[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4816: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4818: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4819: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4820: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
Рыбалка на Виннитчине ! • Поиск

Результатов поиска: 307

Вернуться к листу благодарностей

17.04.2011р.

Доплющували плітку. ;)
Один екіпаж: NoName , gorlitsa , PIRAMIcт , bond .
Інший: Акула та двоє його товаришів.
Всі на фідер. У NoName а це було бойове хрещення на цю снасть (похрестив його у цю віру, мабуть, я :oops: ). Початок вдалий - улов трошки менше 1кг, один відстріл, бичка впіймав (обов"язковий бузький атрибут), задоволення хлопець, нібито, отримав. ;)
Акулин екіпаж був десь до 11-ої, наш - до пів-другої.

Плітка вже нереститься, майже вся шершава.

Акула встановив рекорд по розмаїттю риби - крім плітки ним були упіймані підлящик, густерка, йорж, бичок, судачок-карандаш, дивна пузата верховодка, окунь (хоча, можливо, я плутаю, і якісь з цих риб упіймали його товариші).

У мене строго плітка і кілька красивих краснопірок.
Плітка у всіх в основному дрібна - 50-70гр. Попалося і кілька достойних екземплярів.

Наживка традиційна - мотиль+опарик. Прикормку використовував спочатку залишки саморобної, потім - ФД "Карась".
Гачок дрібний №16, повідки 25см 0,12-0,14.
Ловив фідером Trabucco Heron HPS 3,9Н, бо він щось застоявся у стайні і почав вже трохи ображатися за безробіття. ;)

gorlitsa у кінці рибалки розчохлив махалку 3м і плющив плітку під берегом - ледь мене не наздогнав по улову! ;)
Насправді ж, звичайно, таку невелику активну рибу потрібно ловити на попл, тим більше, якщо вона клює прямо "під ногами". Але ж хочеться на фідер!

Під кінець рибалки трапився кумедний випадок - я став браконьєром! :oops: Спіймав дві плітки одночасно! :shock: Одна з них ("нечесно спіймана") залізла у кормушку! :lol: Отакий я "крутий" фідерист! ;)
DSC01299-1.JPG
DSC01300-1.JPG
DSC01301-1.JPG
Думаю, що вхід у фідерний сезон вже відбувся, будемо, мабуть, переключатися на більш серйозну рибу, не забуваючи про плітку. :)
Дякую батечку Південному Бугу за рибальську насолоду! :)
DSC01302-1.JPG
DSC01303-1.JPG
DSC01304-1.JPG
DSC01305-1.JPG
bond
17 апр 2011, 16:02

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Прикольные рыбацкии истории

Не рибальська шняга, проте, почитавши на одному рибальському форумі, довго іржав! :lol:

Возьмем, например, кота...

Речь о тех временах, когда русскоговорящих интервьюеров в израильских военкоматах еще не было, а русские призывники уже были. Из-за того, что они в большинстве своем плохо владели ивритом, девочки-интервьюеры часто посылали их на проверку к так называемым "офицерам душевного здоровья" (по специальности - психологам или социальным работникам), чтобы те на всякий случай проверяли, все ли в порядке у неразговорчивого призывника. Кстати, офицер душевного здоровья - "кцин бриют нефеш" - сокращенно на иврите называется "кабан". Хотя к его профессиональным качествам это, конечно же, отношения не имеет.

Офицер душевного здоровья в военкомате обычно проводит стандартные тесты - "нарисуй человека, нарисуй дерево, нарисуй дом". По этим тестам можно с легкостью исследовать внутренний мир будущего военнослужащего. В них ведь что хорошо - они универсальные и не зависят от знания языка. Уж дом-то все способны нарисовать. И вот к одному офицеру прислали очередного русского мальчика, плохо говорящего на иврите. Офицер душевного здоровья поздоровался с ним, придвинул лист бумаги и попросил нарисовать дерево.

Русский мальчик плохо рисовал, зато был начитанным. Он решил скомпенсировать недостаток художественных способностей количеством деталей. Поэтому изобразил дуб, на дубе - цепь, а на цепи - кота. Понятно, да?

Офицер душевного здоровья придвинул лист к себе. На листе была изображена козявка, не очень ловко повесившаяся на ветке. В качестве веревки козявка использовала цепочку.

