[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Рыбалка на Виннитчине ! • Поиск

Увага! Форум не оновлюється і являю собою архів старих тем та повідомлень, які були залишені тут форумчанами дол 2020 року. Так як соціальні мережі (та інші причини) поглинули майже всіх активних участників форума, мною прийняте рішення закрити форум. Старі теми доступні для перегляду. Якщо буде така необхідність, ми створимо новий форум чи відновимо існуючий. Якщо будуть питання, кому потрібно - мене знайде.

Результатов поиска: 13

Вернуться к листу благодарностей

Re: Хочу похвастаться приобретением

Вчора розорився на нову котушку для фідера Cormoran Corcast 5PiF Super Jet Feeder 3000.Підкупила велика шпуля,та дві запасних алюмінієвих різної лісоємності.Брав за 380гр недалеко від дому у "Пора на рибалку",також придбав одразу шнур Санлайн РЕ 10лб.
malsky
29 мар 2012, 21:32

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Южный Буг в черте города

Вчора вирвався з 15 до18 на Гонти лівіше пляжу.Взяв фідер і провсяк випадок болонку,прикормка ФД Фідер,з наживки лише мотиль.Розклався ,весь берег метрів 10 від води такий вогкий аж чвакає,ніде навіть рюкзак покласти.Закормився,через кожні 10хв перезакидаю,за півтори години лише одна плітка з долоню.Наприкінці не витримав,поставив на вудку грамовий поплавок,кинув кілька кульок прикормки і спробував половити біля берега.Почала клювати плітка,але зовсім дрібна,на пів долоні,іноді проскакував бичок.Так порозважавшись з пів години почав збиратися,результат десятка півтора пліток,кілька бичків,все пішло підростати,але задоволення отримано і сезон начебто відкрито.Коли вже почав збиратись,приїхали двоє з десятком ленінградських спінів.Закидали донки на черв"яка з п"ятьма гачками кожна.На пляжі народ відкривав купальний сезон-погода шепче.
malsky
28 апр 2012, 13:06

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: с.Ивча, Литинский р-он

Вчора відбувся дебют по Івчі, о 5.30 я з чотирьма камрадами уже були на ставку.Біля шлагбаума нас зустрів сам гоподар водойми.Після знайомства і короткого спілкування взяли два квитка по 30гр (ловили тільки я з товаришом,решта спостерігали і відпочивали) і 30гр за відпочинок.Розташувались на дамбі,ловили я на фідер на черв'яка,товариш на китайські пружини з мамалигою.
З улова:в товариша 3 карасика і 4 плітки ,в мене на фідер кілька окунців і все...Десь о 14 почали збиратися через спеку та відсутність кльову.Крім нас, бачили когось на човні,та ще кілька сиділо трохи далі по дамбі.Особисті враження:водойма достатньо велика,по берегам чисто,кругом стоять діжки для сміття,відсутність кльову списали на нерест.Думаю приїдемо ще,але пізніше, десь у червні.
malsky
12 май 2012, 13:34

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Потуш

Нарешті дістався до компа.Був я з двома камрадами,на вихідних трохи вище Потуша.Дорога від Вороновиці-як не бруковка,то ями.Ловили на засос з мамалигою,а я на фідер на хробака.Течія доволі сильна все зносить,тож я закліпсувався трохи далі бровки і течія прибивала кормушку якраз на бровку.Клював непоганий карась,проскакувала плітка,кілька коропчиків на долоню,які зразу топились, десь з 6 до 11 а потім була уклейка,багато уклейки,дуже багато уклейки.На мамалигу клював чомусь виключно карась.Вдень відпочивали,насолоджуючись мальовничою природою Бугу,потім нас атакували дрібні дикі бджоли,які вилися навкруги,на все сідали,навіть залазили в рукави і немилосердно кусалися.Відбивалися димом вогнища.Вночі холодіна,довелося в спальниках спати в куртках.Незважаючи на все,відпочили непагано і в цілому рибалкою задоволені.До річки з"їзд через ліс досить крутий,якщо піде дощ,можна не виїхати.
malsky
21 июн 2012, 17:56

