[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Рыбалка на Виннитчине ! • Поиск

Увага! Форум не оновлюється і являю собою архів старих тем та повідомлень, які були залишені тут форумчанами дол 2020 року. Так як соціальні мережі (та інші причини) поглинули майже всіх активних участників форума, мною прийняте рішення закрити форум. Старі теми доступні для перегляду. Якщо буде така необхідність, ми створимо новий форум чи відновимо існуючий. Якщо будуть питання, кому потрібно - мене знайде.

Результатов поиска: 5

Вернуться к листу благодарностей

Re: Рыбалка в Браилове

Всім привіт!
Хочу поділитися враженнями від рибалки в Браїлові. Рибалка відбувалася 03.03.2013. Приїхали з кумом із Вінниці ранковим рейсом на 6:30 і близько восьмої години ранку розпочали блеснити. Результати першої вилазки на фото.
kinka
12 мар 2013, 10:48

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Браилове

Ловили з берега на світлі сілікони (максимально приближені до прозорих), а також брав на "седобный" сілікон більше схожий на п'явку темно-синього кольору. Місце ловлі на фото.
kinka
13 мар 2013, 11:58

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рибалка в с.Щітки, сосновий бір (відпочинок у Григорія)

Всім доброго ранку, дня, вечора!
Хочу поділитися враженнями від вікенду (26.04.1014) трохи із затримкою, але як кажуть:
- Краще пізно, ніж ніколи!
На місце, як для рибалки, прибули запізно, близько 13:30.
В арсеналі мали дві поплавкові вудочки три та п'ять метрів відповідно. З наживок:
1. Манка;
2. Мастирка (горохова мука + манка);
3. "Місцевій черв'як".
Ловилося в основному тільки на мілині (близько метра), на глибині 20-30см. на манку та мастирку.
Фото додається...
kinka
30 апр 2014, 12:01

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рибалка в с.Щітки, сосновий бір (відпочинок у Григорія)

Піймали карасика невеликого (приблизно до "ладошки") - близько ста штук :) ...
kinka
04 май 2014, 08:37

Перейти в форум
Перейти в тему