[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4816: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4818: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4819: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4820: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
Рыбалка на Виннитчине ! • Поиск

Увага! Форум не оновлюється і являю собою архів старих тем та повідомлень, які були залишені тут форумчанами дол 2020 року. Так як соціальні мережі (та інші причини) поглинули майже всіх активних участників форума, мною прийняте рішення закрити форум. Старі теми доступні для перегляду. Якщо буде така необхідність, ми створимо новий форум чи відновимо існуючий. Якщо будуть питання, кому потрібно - мене знайде.

Результатов поиска более 1397

Вернуться к листу благодарностей

V съезд форумчан!

Осмелюсь предложить продолжить начатую традицию, ещё пять лет назад и в очередной раз собраться на открытие рыбацкого сезона 2013 года.
Дата проведения мероприятия с 24.05. 2013 по 26.05.2013. Река Южный буг, не ближе 25 км к Виннице.
И так:
1. Определяемся с местом. (моё предложение с. Гвоздёв, Немировского р-на, место проведение съезда №1 и №2 . По рыбе: сом, карась, плотва, голавль, щука- это то, что удавалось там ловить :D ).
2. Определяемся с минимальным денежным взносом, для закупки общих продуктов на стол (в основном это мясо на шашлык, вода, зелень и так, по мелочам..)
3. Определяемся с участниками мероприятия, путём поступления заявок на участия через личные сообщения на форуме мне, либо ash_vn с обязательным указанием наличия авто и номера телефона, для дальнейшего формирования экипажей.
Завлаг, он же начфин, он же начпрод - ash_vn !
Акула
24 апр 2013, 13:08

Перейти в форум
Перейти в тему

Кременчугське водосховище.

20-25.06.2011р. Кременчугське водосховище вище Черкас.

Були втрьох: Andrew , gorlitsa , bond . Отаборилися на острові приблизно посередині Дніпра.
Суцільний екстрим! Початок особливо: у дощ та шквальний вітер переплавлялися на двох надувахах з електромоторами і орендованій лодці типу казанки на причипі за однією з надувах. Ледве дочовгали до місця стоянки. Саме місце стоянки дуже зручне (якщо не рахувати комарів): пост єгеря з обладнаним навісом над столом, облаштовані сходинки для зручного спуску у воду.
Як виявилось, впритул до острова пролягає фарватер. Вночі начудувався на чотирьохпалубну громадину теплохода "Маршал Кошевой", яка у повній ілюмінації пройшла десь у двадцяти метрах від нашого берегу. Видовище вражаюче: уявіть собі п"ятиповерховий будинок на три під"їзди, який досить жваво повз вас пропливає.
Фарватер щороку відвойовує у острова кілька метрів, в результаті чого винкла купа бровок, які облутані корінням та завалені топляком. Ловити з берега фідером практично неможливо - вивести рибу можна було лише високо задираючи вудлище уверх і з шаленою швидкістю крутячи ручку котушки. Проте, якщо на гачок чіплялось щось серйозніше, то глухий зачіп гарантовано. Перепробував три місця - всюди однаково. Наобривався на кілька років уперед - кормушок штук двадцять, гачків навіть не рахував. На слідуючий день знайшов вихід - заплив на орендованій лодці на веслах за бровку і прив"язувався до затопленого дерева. Зачепів практично уник, проте фідерити було нецікаво - кидаєш у фарватер, глибина (кормушка 50гр тоне секунд двадцять), течія, закорм робити дарма. Наловився срані (по дніпровських мірках) досхочу. Плітка, густерка, підлящик (все в межах 200гр, +/- 50). Видирати їх з великої глибини на течії - майже ніякого задоволення. В останній день попався підлящик 300-400гр. На пучок хробаків часто попадався здоровий йорж. Взагалі, кожне перезакидання вимагає повної перезарядки наживки - все порване в хлам "піраньями" - хоч опариш, хоч хробаки, хоч кукурудза...
На одну ніч вирішив переплисти на протилежний острівець, де був міляк. З вечора перебрався, почав ловити - після перших великих верховодок підійшла нормальна плітка, потім густера з підлящиком. Можливо щось і вигоріло б з нічною рибалкою. Та не склалося - насунулася така чорна хмара, що я ледве встиг зібратися і домаслати на веслах назад - втік перед самим штормом.
Товариші на своїх надувашках плавали за хижаком багато - все дрібне і неохоче. Пару щучок під кіло, окунці, судачки. Без бензинової лодки там робити нічого - потрібно далеко плавати, шукати місця.
Правда, за п"ять днів вереск цих лодок так набрид, що аж нудило.
Andrew періодично розважався поплавком під берегом на верховодку - при бажані її можна було плющити відрами.
Назад встигли перебратися теж перед негодою - як тільки сіли у авто, зарядив дощ, який супроводжував нас аж до Вінниці.
Фото не робив, бо телефон відключав, економлячи заряд акумулятора. Соратники, думаю, викладуть.
bond
26 июн 2011, 14:36

