[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4816: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4818: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4819: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4820: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
Рыбалка на Виннитчине ! • Поиск

Результатов поиска: 307

Вернуться к листу благодарностей

Re: Кто и чем..форумчане в быту.

Я!
0b7d837ddc7d.jpg
В быту! В шпионском облачении!
Этим и занимаюсь... :D
bond
25 авг 2009, 19:29

Перейти в форум
Перейти в тему

Рыбалка в Хмельнике: Сандрикське водосховище.

Отож, як завжди... вже увійшло у звичку... ;)
Andrew , gorlitsa і bond "задумали сыграть в оркестр..." :)
У суботу, надуривши bond (який думав, що все відбудеться ще з п'ятниці), виїзджаємо з паном gorlitsa до славного міста Хмільника!
Andrew веде через гори-кручі до заповідного краю — Сандриківського водосховища.
Отаборилися, і — уперед! Деякі збоченці (не показуємо пальцЯми) пішли на "посудині" (ще й з двигуном!) ловити хичника, а нормальні — зібрали пікер і фідер на КАРАСЯ!
З пливом часу, "нормальні" розуміють, що вони злегка погарячкували — не клює!!!
ЮШКА — під загрозою!!!
Правда, підіспіла підмога — камрад DRAGON (Федір) власною персоною!
Знайомимося... без фанатизму (добре, що gorlitsa и Клончик немає!).
Працюємо професійно — Федір ловить, а я смокчу!
Ну, Федір (5 донок), насправді, не ловить, а спіймав карася. (я — "сосу").
Абыдно, да?
На заказ збоченців спіймав живця — піпісочну пліточку...
Сосу...
І знову — сосу...
Набридло, "знаете ли..." Та ще й темніє... Юшка під загрозою...
Дзвоню збоченцям — у них "сосать" приємніше, "знаете ли..." :hospital:
Порадували! - "забагрили" дві щучки! Полегшало... юшка — бУде!
Правда, потім заставили чистити щук на юшку - порізав всі руки об цю заразу, незвичний... :cry:
Але! ;)
М-м-м-м-м... юшка!... Анатолійович — найкращий юшкар на форумі :good: (Саня, вибачай — посунься)! ;)
DSC00524.JPG
DSC00523.JPG
Один фідераст пішов спатоньки (перед сном — є карась!) — інші спати йому не дають!
Різко міняється клімат — ВІТЕР!
Ось у чому ("я так думаю") була причина некльову!
Спимо (ми, фідерасти), слухаючи похрапоньки спіннінігіста (краще б мене б убили, або до них прийняли :x )...
Зраночку — на пост! Виявляється наші хмільничани завалили на пару КАРАСЯ десь до кеге!
DSC00525.JPG
DSC00526.JPG
Заздрю і сосу... :D
Погода зранку — жесть! Шквальний вітер, хвиля (цунамі)!
"Хичники" забоялись на лодці — пішли пішки творити свої бракноньєрські справи!
Ловимо з Федором... Вітер і хвиля унеможливлюють процес... Федір вирішив збиратися... Я, чесно кажучи, теж здався, майже... починаю непотрібні речі потихеньку пакувати.
Тільки DRAGON від'їхав — трохи прорвало! Все-таки, фідер могутня штука — у таких надзвичайних умовах, коли точно закинути неможливо, - зате покльвку, незважаючи на вітер і хвилю, - показує! Взяв пяток залікових карасів (і два сходи у траві).
До речі, що це за такий "гібрид" карася з лящем? :? :
DSC00527.JPG
DSC00528.JPG
Повернулись "збоченці" — і кльов, ясен перец, - як відрізало!
Отак, малята, нам чворять негаразди різні спіннінгісти!

Резюме:
1.Новий форумчанин ( DRAGON ) у мене у знайомих!
2.Давні друзі-рибалки — не іржавіють!
3.Приєднуйтесь!

P.S. Камради доповнять мій звіт фотами і не тільки! ;)
bond
30 авг 2009, 13:32

Перейти в форум
Перейти в тему

02.09.2009р.

Маленький фото-звіт.
Моя дружина на Цукерні трохи відірвалася на мах і пікер :girl_devil: ;) :
a8f8b4820205.jpg
746b3ddfc7d3.jpg
bond
02 сен 2009, 20:06

Перейти в форум
Перейти в тему

Борсучими стежками...

