[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4816: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4818: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4819: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4820: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
Рыбалка на Виннитчине ! • Поиск

Увага! Форум не оновлюється і являю собою архів старих тем та повідомлень, які були залишені тут форумчанами дол 2020 року. Так як соціальні мережі (та інші причини) поглинули майже всіх активних участників форума, мною прийняте рішення закрити форум. Старі теми доступні для перегляду. Якщо буде така необхідність, ми створимо новий форум чи відновимо існуючий. Якщо будуть питання, кому потрібно - мене знайде.

Результатов поиска: 49

Вернуться к листу благодарностей

с.Ивча, Литинский р-он

Водоем очень впечатляет ... размером, природой, рыбой и ценой. Когда обилечивались, охранник показывал фотки в мобильнике недавних трофеев. Щуки классные - 9 кг, 7кг..5кг. Ловит в основном на колебалку. Мы только выплыли и у меня на колебалку 700 гр..и всё...Товарищ еще поменьше, щучек отпустили. Ставил всё...потом уже под-обед цапанул на воблер карпа. 001 Изменение размера.jpg Получил удовольствие от вываживания..При цене билета 100 грн, любая рыба считается пойманной честно :D 004 Изменение размера.jpg
Кроме нас было еще восемь лодок, не видел ничего серьезного у других. Знакомый парень рассказал, что на прошлые выхи поймал две (2,5 и 5 кг) :?
К чему веду - щука крупная есть, но не всегда счастье её взять! Иногда можно сьездить..
gorlitsa
28 ноя 2009, 17:38

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: с.Ивча, Литинский р-он

Всем привет :)
Побывал сегодня на одном из любимых водоёмов.
Решение ехать на рыбалку было принято во второй половине дня.
Погода: туман, изредка мелкий дождик(осенью - малоприятно)
Но...
несколько забросов "копыто" Relax и возле лодки выход небольшой щучки.
ещё несколько и 2" резина принесла мне нехилого окуня. Сменил на Squad Minnow -
...килошная щучка и ещё два красавца грамм по 500.
Потом результаты уже поскромнее окушки 150-200, щучка 800, несколько сходов.
Приятно удивлён. За два с половиной часа курить забыл :)
Видел два рыбака ловили с берега. Один - "партизан", другой признался, что три взял,
восемь "ударосходов".
Tolik
24 ноя 2013, 19:17

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: с.Ивча, Литинский р-он

Сегодня повторили вылазку. В 14:10 на базе, у охранников круглые глаза - "как в такую погоду плавать будете?"
Обратной дороги нет, скоро ужо никак не поплаваешь. Поехали в вершину. Всё быстро: качаем лодки - на воду.
Кум на третьем забросе с криком "Тини рулит!" берёт килошку. Я пробую 6гр блесну кидать удобно но результат :(
один сход и всё :? Relax Viper 3" принёс мне 2 щучки за кило. Ещё одну, но уже меньше взял на Скаута от Корсар
(не ловил этим вобом лет 5 :D ). Кум вышел с двумя щуками, окунем и покусанным локтем :D ещё одну :)
возле лодки :) по глупости :evil:
На выезде охранник поинтересовался, что и как. В разговоре выяснилось, что за это время он с пирса "зо два десятки,
такі десь 300гр..."
Я бы лучше с пирса "зо два десятка", чем с лодки в такой ветер.
Что заметил. Даже классная рыбалка в хорошую погоду через несколько лет из памяти удаляется в корзину :),
а если рыбалка сопровождается "полной жопой" :mrgreen: она остаётся в памяти навсегда ;)
Усижу завтра на работе или опять ?...
Tolik
25 ноя 2013, 20:56

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Южный Буг в черте города

Прогулялся с 2мя комплектами, л и ул.Основное время упирался в лайт и летели приманки нормального размера на 5-8 гр головах, но тот за кем я пришел, а это судак, не проявлял своего присутствия, разловил 3.5" Hog impact окуньком в 300 грамм и все.На ул немного лучше, на тиогу были поклевки, откусы хвостов.В итоге пару незачетов и парочка по 100-150 грамм.В это время на воде присутствовали 7 лодок, 3е из них драчевали, со всей этой компании только судак и щучка у 2х человек.Под вечер пошло сильное течение 6 грамм уже не держалось на дне.
http://i.piccy.info/i9/71bc97e7ea6009e2af6cb0aa2ec93d73/1385825522/48026/656447/2013_11_30_413_500.jpg http://i.piccy.info/a3/2013-11-30-16-15/i9-5519836/500x281-r/i.gif
http://i.piccy.info/i9/aaeb49c059d0314ec0b6b2dc917a233f/1385825475/64143/656447/2013_11_30_412_500.jpg http://i.piccy.info/a3/2013-11-30-16-16/i9-5519831/500x281-r/i.gif
Serginho
30 ноя 2013, 18:16

