[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4816: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4818: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4819: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4820: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
Рыбалка на Виннитчине ! • Поиск

Увага! Форум не оновлюється і являю собою архів старих тем та повідомлень, які були залишені тут форумчанами дол 2020 року. Так як соціальні мережі (та інші причини) поглинули майже всіх активних участників форума, мною прийняте рішення закрити форум. Старі теми доступні для перегляду. Якщо буде така необхідність, ми створимо новий форум чи відновимо існуючий. Якщо будуть питання, кому потрібно - мене знайде.

Результатов поиска: 243

Вернуться к листу благодарностей

Рибалка на р.Південний Буг

Накінець то я нафідерився !!!! 8)
Все почалось з того, шо один добрий чоловік, якому я вже стовідсотково винен пиво :wink: , на питання, де на цього фідера можна хоч потримати більш-менш шось нормальне...позавчора взяв мене "за руку", показав куди кидати, як кормити і шо можна очіковути... Показав "козирну" точку і про всяк випадок ще пару точок. Але ,говорить, потрібно займати місце за темна, бо не застанеш.
Я не витримав і вчора замість роботи поїхав фідерити. Одна проблема мій організм дуже важко переживає ранні підйоми, мені легше ніч не спати :oops: Тому на місце добрався в 6.15, ну і "козирне" місце зайняте вже фідеристом :( Залишився вибір сідати на точку, де клює добре, але мілковатий, або де клює рідко, але може влетіти шось суттєве. Вибрав другий варіант.
Фідерист говорить, шо покльовок ше не було. Ну я мішаю прикорм, точно вичисляю бровку, обладную місце і закормлюю точку. Десь о 7.10 накінець закинув наживку. Зразу, як мені й казали, пішов бичок манюсінький. Хвилин 30-40 тільки легенькі помикування, після яких тільки перезакидаю, та кормлю. У сусіда те ж саме, вже попідтягалось багатенько рибачків з снастями на всі смаки. І тут у мене чітка покльовка :shock: підсікаю, і виважую першого підлящика 8) Слідом другого... 8)
Потім знову 30 хв тільки годую, і картина повторюється. Як підійде стайка витягнеш 1-3 шт, і знову хвилин 20-40 тільки помикування...Були місцями і більші перерви між підходами, але я махав і махав кожні 5-10 хв фідером, кормив і кормив...
З обіду покльовки стали рідші, і пішло багато холостих, ніби й покльовка чудова - а риба не засікалась, але стали попадатись серйозніші екземпляри.
Один завів в камінці, так там і відірвався з гачком.
Два рази при підсічці обривались гачки :shock: Причина не ясна для мене, ніби й фідерне вудлисько досить м"яке...чи я таки дуже різко підсікаю....Був один сход.
Відірвався я по повній, звісно відривались люди і покраще, але як на мене, то це була найкраща покищо моя рибалка на фідер :roll:
Піймав я 18-ть шт підлящиків, загальною вагою 6300.
Місцеві подумки мене "топили" :lol:
Другий результат після мене, у фідериста по сусідству - 5 шт. А в інших, здається, крім бичків нічого й не було і всі хором об"являли - шо сьогодні взагалі не бере.
З повагою.....
http://i061.radikal.ru/0909/3e/6ae0f7fcedbct.jpg
Ruslan
04 сен 2009, 12:10

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Щуринцах

Решили опять отведать старое проверенное место! Утро было морозное, но чуть вышло солнце, сразу стало теплее... Ну, как и все предыдущие рыбалки, начали с завтрака
PIC-0257.jpg
Потом занялись поиском рыбы... Так как воду сильно скинули, где то на 1,5м,
PIC-0264.jpg PIC-0265.jpg
рыбу нашли ближе к руслу на бровке..
PIC-0260.jpg
Брал мелкий окунь, ерш, проскакивала плотвичка и мелкий судачёк (который тут же отправлялся назад в воду!)...
PIC-0258.jpg PIC-0267.jpg
Вообщем рыбалка удалась!
Акула
29 янв 2011, 17:45

