[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4816: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4818: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4819: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4820: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
Рыбалка на Виннитчине ! • Поиск

Результатов поиска: 97

Вернуться к листу благодарностей

Re: Муки выбора: советы по покупке.

Не відновили мій обліковий запис після останнього збою сервера. Але перереєструвався і хочу запитати Вашої думки шановні: до своєї палки MIKADO GL 3,9m. 100gr. купив катушку SHIMANO SEIDO 2500RA. Розумію, що штука не погана, але збиває з пантилику думка одного спінінгіста, що ця котуха лише для ловлі хижака. :? І питання №2, чи хтось користується двома шпулями?
rybachok
03 фев 2011, 15:24

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Как это работает?

Нажаль прінтскрін неможна вставити - немає можливості подякувати в т.ч. і Вас :( .
rybachok
03 фев 2011, 18:50

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Как это работает?

прийдеться переходити на Р.М., але побажання до АДМІН - добавте "дякувалку" і в Український інтерфейс .
rybachok
03 фев 2011, 19:04

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Хочу похвастаться приобретением

2266955617.jpg
Придбав учора ось таке відерце для замішування прикормки. Давно його придивлявся інтернеті, судячи по фото, не дуже, але знайшов у продажі в рибальскому магазині на Скалецького, виявилось досить таки добротне. Матераіл - армований ПВХ (тобто в є тканна основа, що забезпечує міцність і пластичність), дно і ободи із достатньо товстої пласмаси, що теж сприятиме довговічності. Ціна 50грн, в принципі така ж, як і на АУКРО і т. д., але не тратишся за доставку і не чекаєш. Відро справжня НАХОДКА для безлошадних хвідерістів :D :D :D , бо в складеному вигляді поміститься в рюкзак, чи сумку.
rybachok
12 апр 2012, 11:52

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Хочу похвастаться приобретением

12042012387[1].jpg 12042012388[1].jpg Треба буде із власника магазину "збити" могорич за рекламу точки :D :D :D. Жарт, звичайно ж, просто річ дійсно толкова, ще й не по ціні, як для РИБАКІВ. Бо складаеться враження, що все, що має приставку рибацький відразу ж координально росте в ціні, як у дуже показовому анекдоті про барабани Страдіварі для класних пацанів. До речі бачив ще одну толкову річ, яка має суміжну цінність в господарсті і рибальці, це безмен. Точність зажування +/- 50гр, максимальна вага до 50кг. Коштує всього навсього 69грн, ще й продавці кажуть, що діє знижка 20%, тобто получається 55грн! Бачив, в магазині Вікотек на Урожаї (16-ти етажка Литвиненко, 1). Пробачте за рекламу, але по такій ціні думаю можна обзавестись. 2 точки же должні пиво :oops:
rybachok
12 апр 2012, 13:20

Перейти в форум
Перейти в тему

Ретро

(3).jpg (2).jpg (1).jpg Знайшов в сараї, древній подарунок одного київського рибака моєму тестю. Котушка ЛЭМЗ-2А. Нова, принаймі юзана не більше декількох разів, бо візуально не знайшов "боків", лиш пінопластовіий футляр покоцаний, бо валялась серед непотрібу. У комплекті дві шпулі на 150м і 100м 0,3 лєски. Цікаво, чи такими хтось ще користується???
Є пропозиція створити тему "Історя рибальства", де кожен зможе викласти цікаві фото старого рибацького скарбу. Реально оживить форум. Шановний Акула, створи таку тему будь-ласка.
rybachok
14 апр 2012, 21:12

