[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4816: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4818: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4819: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4820: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
Рыбалка на Виннитчине ! • Поиск

Увага! Форум не оновлюється і являю собою архів старих тем та повідомлень, які були залишені тут форумчанами дол 2020 року. Так як соціальні мережі (та інші причини) поглинули майже всіх активних участників форума, мною прийняте рішення закрити форум. Старі теми доступні для перегляду. Якщо буде така необхідність, ми створимо новий форум чи відновимо існуючий. Якщо будуть питання, кому потрібно - мене знайде.

Результатов поиска: 97

Вернуться к листу благодарностей

Re: Хочу похвастаться приобретением

Привокзальна, 940грн, ціна ніби, умовно, льготна :) , порівняно із Інтернетом, але тому, що палочка 2011-го року. Мене влаштувала.
Вже руки (і ноги те ж :) ) сверблять кудись податись на рибалку. Так все печально цього року із виїздами, що не вистачає фантазії де цю одну нещасну можливість порибачити можна ефективно використати. Трохи не по темі, але не проти поради, чи в форум чи в ЛС. :roll:
rybachok
03 авг 2012, 12:32

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Интересная статья

... :P :P :P ...

Хочу розклювати карася в спеку на бамбукову вудочку...
і прочеєє, прочєє, прочєє

... :P :P :P ...

Тема, цікава для спілкування. Бо я, все ж таки, флудільщиик принципово кращий аніж рибак :write: :write: :write: , то геть пальці сверблять, щось покалякати і знайти істину (в спорах і словблудіях)...
Іжачку зрозуміло, що усі ми грішні, і по рибацьким канонам далеко не в отсанню чергу.
А те, що із усіх цих демагогій окрім "цікавого проводження часу на улюбленому форумі" нічого не буде путнього то це факт!
У Швеції, для того, щоб навчити людей енергоощадливості і бережному ставленні до природи у 70-х!!!!!!!!!! роках розпочали педагогічні заходи, які лише через 30 років дали зиск.... :ugeek: :ugeek: :ugeek: , бо підросло "правильно" виховане покоління
Шо маю на увазі - великі дяді - то вже спорчені життям і обставинами особистості. Я от сотні разів клявся собі, що буду поступатися місцем у громадському транспорті жінкам... Покищо, моя дупа не надто часто зривається із крісла, коли входить особа жіночої статі... :oops: :oops: :oops: Хоча, в цілому, вважаю себе любимого достатньо інтелегентною і культурною людиною...
Кароче, Скліхасовський...
Ці слова нічого не дадуть лиш тому, що ми так виховані..., а Homo Soveticus і його нащадки, це зверський вид людини без відчуття власності: ліс, річка, силос в колгоспі - державні, а значить нічийні - можна пиз...ити досхочу...
З.І.
Нещодавно в 31-й школі (на Павлика Морозова) відбувалися збори батьків. :evil: :evil: :evil:
На повістці дня: :?: :?: :?: :!: :!: :!: збір підписів про незаперечення розбудови "БРИГАНТИНИ" під розважальний комплекс!!! (шкода, немає смайлика, щоб відобразти мою лють) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.
Із 147 присутніх батьків учнів молодшої школи (збирали і 5-ту і 31-шу школи) погодилися поставити свій підпис 144 чи 145 :x :x :evil: :evil: :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen: ... Про що іще може йти мова...
rybachok
04 сен 2012, 13:14

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Предлагаю амуницию и снаряжение стран НАТО (Германия, Австри

На Центральному базарі біля Шуруп-центра відкривя чималий магазин із амуніцією НАТО, як на мене: любе-рябе с тела убітого товаріща (тобто Б/У). Прикольне, хоча й не дешеве...
rybachok
27 сен 2012, 13:56

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Курсы судоводителей маломерных судов

...Если у Вас нет времени и возможности посещать курсы – мы предоставляем уникальную возможность пройти курс обучения и получить права судоводителя ЗАОЧНО!...
:shock: :?
Пропоную автору викласти рекламу на сайті міністерства транспорту... про набір "лоцманів-заочників", а ще як варіант "машиністів-екстернів" і "пілотів-вірюнасловошовмієш" :)
rybachok
06 ноя 2012, 17:48