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рибалка на р.Південний Буг

Рыбачил 15 сентября, вернее выделил на отдых несколько часиков.
Окола часа бросал с берега силикон /на камнях/, в результате 2 малениких судачка.
Следуя совету старших товарищей накачал лодку и отправился к известному месту. Полчаса силиконовой ловли - только минус по приманках - зацепы.
Решился бросить воблер. Первым был кренк, результат - 0. А вот второй воблер, Сальмо Тэно, меня порадовал. За минут 20-30, четыре судачка, два из них очень и очень...
Отдохнул отлично :D , запомнится надолго - ведь это мои первые трофеи на воблеры.
anton_vid
17 сен 2010, 11:41

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Блёсны, воблера своими руками

Ось трохи моїх "створінь"...
Поки в заготовках, без огрузки.
Зверху вниз:вільха, береза, слива, далі вільха....і один корковий L-Minnow...
Ніяк руки не дійдуть доробити...
IMG_6297_1.jpg
PIRAMIcт
07 апр 2010, 14:13

Перейти в форум
Перейти в тему

Всім вже презентував свій невеликий набір для в’язання на хлистових мух, але я придбав його для інших цілей удосконалення і розширення блешень для спінінга. IMGP4258.JPG З першого погляду нічого складного немає, але коли розпочав цю процедуру :? то нічого нормального не виходило :unknown: . Спочатку накопав різної інфи :write: як це вірно робиться, трохи потренувавсь працювати інструментом та з матеріалами, зрозумів що ще потрібно для вдалої праці. IMGP4277.JPG
А на даному етапі ось що пока вийшло, може не дуже гарно, але надійно. Думаю ще пару трійників повчусь а далі буде виходити щось екстравагантніше :oops:
IMGP4292.JPG
Гость
06 июл 2010, 18:33

Перейти в форум
Перейти в тему

На сома. Наконец-то вскрыл лаком, на открытой воде еще не тестировал. Материал пенопласт и липа.
Гость
07 июл 2010, 21:16

Перейти в форум
Перейти в тему

Випробувавши свою першу доробку продовжив вдосконалювати намотки борідок ось що вийшло, тепер чекаю вихідного для подальшого випробовування.100_0159.jpg Для того використовую пока дешеві китайські вертушки, розбираю а потім по новому збираю з різними доробками.100_0160.jpg
Гость
23 сен 2010, 08:51

Перейти в форум
Перейти в тему

Маленькие рыбацкие "хитрости":
Кренки имеют большую амплитуду колебаний, для их стабилизации применяю силиконовый хвостик. Щука берет с аппетитом при медленнейшей проводке.
Вертушки так же оснащаю хвостиками, большой плюс в том, что перестает закручивать леску ну и плюс дополнительная игра... :!:
gorlitsa
23 сен 2010, 20:36

Перейти в форум
Перейти в тему

Кормуха,не моя

Изготавливается из воздушного фильтра от тяжелой техники.Вырезается пластина размером 7 на 10 см.Дужка из стальки.С таким размером должно поместится грам 100 прикорма
Vinoboi
02 май 2009, 12:25

Перейти в форум
Перейти в тему

Кормушку- своими руками

Итак, все кормоемкие кормушки оторваны, новых купить невозможно. Те, что есть в продаже, не устраивают либо по цене, либо по соотношению цена/качество. А еще в любимом месте зацепов (но и рыбы) много. Поэтому была придумана удивительная кормушку, которую я по мере своих сил тоже воплотил "в свинце".

У этой кормушки масса достоинств. Она рекордно быстро всплывает. Она не катится. Дешева. Проста в изготовлении. Прозрачная (рыба в теории меньше пугается). Ее можно сделать того веса и той формы, что нужно рыболову. Это же относится к узлу крепления. Итак, берем в руки инструменты и поехали.

