[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Рыбалка на Виннитчине ! • Поиск

Увага! Форум не оновлюється і являю собою архів старих тем та повідомлень, які були залишені тут форумчанами дол 2020 року. Так як соціальні мережі (та інші причини) поглинули майже всіх активних участників форума, мною прийняте рішення закрити форум. Старі теми доступні для перегляду. Якщо буде така необхідність, ми створимо новий форум чи відновимо існуючий. Якщо будуть питання, кому потрібно - мене знайде.

Результатов поиска: 31

Вернуться к листу благодарностей

Re: Рибалка на р.Південний Буг

Вчера лолвил там где и вы чуть дальше по течении ( метров 800), брал неплохой карась на червя , на пенопласт брала крупная плотва.Все на спининг. В етом году был первый раз на рыбалке так что уловом доволен.Приехали в 09.00 рыбаков было очень много, хотели присесть сзару за островком но там было занята ( в том году где-то в ето время ловыли очень понравилось) поехали дальше, в принцепи если после обеда не поменялся бы ветер то наверное улов был значительно лутше, а так 6 карасей по грм 250- и больше , и все остально плотва. Жаль небыло фотика (((
Думаю теперь ещо раз съездить где-то в робочий день чтобы пространтства :D было больше ...
Обязательно предоставлю фото отчет )))))
bogdan.vinnitsa
18 апр 2011, 09:13

Перейти в форум
Перейти в тему

Ура
Був в Самчинцях в 21 квітня. Клювало просто супер все на черв"яка.
Улов говорить сам за себе. Зловив 17 карасів і одного головля разом 6 кг, це все на 3 спінінги.
Цього року дуже багато обривів снастів, у нас на 3 чоловіка десь 25-30 шт якщо порахувати кошторис ( 5-8 грн за шт) то вийде непогана сума. Корінні жителі цього району наставили багато сіток (РС якщо хтось знає куди можно пзвернутись щоб їх наказали скажіть, або хоть почистили Буг від цієї "срані" напешіть)
Самий більштй карась 650 грм (почищаний)
рекомендую всім хто буде туди їхати сідати блище до острова, ми ловили десь 50-150 від нього, закидувати не блище середини)))
bogdan.vinnitsa
22 апр 2011, 12:54

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Комарове

завтра еду если словлю коропа сфоткаю )))))
bogdan.vinnitsa
29 апр 2011, 15:11

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: с.Ивча, Литинский р-он

Всем привет
Был по приглашению Сереги на его "ставке" ,
Ставочек просто супер есть де розогнатся, рыбалку тоже , всем советую.Кто знает есть какое растение как белая лилия которая занесена в Красную книгу Украини, так вот на етом ставке ее много, очень красиво )))
Спасибо Сереги за рыбалку, обязательно приеду ещо ))) :!:
Насчет Буга что писали в предыдущих комментах , я тоже любитель во сновном провожу время только на БУгу , но всеже надо менять места ловли )).
bogdan.vinnitsa
19 июн 2011, 09:53

Перейти в форум
Перейти в тему

с 22 на 23 був в Остапківця, клював маленький карась давно такого на Бугу не ловив , клював на все, червяка,засос,пінопласт.На макуш брав трохи більший до 300гр. Рибалка в принципі чудова, на рахунок сміття там все прекрасно дуже чистий Буг.Був там 1 раз дуже сподобалось )))
Як говорят в народі "В Июнь на рыбу плюнь" напенво цей вислів правдивий.Завтра поїду під Тиврів відпишусь як там діла по рибі)))
Доречі хто ловить на бойла, в мене знайомий через інет замовив бойла з макухом як на них клює на річці ?
bogdan.vinnitsa
24 июн 2011, 17:06

Перейти в форум
Перейти в тему

ЗАйшов на форум всповнив що забув відписатись по ТИврову
був 25-26 червня , цілий день йшов дощ, але це нас не злякало
Ловився карась невеликий , щось останім разом там дійно дуже низький рівень води ))))
Зловив одного коропчика на пінопласт (ванільний ) 1.5 кг даже не фотографувався
Нас було 12 чоловік у кожного десь по 4-8 спінінгів за сутки улов тільки одни короп
Ловили на все, на червя брав малесенький сомік такий яй на вище фоторгіфії причому постійно
На фідера зловився карась десь на всіх 10 кг, правда плотва клювала велика десь по 200 грам все на пінопласт
На макух , горох , пробував на макухові бойла тішина.......
Доречі цього разу на маленький піноплат не холіло брати на більш крупний ловилось)) діаметром такий як іде (ваніль, і кукурудза помоєму )
Більше цього року туди не поїду )
Людей дуже багато і постійно їдуть і їдуть )))
bogdan.vinnitsa
07 июл 2011, 13:26

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Петриках

я тоже добавлю добавлю, фото отчет...
Знакомий ловил, Давайте вместе тереть обсудим чего он наловил ?
Подсказкы: ловил на червя
bogdan.vinnitsa
27 июл 2011, 09:22

