[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4816: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4818: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4819: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4820: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
Рыбалка на Виннитчине ! • Поиск

Результатов поиска: 193

Вернуться к листу благодарностей

24-25.04.2011р.

Соромно...
Бо ж, отаке буває.
Крутий фідерАст (як він про себе думав) облажався.
Скажіть, вам краснопірка треба?
Гарна риба, пручається гарно, навіть крупна в міру... Та ми ж не на неї приці(н)лювались. Карася не впіймав! :cry:
DSC01317.JPG
Її було багато:
DSC01319.JPG
Але справжні воїни ось!:
DSC01320.JPG
DSC01306.JPG
А тепер, трохи, позаздріть ;) !:
DSC01310.JPG
bond
25 апр 2011, 14:51

Перейти в форум
Перейти в тему

14.05.2011р.

Сам. Ну, не зовсім сам, а з пікером і карп-фідером. Довго думав чи брати тяжкий фідер - я на два, в принципі, ловити не люблю, зайвий вантаж, до того ж, на власному горбі волокти... Але, таки, взяв. І не пожалкував. :)
Вирішив пікером ловити активно, як належить у фідерній ловлі, а фідером - як донкою.
На пікер наживка - опариш і мотиль (мотиль лише номінально - нещасні залишки з попередньої рибалки, чіпляв просто для проформи), на фідер - хробак, зрідка підсажував опарика.
Прикормка - розморожені залишки з попередньої рибалки ФД "Карась" з геркулесом, потім - ФД "Карп Мікс" з тим же геркулесом.
На обох знаряддях - моно 0,25, патерностер, великі закормочні годівниці.
На пікері гачок дрібний (повідок 0,18х25), на фідері крупніший (під насадку, повідок 0,20х25).
Порушив багато прикмет - повернувся вже з ліфта за бейсболкою, зустрів по дорозі котяру, відразу розклав підсаку... :D
На пікер підряд два карасики, фідер стоїть непорушно, я його не зачіпаю, тримаю волю в кулаці. Він і віддячив - упевнена покльовка, серйозний суперник, перехрестив жилки з пікером (ледве розвів їх в різні боки, тримаючи одночасно обидва вудлища у руках), тривала боротьба, адреналін стікає туди, куди належить, є:
DSC01334.JPG
От зараза, до Шуні не дотягнувся! :cry: ;)
На пікері завмерло - очевидно амур підійшов на прикормку. Так і сталося, на пікері почав теж покльовувати амурчик (на фідер теж ще був один) - всього 5 штук, від 700гр до 1,5кг:
DSC01337.JPG
З цим, у підсаці, у прилові опинилася ще така "зачотна риба"! :D :
DSC01336.JPG
Потім розклювався карасик (що означало, що амур з точки пішов). На моно його, звичайно, тягати не так захопливо, як на шнурок, але теж приємно. Відмічу, що на хробака він клював дуже зрідка, та трохи більшечкий.
DSC01339.JPG
Під сам кінець отримав на пікері обрив - схоже, що знову "румун" хотів зі мною попрощатися.

Було багато одночасних покльовок на обидві снасті - провтикував, звичайно... Бісило - тягнеш щось, а фідер (чи пікер) аж танцює на стійці, хоч ногами хапай. Не в останню чергу, саме через оце, не люблю рибалити на два фідери.

Допустив ляп. :oops: Амура (крім бонуса) відразу не відпускав, а кидав у сажу - хотів у кінці "випускне" фото зробити. Зважив усе і зфотографувати... забув... :roll:
Все разом (з бонусом) заважило 13кг.
Карасі (38 штук) - 4кг:
DSC01340.JPG
bond
14 май 2011, 14:39