Все, что нам понадобится для изготовления кормушки. Пустая пластиковая бутылка с прямыми стенками, ножницы для вырезания из нее заготовок, линейка и маркер для разметки, паяльник для прожигания отверстий, степлер для скрепления кормушки, полоска свинца и скрепка для изготовления узла крепления к леске. Срезаем верх бутылки до ровной части. Разрезаем напополам посередине того места, где была приклеена этикетка. Отрезаем дно бутылки по границе ровной части. У нас получился лист, который мы сейчас будем размечать. Размечаем наши будущие кормушки, а также ставим точки в тех местах, где планируем прожигать дырки. Опытным путем установлено, что оптимальный размер кормушек большого объема получается от 5 до 6см в длину и около 4см в диаметре. Напоминаю, что длина окружности это 2*3,14*R, плюс припуск для скрепления 1,5см соответственно, развертка кормушки имеет габариты ~6х13см.

Места под дырки располагаем в шахматном порядке, с расстоянием между центрами соседних по горизонтали и по вертикали дырок 2см. Вырезаем заготовки по разметке. Так выглядит готовая заготовка. Сворачиваем заготовку с нахлестом. Клей от этикетки помогает нам держать ее с свернутом виде. По разметке прожигаем паяльником дырки. Маленькая хитрость - сразу после прожигания заглаживаем отверстие с наружной стороны. Так убираются заусенцы, которые могли бы цеплять за поводок. Подгибаем свинцовую пластину по размерам кормушки и начинаем делать крепежный узел. Берем подходящую оправку цилиндрической формы (подойдет круглый надфиль, стержень от ручки и т.д.), разгибаем скрепку и формируем колечко.

Если достался лист свинца известной толщины (обычно 1-2-4мм), то вес можно прикинуть заранее. Зная плотность свинца 11,34 г/см3, вес пластины в граммах будет равен В*Ш*Г*11,34, где В,Ш,Г - высота, ширина и глубина пластины в сантиметрах соответственно. Например, берем пластину из 2мм свинца размерами 9см*1см, она будет весить 0,2*9*1*11,34=20,4г. Огибаем пластину и делаем "скрутку" из 2-3 оборотов. Концы проволоки обрезаем. Одеваем крепежный узел на место и зажимаем пластину с обеих сторон. Со стороны крепежа поджимаем ее также по краям, т.к. посередине выпирает проволока.

На зажим надо оставлять не менее 1,5см пластины, а лучше и больше. Так вся конструкция будет надежнее держаться.

Такой крепежный узел не болтается, а держится точно на своем месте, что позволяет кормушке идти в воде при подмотке практически без сопротивления и всплывать за счет эффекта крыла, создаваемого пластиной и непосредственно прилегающим к ней пластиком. Кормушка готова! Остается написать на ней вес, по пластику маркером вывести "РЫБКА ТЫ МОЯ" ;) и можно отправляться на рыбалку!
Салапин Дмитрий
http://salapin.ru
ash_vn
17 авг 2009, 13:49

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Все к фидеру

У чаті на форумі я задавав питання:
кормушки, якщо написано 50 гр то це без прикормки?
а як же підбирати вершинки для них? наприклад вершинка на 40 гр, то потрібно брати кормушку 20 гр і набивати в неї 20гр прикорма?

На які отримав відповідь:
в принципі так.
але головне не тест вершинки, а тест самого фідера - от його перевищувати не потрібно. оптимально вага кормушки з кормом повинна становити десь 2/3 від тесту вудлища.
а тест вершинки просто показує наскільки вона м'яка (чутлива). просто на течії, коли доведеться поставити важку кормушку, то на м'яку вершинку можеш покльовки не побачити (скрутить у бублик). а на ставку став найм'якшу (по ситуації) і все буде норм.
взагалі, головний принцип такий - ставити потрібно якомога м'якшу вершинку, при я кій ти будеш комфортно бачити покьовки. а скільки кидати - дивись на тест вудлища. На ставку важкі кормушки не потрібні. краще легкі але кормоємкі.