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Продам снасти распродажа

Остался Карповик снижаю цену до 120 грн
dmitrij
26 май 2012, 10:39

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Петриках

спустя несколько дней решено было наведаться на лодках,потому,как осталось много вопросов с прошлого раза.Ловили с рассвета до 12.часов.Клёв был,но карась снова таки мелковат/много на полладошки,реже на ладошку/.На день усилился ветер-ловить стало невозможно.Весь улов-на навозного змея.
volkodav
08 июл 2013, 20:40

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Оренда озера форумчанами

Пацаны , знаю не одно хорошее место ( живописное имею ввиду ) и даже где арендаторы готовы уступить аренду , получив назад свои затраты хотя - бы 30% от затрат , но просто так вкладывать деньги пустая трата средств , только должно быть все организованно и должен быть серьезный тыл. А люди отвечающие за водоем должны жить на озере и быть заинтересованы и знать , что делают ( серьезная ошибка - само растет ) в противном случае БРАКАМ поможете жить и это конечно далеко не все . Если интересно спрашивайте я знаю и отвечу , шишек набил много уже вся голова шишка.
ВСЕМ ДОБРА !!!
Сергей Ивча
13 июл 2011, 04:38

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Потоках

Были в Потоках 6 июля. На став прибыли к 4:30. Народу мало. Чуть выше березок ( возле кладки на воде ) арендаторы сняли две сетки - по рыбалке. Но оказалось не все так плачевно и угрюмо В 5 начало 6го первый карась на фидер-ладошка, с периодичностью клева в 15-25мин. чуть больше ладони чуть меньше.Проскакивала плотвичка - от размера указательного пальца до 350гр. такого веса в садке 2 шт. По наживке: лучше всего опарыш, червь тоже работал причем по переменно-перестало брать на опарыш, берет на червя. На удочку с берега тоже не плохо берет - но мелочи больше. Итог рыбалки- карась, плотва-6.5 кг. У товарища чуть слабее 3.5 кг. Единственно новшество в Потоках- билет 30 грн.
06072013130.jpg
06072013131.jpg
06072013132.jpg
xottab
08 июл 2013, 21:47

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбоводство

Мак привет !
Ответ я примерно знаю , но дождусь рыбовода и тогда отвечу , но он обязательно спросит :
Сколько Га ?
Зарыблен - ли водоем , если да , то какая рыба ? , потому - что щука бьет в первую очередь т/лоба и Б/амура бо он на верху и яркий , а после зарыбления еще и больной какое - то время.
Я зарыблялся 7 лет назад без рыбовода в тех - же пропорциях , что ты говоришь - на водоем с дикой рыбой , б/амур съел всю крапивку и теперь планомерно съедает белую лилию и камыш , Т/лоб питается планктоном зелень не ест.
Справка - белый амур съедает за день пять раз свой вес ( СУКА :x ) это если амур - 10кг. то съест за день 50кг. зелени., и у меня уже 40% белой лилии и камыша нет сделать ни чего не могу только спускать став. :)
ВСЕМ ДОБРА !!!
Сергей Ивча
13 июл 2011, 04:12

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Продаю рыбацкие снасти.

Уважаемый вы нарушаете Закон Украины "Про тваринний світ, ст521". В пункте 3677 вашего каталога выставлено сетное полотно 60м яч.50. Указанным выше законом на территории Украины ЗАПРЕЩАЕТСЯ :evil: : ввоз, изготовление, продажа и применение любых сетей. Здесь, на сайте общаются истинные любители природы, которые не поддерживают сообщников браконьеров ! :twisted: :twisted: :twisted:
kvp
02 мар 2013, 09:44

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Так брать или не брать мелочь?