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Турбов и его окресности

Были 13,14.05 - в субботу. Турбовский карась терся, блин целую неделю ждал поездки, а тут он трется!!! :twisted: Приехали в пятницу в 18:00 - до сумерек - 3 карасика, 1 плотвичка и 1 гад типа "карп", взявший на удочку под берегом и удачно оборвавший снасть :evil: . Но нечо - на решеточку и под картошечку рыба ночью была съедена. Вся надежда на утро - и в пять утра мы уже на водоеме - карась просто офигевший ходит , шумит , прыгает - от только ни чего не ест. За час 4 карасика, и то одного товарищ руками словил с кладки. Короче, получается что на этой рыбалке рыба нам не видать, но это только начало..... Переезжаем на 60 км на платник, на котором есть и карась и карп, в надежде что может там повезет (а там нам везло всегда, ..ну понятно почему..). Вторая часть рыбалки была просто супер, даже не по причине того что рыба неплохо клевала, а потому что удалось найти подход к крупной для того места рыбе. Если раньше мы ловили там карпиков по 500,800, 1000 грамм, то в этот раз таких возвращали, а забирали только за кг и до 4. Все благодаря - макушатникам, и технике "смотай десять метров тогда подсеку", короче было классно. Но есть и горькая нотка, намедни на Ц рынке у продавца самодельных снастей "Олега", купил безузловки, которые он сильно расхваливал и говори что его знакомый вытащил недавно сомика на 50 кг и безузловка выдержала. Я не знаю может это бы макет сома, на его безузовки при выуживании хотяб 2 кг карпа етят нахрен - разгибается карабин. Так что народ поаккуратней с кулибинами. Я лично лишися 2 макушатников, одной бойловой снасти - ну и того что там на них было.
15 май 2011, 09:13

Перейти в форум
Перейти в тему

20-22.05.2011р.

Були. gorlitsa , Юра1979 , bond .
Полякалися продовження нерестової заборони, то були там, де можна, і, я, тільки на один фідер (про що, дуже жалкував, бо другий був би дуже ж доречний).
Клювало, як для сих місць, поганенько, карась, нібито, терся. Плітка, в основному, залікова. Чомусь у мене карась був майже в ігнорі, gorlitsa і Юра1979 по ньому виступили краще. gorlitsa взагалі вхопив найбільше розмаїття рибних запасів: карась, плітка, окунь, судачок, сомик, підлящик. :good: Я розбавив се краснопіркою. :oops:
Благенько, як для довготривалої рибалки; от і насмикали всі, приблизно по 3кг.
DSC01371-1.JPG
bond
22 май 2011, 14:21

Перейти в форум
Перейти в тему

28-29.05.2011р.

Пожертвували навіть фіналом ЛЧ! :oops: Навіть Шуня ! :D Ми з gorlitsa змушені були її з цього приводу з істерики виводити! ;)

Отож. КрасноперДка продовжує лютувати: різке скорочення у водоймі поголів"я хижака (окуня і щуки) призвело до значного зростання популяції цієї риби - забиває дуже. Якщо вона відразу не вхопила наживку, то є шанс дочекатися покльовки місцевого карася-лаптя, ось такого, наприклад:
DSC01372.jpg
Були змушені ловити не на своєму звичному місці (зайнято), а на протилежному березі: довго звикали, місце не дуже зручне - мочар і очерет по березі, до води важко дістатися, навіть набрати у відро, не кажучи вже про сажу закинути добре; точки лову дуже заросші (карася доводилося прямо видирати і заростів кропивки, підсачувася із жмутом трави), багато топляка - я обірвав у глухому зачепі дві оснастки.

Внюхавши прикормку, "червона комуністка" :D на опариш ловити не дала - моментально хапала його (за що поплатилася попаданням у вечірню юшку :cry: ), кукурудзу спіткувала теж така доля (не в юшку). Хробак дав невеликий шанс на покльовку карася (хоча краснопірка і його жувала часто, і з дна). Причому, що цікаво, якщо хробака здобрити ароматизатором, шанс на покльовку червоної різко зростав.

Часто, особливо у Шуні, попадався незаліковий (200-300гр, зарибок осінній) коропчик, якого вона з "ненавистю" топила.

Хлопець дня:
DSC01373.jpg
Улов gorlitsa :
DSC01374.jpg
Мій:
DSC01376.jpg
Шунін:
DSC01377.jpg
Карась надзаліковий, шкода, що зрідка клював. :)
bond
29 май 2011, 13:47

Перейти в форум
Перейти в тему

05.09.2010р.