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Десёнка

Задля того аби провітрити мозок, добряче засраний останніми подіями, виїхав на годинку у передмістя - на Десну. На рибу не сподівався зовсім - річка вкрай запресована і виціджена. Головна мета - випробувати на воді новопридбану Белеззу. Риби не бачив, натомість спін потестив. Палочкою задоволений! :good: Попри вкрай тендітний вигляд та ареа-спрямованість вона:
1) ніфіга не лапша! :shock:
2) цілком задовільно кидає 0,2г, а 1,5г - "за хмари"! ;)
3) чітко відриває від дна до 2г включно :shock:
4) 3г чебураха + Тіога 2" - цілком прийнятна сходинка ;)
5) проти несильної течії Pontoon Crackjack 48SP-SR не валить бланк!!! 8-)

Вже доволі великі крижані забереги, рукави із слабкою течією вже тверді... зима :cry:
Гость
05 дек 2013, 21:10

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка, просто в тему...

Лише за другою спробою обрибив новопридбану Graphiteleader Bellezza GLABS 562XUL :yahoo: Рчка, де відбувається 90% моїх зимових спінінгових рибалок, сьогодні створила найрізноманітніші умови, аби перевірити палочку на різнокаліберній рибі ;) Де б не став - там клювало. Щоправда переважно дрібний і дуже дрібний окунь. Але якщо вже знаходив стоянки, то тішив своїми клюваннями й заліковий смугастик - 200-300г :) Були й щучки - 250 і 560г. Після фотосесії потопив... І, нарешті, була ЩУКА! На око - 2+кг :good: Це перша риба такого розміру, яку особисто я бачив на тій ріці. Вона 6 раз змотувала понад 10 метрів жилки, мов торпеда стартуючи від берега :shock: Але чуда не сталось - 0,12 флюр не може протистояти щучим зубам. Я й досі не розумію як жилка так довго трималась, адже приманка повністю опинилась у щуки в пащі ще під час покльовки :?
Bellezza відпрацювала на 5+! :good:
DSC_7311.jpg DSC_7312.jpg DSC_7318.jpg DSC_7323.jpg DSC_7324.jpg
Гость
17 дек 2013, 21:40

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Закрома ДЖИГИТА

Навіть не знаю куди запостити приманки, що вчора гарно приваблювали мордатого окуня :? Мабуть кину сюди, хоча це й не джиг :D
Головки - нахлистові вольфрамові кульки, діаметром 3 та 3,5мм
Даруйте за паскудну якість фото - довелось знімати мильницею, адже нормальний макрооб'єктив на Нікон так і не придбав досі :oops:
Гость
23 дек 2013, 09:31

Перейти в форум
Перейти в тему

Відвідав вчора свій улюблений зимовий полігон :)
Отримав просто масу задоволення як від риболовлі, так і від погоди. Ранковий легкий морозець швидко зійшов нанівець під першими променями Сонця і ріка ожила! Тендітний бланк Graphiteleader Bellezza 562XUL пружно гнувся на виваджуванні гарних мордатих окунів. Окуні спокушались на мушки, зв'язані на мормишках - класичні нахлистові німфи. Знову була щука, зову дико вищав фрикціон віддаючи метри 0,12 жилки, та на цей раз без зрізу - щучка опинилась на березі. Зважування показало рівно 1кг :)
Рибаків було дуже багато. Особливо сподобалась купка пінгвінів, що окупували вузеньку заберегу :shock: У чому сенс - я так і не зрозумів, адже там глибини сантиметрів 15-20 :?
Гость
23 дек 2013, 08:21

Перейти в форум
Перейти в тему

На малій річці ;-)

Закрив сезон 2013 ;)
Попри оптимістичний прогноз, було доволі зимно, у затінених місцинах лежала рясна паморозь. Рівень води дещо впав, порівняно з минулими вихідними, що мабуть і запечатало пащеки рибі :? За цілий день умовив 2 щучки і 7-8 окунців. Цього разу без бонусів.
На освітлених сонцем мілководдях вирує життя: масово повзають личинки бабок та водяні віслючки (терба буде мух нав'язати :) ).
Власне, мети досягнуто - сезон закрив з рибою! 8-)
Гость
29 дек 2013, 19:31

Перейти в форум
Перейти в тему

Самодельный барометр

Многие рыболовы знают, что клев зависит от атмосферного давления. Иной раз бывает пойдешь на рыбалку вроде и погода хорошая, а клева нет. Причиной этому может быть атмосферное давление. Барометр купить не всегда удается, поэтому хочу предложить конструкцию домашнего барометра, который с некоторой точностью будет показывать атмосферное давление.