За що і дякую Bond
mondeal
10 фев 2010, 11:54

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Закрома ДЖИГИТА

Великим ДЖИГИТОМ себя не считаю :oops: да и закрома немного скудные но все равно опыт какой то имеется. IMGP3266.JPG Вот один из примеров судачок и не один был пойман джиговым способом, но не традиционной проводкой, а чиркающей так можно сказать. На речке полное безклёвье хотя и погода вроде способствовала ловле я тогда пробовал под обрывами ловить голавля, не раз в том месте это удавалось но увы не в тот день. И вот я решил попробовать поексперементировать с джиг головками, течение было можно сказать сильное, а подходящего груза не было вот я и подумал бросать приманку в верх по течению и пытаться сделать ступеньку. Мало что из этого получалось так как только поднимал с дна приманку её сносило метров три до падения и я считал что это не правильно, тогда попробовал просто волочить приманку по дну волоком, получалось прикольно, дно было хрящеватым в маленьких бугорках и спиннингом ощущалась игра как будто воблера на струе или крупной вертушки. Результат не заставил себя долго ждать как будто лёгкий зацеп и уже тащим судачка IMGP2088.JPG таким образом было поймано несколько судачков, потом конкретный зацеп с которым провозился некоторое время и оборвал приманку, в запасе подходящего больше ничего не было что другое не ставил такого эффекта не получалось и естественно и поклёвок. После этого таким же точно образом удавалось ловить щучек в условиях когда прибрежная зона была заросшая травой а на русле дно покрыто ракушками, полоскание воблеров и вертушек ни к чему не привело :x и я попробовал чиркающую проводку, на втором забросе щучка, сместился вдоль берега вторая. Вот такой мой опыт. А у ВАС?? ;)
Гость
10 ноя 2009, 12:07

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Все к фидеру: оснастки

Якщо вельмишановне панство дозволе, є питання....Так як і я маю відношення до фідерної ловлі, хоча й не велике - приблизно 20 рибалок, але.....то ж маю одне дуже важливе, як на мене, питання. По оснасткам більш меньш зрозуміло, хоча я, як і належить "чайнику" користуюсь базарним девайсом з трубочкою........дуже рад, що шановний bond, знову з нами, і моє питання можливо буде удостоєне уваги фідерного "гуру", а не тільки таких же "чайників" яким є я. (Без жодних образ, в якись то бік, чи (Боже збав) комплементів! ;) ) так от питання: яким чином, при покльовці на фідер рибак приймає рішення підсікати? Питання на перший погляд може здатись безглуздим, але .....на фідер мною зловлена не одна сотня карасиків (в більшості карасиків), але ЖОДНОГО РАЗУ за 2 сек ДО підсічки в мене немає впевненості що - "100% Є".....якщо не зрозуміло, поясню більш популярно. Всі мі прийшли в фідер з поплавочної глухої оснастки, хтось з резінки(донка з гумовим амортизаторм), хтось з "дубін". Тож, там все зрозуміло - поплавок теребить - треба чекати! Нікому і в голову не прийде тягнути як поплавок торкнуло - відпустило. Але якщо поплавок поклало на воду, або потопило, або впевненно повело у бік, то рибалка за 2 сек до підсічки може КРИЧАТИ: "Є"і це МАЙЖЕ 95% ,(але скільки часу до цоьго моменту, моменту підсічки, ми стискаємо рукою вудку і з вистрибуючим із грудей сердцем чекаємо цієї миті колі взяло - потопило, повело, положило? Довго!!! Буває дуже довго, а буває і безрезультатно, посіпало - посіпало, і ОП) звичайно може помилитись, але (якщо якісна оснастка, гачки і т.д.) 3-5% помилок, теж саме стосуеться покльовки на "резинку " дьорг-дьорг і впевнена потяжка і "прищепка" лежить на грунті або летить в небеса - теж все зрозуміло....а на фідері оте сіп - сіп - підсічка - холоста...набиваеш кормушку закидаешь.....катушка закліпсована, напрямок вибраний.... б..з..д..и..н..ь....або недокид, або не врахував миттевий порив вітру і політ в бік....прикормочне пятно розтягується.....а це не є гуд,..... а тут знову сіп-сіп і знов штанга....робиш поправку на вітер, кидаєшь дужче щоб не було знов недокиду....і тут вітер чьогось не дунув і кормушка летить в протележний від зони лову бік.....їжі розкинутої в радиусі 5 -10 метрів 2 (два) кілограмми.... риба їсть - наїдається і пливе геть...шанс, що вона з"їсть насадку мізерний, а що на сіп-сіп зловиш ще меньший....ось так мені як "чайнику" малюеться фідерна ловля....по резултативності, стара, добра "резинка" чьомусь мені так здаеться, дасть фори фідеру, хоча і, в "резинки також є мінуси, вона не мае змоги шукати бровку, змінювати закидання хоча б по горизонталі, але має основний плюс ЗОНА ЗАКОРМКА ЗАВЖДИ там де ГАЧКИ!!!!! І друге прещепка як на мене показує покльовку набагото краще, а головне - ЗРОЗУМІЛІШЕ! пост зовсім не для того щоб мене агітували назад в фідеристи, я ще сам на фідері крапку не поставив, але був би вдячний за агітаційні доводи у бік фідера..тож що у фідернфй ловлі такого надзвичано захоплюючого, а головне КОЛИ ПИДСІКАТИ!!!??? ....Дякую :oops:
OlegOl
06 фев 2011, 23:47