Оскільки шановні друзі-колеги на ці вихи пішли "в отказ", то і я вирішив хоч раз за літо зайнятися домашнім господарством... :dance: Але не тут-то було! Шуня - вона така, лозунг у неї - "ні дня без рибалки!" :arrow: Остання моя спроба відмазатись вранці потерпіла крах - хоч і з запізненням, але виходимо до таксо. Відразу ж почав накрапати дощ - якби хоч на 15 хвилин раніше, то б і не поїхали, а так - відступати вже не годиться. Дощ був постійно, з невеликою перервою, особливо рясний - післяобід.
Я на пікер, Шуня на пікер і фідер. Спочатку пробуємо різні наживки - хробак, опариш, кукурудза, їхні комбінації. Я емпірично вивів, що, вкотре у цьому сезоні, найкраще працює одиночний опарик (але я ще підсажував кастер, так було, нібито, ще ліпше).
Воловлюю два карасі. Потім на точці кльов затихає. Нервуюся - невже знову цукернянський облизень чигає? Прийшов юра і повідомив, що у четвер він запустив у Цукерню всю рибу з малявочника, тому кльов має бути. Я сприйняв це з деяким скепсисом. :roll:
Але згодом беру гарненького амурчика:
20100905-01.jpg
У Шуні глухо, аж дивно. Не витерпівши, вона застосовує заборонену зброю - знаряджає ЛАШАРІК!!! :x
І справа у неї пішла - карасик покльовує. У мене ж на точці став коропчик і амурчик, карася немає. Що дивно, покльовки коропчуків і амурів були дуже ніжно-делікатні, зовсім як карасині, обсмоктували опарик з усіх боків. Правда, після підсічки пручалися досить еффектно-приємно! Гарні румунські карпики (на фото різні, а не один і той же ;) ):
20100905-02.jpg
20100905-03.jpg
20100905-04.jpg
Амурчик теж не забував мене і Шуню теж:
20100905-05.jpg
20100905-06.jpg
Потім сталося маленьке диво: я упіймав карпика коі. Дуже гарнюнє створіння! А трьохсотграмовий перець пручається так, що я думав тягну кілограмового! :shock: А що буде коли він таким і стане?
20100905-07.jpg
20100905-08.jpg
20100905-09.jpg
Під завершення, на моїй точці почав знову клювати карась (два реалізованих хвости - як і зранку) - карпенки злиняли...
Отаким тишком-нишком, під дощем, що аж коліна промокли, завершилася рибалка. 2,1кг карася, 19 голів, з яких моїх лише чотири:
20100905-10.jpg

Продовження про непобивнИй особисто-сімейний рекорд від Шуня далі буде... :)
bond
05 сен 2010, 18:52

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Сбор форучан!!! Попытка №3!!!

И так состоялась, очередная, стала уже традиционной, встреча форумчан и встреча нового рыболовного года!!! Приятно было встретиться с бывалыми и новыми участниками. Встреча прошла в тёплой и наверное юмористической обстановке, такого количества первоклассных анекдотов и смешных историй я никогда ещё не слышал, три дня просто ухахатывались... По рыбалке как всегда сильно не упирались, цель была наловить только на уху и всё. Хочу поблагодарить всех за участие, надеюсь всё всех устроило и данное мероприятие будет продолжаться из года в год.
Добавляю свой фотоотчёт.
Акула
24 май 2011, 20:21

Перейти в форум
Перейти в тему

05.06.2011р.

Замалим ледь не проспав - будильник, нібито :oops: , виставляв, та, проте, недовиставив. :D
Але що то рибальська душа - о четвертій як підкинуло! 8-)
Правда, планував встати о третій, тому збирався поспіхом - таксо - козирні місця (вимостки), ясна справа, вже зайняті. Притулився десь...
До сьомої побачив лише одну "невнятну" покльовку - вже думав збиратися. Тут подєргунчик на карп-фідер з хробаком - "приятная такая тяжесть на том конце, знаете ли...". Маю погану звичку/прикмету - не діставати підсаку поки не знадобиться. :x Коли ловиш з товаришами, то воно ще так, прикмети можна поважати, а ось коли один... :cry: Підтягнув до берега (нібито амур, десь під трієчку), воно почало курсувати вздовж нього туди-сюди, я в цей час почав "лівою ногою" добувати підсаку з чохла - результат очевидний, бздинь! - гачка нема. :(
Потім був ще один конкретний обрив - але відразу після підсічки (теж пізно зреагував - відійшов від пікера на пару метрів).
А карась після цього встав на прикормку - надзьобав до 12-ої 3,8кг.
DSC01379.JPG
Спека, звичайно, ще та! Біля води ще так-сяк, а поки дістався додому сім потів зійшло.