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рибалка на р.Південний Буг

На вихідних,я з двома камрадами відпочивали на Бугу біля Гранітного.Виїзд був присвячений Дню Рибака,який припав на останній день.Відпочиваючих-море,ніде голці впасти,видно активний відпочинок на природі зараз в моді.Куди не глянь-авто,палатки,мангали,навіть сонячні батареї і супутникові тарілки.Місце вдалося зайняти,приїхавши в четвер ввечері,отаборились.Ловили донками на мамалигу і я на фідер на хробака.Смакові вподобання риби розділились: на мамалигу брав гарний карась,рідко проскакувала плітка,на хробака лише плітка.Кльов був з 6 до 12 потім мертво,у вільний час відпочивали,купалися на порогах,природа супер.Отож риба піймана,релакс отримано,День Рибака відсвятковано.
malsky
10 июл 2012, 22:14

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Якушинцах: озеро №3

Вирішив відвідати №3.Приїхав о 6.10,від дамби до понтона берег зайнято,розташувався метрів за 30 за понтоном.Насамперед закинув два спіна на мамалигу і потім зайнявся фідером і закормом.Покидавши маркер виявив що найбільша глибина 2м,а там куди долітає кормушка 1.7м як на мене,для фідера трохи мілкувато.Перша покльовка на засос,десь о 7й,карасик трохи більше долоні і далі тишааа... всі снасті мовчать.Стабільно літають у воду кормушки,черв"як такий що сам би їв, все марно.Так тривало до 9.20 , покльовка на мамалигу і дирррр фрикціона,відчуваю щось важкеньке і жваве тягне на глибину.Підсака я звичайно не взяв, розраховуючи на карасів,кричу до сусідів "дайте хтось підсаку!!!!"один прибіг і через хвилин 5 боротьби коропчик на березі,позбігалися всі подивитися,як потім зважив 1.8кг.Потім надійшов Юра,дав білет,поцікавився уловом,поскаржився на спеку,що риба дохне.Далі на понтон прибігла ватага дротиків купатися і я подумав що рибалці кінець,але несподівано ще одна покльовка на той самий спін,знов кричу "дайте підсаку"і майже без опору короп пішов до берега 2.2кг.Знову всі збіглися подивитись,пацани подивившись показали мобільник який щойно знайшли купаючись.Ще розказали що на ставку №2 клює карась і ловля там безкоштовна.Десь об 11 почалися покльовки на фідер,піймав 3 карасика,але був змушений звертатися (робота).Рибалкою задоволений,на такий результат щоправда не сподівався.
malsky
06 авг 2012, 20:35

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Стрижавке

На тому тижні був в Стрижавці у знайомих,в яких город виходить на берег ставка.Розповіли,що черз спеку вода впала на половину,риба дохла,тому її масово виловлювали і на базар.Багато дохлого зарибка коропа,яка там рибалка буде,можна тільки здогадуватись.
malsky
14 авг 2012, 20:28

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Специфические компоненты прикормок

Можливо навіть товчене деревне вугілля.Пакета вистачить на сезонів 5,абсолютно нейтральний на запах та смак.
malsky
24 дек 2012, 21:37

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Якушинцах: озеро Цукерня

Цілком підтримую.Цікаво,а як аргументує це Юра,коли править 50 гр за ловлю недомірків і окунів :?
malsky
18 окт 2013, 23:17

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Якушинцах: озеро №3

Сьогодні був з 7 до 12, за цей час 4 карасики на вудку, під берегом,яку розклав наприкінці з відчаю.На фідер і два спіна з мамалигою кілька смиків і все.Вітер і сильна хвиля,з погодою мабуть таки не повезло.
malsky
14 май 2014, 12:47

Перейти в форум
Перейти в тему