Перейти в форум
Перейти в тему

Шолудьки

Привіт усів
Товарищ був в Шолудьках на рибаці
Пробував новий способ ловлі називаєтся "На бутики"
Вирішив поділитись з Вами
До бутилки чіпляють груз + 1 крючок з горохом
Вот результат
bogdan.vinnitsa
15 авг 2011, 17:01

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Потуш

Да сетей там по ходу хватает )
А спининг жалко ))
Я пару раз даже в воду лазил досавать воблер )
Для себя вивод сделал если там блеснить то только с лодки !
bogdan.vinnitsa
16 авг 2011, 09:08

Перейти в форум
Перейти в тему

Потуш

Всім привіт
Був в Потуші це недалеко від Вороновиці на рибалці з суботи на неділю , рибалка непогана клював карась більший 200 грм ,
брав на кашу і пінопласт. всього зловив 22 карася і 5 плотвичок (за розміром також непогані) всього більше 5 кг риби
ПРобував на хижака , повний 0, зловив одного голавля і того відпускив і за його величезних розмірів, також рибацьку сітку вийняв від чого розігнувся крючок на воблері, в сітці нічого не було напевно хтось недавно її тільки поставив )))
А так загалом рибалкую задоволенний )))
Хто захоче поїхати пишіть розкажу як, але скажу зразу якщо дощ туда можна тільки на танку :D
bogdan.vinnitsa
16 авг 2011, 08:41

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка на Днестре

Всім привіт!
Провів минулу неділю у селі Кормань на Дністрі
Відпочинок взагалі супер :D По рибалці - клював лящ непогано, на кукурудзяну муку. Були екземпляри 1- 1,5 кг і чуть більші, за одну ніч на 2 резинки можна було зловити 4 -10 шт. таких, всі остальні - це підлящики грам 300-400 і рибець 200-300грам. Крім кукурудзяної муки більше ні на що не брав або брав в"яло, пробуав ловити з лодки, великих екземплярів не було, але непогано клювало на "шарики".
По коропу і карасю повний нуль , напевне він вимер там, пішов спеціально по берегу запитати рибаків як там в них справи, пройшов 1,5 км компаній було з десяток, у всіх те ж саме) :shock: так хотілось жареного коропця Дністровського :( (((
По хижаку тільки окунь, і то тільки коли почне мальок заганяти до берега, кидаєш прямо там де "кишить" і тоді є. Окунь не поганий, десь по грам 300-400.
Пробував ловити з лодки - повний ноль :( , перепробував на все що можна.
Сосіди теж пробували на хижака з лодки - те ж саме (( незнаю можливо ще пора року не та ))
bogdan.vinnitsa
05 сен 2011, 11:36

Перейти в форум
Перейти в тему

Осінь 2011

Доброго дня всім
Наближаєтся сезон ловлі хищної риби пропоную в даній темі ділитися знаннями , місцями хто де рибачив на яку блесну чи воблер.
Де є які ставки , скільки коштує рибалка, що ловится.
Почну перший.
Всі ми знаємо що хижака непогона можна половити в Сергія в Івчі.
Думаю на наступних вихідних поїхати поблеснити.
Обовязково відпишусь
На вихідних був на порогах на річці Південний Буг с.Гвоздів, ловив на воблери, блесну (8 гр) , силікон, вертушку.
Хоть би почув удар, кидав як з берега там і з лодки.
Дякую вісм за інформацію, якою ви поділитесь ))))) :)
bogdan.vinnitsa
12 сен 2011, 09:31

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Осінь 2011

Да також
Можна Поїхати в с. Лукашівка в тому році осінью рибалка там кошщтувала 20-30 грн (на хожака)
Кльов правда не сильно , в основному клювала щука приблизно 250- 500 грам )все на силікон )
bogdan.vinnitsa
14 сен 2011, 09:59

Перейти в форум
Перейти в тему

Доброго дня всім
Нарештів появився час поїхати на рибалку.
Ловив на ставку недалеко від Вінниці 30-40 км
Вся щука піймана на білу блесну, де ловив як люблять відповідати деякі рибаки на нашому форумі "Секретне місце"
Ящо комусь буде цікаво відповім особисто (пишіть в "личку")
Можу тільки сказати брала тільки на білу блесну, срібляста вже не то.Рибалка безкоштовна.
В ставу є судак, щука , окунь, але я і всі інші рибалки в ей день їх крім щуки не бачили )))
Вся щука вагою від 600грм до 1 кг
bogdan.vinnitsa
24 окт 2011, 11:57