По сусідству рибалив чолов"яга - по-доброму розважив мене своєю майстерністю закидання. :D Хто бачив ролик "Фидер - первые шажочки" мене зрозуміє. Разів зо п"ять з розмаху собі під ноги - бздинь! після якогось разу "замаялся", плюнув - і так згодиться! Першого карася на свої донки він упіймав , здається, десь біля десятої. Чесне слово, дуже за нього переживав - і дуже зрадів, коли він до своїх двох карасів отримав бонуса - коропчика на кіло. :)

Познайомився з Samuel Kappen - не полінувалась же людина у свій день народження прийти bond у пику начистити (пивом)! :D :ko_re:sha:
bond
05 июн 2011, 14:06

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Щитках

Всем привет. 07,06,2011г, были с товарищем в славных Щитках, первый сход карпа где-то в 6.00 карп небольшой до 2.5 кг. Весь день карась у нас брал вроде неплохо, но карпуша нас почему-то не замечал, и только в 20.00 была результативная поклевка, карп приблизительно до 3 кг. Результаты-карась порадовал карп всего 1 шт.
Sashko
08 июн 2011, 05:43

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рибалка на р.Південний Буг

В Стрельчинцы поездка сорвалась решил поехать отдохнуть с семьей в Селище .Кто сказал что на Бугу не клюет ? Не смотря на то что приехали в 10 часов и вода падала ,удовольствие получили даже жена с дочькой ,к удочкам меня неподпускали ,так что ловил на спиннинги, а наживка вообще мастерилась на ходу.В результате три десятка зачетных карасей не считая мелочи . 0146.jpg
12 июн 2011, 22:32

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рибалка на р.Південний Буг

На выходные 12.06-13.06 отдыхал с семьей и друзьями в районе лагеря политеха, напротив с.Новоселовка. Кроме всего остального уделил время и рыбалке.
Казалось какие-то 90-100 км., а погода сильно отличалась от винницкой в лучшую сторону. Было всего несколько непродолжительных гроз, которые сменялись солнечной погодой.
Рыбалку начал с подготовки места, которое выбрал по удобству расположения на берегу. Срезал камыш, ветки над головой, прикормил кашей ( пшено, макух, гороховая мука ).
Начинал рыбачить на пару фидеров и удочки, постепенно перешел только на 5-ти метровые с глухой оснасткой удочки.
Глубина в месте лова 70 см., ловил на червя и смесь гороховой муки, манки и пшеничной муки.
Поклевки были нечастые ( особенно после вываживания рыбы покрупнее ) но стабильные, интерес добавляла непредсказуемость вида рыбы. Красноперка, плотва, окунчик, карпик, карась, подлещик и даже линь были в моем улове. К сожалению 2-х линей в компании с полутора десятками карасями компания быстро оприходовала и они не попали в кадр.
Плотва 70 - 150 гр (ни одного солитера ), карась 150 - 700 гр, подлещик, карпик 300 гр. несколько карповых обрывов. В итоге за полтора дня три десятка карася, пять карпиков и почти полное ведро подлещика и плотвы, в засолке на тараньку.
колоброд
16 июн 2011, 14:38

Перейти в форум
Перейти в тему

Кременчугське водосховище.

20-25.06.2011р. Кременчугське водосховище вище Черкас.

Були втрьох: Andrew , gorlitsa , bond . Отаборилися на острові приблизно посередині Дніпра.
Суцільний екстрим! Початок особливо: у дощ та шквальний вітер переплавлялися на двох надувахах з електромоторами і орендованій лодці типу казанки на причипі за однією з надувах. Ледве дочовгали до місця стоянки. Саме місце стоянки дуже зручне (якщо не рахувати комарів): пост єгеря з обладнаним навісом над столом, облаштовані сходинки для зручного спуску у воду.
Як виявилось, впритул до острова пролягає фарватер. Вночі начудувався на чотирьохпалубну громадину теплохода "Маршал Кошевой", яка у повній ілюмінації пройшла десь у двадцяти метрах від нашого берегу. Видовище вражаюче: уявіть собі п"ятиповерховий будинок на три під"їзди, який досить жваво повз вас пропливає.
Фарватер щороку відвойовує у острова кілька метрів, в результаті чого винкла купа бровок, які облутані корінням та завалені топляком. Ловити з берега фідером практично неможливо - вивести рибу можна було лише високо задираючи вудлище уверх і з шаленою швидкістю крутячи ручку котушки. Проте, якщо на гачок чіплялось щось серйозніше, то глухий зачіп гарантовано. Перепробував три місця - всюди однаково. Наобривався на кілька років уперед - кормушок штук двадцять, гачків навіть не рахував. На слідуючий день знайшов вихід - заплив на орендованій лодці на веслах за бровку і прив"язувався до затопленого дерева. Зачепів практично уник, проте фідерити було нецікаво - кидаєш у фарватер, глибина (кормушка 50гр тоне секунд двадцять), течія, закорм робити дарма. Наловився срані (по дніпровських мірках) досхочу. Плітка, густерка, підлящик (все в межах 200гр, +/- 50). Видирати їх з великої глибини на течії - майже ніякого задоволення. В останній день попався підлящик 300-400гр. На пучок хробаків часто попадався здоровий йорж. Взагалі, кожне перезакидання вимагає повної перезарядки наживки - все порване в хлам "піраньями" - хоч опариш, хоч хробаки, хоч кукурудза...
На одну ніч вирішив переплисти на протилежний острівець, де був міляк. З вечора перебрався, почав ловити - після перших великих верховодок підійшла нормальна плітка, потім густера з підлящиком. Можливо щось і вигоріло б з нічною рибалкою. Та не склалося - насунулася така чорна хмара, що я ледве встиг зібратися і домаслати на веслах назад - втік перед самим штормом.
Товариші на своїх надувашках плавали за хижаком багато - все дрібне і неохоче. Пару щучок під кіло, окунці, судачки. Без бензинової лодки там робити нічого - потрібно далеко плавати, шукати місця.
Правда, за п"ять днів вереск цих лодок так набрид, що аж нудило.
Andrew періодично розважався поплавком під берегом на верховодку - при бажані її можна було плющити відрами.
Назад встигли перебратися теж перед негодою - як тільки сіли у авто, зарядив дощ, який супроводжував нас аж до Вінниці.
Фото не робив, бо телефон відключав, економлячи заряд акумулятора. Соратники, думаю, викладуть.
bond
26 июн 2011, 14:36