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Полезные ссылки

Учора перебирав свій рибальський крам... Стало шкода котухи, що зберігаються і перевозяться на рибалку у рідних кортонних коробках, які зовсім не захищають від механічних пошкоджень... :?
Сьогоді бродив по магазині і на очі попали чохли для фотоапаратів:
IMAG0277.jpg
IMAG0280.jpg
IMAG0278.jpg
Ось такий жосткий чохол коштує 70-80грн. Можна пошукати по розміру... А ще можна пошукати ваіант із внутрішніми перегородками для аксесуарів (трохи дорожчі).Такої ж якості, але РИБАЦЬКИЙ буде коштувати 120-150грн...
Принаймі на дорогі екемпляри котушок можана обзавестись, бо на LineWinder немає змісту - ходові моделі котушок коштують 60-90грн.

П.С. це не реклама чохлів ТМ Arsenal... Насправді, варто купувати те, що знайдете по найнижчій ціні і прийнятної якості. Уся така продукція із Китаю (дорожчі товари із гарними легендами, дешевші без всякої "лабуди")
rybachok
02 апр 2013, 11:50

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ремонт фідер, пікер

Олег, навіщо ремонтувати???
Знаю точку де є нові, недорого :lol: :lol: :lol:
rybachok
04 мар 2013, 15:21

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Поздравляем с Днём рождения!

[/color]

Бажаю міцного здоров'я... :hospital: :hospital: :hospital:

Бажаю щоб сезон 2013 виявився ударним!!!
rybachok
05 мар 2013, 14:35

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Хочу похвастаться приобретением

Керуючись принципами: "Хачу іконкі!!!" та "У господарстві знадобиться"... придбав собі 3 метровий садок:
.png
Зате :geek::
1. зникла проблема ловлі на високому березі (майна-віра садком прив'язаним на довгому мотузку) + мілководдя біля берегу
2. матеріал сада не обчухує луску рибі, що забезпечує більш тривале зберігання риби живою

Цікаво, чи хтось ще користується таким садком у любительському лові риби :?: :?: :?:
rybachok
19 мар 2013, 15:56

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Полезные ссылки

Начитався схвальних відгуків в інтернеті http://www.velofan.com.ua/forum/topic-2605.0.html ... вирішив обзавсетися цією річчю Примус туристичний "Мотор січ ПТ-2". Моніторинг цін в інтернеті показав 190-210грн. А найдешевше виявилось у магазині на Радіона Скалецького ("Технічний магазин") - 150грн. Щоправда, забрав останнього :P :P :P . Але за такі гроші можна і почекати...
45p-Primus_PT-2.jpg
rybachok
27 мар 2013, 18:25

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Якушинцах: озеро №3

Сьогодні розмочив снасті...
Планував на Цукерню, бо туди найлегше добратися без власного авто, але там чемпіонат (прочтитав пост Юри)... :du_el:
Пішов на №3, але без особливих ілюзій, що знадобляться ночви на улов...
Сидів, орієнтовно по середині ставу, зі сторони пантону, на ставу був о 6:00...
Для прикормки використав Flagman "карась" і "карп", для наживки мотиль і опариш.
Самим важливим для мене було: розпочати сезон і дати бойове хрещення, купленому восени, пікеру BeastMaster.
Візаві мого шиманячого пікера виявилися :oops: ... піпісєчні карасики.
IMAG0303.jpg
IMAG0300.jpg
Що сподобалося (окрім погоди):
- вибрана такитика лову дала результат. Біль-менш точне закормлювання зібрало рибу (хоч і малу) - під кінець були покльовки відразу, після закидання.
- Shimano beastmaster - "весч". Поневолі згадав студентські роки і курс нарисної геометрії. Дуже мало хто хотів нею займатися і у мене, тоді бідного студента, було замовлень хоч відбавляй. Кайф і зручнсть у кресленні відчув коли на День народження мені подарували автоматичний олівець німецької компанії ROTRING (реально крутий, хто знає) :ne_ot_ho_di: ... Так от... робота із тендітною, але надійною і вправною снастью дарує задоволення.
- кльов був. Карасики, в основному, клювали дуже і дуже ніжно. Двох витягнув, коли вирішив перезакинути наповнену кормушку... До 09:30 вділося збити оскому.
- Berkley Nanofil - також весч. Купив на поводки цієї плетні 0,06мм. Звичайно ж добре коли поводки тоненькі - риба не шугається. Але на відміну від тонкої лєски, Nanofil не крутиться і не плутається із основною ниткою. Мені особисто сподобалось.
Що не сподобалося:
- розмір риби від 1/2 до 3/4 долоні...

