Є"і це МАЙЖЕ 95% ,(але скільки часу до цоьго моменту, моменту підсічки, ми стискаємо рукою вудку і з вистрибуючим із грудей сердцем чекаємо цієї миті колі взяло - потопило, повело, положило? Довго!!! Буває дуже довго, а буває і безрезультатно, посіпало - посіпало, і ОП) звичайно може помилитись, але (якщо якісна оснастка, гачки і т.д.) 3-5% помилок, теж саме стосуеться покльовки на "резинку " дьорг-дьорг і впевнена потяжка і "прищепка" лежить на грунті або летить в небеса - теж все зрозуміло....а на фідері оте сіп - сіп - підсічка - холоста...набиваеш кормушку закидаешь.....катушка закліпсована, напрямок вибраний.... б..з..д..и..н..ь....або недокид, або не врахував миттевий порив вітру і політ в бік....прикормочне пятно розтягується.....а це не є гуд,..... а тут знову сіп-сіп і знов штанга....робиш поправку на вітер, кидаєшь дужче щоб не було знов недокиду....і тут вітер чьогось не дунув і кормушка летить в протележний від зони лову бік.....їжі розкинутої в радиусі 5 -10 метрів 2 (два) кілограмми.... риба їсть - наїдається і пливе геть...шанс, що вона з"їсть насадку мізерний, а що на сіп-сіп зловиш ще меньший....ось так мені як "чайнику" малюеться фідерна ловля....по резултативності, стара, добра "резинка" чьомусь мені так здаеться, дасть фори фідеру, хоча і, в "резинки також є мінуси, вона не мае змоги шукати бровку, змінювати закидання хоча б по горизонталі, але має основний плюс ЗОНА ЗАКОРМКА ЗАВЖДИ там де ГАЧКИ!!!!! І друге прещепка як на мене показує покльовку набагото краще, а головне - ЗРОЗУМІЛІШЕ! пост зовсім не для того щоб мене агітували назад в фідеристи, я ще сам на фідері крапку не поставив, але був би вдячний за агітаційні доводи у бік фідера..тож що у фідернфй ловлі такого надзвичано захоплюючого, а головне КОЛИ ПИДСІКАТИ!!!??? ....Дякую :oops:
OlegOl
06 фев 2011, 23:47

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Все к фидеру: оснастки

Дуже вдячний за відгуки :? , дійсно інформативно.....
"один індівідум "грає" добре, а інший погано! І ніякі лекції не можуть змінити цього співідношення сил....тренуйтесь у шашк....кх-г-у......тобто у шахмати" О. Бендер
По результативності фідера в порівнянні з іншими снастями....майже переконали! Але чи є в когось з "ГРОЙСМЕСТЕРІВ" за 1-2 сек до підсічки, 100% впевненність у тому що риба буде, або Є???? 100% це не реально..... 80% впевненности? І скільки потрібно часу, так би мовити набивати руку? Я думаю це не одному мені цікаво, тому що фідер це феррарі на трасі з "запорожцями" і "москвичами"..... але навчитись керувати ...не так просто, як здається на перший погляд!!! Ще раз вдячність за відгуки і РОЗУМІННЯ!!!
OlegOl
07 фев 2011, 19:37

Перейти в форум
Перейти в тему

"Вишеньске" озеро

Вирішив створити цю тему, бо відверто здивувало, що тема про найбілший водний ресурс Вінниці (крім П.Бугу, звичайно) досі не створена. За все життя раз з 10 був там на рибалці, в останне років з 15 назад.....тільки що проїзжав там машиною, рибаків..... як грязі на городі...це до того що хтось же там ловить, а Атчётов невідать :cry: Що стосується мене, то літом, з фідером, я туди обов"язково завітаю і пощупаю на рахунок карася, ляща, а можливо і коропа, але може минулого сезону хтось вже щупав? Одним словом в кого є інфа, прошу! Викладайте ;)
OlegOl
16 мар 2011, 15:38

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Южный Буг, район окружного моста

Коли в цій країні рибінспектор буде ловити (А НЕ ЛОБІЮВАТИ тобто КРИШУВАТИ браківські інтереси) справжніх браків у тому (числі і єлектровудочників) - коли за потраву підприємствами, фермерами - "полей" - будут САДИТИ не дивлячись чи ти депутат, чи ти кум, чи ти сват......коли країна зробить хоча б один крок у напрямок ЦИВІЛІЗОВАННОГО СВІТУ, от тоді і потрібно, на мій погляд, починати з себе, а доки в країні круговая порука і рука миє руку, коли людина полює на іншу (бо одна БОГ - депутат, чиновнок, а друга ЛОХ - НАРОД) то НАЕЗД НА РИБАКА З ВУДОЧКОЮ - ТО БРЕДОТІНА, ОЧКОВТІРАТЕЛЬТВО І ПОНТИ!!!! Озирнись навкруги ДРУЖЕ, ти хіба не бачиш звідкіля насправді лихо і де воно СПРАВЖНЕ ЛИХО????? З одним гачком....спіймав - відпустив - я б дозволив би так рибалити будь де, будь коли! [url][/url] (Ну хоча б доти, доки не буде наведено порядку зі справжнім лихом - сітки, єлектровудки, потрави!!!) Яка від ЧЕСНОГО рибака шкода? Зайдіить на тойже лісопарк - карася з ікрою, коропи по 5кг МОРЕ ...а баригі на мобіле з браками базари базарят тіпа хлопці толстолоба не ловіть - не треба, коропа давайте і карася ще на завтра - а крася ШАНОВНІ ніхто спеціально на базар, на продаж не вирощує ( не вірите - в Юри з Цукрні спитайте ) весь карась то НАБОМБЛЕННИЙ З БУГА і т.д. і т.п. І от купуючи ТУ рибу (з базарів) ви і ПІДНІМАЄТЕ (фінансово) БРАКІВ, або другими словами стимулюєте браконерський промисел!!! Перекрийте ЗБУТ і гамба буде тим бракам, бо зїсти не зїсть, заробити не заробе, може іншу, чесну "ТЕМУ" знайде. От таке моє ІХМО. А садити людину за "колосок" - то ми вже проходили в СОВКУ, хай йому грець!
OlegOl
15 май 2011, 20:53