Так брать или не брать мелочь? - НАЗВА ЦІЄЇ ТЕМИ..... Ответить : Особисто я вважаю, що 100% правильної відповіді немає. Тут на одній чаші вагів РИБА (зловлена) - на другій дуже багото чього і жадібність і "голодняк" і привезти похизуватись, мінталитет, виховання....дуже, дуже багато чього. У цивілізованих країнах рибу відпускають - принаймі вітсоток дуже високий, доречі там і гриби не збирають і багато ще чього не роблят, бо кожен на свому місці і займається СВОЄЮ справою. Отже рибу, гриби і інше бере там де належить - в магазині!!!! :P Але то була лірика, тепер до теми. Помилка volkodav_k, не в тому що взяв на юшку сомиків, а що виклав тут фотки, бо таке враження, що на форумі або інопланетяни або як мінімум німці (тобто ГЕРМАНІЯ!!) у наскрізь гнилій і корумпованій країні де всі (хто не каліка) КРАДУТЬ, ОБДУРЮЮТЬ, ВИМАГАЮТЬ, ШАНТАЖУЮТЬ, ВБИВАЮТЬ, кАроче що хотят то роблять, і тільки повний.... глупий , при таких роскладах почне починати з себе!!! Чесна людина в такій країні, це "БАРАН", тобто це то саме що привести барана вовкам на вечерю, ДЯКУЄМО- скажуть "ВОВКИ" давайте нам ще "БАРАНІВ" ! От тому в нас так....або ти "ВОВК", або "БАРАН" - Хто з форумчан Є, або хоче бути "БАРАНОМ"? Особисто я НІ! Ті хто закони створює сам їх виконує? От коли він почне З СЕБЕ, тоді Я..... думати буду,.... а поки......

P.S. якось рибалив на вишенському озері.....підходило багато "рибаків" пАтріщать....підійшов один: да тут рибалка хер....ня, треба поїхати в Селище соміків половити... я питаю і що нормальні сомікі і класно клюють? ...відповідь: да класні грамм по 400 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :evil: клюють не так щоб добре , але з два десятки наловити можна - ТРЕБА ЇХАТИ!!!!! Підійшов іншій, що не клює? Відповідаю: мені риба не потрібна, я так рибалю - відпочиваю, потім все відпущу.....він: кліпає очима і починає - ми позавчьора ввершині сетки ставили, так я не поняв але єлє витягли - пішов лещ, сетку знесло на 50 метрів з місця де ми її ставили....лещя мішками носили....... І розклад №3 коли я вже збирався додому десь біля 19 випливає "чувачОк" на резіновій лодці і тупо попід берег(вишенька..., діти граються, купаються) "розмотує" РУЛОН в 2 КМ сетей, коло мене сидів вже 16-й рибак, то на моє обурення він сказав, : "а, я його знаю, то Микола, бувший мент, йому все по..... кожен день сітки ставить"!!!!!

А тепер Резюме: ОХОТА ПОНАЇЗЖАТИ, борци за правду? То не...ер на volkodav_k, свою НЕПОЛНОЦЕНІСТЬ зливати, бо РОБОТИ ПРІРВА!!! ІДІТЬ БОРІТЬСЯ, з Миколами, Васями, Гришами і їхніми мусорськими, дипутатьськими, і рибнадзоровськими "кришами"! , а доки ті тварі будуть на наших річках хазяйнувати, то .....не зачіпайте volkodav_k, і іншіх, не зовсім зіпсованих рибацюг, яким є і я. Просто - не будіть лиха, ШАНОВНІ!!! Не всім же бути КРЕСТАЛЬНО, правільними. Вплані потриндіти! :cry: Але правільними бути - МУСИМО!!!! І своїм уловом розпоряджатись також, кожен, як вважає за потрібно....але я б соміків, щоб не на юшку, 100% відпустив би, а так 50/50! Але то діло кожного, а не статья 6, пункт 16!, нажаль в нас ТО не діє!
OlegOl
26 май 2011, 15:59

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Классное, но секретное

В пятницу 17.06.2011 года поехали с друзьями на наше секретное и наверное самое любимое озеро. РЕЗУЛЬТАТЫ-спиртных напитков неисчерпаемо, ну а рыба клевала не очень хорошо так что четыре рыбака поймали 2 сома приблизительно по 6 кг. 15 карпов по 2.5 кг, карася приблизительно 12 кг на всю компанию. Камрады остались довольны и воодушевленные следующими походами. Выкладываю несколько фотографий.
Sashko
19 июн 2011, 16:59

Перейти в форум
Перейти в тему

с.Ивча, Литинский р-он

Перестаньте спорити з людиною яка три рази в рік буває на рибалці! У нас є традиція - прибирати берег, у інших - зас--ти! Що він тут робить взагалі..? Побалакати, позлити інших...Так не для того ми тут спілкуємось! Забаньте і заспокойтесь! :twisted:
gorlitsa
09 апр 2010, 18:10