- Это что? - ласково спросил кабан.

Русский мальчик напрягся и стал переводить. Кот на иврите - "хатуль". "Ученый" - мад'ан, с русским акцентом - "мадан". Мальчик не знал, что в данном случае слово "ученый" звучало бы иначе - кот не является служащим академии наук, а просто много знает, то есть слово нужно другое. Но другое не получилось. Мальчик почесал в затылке и ответил на вопрос офицера:

- Хатуль мадан.

Офицер был израильтянином. Поэтому приведенное словосочетание значило для него что-то вроде "кот, занимающийся научной деятельностью". Хатуль мадан. Почему козявка, повесившаяся на дереве, занимается научной деятельностью, и в чем заключается эта научная деятельность, офицер понять не мог.

- А что он делает? - напряженно спросил офицер.

(Изображение самоубийства в проективном тесте вообще очень плохой признак).

- А это смотря когда, - обрадовался мальчик возможности блеснуть интеллектом. - Вот если идет вот сюда (от козявки в правую сторону возникла стрелочка), то поет песни. А если сюда (стрелочка последовала налево), то рассказывает сказки.

- Кому? - прослезился кабан.

Мальчик постарался и вспомнил:

- Сам себе.

На сказках, которые рассказывает сама себе повешенная козявка, офицер душевного здоровья почувствовал себя нездоровым. Он назначил с мальчиком еще одно интервью и отпустил его домой. Картинка с дубом осталась на столе.

Когда мальчик ушел, кабан позвал к себе секретаршу - ему хотелось свежего взгляда на ситуацию.

Секретарша офицера душевного здоровья была умная адекватная девочка. Но она тоже недавно приехала из России.

Босс показал ей картинку. Девочка увидела на картинке дерево с резными листьями и животное типа кошка, идущее по цепи.

- Как ты думаешь, это что? - спросил офицер.

- Хатуль мадан, - ответила секретарша.

Спешно выставив девочку и выпив холодной воды, кабан позвонил на соседний этаж, где работала его молодая коллега. Попросил спуститься проконсультировать сложный случай.

- Вот, - вздохнул усталый профессионал. - Я тебя давно знаю, ты нормальный человек. Объясни мне пожалуйста, что здесь изображено?

Проблема в том, что коллега тоже была из России...

Но тут уже кабан решил не отступать.

- Почему? - тихо, но страстно спросил он свою коллегу. - ПОЧЕМУ вот это - хатуль мадан?

- Так это же очевидно! - коллега ткнула пальцем в рисунок.- Видишь эти стрелочки? Они означают, что, когда хатуль идет направо, он поет. А когда налево...

Не могу сказать, сошел ли с ума армейский психолог и какой диагноз поставили мальчику. Но сегодня уже почти все офицеры душевного здоровья знают: если призывник на тесте рисует дубы с животными на цепочках, значит, он из России. Там, говорят, все образованные. Даже кошки.

:lol:
bond
17 апр 2011, 16:22

Перейти в форум
Перейти в тему

24-25.04.2011р.

Соромно...
Бо ж, отаке буває.
Крутий фідерАст (як він про себе думав) облажався.
Скажіть, вам краснопірка треба?
Гарна риба, пручається гарно, навіть крупна в міру... Та ми ж не на неї приці(н)лювались. Карася не впіймав! :cry:
DSC01317.JPG
Її було багато:
DSC01319.JPG
Але справжні воїни ось!:
DSC01320.JPG
DSC01306.JPG
А тепер, трохи, позаздріть ;) !:
DSC01310.JPG
bond
25 апр 2011, 14:51

Перейти в форум
Перейти в тему

08.05.2011р.