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Так брать или не брать мелочь?

Так брать или не брать мелочь? - НАЗВА ЦІЄЇ ТЕМИ..... Ответить : Особисто я вважаю, що 100% правильної відповіді немає. Тут на одній чаші вагів РИБА (зловлена) - на другій дуже багото чього і жадібність і "голодняк" і привезти похизуватись, мінталитет, виховання....дуже, дуже багато чього. У цивілізованих країнах рибу відпускають - принаймі вітсоток дуже високий, доречі там і гриби не збирають і багато ще чього не роблят, бо кожен на свому місці і займається СВОЄЮ справою. Отже рибу, гриби і інше бере там де належить - в магазині!!!! :P Але то була лірика, тепер до теми. Помилка volkodav_k, не в тому що взяв на юшку сомиків, а що виклав тут фотки, бо таке враження, що на форумі або інопланетяни або як мінімум німці (тобто ГЕРМАНІЯ!!) у наскрізь гнилій і корумпованій країні де всі (хто не каліка) КРАДУТЬ, ОБДУРЮЮТЬ, ВИМАГАЮТЬ, ШАНТАЖУЮТЬ, ВБИВАЮТЬ, кАроче що хотят то роблять, і тільки повний.... глупий , при таких роскладах почне починати з себе!!! Чесна людина в такій країні, це "БАРАН", тобто це то саме що привести барана вовкам на вечерю, ДЯКУЄМО- скажуть "ВОВКИ" давайте нам ще "БАРАНІВ" ! От тому в нас так....або ти "ВОВК", або "БАРАН" - Хто з форумчан Є, або хоче бути "БАРАНОМ"? Особисто я НІ! Ті хто закони створює сам їх виконує? От коли він почне З СЕБЕ, тоді Я..... думати буду,.... а поки......

P.S. якось рибалив на вишенському озері.....підходило багато "рибаків" пАтріщать....підійшов один: да тут рибалка хер....ня, треба поїхати в Селище соміків половити... я питаю і що нормальні сомікі і класно клюють? ...відповідь: да класні грамм по 400 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :evil: клюють не так щоб добре , але з два десятки наловити можна - ТРЕБА ЇХАТИ!!!!! Підійшов іншій, що не клює? Відповідаю: мені риба не потрібна, я так рибалю - відпочиваю, потім все відпущу.....він: кліпає очима і починає - ми позавчьора ввершині сетки ставили, так я не поняв але єлє витягли - пішов лещ, сетку знесло на 50 метрів з місця де ми її ставили....лещя мішками носили....... І розклад №3 коли я вже збирався додому десь біля 19 випливає "чувачОк" на резіновій лодці і тупо попід берег(вишенька..., діти граються, купаються) "розмотує" РУЛОН в 2 КМ сетей, коло мене сидів вже 16-й рибак, то на моє обурення він сказав, : "а, я його знаю, то Микола, бувший мент, йому все по..... кожен день сітки ставить"!!!!!

А тепер Резюме: ОХОТА ПОНАЇЗЖАТИ, борци за правду? То не...ер на volkodav_k, свою НЕПОЛНОЦЕНІСТЬ зливати, бо РОБОТИ ПРІРВА!!! ІДІТЬ БОРІТЬСЯ, з Миколами, Васями, Гришами і їхніми мусорськими, дипутатьськими, і рибнадзоровськими "кришами"! , а доки ті тварі будуть на наших річках хазяйнувати, то .....не зачіпайте volkodav_k, і іншіх, не зовсім зіпсованих рибацюг, яким є і я. Просто - не будіть лиха, ШАНОВНІ!!! Не всім же бути КРЕСТАЛЬНО, правільними. Вплані потриндіти! :cry: Але правільними бути - МУСИМО!!!! І своїм уловом розпоряджатись також, кожен, як вважає за потрібно....але я б соміків, щоб не на юшку, 100% відпустив би, а так 50/50! Але то діло кожного, а не статья 6, пункт 16!, нажаль в нас ТО не діє!
OlegOl
26 май 2011, 15:59

Перейти в форум
Перейти в тему