Несподівано і підступно, друзі-однофорумачани, заманили у п'ятницю на славнозвісні мисливські стежки... Стримувався, бо робота... але "охота - пуще неволи!" :) Поїхали...
Закинуте село, поросше бур'яном... несподівано виринають серед нього (бур'яну) досить охайні господарства... Далеченько пішечки йти - дістались до води... 8-)
ставок... табличка... :shock: :shock: :shock: :
"Рибалка платна!
50грн.
щука - 70грн.
з лодки - 100грн."
Ого! В забутому Богом селі! :? Думаю, про Цукерню... :D
Ну що ж, раз приїхАли, то платимо і йдемо.
Займаємо диспозицію "согласно купленных билетов" - и вперед!
Найуспішніший - Клончик !!!
DSC00529.JPG
DSC00530.JPG
Давити таких однофорумчан "на корню" потрібно! :twisted: :D
До речі, ледве стримав деяких... :D ;)
gorlitsa ж штампував суперзалікових окунів і щуки теж не цурався. Але нашому аксакалу ;) не пішло - ОТАКЕННІ ЩУКИ З ОТАКЕННИМИ ЗУБАМИ повідкусювали Анатолійовичу всі ПОПперИ! Хоч одну - та вимучив!
DSC00533.JPG
Але, заради справедливости, - окунь НАДзаліковий на такі умови, щука - справді сходила зачОтна! :geek:
Я - як справжній "антагоніст" - підтверджую застрягання десь "півторашки" у траві з послідуючим відкусюванням "по самі помідори" поппера (тьфу-тьфу-тьфу, не к ночи будет сказано... :D ). :(

І - сенсація! ;)
Наш Акула упіймав серед розмаїття окуня (теж зачОтного) свою рекордну ЩУКУ!:
DSC00536.JPG
Скромні фідеристи - фідерують ;) :
DSC00532.JPG
Карась - наше всьо (і окуня теж уміємо ловити)! ;)
DSC00535.JPG
bond
05 сен 2009, 20:10

Перейти в форум
Перейти в тему

04-05.09.2009

Не наситившись борсучимим стежками :shock: , майже зразу ж вирушаємо з дружиною на Цукерню з ночівлею! ;)
Зустрічаємо теплу компанію з іноземцем - у Юри в гостях американець з українським корінням (дідівське, здається)...
Американець - дуже прикольний мужик, без "америкосовських" комплексів і заїздів:
DSC00537.JPG
Десь далеко за північ, нарешті є клювака на карповик (Юра весь знервувався, що не покаже заморському гостю РИБУ!) :) :
DSC00538.JPG
Вранці, враховуючи нічні посиденьки :al_kana_ft: :D , кльов у нас був посередній - дуже зрідка проскакував карась.
Та, ось, Юра десь поїхав, а на карповик - паровоз, за який мені довелося взятися, з усією відповідальністю! 8-)
Звичайно, заслуга не моя :oops: :pardon: , але все одно - приємно витягти власноручно :good: (жалко, що невеликий по Цукернянських мірках :dance: ):
DSC00539.JPG
Пізніше, дружина після моїх наполегливих порад про прикормлювання, спіймала на поплавок такого симпатягу: DSC00540.JPG
bond
10 сен 2009, 19:04

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Не совсем рыба, но вкусно ....

Зовсім не про рибу (вірніше, не тільки про рибу ;) ), але мені сподобалось - дуже позитивно! :)
bond
11 сен 2009, 12:07

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Борсучими стежками... 12-13.09.2009р.

Вечірні посиденьки:
DSC00543.JPG
DSC00542.JPG
DSC00544.JPG
DSC00551.JPG
DSC00553.JPG
DSC00554.JPG
Слідуючий день:
DSC00555.JPG
DSC00557.JPG
DSC00558.JPG
bond
14 сен 2009, 21:01

Перейти в форум
Перейти в тему

Amateur

Вітаю Сашка (ака ) з ДН! :)
Успіхів у всьому і особливо, звичайно, у риболовлі! :)
bond
17 сен 2009, 07:32

Перейти в форум
Перейти в тему

19.09.2009р.

Отримавши учора невтішні вісті (вірніше, не отримавши втішних) про відміну очікуваної виїздної рибалки на нову для нас водойму, в пожежному порядку прямуємо з дружиною на запасний та надійний аеродром - на Цукерню! ;)
Прогноз погоди "втішав", добре, що дощу не накликав! :girl_angel: Зранку на термометрі +9, що означало "внизу" (у нас шостий поверх) +7. :crazy:
Прибувши на місце, взнали у Юри, що уночі взагалі була жесть - він навіть буржуйку затопив! :shock: Коротше кажучи, не дуже добре так різко переходити з такої теплої погоди останніх днів на таку екстремальну - змерзли конкретно, полегшало лише, десь, після 13-00.