З Шунею. :air_kiss:
У мене пікер, у Шуні пікер і фідер.
Я на вимостках (Юра "всіяв" ними берег - дуже зручно! :ya-za: ), Шуня чогось вирішила з берега у мене за спиною (мабуть, щоб я її не бачив, а вона за мною стежила б ;) ).
Наживка - мотиль+опарик (мотиля підсажував нового після кожного перезакидання, тому їх на гачку бувало по 6-8 штук), також мотиль+опариш+кастер. Шуня ловила в основному на чистий мотиль, на хробак+мотиль, хробак+опарик.
За мотиля окреме "дякую" Акулі :ko_re:sha: - не сподівався у таку пору, що він ще є у продажу, тим більше такої високої якості - СВЄЖАК! Серьога - з тебе пиво! :D
Прикормка. Починали з розморожених залишків ФД "Карась", потім Флагман "Короп", закінчували вже свіжою ФД "Карась". Флагман взяв для експерименту - резюме виразного не склав. Нібито клювало при ньому непогано, проте він, щось, майже зовсім не пахне, Фішдрім мені якось більше до вподоби. У кожне замішування додавав грам 200 замочених вівсяних пластівців.
Вирішив відступити від своїх правил - ловив на несиметричну петлю (зв"язаний патер на монці щось мені не пішов - майже випадково набрів у рюкзаку покупну НП) весь час, інколи плуталась, але жити можна.
Обидвоє-троє на шнурах.
Повідок 0,18-25 довгий час жив, після обриву поставив мабуть 0,16 і зразу ж обірвав, закінчував на 0,20.
На першому ж закиданні, ще на падінні, гарний карась! Потім затишшя, і почав покльовувати амурчик:
DSC01325.JPG
На шнурі, на пікер, ці хлопці надали масу задоволення та адреналіну! :)

Досить частенько попадалася краснопірка - дивина, як на мене, для Цукерні.

Шуня, буркочучи під ніс якісь невдоволення моїми успіхами, тут же відповідає своїм традиційним "свинством" over 3кг :cry: :D :
DSC01328.JPG
Виважувала 15-20хв, аж рука стомилася і боліла потім. Пацан робив, що хотів, - лягав уже на бік, скоряючись, потім, бумкнувшись об обід підсаки (я незграбно асистував), рвав чим подалі, туди-сюди багато раз... Кайф! :)
Все-таки, амур, громадяни, це вам навіть не короп відповідного розміру, - адреналіну від його супротиву набагато більше!
DSC01329.JPG
Карась, хоча і рідко встигав проклюнутись між амурами, дуже порадував своїми нетиповими для Цукерні розмірами і, головне, бійцівськими якостями - на перших метрах виважування, я весь час думав, що то коропчик. Потім, правда, він здавався, але вже перед підсакою знову пручався здоровськи! Очевидно, щука - це хороший тренер для лінивого карася.
Я, під інтимний вжик фріка, половлював амурів і тут же топив, аж раптом, десь на шостому, схаменувся, що не буде з чого фотосесію сажі зробити! ;) Вирішив, що буду складувати, а після фото відпущу оптом. Кинув його у сажу і тут же на черговому заробив обрив... Хотів же ж поміняти повідок (амур має рота як рашпіль), але вірив, що вирулю на одному. Замінив - тут же знову обрив. Більше амурів не впіймав (не треба було садити того ;) ). :( Зате під кінець запряг от такого "румуна" (теж нагородив адреналіном вдосталь):
DSC01330.JPG
Свєтка ще втяла під закінчення амура, як я першого.
У мене 13 карасів згальною вагою 1,9кг:
DSC01331.JPG
У Шуні 11 карасів на 1,4кг:
DSC01332.JPG
Рибалкою дуже задоволені, адреналін присутній, тільки б трошки частіше! ;)

P.S.Познайомився особисто з OlegOl , він був там не на рибалці, - дуже приємно! :)
bond
08 май 2011, 17:31

Перейти в форум
Перейти в тему

20-22.05.2011р.

Були. gorlitsa , Юра1979 , bond .
Полякалися продовження нерестової заборони, то були там, де можна, і, я, тільки на один фідер (про що, дуже жалкував, бо другий був би дуже ж доречний).
Клювало, як для сих місць, поганенько, карась, нібито, терся. Плітка, в основному, залікова. Чомусь у мене карась був майже в ігнорі, gorlitsa і Юра1979 по ньому виступили краще. gorlitsa взагалі вхопив найбільше розмаїття рибних запасів: карась, плітка, окунь, судачок, сомик, підлящик. :good: Я розбавив се краснопіркою. :oops:
Благенько, як для довготривалої рибалки; от і насмикали всі, приблизно по 3кг.
DSC01371-1.JPG
bond
22 май 2011, 14:21

Перейти в форум
Перейти в тему

28-29.05.2011р.