Перейти в форум
Перейти в тему

Всем привет
Был на выходние в Ильковки , поехали на судачка по розказам там его много )
к сожелению его не увидели, словили пару окунчиков и рещыли попитать счастья на Бугу в Селищи,
В ето время года ловля хищника была довольно сложная , на снасти типа мекс, вертушка вобще ловить не возможно (очень много листья)
На селикон в принцепи тоже , приходилось искать места там где его нету
Короще в общем простой 0..... :cry: .
Жаль конечно (((
Друзья были в Садовом что по Хм. шоссе то словили по пару щук , ( стоимость рыбалки с берега 45 грн с лодки 90)
bogdan.vinnitsa
07 ноя 2011, 10:49

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Браилове

Привіт всім
фото за минулий раз
Були в неділю за цілий день на 4 чоловіка і дві лодки 2 штучки
зловили на мепс номер 1 і 2
bogdan.vinnitsa
29 окт 2012, 17:17

Перейти в форум
Перейти в тему

накінець-то я приїхав з нормальним уловом
карась брав на кашу і на макух
Коропчик на макух 2,5 кг
Щука на (кренк 12 гр) - 1.2 кг
bogdan.vinnitsa
21 авг 2012, 12:44

Перейти в форум
Перейти в тему

Всім привіт ловив в с. Гвоздів
був з товаришем з суботи на неділю 18.-19 числа
карась який по більше розміром брав на макух , що меньше каша (засос).
ПРобував "шарики" , червяк , глухо)
Половину з циз карасів зловив з лодки ловив на кашу ( яку і чіпляв на засос )
Щучка зловив на вобл , сидів в ліліях перестав карась клювати доставив свій спінінг ультра лайт і вирішив трішки покидати (ось і вся ловля )
bogdan.vinnitsa
25 авг 2012, 13:14

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Щука

Всем привет
Решил обновить тему :!:
Ездили с ребятами к Литину на щучку
Ловилась на силикон и воблер
Я ловил воблер magallon
Душу отвели , рядом рыбаки еще и судачка ловили :o
На железо тихо ( наверное еще время не пришло ))
bogdan.vinnitsa
17 сен 2012, 16:41

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Немного о футболе

Чесно кажучи на 40 хвилині я вже думав виключати телевізор але мій патріотизм переміг
Зіпсував тільки собі нерви а не подивився футбол (((
ПОТРІБНО Розігнати всіх іноземних футболістів разом із тренером )
Це тільки моя думка )))
Можливо тоді буде гарний Український футбол
bogdan.vinnitsa
19 сен 2012, 10:12

Перейти в форум
Перейти в тему

тюнинг авто

Вот такую штуку себе сделал, долго искал потом с етгоо сайта взял фотку сделал с него искиз
смотрится вроде ничё
как Вам ?
bogdan.vinnitsa
05 окт 2012, 15:33

Перейти в форум
Перейти в тему

всім привіт
був в браїлові за минулі два тиждні раз 5. Пробував ловити на все
результат просто :x пару карандашів (на воблери) і все , куди ділась вся риба :?:
завтра їду останій раз якщо так і далі буде не знаю що робити.....
ловлю біля музею Чайковського
bogdan.vinnitsa
23 окт 2012, 16:37

Перейти в форум
Перейти в тему

Шановні
В середу зранку вирішив посвятити день рибалці
На річці були в 06-00 поки накачали лодки, настав світанок і вперед в бій :!:
Тільки випливши на річку , почав пробувати на вобл Jackall Magallon були не сильні ударчики
Пропливши десь 1 км за течією , один із найдорожчих воблерів вирішив покинути мене
Але моя впертість перевершила його, після однієї години кидання крюка була почищена річка Рів від всякого «мусору» і витягнутий разом із сіткую в якій він був :)
(якби но той момент зустрівся мені цей брак який її поставив……… :evil: :twisted: . )
Рибалка почала набирати новий сенс. :)
Результат 4 щучки вага від 0.7 – до 1.2 кг (фото скину пізніше )
Вся брала на білий мепс 2 і 3 розміру також на мепс лонг
Десь 1,5 по річці від музею Ч. за течією активно брали щупачки розміром десь 20-30 см.
Вся риба яка була піймана мною і друзями, ловилась вздовж комишу по ліву сторону.
отримав масу задоволення і один флажок разом з живцем ( правда він вже був не таким живим навіть місцева кішка відмовилась його їсти) ))))
bogdan.vinnitsa
26 окт 2012, 12:06

Перейти в форум
Перейти в тему

Добрый день
Был в субботу , рыба есть ездить стоит !!
Погода чуть подвела, но мы ее перебороли )))
Ловил на живца , + спининг - силикон , вертушка ( на что брала )
поклевок было много - все карандаши
Окунь так же мелкий ((
bogdan.vinnitsa
22 июл 2013, 16:36

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Степашки

Был в субботу недалеко от Степашек
Окунь клевал плохо , нужно было упрашивать!!!
В основном работал зеленый силикон
Наверное рано еще ему , или как всегда поздно (((((
bogdan.vinnitsa
14 окт 2013, 16:52

Перейти в форум
Перейти в тему