Полюбувався на Юрині нові снасті. :shock: Скажу відверто, без екивоків, - повне лайно! :P :mrgreen:
Такими прутами тільки принцесам (або принцес ;) ) ловити - така витонченість! Або інтелігентам, типу мене! :oops:
Мій висновок - не годяться ці снасті на Цукерню і потрібно їх викинути на смітник! :yes:
Юра, перед тим як викидатимеш, обов"язково передзвони до мене - я тобі покажу шикарний смітник (у мене під дверима квартири :D )!

Клювало більш-менш. Карасик різний. На опарик краще, на хробачок гірше - та, зате, трошки більшечкий. Сильний боковий вітер трохи заважав - крім холоду, не давав точно кидати.
Свєтка знову відзначилась - упіймала симпатягу амурчика :air_kiss: :claping: :
DSC00559.JPG
DSC00560.JPG
Зате я її по карасях обставив! :P
На жаль, фото кінцевого улову немає :( , тому що підступний gorlitsa , проїзджаючи повз, побачивши що ми збираємось, нахабно запропонував підвезти додому ;) (за що йому, звичайно, красно дякую :ko_re:sha: ), тому збори були у темпі і фотосесія не відбулась. Загальний улов оцінюю десь у 3кг.
bond
19 сен 2009, 16:52

Перейти в форум
Перейти в тему

26.09.2009р.

Давно хотів сюди, та ніяк не запрягалось. ;)
Але. Вибралиь, все таки. Далеченько від траси пішки йти, та нічого. Проте, бєрцом ногу, сцк, натер. :(
Візуально - все досить непогано, місце приємне. Пологий берег, є де з донками розмахнутись. Латаття, правда, залишає мало місць для далекого закидання. "Бєсєдкі", да, для прийняття "вовнутрь" симпатичні...
Закидаємось, дно не заросше, без зачіпів.
Закормочні закидання, і бойова оснастка. Глухо. І знову - глухо.Приплив на лодці збирач "оброку". Діалог, вісті не дуже втішні - ловлять щуку, біла пасеться в очереті, рекомендації - пробувати ловити на мілині і біля латаття... і на горох, якого у нас не було (я вже схилився до думки, що повністю настала епоха білка (хробака енд опарика)).
Експерименти залишаю за Свєткою, а сам товчу точки. На пікер - червяк з опаришом, на фідер - кукуруза з тим же білим. "Предварительные" "эксрименты" :D показали, що без опарика - глухар конкретний.
Півтора години - повна глухомань, аж лячно... :(
Потім на прикормку, все таки, відгукнулись дрібні: краснопірка (часто), кокунець (рідше), плітка (тільки у мене).
Але ми ж не за тим... :?
Коли перестав перезакидувати-прикормлювати, серйозна карпова покльовка. На пікер, на хробак з білим. Коропчик грам на 200-300. Тут же покльовка на фідер, де кукурудза. Успішно виважую, але при вийманні на берег (полінкувався підсаку брати) - зірвася (за візуальним "кастингом" тягнув на грам 500-600). Ну, думаю, поперло, розкормив. :yahoo:
Та, де там... :( Так і далі... сранмота... ;) Дружина, невгамовний експериментатор, по суті, і, слідувальник порад "обілєчуватєля", кидає, і під латаття, і на мілину вздовж берега (чого я на це не купився, бо знав, що буде кому :D ) - безрезультатно. :(
Хожу-бродю-пАлю вздовж берега, нудію... Ледь, не "ню" дію... :D До речі, зранку було набагато тепліше, ніж удень. Я, навіть, попервах без куртки сидів. А потім - дзуськи, холодний вітер!
Клювака на пікер конкрента! Беру-тягну! Приємна тяжкість! СЦК, через метрів 10 - відклеївся! :x Ех! Чого він клюнув не на фідер, де стояв карповий, а не карасячий гачок, як на пікері? :?: :D
КраснопЁрдка дістала, проте, попалась конкретна мені одна...
Нуджуся, аж копець... Не лублу так... :twisted:
Свєтка вже розловилася по Рибі - бере двох карпиків, як я спіймав... Вже мене обійшла. :claping:
Вже занудився так, що терпцю не маю - вимагаю їхати додоми... :cry:
У кінці ще добув карпика на кукурудзу - зрівняв рахунок! :P
А з карасем так і не познайомились, на жаль... :? :cry:

Резюме - нічо не пойняв! :shock: :? :D
Хіба вже біла перейшла на життя в очереті? :ugeek:
DSC00568.JPG
bond
27 сен 2009, 16:41

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Якушинцах оз.Цукерня - вопросы и ответы

Я думаю, що до слідуючої осені (а то і до осені-2011) вилов щуки потрібно заборонити. Бо якщо дозволити ловити з відпусканням - не проконтролюєш.
bond
20 окт 2009, 09:42

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка, просто в тему...