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Якушинцах: озеро Цукерня

Вдохновльонний, вкотре перечитаними, звітами про рибалку на Цукерні, вирішив податись туди, на тренувальну вилазку із фідером. Героїчно виклав дома усі "крокодили" :geek: , бо як береш їх із собою, то уся фідерна рибалка накривається мідним тазом. Інстинкт пошуку легких рішень відразу пілказує: "Навішо тобі той фідер (куплений, ще на початку 2010-го року), роби результат перевіреними методами. Доречі, щей отримав усну догану від родичів: "Ідеш на платний ставок і береш лиш одне однісіньке знаряддя праці :x :x :x ". Так от:
- 7:00 на ставку; розмочив пачку прикормки, додав 3 порції опаришів; поки прикормка намокає, розклався, підготувався;
- 7:20 почав перші закормлювання; кидав на відстань приблизно 30м; точність по довжині витримую добре бо допомагає резинка для грошей намотана на шпулю, по горизонталі :oops: , було декілька разів відхилення декілька метрів (дає про себе знати жлобство і небажання займатися "правильними" снастями";
-7:50 вцепив поводок, наживка червяк та 2-3 опариші.Мотиля не захватив вчасно;
- .... до 9:00 періодично (15хв) перезакидаю. Дві холості покльовки, бо крючок №14 (з прицілом на мотиля), міняю на №12. Покльовка, є. Сподівався, що гарний карасик, придивився - дрібний коропчик :D . Не став його оцінювати, чи входить він у вагову категорію більше 300гр, сфотав (на фото здається дрібним бо долоня ближче до об'єктиву) і відпустив.
21042012395.jpg
-.... до 9:40 три перезакидання і нудьга. Вирішив, що стратегічна помилка (ігнор мене карасем) вибір місця ловлі :geek: (сидів зліва від початку 6-го сектору), прогулявся вздовж берега в пошуку кращого місця. Придивився, вирішив переносити речі. Прийшов, присів напарухвилин. Покльовка. Смик є. Звідти смик ЄЄЄЄЄЄЄЄЄ!!!!! Пробую підтягувати, потрохи піддається. Поклацує фрікціон, короп потроху підходить до берега. Не можу натішитися, який я класний, що вчора таки купив підсак. Підвожу до берега, по всім смикам риби розумію, що вона там лише через те, що їй так хочеться (поводок 0,165мм). Йдемо вліво вздовж берега, потім вправо взовж берега, вигулюємо один одного :) . Показалась годівничка, серце заввмерло, зараз я його побачу. Всплив він гад, так граціозно із розворотом. Свідків не було, тож маєте повірити на слово, 6кг точно, бо рибацьке Его підказує, що 12!!! :) . Але тут я зрозумів, що Діма Салапін був правий: "Довжина ручки підсака повинна бути 4м). Так от наступні 15хв була пародія, як звести у однійц точці, рибу і підсак. Фідер 3,9м і підсак 2,7м. Відходиш від берега, щоб максимально підвести рибу, грабаєш підсаком по берегу. Береш фідер за середню частину - стрьомно. Мучився одни словом, тай короп періодично дуріє і йде на глибину. Намагаюсь акуратно. В один момент майже вийшло. Але в кінці кінці, зробив я той фатальний рух після якого ослабіває не лише лєска, а й внутрішні органи нижче живота. :shock: :shock: :shock: . От таке.
- ....до 12:20 кормлю і нудьгую ,пережовую соплі за пережите. Було ще дві холостих. Збираюсь і гордо крокую до дому. Всіх друзів (кму цікаво) обзвонив, росказав пр свій батл із настаящім карпом. :) .
Мені не зрозуміло, що було не так із красем, бо іздив хлопчина на велосипеді навколо ставу і до мене підїжджав. Казав, що карасика ловлять хлопці. У чому проблема, у наживці, виборі місця лову, фатальному збігу обставин???
rybachok
21 апр 2012, 16:37

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Спининги 2шт

Предлагаю Вам, bravoman, такие спиннинги "ручной работы" по 150грн. Есть в рыболовных магазинах города ;) . Правда не уверен на счёт Sic-колец, но они в "дубине", по большому счёту, и не нужны.
rybachok
22 апр 2012, 17:44

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Якушинцах: озеро Цукерня

Розумію, що Юра не зможе перевіряти зачотку (як в університеті припод), типу хто рибацюга стреляний, а хто зельоний... але прикольно було б ввести диференціацію... наприклад 3 дрини (карпфішінг чи похід по рибу) - 70 грн, а увлєчєніє аля фідер 50грн :D
rybachok
28 апр 2012, 22:37

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Якушинцах: озеро №3

01.05.2012 Мір, Труд, Май і день народження тестя :al_kana_ft: . Вирішили до обіду кудись втікти. Так, як є обменження по транспорту (відсутність власного :cry: ), то вирішили їхати в Якушинці на ставок №3. Щоб не прощёлкати місця ближче до вершини: о 05:10 вже на ставу. Йшли по стороні, де понтон, до вершини. Омріяні місця прощёлкали, бо на тих, що межують із очеретом :x , вже сиділи більш сознатільніші до рибацької справи. І так почали розкладати снасті: поки я готував тестю "крокодили" він тренувався вудками - результат 0. Протягом години розкладав чотири снасті, бо звичайно ж почався кльов на вже закинуті. Усупив тестю неспортивні снасті :geek: . Взявся за фідер. По троху йшов кльов. До 12:30 - близько 4кг карася на двох. Результатом задоволені, бо:
- не довелось допомагати із підготовкою столу вдома;
- відпочинок на природі;
- відпочинок із законними 100гр.;
- був кльов;
- зловили стількі, скільки б з'їли нашим сімейством.