П.С :oops: :oops: :oops: Юри не бочекався. Не знаю коли він ходить, але дружина попросила не баритися, то ж о 9:45 мене вже на ставу не було.
П.П.С. Про розмір риби чув репліки і від інших рибаків. Із 5-ти присутніх, 4 було на нашій стороні ставу. І лише по декілька карсиків у рибаків були на долоню. Може треба чекати чогось :?:
rybachok
20 апр 2013, 20:03

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: V съезд форумчан!

Пропоную більш живе обговорення, пропозиції і публічні заявки, щоб був зрозумілий перелік учасників. Може зараз зереєструвалися вже 20 чоловік і буде двіжло на Бугу, то й "колєблющімся" ;) теж буде цікаво реєструватися.
Я їду.
У мене є:
палатка на 6 осіб (2 по 3 чоловіки), спальників немає.
96_0.jpeg

розкладний столик розміром 60 на 40

2 стільчики

казан на 10л

сокира
примус туристський + 2 літри бензину :)

машини немає
rybachok
25 апр 2013, 12:20

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Якушинцах: озеро Цукерня

Був сьогодні на Цукерні.
Одним словом, охарактеризувати умови лову риби, можна просто - ГЕНЕРАЛЬСЬКА РИБАЛКА :shock: !!!
Карась клює дуже і дуже активно - переднерестовий жор.
Сидів на протилежній, до вимосток, стороні, сектор №6
IMAG0308.jpg
Повністю по правилам рибної ловлі в нерест: "одна вудка (фідер) і один гачок" :geek:.
Тільки за рахунок невміняємого апетиту риби вдалося зловити 5кг карася (важив вже вдома).
Лоханувся із тим, що не взяв кормушки вагою 30 чи 40гр. Я так розумію, на глниняному дні, вершинка 0,5 унції волочить кормушку в 25гр і дуже важко закріпитися на одній точці. До первної неточності закидання по горизонту, додалась ще й неточність по дальності :( . Сьогодняшню рибалку можна вважати -ловля звичайною донкою із прикормкою, бо про закормлювання точки мова не пішла... :? . Але...
IMAG0307.jpg
При виваджуванні користувався підсаком, бо 0,06мм поводок. При черговій покльовці витянув... ДВА карасі :?: . Або в садок при виваджуванні попав карась, що йшов до берега, або ці двоє :kiss: :oops: :oops: :oops: .
З 06:30 до 10:30 вийшло 14 карасів вагою 5кг

Коли Юра "обілєчував", то просив не зловживати можливостями Цукерні і неадекватною поведінкою карася.
Шановний Юра, хочу подякувати за підготовку водойми до сезону :good: , але мушу додати: "Ні фіга в тебе не вийде із нормою вилову, поки кожен рибак не буде проходити зважування при виході зі ставу. Уяви, якщо я на один гачок наковиряв 5кг, то що було у решти із 3-4 донками". До честі мого знайомого, що сидів ліворуч від мене значну частину риби він відпускав і колбасив "Лєнінградками" для задоволення :good: . Може, через те, що ще до обходу Юри я наголосив на правилах вилову риби, але скоріше, що мій знайомий просто не хапуга...
rybachok
28 апр 2013, 15:43

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Внимание соцопрос!

:D гумка - братська допомога із країн загниваючого капіталізму :oops: . Дуже популярні магазини є по усьому місту... там... що тижня оновлення асортименту... і щоденне зниження ціни за кілограм... :D :D :D
rybachok
28 апр 2013, 20:20

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Поплавок светящийся ночной новый

Одна із настирних тем... Шановний продавець, навіщо купувати у Вас у два рази дорожче, якщо на Aliexpress цього добра на 22$ можна купити із безкоштовною доставкою :P :P :P
rybachok
14 май 2013, 07:59

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Поздравляем с Днём рождения!

PIRAMicт, один iз пioнерiв форуму... вiтаю з Днем Народження. Бажаю, Тобi вдалих рибалок та цiкавих вело подорожей...
rybachok
14 июл 2013, 22:32

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: На що ловлять карпа?