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Кременчугське водосховище.

Підтверджую вище написане шановним камрадом Bond. :D
Ось в такому складі було наше перебування на сивому дідусі Дніпро шановні Bond, gorlitsa 080.jpg та я Andrew пока ще поголений бо пізніше по своїй волохатості на обличчі переплюнув напевно і Віктора Петровича. 081.jpg Початок дійсно був екстремальним починаючи навіть з виїзду з Вінниці дощ переслідував всю дорогу, на місці по приїзді було пасмурно а тільки вигрузили свій реманент почало і лити і дути. Але не зважаючи на такі перипетії ми поступово рухались вперед хто шалено працював насосом, 100_4419.jpg хто підганяв і готував нашу баржу до погрузки. 100_4421.jpg Шкода не можливо було зняти саму переправу лив дощ по її закінченні не зважаючи на мою куртку сухими залишились хіба що резинка на трусах.
День перший.
Трохи відійшовши від переправи та підсушившись почали освоювати навколишню територію, вийшло сонечко стало трохи веселіше та і біля берега почалась активність хижака якого безуспішно пробував я його піймати, 086.jpg потім зрозумів що до дніпровського окуня потрібен особливий підхід. Ось в таких турботах та розвагах закінчивсь перший день.
День другий.
На про чуд видався хороший, з ранку сонечко, вітер помірний ставши на весла 45.jpg почали розвідку та полювання одночасно як поблизу самого розташування табору так і в заводях між островами. 47.jpg Результатом стало пару щучок одна із них пішла на юшку, та і один "трофей" коливальна блешня яка зайняла своє місце в моєму ящичку :D .
По причині повільного доступу до мережі :oops: :cry: продовження слідує...................
Гость
27 июн 2011, 11:35

Перейти в форум
Перейти в тему

День третій.
Майже взагалі був не придатний до риболовлі штормовий вітер не давав не те що вийти на воду але й закинути нормально поплавкову вудку під берегом тому проводився майже повністю в таборі, а що можна робити в таборі не ловлячи риби, вірно запивати закуску. 48.jpg
День четвертий.
Особисто я Майже повністю віддавсь втісі по ловлі уклейки, плітки, густерки на поплавок, gorlitsa щупав судака з перемінним успіхом. 086.jpg Bond змінив місце і тактику лову, 082.jpg а потім мріяв про протилежний беріг де був міляк і не стільки цепів на дні та готувавсь до нічної вилазки 100_4425.jpg яка закінчилась не вдало по причині приближення чергової бурі.
День п’ятий.
З ранку знов штиль майже в повному бойовому, 52.jpg чому майже не вистачало бензинового мотора для подолання великих відстаней, пішли по нових місцях де була велика окунева втіха 53.jpg 56.jpg , потім пошук щуки. На останок вчивсь джигувати судака на великих глибинах де заробив з десяток не реалізованих покльвок. До такої ловлі я був майже не підготовленим. Віктор вирішив навчитись вільно керувати шаландою. 100_4485.jpg Ось така вийшла СЛАВНА РИБАЛКА НА ДНІПРІ. ЧОМУ Я ДУЖЕ РАДИЙ І ШКОДУЮ ПРО МАЛИЙ ЧАС ТА ТРОХИ ПРИМХЛИВУ ПОГОДУ.