Перейти в форум
Перейти в тему

Продовжую насолоджуватись процесом...
До сезону відкритої води ще є час.
До старих додались нові.
Заготовив декілька у формі ратлінів.
IMG_7111.JPG
+ інструментарій, яким користуюсь.
Матеріал нових - вільха.
P.S.: кому трема заготовочок-брусочків із вільхи (вже строганих і порізаних у розмір майбутніх (в основному дрібних) вобів), можу поділитись...
PIRAMIcт
08 фев 2011, 00:27

Перейти в форум
Перейти в тему

Джиг головки и чебурашки (Економ-пропозиція)

Подсчитав расход джиг головок за прошлый весенне-летне-осенний сезон и имея немного свободного времени,из-за отсутствия заказов на работе,решил попробовать изготовить головки,а потом и чебурашки.Пошерстив гугл,остановился на гипсовой форме,как наименее затратной.
Для формы использовал крышку от губки для обуви. P1010012.JPG Заливал доверху раствором фугенфюллера (гипсовый клей для заделки стыков гипсокартона,самый прочный из гипсовых материалов,можно использовать чистовую шпатлевку,или гипс).После заливки ,обмакивал головки в масло и до половины утапливал в раствор.После застывания смазывал поверхность и головки и накрывал такой-же наполненной раствором крышечкой.Через 4-5 часов разобрал уже готовую форму,вынял головки,прорезал летки для заливки и поставил на двое суток на батарею.
Для заливки использовал свинец из древних запасов самодельных грузил для донок.Крючки Кобра№2 с длинным цевьем, P1010001 (2).JPG которое отпускал над огнем и аккуратно сгибал возле ушка на 90 град.Крючки вложенные в форму,заливал свинцом ,который плавил в старой ложке, при включенной вытяжке и открытом окне.После застывания, излишки свинца обрезал обойным ножом. P1010006.JPG P1010004.JPG P1010010.JPG Себистоимость головки 0,60коп
Форма для чебурашек изготавливалась аналогично, только вместо крючков вкладывал каркас из проволоки. P1010011.JPG В готовой чебурашке одно ушко поворачивал пассатижами на 90 град.
25 фев 2011, 14:48

Перейти в форум
Перейти в тему

Самый нижний удивил... таких не видел.. интересно он уже разловлен?
Акула
15 мар 2011, 22:13

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ВНИМАНИЕ НЕРЕСТ!