До речі рибаки, що сиділи ближче до мілини карася не просто ловили, а трощили. Складалось враження, що ми сидимо на різних водоймах, бо у нас клює, а у них КЛЮЄЄЄЄ! :shock: :shock: :shock: Думаю, що це все ж таки за рахунок майстерності, а не принципово вдалішого місця. Щось ті хлопці знали...
rybachok
02 май 2012, 16:34

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Якушинцах: озеро №3

Розумію, що слова це добре, а фото краще. Але їх немає. Так як по роду діяльності багато пишу, то й тут на форумі треную свої епістольярні навики, не для доказати, а для цікавості. Власник водойми із мене, як із решти бере гроші за рибну ловлю. Але без фотозвітів повідомляю, що 01.05.2012 кльов був. :geek:
Карась у більшості випадків на долоню, лише декілька штук більше 200гр.
Шановні форумчани, може ще хтось був в Якушинцях: напишіть....
rybachok
02 май 2012, 18:42

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: с.Ивча, Литинский р-он

Доброго вечора усім! Довго вагався втягуватись у неблагодарну дискусію чи ні, але все ж таки хотів би висловити деякі свої спостереження не скільки стосовно Івчі (її в тому числі), скільки форуму вцілому. Думки ностальгічні :| :| :| . Зацікавився форумом у 2010 році і тоді ж зареєструвався (на початку 2011-го довелось перереєстровуватись бо були проблеми із сервером і деякі облікові записи в т. ч. і мій канули в лєту). Так от: зацікавився форумом, бо на той момент сформувалось коло активних форумчан, які і зробили цей форум цікавим. До таких хотілось би віднести: Bond, Акула, Gorlitsa, Andrew, PIRAMict, Дядя Фёдор, Веталь, Kastafan... їхні пости (звіти про рибалку, практичні поради, рибацькі секрети, обмін думками і досвідом), на мою думку, мають певний рівень.На жаль нікого із вище вказаних не знаю особисто, та й знайомитись через форум якось невдобняк :oops:. Із "свіжих" форумчан подобаются пости від AlexVin, МакВин, Volkodav.
Чомусь згадав фільм "Человек с бульвара капуцинов", а так от, коли відходить містер Фьост, приходить містер Секонд (далі додумайте самі ...). Мені відверто не зрозуміло, чому "старожили" форуму різко понизили, а то й припинили активність на форумі (по спостереженням, минулої весни, перед підготовкою до збору форумчан). Думаю, що це як школа (відходив одинадцять років, переріс) і пішов далі в інститут.

Стосовно постів Andrew. Є така гра "мафія", коли серед кола учасників розподіляются ролі (тянется жереб) і кожен із учасників грає роль (мафіозі, громадянин, суддя, прокурор...) і на словах треба довести хто є хто...
Особисто мені, хай пробачать власники водойм, не довіряти Andrew немає приводу... в межах цього форуму йому, як і решті вище вказаних, новідомих мені особисто... :te_ma-clo_se: :te_ma-clo_se: :te_ma-clo_se:
rybachok
08 май 2012, 22:10

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Не единой рыбалкой

А чого стіснятись, гілку слід обновляти із самого яскравого :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
8.jpg
Ос які художні композиції потрібно створювати на прирді. Креативно і незабутньо.
Я плакав....
Маємо гарний творчий ЗАДум для майбутніх фотозвітів про рибалку та відпочинок...
rybachok
15 май 2012, 09:36

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Кто и чем..форумчане в быту.

Щось не знайшов на робочому ПК підходящих фото, але відповісти неодмінно захотілось.
Так от, другою (рівноцінної до рибалки) моєю страстью є намагання зібрати колекцію банкнот (бон) і монет країн бувшого Радянського Союзу. Намагання, пофастаюсь небезуспіші :P. Цікаво, насправді, переглядати альбом, оформлення грошей показує наскільки різноманітною у культурному плані була ТА КРАЇНА:
2302853910.jpg
2302693027.jpg
2344528825.jpg
Із 15 років почав безсистемно гребти всі іноземні грошові знаки які попадалися в руки (міняв на наклейки, модельки машин і пр., потім просто купував). Куди дивились мої батьки??? Не привили любов до колекціонування американських грошових знаків... :( . З часом зрозумів, що все не получиться (ну, як фідер + спінінг) і почав збирати ексСРСР. Так і получається, що в теплий період року "чорна каса" улітає на рибацькі забаганки, а в холодний період грошики пливуть на АУКРО :cry: .
rybachok
15 май 2012, 14:39

Перейти в форум
Перейти в тему