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: с.Ивча, Литинский р-он

Просто товариш Баркас не розуміє одного що рибалки живуть не одним уловом, хай подивиться всі мої пости, це зробити дуже легко для спеціаліста ІТ одним клацом мишки. Мої висловлювання. мої фото звіти, де я також активно відпочиваю, слухаю тишу, милуюсь краєвидами і при цьому отримую подвійне задоволення без попси, криків-шумі, і великих уловів, і це цілком безкоштовно. А коли я приїжджаю на водойму плочу гроші то я повинен мати задоволення від улову, який я можу і випустити назад в водойму і я це роблю. Я розумію що є рибальське щастя і удача ці закиди постійно висловлюють господарі водойми, а при цьому кинуть водою на сантиметрів 20 і розводять руками « ну немає сьогодні лову був учора» Дайте відповідь товаришу чи пане Баркас, як ви така чесна і безкорислива людина ви будете на зібранні форумчан. :D ;) :D ;) От там і поспілкуємось :D :) :D :) . В нас там не буде музики, мусора на березі, а прості рибальські байки вогнище, комарі, рибалка, тиша, природа. :D ;) ДАВАЙТЕ ПРИЄДНУЙТЕСЬ ;) :D . Чи вам комфорт подавай, хатинки зі зручностями, телевізор щоб в хатинці був. РИБАЛКА В ПЕРШУ ЧЕРГУ ЦЕ РОМАНТИК 8-) .
Гость
09 апр 2010, 20:41

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: прошу совета по приобритению бюджетного фидера

найдешевший варіант - до 300грн
Палка 115 грн 3,2м медіум, жорсткий Китай назви не помню. Три кінчика різного калібру. Катушка Кобра до 100грн. Леска 0,22 основна, і 0,18 поводок по 20грн, патерностер вяжеш сам. Кормушки по 6грн бери 4 шт 40гр чорні квадратні або круглі (або клепай їх сам у нас на сайті про це достатньо інфи). Все це я брав у магазині на електромережі, хоча думаю що і в Південнобужському і в Пора на рибалку це тоже єсть.
До речі у мене є такий набір - я б не сказав що він не уловистий у порівнянні із наступним:
Середній варіант - до 1000грн
Палка (трабуко херон) 3,6 450грн. Катушка Корморан 350грн. Нитка 150м - 160грн. Леска на підмотку 0,22 - 26грн. Відвід фідерний - 5грн. Кормушки по 6грн або по 15грн пластмасові із крильцями.
Береш в руки відразу ж відчуваєш різницю у класі.
У мене і такий і такий варіант. Вдоволений обома. Хоча на дешевому варіанті вже збираюсь міняти катушку на таку як на середньому і ставити нитку.
kastafan
20 июн 2011, 14:31

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рибалка на р.Південний Буг

На выходные 12.06-13.06 отдыхал с семьей и друзьями в районе лагеря политеха, напротив с.Новоселовка. Кроме всего остального уделил время и рыбалке.
Казалось какие-то 90-100 км., а погода сильно отличалась от винницкой в лучшую сторону. Было всего несколько непродолжительных гроз, которые сменялись солнечной погодой.
Рыбалку начал с подготовки места, которое выбрал по удобству расположения на берегу. Срезал камыш, ветки над головой, прикормил кашей ( пшено, макух, гороховая мука ).
Начинал рыбачить на пару фидеров и удочки, постепенно перешел только на 5-ти метровые с глухой оснасткой удочки.
Глубина в месте лова 70 см., ловил на червя и смесь гороховой муки, манки и пшеничной муки.
Поклевки были нечастые ( особенно после вываживания рыбы покрупнее ) но стабильные, интерес добавляла непредсказуемость вида рыбы. Красноперка, плотва, окунчик, карпик, карась, подлещик и даже линь были в моем улове. К сожалению 2-х линей в компании с полутора десятками карасями компания быстро оприходовала и они не попали в кадр.
Плотва 70 - 150 гр (ни одного солитера ), карась 150 - 700 гр, подлещик, карпик 300 гр. несколько карповых обрывов. В итоге за полтора дня три десятка карася, пять карпиков и почти полное ведро подлещика и плотвы, в засолке на тараньку.
колоброд
16 июн 2011, 14:38

Перейти в форум
Перейти в тему