Додаток
до наказу Вінницядержрибоохорони
від 16 березня № 10

ПЕРЕЛІК
ділянок водойм області, де дозволено спортивний та любительський вилов риби з берега однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом в нерестовий період 2011 року

на річці Південний Буг;
- в межах м. Хмільник по обидва береги;
- від автодорожного мосту в с. Гущинці, Калинівського району до водозабірної споруді: Калинівського УВКГ по лівому березі;
- на відстані 2 км вверх від автодорожного мосту с. Лаврівка, Вінницького району по правому березі;
- від автодорожного мосту в с. Селище до автодорожного мосту в с. Могилівка, Жмеринськогс району по обидва береги за винятком гирла р. Ровець;
- від Сутиського парку вниз по лівому березі в межах Сутиського дачного масиву;
- смт. Тиврів: від старого мосту до Михайлівського броду по обидва береги;
- по лівому березі від залізничної станції с. Райгород вверх до с. Мар'янівка, Нємирівського району;
- від Ладижинського кар'єру до залізничного мосту с. Губник, Тростянецького району по правому березі;
у річці Дністер:
в межах міст Могилів-Подільський:
- від гирла р. Немійка (включаючи саме гирло) до прикордонного знаку № 0126;
- від прикордонного знаку № 0127 до прикордонного знаку № 0131;
в межах міста Ямпіль:
- від гирла р. Русава (включаючи саме гирло) вверх проти течії в межах м. Ямпіль;
- від прикордонного знаку № 0166 до прикордонного знаку № 0170;
В межах с. Михайлівка, Ямпільського району: від прикордонного знаку № 0147 до прикордонного знаку № 0151;
В межах с. Іванків, Ямпільського району: від прикордонного знаку № 0176 до прикордонного знаку № 0178;
В межах с. Цекинівка, Ямпільського району: від прикордонного знаку № 0179 до прикордонного знаку № 0184;
В межах с. Велика Кісниця, Ямпільського району: від прикордонного знаку № 0191 до прикордонного знаку № 0195;

у річці Мурафа:
від греблі водосховища в с. Станіславчик, Жмеринського району вниз по течії на відстані 2 км по обидва береги;
в межах с. Гальжбіївка, Ямпільського району;

на водосховищах:
Сандрацьке водосховище: по правому березі в межах с. Широка Гребля, Хмільницького району;
Сабарівське водосховище: по лівому березі від водоканалу до П'ятничанського мосту та від спортбази ДСТ „Спартак" до гирла р. Вишенька по правому березі;
Ладижинське водосховище: 500 метрів вище греблі Ладижинської ГЕС до Харпачської затоки, Гайсинського району по лівому березі;
від с. Новоселівка, Нємирівського району до с. Маньківка, Тульчинського району по правому березі;
від початку с. Зяньківці, Нємирівського району до острова в с. Сокілець, Гайсинського району по правому березі;
Глибочокське водосховище: в межах с. Глибочок, Тростянецького району по лівому березі;