:D есть на форуме отличный специалист Bagration пишите ему в личку. Он автор таких замечательных тем, как: "Як розклювати карася в жару?" и "Бамбукова вудочка"... советую найти и прочитать... Улов не обещаю, но настроение поднимет.
Извините, если что... просто название темы натолкнуло на воспоминания о форумчанах...
rybachok
09 авг 2013, 13:46

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Якушинцах: озеро Цукерня

Сьогодні завітав на Цукерню... погода супер, настрій відповідний...
В 04:00 - підйом, збори, таксі, ставок - 04:45... Сидів, як завжди, на протилежному, від "блокпоста", березі.
IMAG0458.jpg
Підготував прикормку, розклав снасті. В 05:30 починаю закормлювати точку...
Покльовок, відверто кажучи було не багато, загальний результат (до 11:00) десяток, карасів, але приємних розмірів (більше долоні)
IMAG0461.jpg

До речі, збулась мрія хвідераста :oops: . Забульбенив собі підсак із ручкою 4м.
рисунок.jpg
Комплектуючі до підсака:
1.підсак із телескопічною ручкою (2м) - коліна якої один-в-один, як дешеві китайські телескопи. Підсак купував в магазині "Рибалка" на Електромережі, марка EOS (псевдобренд ;) ) - 125грн.
2. китайський телескоп (6м) - 65грн;
3. термоізоляція для труб (60см);
4. хомути пластикові (6шт).
Із телескопа виймаються три найтонші коліна, і вставляється коліно від підсака (із різьбою для голови). До речі, не використані частини вудки і підсака, чудово трансформуються в 4 метровий телескоп. На голову підсака хомутами кріпляться трубка термоїзоляції, що забезпечить плавучість (зручно при виваджуванні). Алей оп!!!... підсак готовий... :geek:
rybachok
10 авг 2013, 17:24

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Классное, но секретное

Робочий графік дозволяє виїхати на рибалку в будь-який день тижня, але я дочекався суботи і зміни погоди :? ... То ж секретне не стало особливо класним... Хоча ще вчора на ставу карася, що називається, бомбили...
Місце лову - сільський ставок де організовано товариство рибалок (без членського квитка ні-ні :!: )
О 6:30 на ставу... Прохолодно, але майже безвітряно, поки готувався, розкладався, то здійнявся не слабкий вітерець і стало кАнкретно холодно. Морально не був готовий до таких умов рибалки, то ж опанував для себе новий вид рибалки: "рибалка в салоні авто"
IMG_20140329_085316.jpg

Ловив до 12:00... Результат посередній.
IMG_20140329_105941.jpg

Особливо симпатичним виявився окунь... але так як риба була повна ікри, то мені соромно було її брати.... Довелось відпускати на пологи :)
IMG_20140329_105947.jpg

Обов'язково приїду сюди у більш сприятливу погоду...
rybachok
29 мар 2014, 16:56

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Щитках

сьогодні відвідав цей ставок... Погода шепче (ну, Ви ж бачили :| ) - вітер аж шапку зриває. Ловив на 4 донки, на мотиль та на бутерброди. На "чистий" мотиль клювало краще (принаймі в мене)...
З 06:00 по 11:00 результат не ахті який, але приємний: 4 судачки ДОЗВОЛЕНОГО розміру, та 3 карасі (300-400 грам). Що цікаво, але судачки влітали частіше, хоча мій колега із 10 рибин вицепив лише 1-го судака...
Вартість рибалки 50грн... Перевірені джерела :geek: (неупереджені) запевняють, що відро карасів на цій водоймі - не проблема... Але виходячи із сьогоднішньої погоди, на відро риби годі розраховувати...
rybachok
06 апр 2014, 21:08

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Щитках

Ловив, до речі, на незвичайний, особисто для мене монтаж: на основній волосіні дві петлі і поводки 5см ( ну не вірив я, що такі короткі "працюють"...), на кінці монтажу грузило. Поводки робив із флюорокарбону 0,14, гачки Гамакатсу 31 #14... Наживка - мотиль, та бутерброди з опаришем.
До речі, хотілося б застерегти починаючих рибалок від такої дурниці, яку зробив я... Якщо вам потрібна універсальна донна снасть (в народі - спінінг), то не купуйте "крокодили", та інші дубини. Вони дуже чудово підійдуть, для завозу гороху на лодці, але повноцінно закинути 40 грамовий монтаж на 50 метрів, вкрай важко... Можна купити недорогу снасть з малим тестом
rybachok
08 апр 2014, 19:54

Перейти в форум
Перейти в тему