Пожертвували навіть фіналом ЛЧ! :oops: Навіть Шуня ! :D Ми з gorlitsa змушені були її з цього приводу з істерики виводити! ;)

Отож. КрасноперДка продовжує лютувати: різке скорочення у водоймі поголів"я хижака (окуня і щуки) призвело до значного зростання популяції цієї риби - забиває дуже. Якщо вона відразу не вхопила наживку, то є шанс дочекатися покльовки місцевого карася-лаптя, ось такого, наприклад:
DSC01372.jpg
Були змушені ловити не на своєму звичному місці (зайнято), а на протилежному березі: довго звикали, місце не дуже зручне - мочар і очерет по березі, до води важко дістатися, навіть набрати у відро, не кажучи вже про сажу закинути добре; точки лову дуже заросші (карася доводилося прямо видирати і заростів кропивки, підсачувася із жмутом трави), багато топляка - я обірвав у глухому зачепі дві оснастки.

Внюхавши прикормку, "червона комуністка" :D на опариш ловити не дала - моментально хапала його (за що поплатилася попаданням у вечірню юшку :cry: ), кукурудзу спіткувала теж така доля (не в юшку). Хробак дав невеликий шанс на покльовку карася (хоча краснопірка і його жувала часто, і з дна). Причому, що цікаво, якщо хробака здобрити ароматизатором, шанс на покльовку червоної різко зростав.

Часто, особливо у Шуні, попадався незаліковий (200-300гр, зарибок осінній) коропчик, якого вона з "ненавистю" топила.

Хлопець дня:
DSC01373.jpg
Улов gorlitsa :
DSC01374.jpg
Мій:
DSC01376.jpg
Шунін:
DSC01377.jpg
Карась надзаліковий, шкода, що зрідка клював. :)
bond
29 май 2011, 13:47

Перейти в форум
Перейти в тему

05.06.2011р.

Замалим ледь не проспав - будильник, нібито :oops: , виставляв, та, проте, недовиставив. :D
Але що то рибальська душа - о четвертій як підкинуло! 8-)
Правда, планував встати о третій, тому збирався поспіхом - таксо - козирні місця (вимостки), ясна справа, вже зайняті. Притулився десь...
До сьомої побачив лише одну "невнятну" покльовку - вже думав збиратися. Тут подєргунчик на карп-фідер з хробаком - "приятная такая тяжесть на том конце, знаете ли...". Маю погану звичку/прикмету - не діставати підсаку поки не знадобиться. :x Коли ловиш з товаришами, то воно ще так, прикмети можна поважати, а ось коли один... :cry: Підтягнув до берега (нібито амур, десь під трієчку), воно почало курсувати вздовж нього туди-сюди, я в цей час почав "лівою ногою" добувати підсаку з чохла - результат очевидний, бздинь! - гачка нема. :(
Потім був ще один конкретний обрив - але відразу після підсічки (теж пізно зреагував - відійшов від пікера на пару метрів).
А карась після цього встав на прикормку - надзьобав до 12-ої 3,8кг.
DSC01379.JPG
Спека, звичайно, ще та! Біля води ще так-сяк, а поки дістався додому сім потів зійшло.

По сусідству рибалив чолов"яга - по-доброму розважив мене своєю майстерністю закидання. :D Хто бачив ролик "Фидер - первые шажочки" мене зрозуміє. Разів зо п"ять з розмаху собі під ноги - бздинь! після якогось разу "замаялся", плюнув - і так згодиться! Першого карася на свої донки він упіймав , здається, десь біля десятої. Чесне слово, дуже за нього переживав - і дуже зрадів, коли він до своїх двох карасів отримав бонуса - коропчика на кіло. :)

Познайомився з Samuel Kappen - не полінувалась же людина у свій день народження прийти bond у пику начистити (пивом)! :D :ko_re:sha:
bond
05 июн 2011, 14:06

Перейти в форум
Перейти в тему

Samuel Kappen

Сергію, з Днюхою! :)
Ловись тобі рибка усіляка та досхочу! :)
А крупна - особливо! ;)
bond
05 июн 2011, 13:45

Перейти в форум
Перейти в тему