І ще пару фото в догонку, хоча можливо буде далі...... .jpg 100_4471.jpg
Гость
27 июн 2011, 12:49

Перейти в форум
Перейти в тему

Альбом від . :)
013.jpg
015.jpg
020.jpg
034.jpg
035.jpg
036.jpg
045.jpg
048.jpg
058.jpg
064.jpg
bond
28 июн 2011, 10:00

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Южный Буг, район окружного моста

Только что от туда,на рыбалку собрался спонтанно (вчера только в 22:00 с другом договорились) поэтому у меня ни наживки ни прикормки :D . В 6:00 на месте, люди уже были,поехали к лесу,я бросил два пикера без кормушки , онли грузило на несимметричную (наживка червь).С 6:20 до 8:00 не шелохнувшийся :o .Меняем место ближе к мосту, тоже самое ,я и дальше и ближе, и правее и левее :evil: -0.к 10 нахожу манку ,замес и на удочку - есть контакт .Даже полосатый на манку взял :shock: .На пикера даже бычка не словил. В 14:00 к поплавку приплыл судак ( точно видел) навел кипиша :D .Собрался домой .Удовольствия получил почему то немерено(улов не колоссальный) толи потому что на обычную "болонку" давно не ловил,толи потому что на рыбу не планировал :?:
Ermilov
03 июл 2011, 16:04

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Петриках

Рыбачил в воскресенье 03.06.11. Посмотрев бокс и поспав несколько часиков отправился в компании с двумя товарищами на рыбалку. Ловили с лодок на глубине, тычки, с помощью которых зафиксировали лодки, еле выступали из воды... Из наживки был червь, опарыш, мамалыга. Лучше всего ловилось на червя. Прикармливал фишдрим универсал +перловка. Клёв порадовал... Ловился карась около 200 г. PIC-0814.jpg Потом сорвался сильный ветер, кто в Петриках рыбачил то знает, что при сильном ветре довольно тяжело удержаться на воде... Так было и с нами... PIC-0812.jpg
Поменял место ближе к берегу. Под берегом ловилось хуже... карась был мельче, и клевал реже... Но в улове появились два подлещика.. PIC-0815.jpg
Вообщем рыбалкой доволен, ловить было не жарко и клевало довольно таки хорошо.. Мой улов составил около 5 кг.
Улов товарищей... PIC-0813.jpg
Акула
05 июл 2011, 08:48

Перейти в форум
Перейти в тему

09-10.07.2011р.

На День Рибалки вирушили у суботу на рідний Буг нижче Райгорода, на правий беріг. Мали надію, що місця не дуже популярні і в суботу зможемо комфортно розміститись. Дарма! Дзуськи! :shock: Прочовгали вздовж берега, уверх по течії, майже до Райгорода, поки знайшли місце, де притулитися... б..ь, пі-пі-пі-пі, і інша нецензурщина... :oops: Батареї.., армії.., орди донок!!! :mrgreen: сцк, сидить один, а заставив ними кілометр! :mrgreen: Я не розумію цих людей - саме їх варто називати справжніми ДУБОломами! Як можна впоратись зі стількома вудками я не можу досягнути своїм недолугим розумом! :cry:
Але то - лірика... ;)
Дійові особи: gorlitsa , bond , Клончик , Москаль , Акула , wife Sharks (Ірина), son Sharks (Михайло Сергійович). Якби не Михайло, мені було б зовсім сумно... ;)
Біла риба клювала погано. Підлящик, хоч і "таранькового" (200-300 грам) типу, проте, дуже зрідка, якщо не сказати - зовсім рідко. Риба прохідна - прикормити не вдалося, якщо зграйка пропливала, то могли зачепити всі підряд. Були ще - плітка, карасики, сомики.
По хижаку хлопці виступили краще: правда, пливти за ним довелось далеченько, проте, троє ( gorlitsa , Москаль , Акула ) обловились судаками OVER 1кг, а бідолашний Клончик вломав свій УЛ спінінг... :cry:

P.S. Паскуди дубінатори (деякі) ще й сітки ставили... :mrgreen:
bond
10 июл 2011, 14:41

Перейти в форум
Перейти в тему