- Дмитренківське водосховище: по правому березі між с. Бубнівка та с. Дмитренки, Гайсинського району;
- Дністровське водосховище: від затоки с. Наддністрянське до затоки с. Жван, Муровано-Куриловецького району по лівому березі;
- Супрунівське водосховище: від соснового лісу до греблі с. Супрунів, Літинського району по правому березі;
- Сутиське водосховище: від залізничного мосту м. Гнівань вниз по лівому березі до вагової Гніванського гранітного кар'єру;
- Клекотинське водосховище (Шаргородський район): по греблі;
- Мартинівське водосховище (Жмеринський район): по греблі;
- Антонівське водосховище (Барський район): від греблі вверх до початку лісу по правому березі;
- Тартакське водосховище (Жмеринський район): по греблі;
- Медведівське водосховище (Козятинський р-н): по греблі автомобільного шляху Вінниия-Житомир по обидві сторони;
- Скалопільське водосховище (Чернівецький район): 200 метрів від греблі вверх по лівому березі;
- Кривошиївське водосховище (Хмільницький район): 300 метрів від греблі по обидва береги;
- Турбівське водосховище (Липовецький район): 300 метрів від греблі по правому березі та по греблі;
- Барське водосховище: по греблі;
- водосховище «Петрик» (Літинський район): від греблі до острова по відкритій воді з плавзасобів та по греблі з берега;
- водосховище «Бершадське верхнє»: по лівому березі від мосту до меблевої фабрики;
- водосховище «Піски Бершадські»: по лівому березі від греблі цукрозаводу вверх до будівель м. Бершадь;
- водосховище «Іллінецьке»: 300 метрів від греблі по правому березі та 1 км від греблі по лівому березі;
- водосховище «Кирнасівське» (Тульчинський район): від курятника до греблі по лівому березі;
у ставках:
- став «Флорине», Бершадського району: по правому березі від греблі вверх до території парку;
- став «Французький», Тростянецького району: по правому березі;
- став «Качурів» Гайсинського району: 200 метрів по лівому березі від греблі;
- став «Поділля» м. Вінниця: по лівому березі від автодорожного мосту с. Пирогово вниз до
греблі;
- став «Липовецький»: по правому березі від греблі до повороту;
- став «Вали-4», Немирівського району: 200 метрів від греблі по обидва береги;
- став «Вали-6», Немирівського району: 200 метрів від греблі по обидва береги;
- став «Корделівський», Калинівського району: по греблі вздовж автомобільного шляху Вінниця-
Житомир;
- став «Погребище»: 200 метрів від греблі по правому березі;
- став «Центральний», смт. Тростянець: 200 метрів від греблі по правому березі;
- став «Мовчани», Жмеринського'району: по лівому березі від шлагбаума до греблі;
- став в смт. Браїлів, Жмеринського району: 200 метрів від греблі по правому березі;
- став «Томашпільський»:по греблі;
- став «Водокачка», м.Козятин: 100 метрів від містка що веде до стадіону вправо до греблі;
- став «Слобода-Межирівська», Жмеринського району: 300 метрів від греблі по лівому березі;
- став в с. Красне, Тиврівського району: по греблі.
Акула
23 мар 2011, 18:03