Гадство!
Модератор грьобаний! :D
Писав звіт - зберіг в чорновик... і... не зберіг...ся... :shock: :lol:
Отакої... :x
Та й нехай...
Що можу тепер:
DSC00570.JPG
DSC00569.JPG
bond
25 окт 2009, 18:30

Перейти в форум
Перейти в тему

08.11.2009р.

Сезон для себе закрив два тижні тому. Проте на консервацію снасті ще не переводив. ;)
Гарне потепління, свербіж в "одному місці" і, звичайно, дружня компанія дали можливість ще раз виїхати на воду! :)
Я абсолютно тверезо віддавав собі звіт у тому, що біла риба в основній своїй масі впала в анабіоз і скотилася на зимувальні ями, але, оскільки планувався виїзд на Буг, шанси посмикати хоча б пліточку були високими.
Взяв з собою лише пікер, а невгамовна ;) дружина ще крім пікера - кивочницю і, типу, болонку 5м.
Оскільки точного місця ловлі я заздалегідь не знав, то сюрпризом виявилось те, що Буг у районі Гущинець був шириною ~15м і з досить серйозною течією. :shock: :?
Спочатку оснастив пікер вершинкою на 1oz і годівницею 25гр - течія зносить все майже під самий берег, квівертип гнеться в бублик. :? Міняю вершинку на 2oz, годівничку на 35гр, потім на 40гр (найважча, яка була з собою). Закидав прямо перед собою трохи далі за середину (~8-10м) боковим несильним махом, після кількох перекочувань годівниця зачіплювалась за бровку в 2-3 метрах нижче за течією. Пристосувався, загалом, якось. ;)
Прикормка Фішка “Для холодної води” наполовину з землею з кротовини. Замішував майже як пластилін. Котушка EU-2000, основна шнур ProFire 0,17 (насправді він досить тонкий, порівняно з іншими, я б його діаметр визначив як 0,12-0,15), патерностер, повідок 0,086 довжиною ~40см, гачок Owner №16 червоний, насадка – мотиль (за якого я дуже вдячний Акула :ko_re:sha: ).
На першому ж закиданні, поки хлопці возилися з лодками, витягую нано-бичка - пішов у відро до живця. В послідуючому були виловні пліточки різного “спортивного” розміру (найбільша ~70гр) і величенький пічкур – давно їх не попадалося, очевидно екологічна ситуація на Бугу поліпшилася. :good:
Дружина відразу пробувала на кивочницю – нічого, на поплавок ловити було майже неможливо через сильний струмінь (правда, gorlitsa у перерві між запусканням кружків трошки погрався і “упіймав” маленьку пліточку ;) ). Пікером ловити за моєю тактикою не бажала – кидала легку годівницю 25гр метрів 15-20 вниз за течією і ловила практично під берегом, кули прибивало тягар. У неї в улові одна пліточка і теж заліковий пічкур.
Хижатники влаштовували нам різні капості :x :D – запущені ними вище нас кружки, кілька разів зачіплювали і заплутували наші оснастки. А головна капость була у тому, що від безкльов'я хижака, вирішили їхати на лісовий ставок. 8-)
Тут їм уже пощастило більше (не всім), про що вище написано. Тут на кльов білої я вже не сподівався, надіявся на окуня. За весь час побачив лише одну покльовку. :( З дамби рибалки ловили типу матчем на живця – взяли одну щучку на ~700гр і окуня. Дружина пробувала живця на пікер – нічого.
Рибалкою дуже задоволений – розвіявся, подихав свіжим повітрям, зловив те, на що і налаштовувався, якби не зміна місця, то може б було ще краще, та треба і інтереси друзів враховувати, тому я зовсім не жалкую. :)
bond
09 ноя 2009, 10:12

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Хочу похвастаться приобретением

Купив собі цяцю :gamer: :yahoo: :bomb: :
DSC00571.JPG
DSC00579.JPG
Детальніше про цяцю тут . Тільки про "скользящий катушкодержатель" - брехня.
Вторгував нульовий фідер з рук за майже у два рази дешевше (1050грн.) :so_happy:

Тепер шанси на каклєтки і Лісопарк круто підвищуються! ;) 8-)
bond
14 ноя 2009, 14:37

Перейти в форум
Перейти в тему