Перейти в форум
Перейти в тему

Рыбалка в Якушинцах оз.Цукерня

Привет всем. Зовут меня Юра, с 1993года орендуем озера в селе ЯКУШИНЦЫ из них 8лет выращивали рыбу, последних 6 лет предоставляем услуги по рыбалке. Озера наши находятся первый километр Хмельницкого шоссе с.ЯКУШИНЦЫ справа от трассы, если ехать в сторону Хмельницкого. http://keep4u.ru/imgs/b/2009/02/23/b2/b2854402b4e4e4fab2.jpg http://keep4u.ru/imgs/b/2009/02/23/9c/9c9ec4257c59635416.jpg
ПЕРВОЕ ОЗЕРО возле трассы называется ЦУКЕРНЯ. Абонемент в прошлом 2008 году был 20гр рыбачиш от расвета до заката.
Ночная рыбалка с вечера на ночь и следующий день - 30гр. Ограничение ( скорее большая просьба ) одно выпускать малышей карпа, амура (до 200-от гр.,они весной просто заклевуют), ну и карпа ,амура весом 3кг и больше фотографируем кольцуем, целуем и выпускаем обратно для адреналина на следующей рыбалке. А вот и он АДРЕНАЛИН прошлого 2007г.-
_________________ http://keep4u.ru/imgs/b/2009/02/23/e3/e3cc26ccb4d749f23a.jpg http://keep4u.ru/imgs/b/2009/02/23/3f/3f78c4edc55e0e89e0.jpg , а это лучшие экзэмпляры 2008г. http://keep4u.ru/imgs/b/2009/02/26/0b/0b5723cf53bd258f8b.jpg При этом никто над головой не стоит и в садок не заглядывает.
Что касается карпа на наших озерах скажу чесно этот сезон 2008 по клеву карпа был самый плохой за все 6 лет. За сезон было поймано до 25 штук весом от 2х до 8и кг., было взрослых обрывов(мононить и тд.) до 20 раз (информацыя самих рыбаков), а за амура вообще нехочу говорить 5штук за сезон 1 на 7кг . остальные до 2ух кг.
По карасю нормально лед сошол 27февраля 15 марта пошол первый рыбак и на дальний заброс на мотыль на 2спининга(на три неуспевали)ловили до 10 кг.карася весом от 200гр.до 1кг. купил электроный кантор взвешивал лично. Это длилось до первых теплых дней которых ждали все рыбаки.
Дни эти пришли в конце апреля и тут началось крупный карась намертво пропал а подошол мелкий(я называю его ноябрик зарыблялся им в ноябре 2007г.пустил 1тону весом 20-30грам.на площадь зеркала озера 5 гектар он поклевал буквально до средины июня,а потом тишина июнь весь июль почти нулевой (здесь рыбы нет!!!!! ), с 5го августа началось движение я как нулевой в ловле взял 7 карпов от 2 до 5кг http://keep4u.ru/imgs/b/2009/03/10/d5/d552d5c4dc917dddc1.jpg http://keep4u.ru/imgs/b/2009/03/10/b3/b33005db6dafcd5382.jpg http://keep4u.ru/imgs/b/2009/03/10/d3/d3965137551dd39bb2.jpg http://keep4u.ru/imgs/b/2009/03/10/69/698792c748b8a7ac91.jpg http://keep4u.ru/imgs/b/2009/03/10/08/08f6c969030c24dfc7.jpg за две недели и карась подтянулся начал брать это длилось до дождей в сентябре пошли дожди поломало давлением рыбу клев пошол на минус.На сегодняшний день дозарыбили ДОБАВИЛИ в озеро тону карася весом 20-30гр., карпа 270кг. весом 15-30гр., амура 250кг. весом 50-100гр.и добавили 430штук по 70гр.(нескажу какого вида рыбу поймаете покажете это диковинка для озер нашей месности) на лето она будет до килограма ну и на десерт еле нашол запустил 50штучек красного карася http://keep4u.ru/imgs/b/2009/02/23/92/92827ef12d3751ed3c.jpg (он для нас на вес золота, ребята попадетса на крючок выпускайте пускай наши внуки половят) побробуем востановить эту линию и конечно всем извесного лына 20кг. по50-100гр. http://keep4u.ru/imgs/b/2009/02/23/af/af77fb3be06941280c.jpg кому попадался тот знает, а попадаетса он не так часто.
ТРЕТЬЕ озеро по каскаду вверх (с трассы его хорошо видно) http://keep4u.ru/imgs/b/2009/02/23/4f/4ffe5f20a172f24333.jpg заезд через с.Якушинцы или пройти вдоль берега озер по левой стороне по тропинке вверх.Абонемент в прошлом 2008 году был 10гр. на день.Остальное все тоже.Этим озером мы занимаемся только второй год основная рыба там карась до 300гр.(много),карп и амур 900гр. до 2кг.
Раньше сезон рыбалки мы открывали всегда только после нереста в основном с 1го мая,в прошлом году решились на эксперимент,открыли рыболовный сезон с первого дня,как только сошол лед.В итоге первый рыбак появился через две недели после схождения льда (15го марта 2008г.). В этом сезоне менять ничего не будим,лед сойдет и пора на рыбалку. Я ПО ФОРУМУ ДАМ ЗНАТЬ.
В дальнейшем непосредственно в период нереста есть два табу по снастям, первое это ловить ризинками,были случаи когда под шумок рыбаки привязывали дорожку ,мужики в таких случаях наказание одно - депортация до следующего сезона, ну и второе приходить в период нереста (это 2-3 недели) без подсаков, было немало случаев когда рыбаки от увиденного нереста брались за подсаки,(если уже пришли с подсаком то пускай он будит в сложеном виде или в машине) вот и все ограничения.
От себя скажу раняя весна и весений нерест для нас тяжолое время браки лезут со всех сторон, в позапрошлом сезоне 2007г нами было снято только весной 27сетей это с учетом,что озеро ночью освещается и мы сами за ночь с кошкой по много раз проплываем, немного радует что с каждым годом количество сетей уменьшается.
Если есть вопросы по нашим озерам спрашивайте, пообщаемся.
. тел. 8 067 506 07 52
. ICQ 363 51 46 52
. zukernja@mail.ru
:D ДО ВСТРЕЧИ НА ОЗЕРАХ :D
юра
23 фев 2009, 12:03

Перейти в форум
Перейти в тему