322.gif

Барометр (см.рисунок) состоит из бутылки с прозрачным стеклом, стеклянной трубки и пробки. Бутылка на одну треть заполняется водой, лучше брать дисцилированную воду, поскольку обычная через год зацветает. Воду можно слегка подкрасить. В пробке делается отверстие, в которое вставляется стеклянная трубка. Место соединения замазывается пластилином. Теперь остаётся заткнуть бутылку пробкой. Барометр готов.

Когда атмосферное давление начнет изменяться, то изменится уровень воды в трубке. Если из трубки начнут выходить пузырьки воздуха, значит давление очень высокое, а это к ясной устойчивой погоде, в такое время бывает хороший клев. Если вода начнет выливаться через верх трубки, давление низкое, можно ждать бурю, а на рыбалку идти не стоит.

Источник : http://club-fish.ru
Андрей
25 июн 2009, 21:49

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка перед Сабаровской ГЭС

Опишу один інцидент, який трапився зі мною кілька тижнів тому, зразу не розповідав це тут, томущо думав що буде все так як сказав тоді рибінспектор. Рибалив я кілька тижнів тому перед ГЕСом, підійшли до мене кілька молодих людей, не назвавши свої імена (тільки організацію) один з них показав щось схоже на посвідчення і різко знову його поклав до кишені, я навіть не прочитав нічого, прохання показати посвідчення ще раз було проігноровано, інші працівники пішли до інших рибаків, один залишився біля мене, попросив відкрити ящик, під час обшуку в одному з відсіків він знайшов коробку в якій серед покотків лежало дві 2,5см блешні з трьома впаяними невеликими гачками (одна мені від батька ще дісталась, іншу виколупав з льоду торік). Він їх забрав і сказав що це "драч" і використовувати його заборонено, "драч" можна використовувати тільки з одним гачком, тут підійшов другий інспектор і я запитав які можна використовувати снасті, він перелічив цілу купу снастей серед яких були гулі (яйця), балансир і "драч" з одним гачком. Мені сказали щоб я пройшов з ними в авто для складення протоколу, я запитав: "що буде якщо я відмовлюсь?", на що отримав відповідь: "Тоді ми тебе заберемо в райвідділ і вже там напишемо в протоколі, що ти на драча наловив 3 кіло риби і тоді буде дуже погано". Ми пройшли до авто, нас було двоє, ми склали протокол, я писав все під диктовку, написав, що при огляді в мене інспектор вилучив два "драча", но я ними не ловив. Поставив підписи і написав що претензій не маю, інспектор дав мені ще один пустий протокол зі штампом і вказав де підписати, я запитав навіщо, і він сказав для копії. Я запитав яке покарання буде і яку статтю Правил любительського і спортивного рибальства я порушив, він сказав що з драчами і іншими забороненими речами до річки навіть близько підходити не можна, якшо ти не рибак но в тебе в кармані є "драч", все, ти порушник, а оскільки ти не знав правила то покарання буде для тебе "попередження". Оскільки я при собі не мав документів, то інспектор взяв мій номер телефону і сказав що зателефонує і я йому продиктую паспортні дані і він скаже коли підійти в рибоохорону. Я ще розказував про числені випадки браконьєрства в цих місцях і про бездіяльність, але мої слова не сприймались. ПІД ЧАС ВСЬОГО ЦЬОГО ДІЙСТВА ДО МЕНЕ СТАВИЛИСЬ З НЕПОВАГОЮ, ВІДЧУВАВСЯ В РОЗМОВІ САРКАЗМ. Я вийшов з авто і пішов до свого місця, оглянувшись я здивувався, ЗГРАЯ ДРАЧНИКІВ ТАК І ПРОДОВЖУВАЛА СМИКАТИ ВУДИЛЬНИКИ, інспектори до них підходили, але вони їх обступили і ті просто розвернулись і пішли. Як оказалось я один такий чесний був, потім дехто з рибаків підходив і називав мене ідіотом, і що буду мати проблеми. Рибіспектор мені так і не зателефонував, натомість я отримав постанову про адмінпорушення і штраф. В постанові було заповнено тільки перший пункт, пункти "заявити громадянину" і "вилучене" не заповнені. 13 лютого я відвідав рибоохорону, мені ніхто нічого не пояснив, а юрист сказав щоб я пішов і заплатив штраф, в постанові вказано що постанова набирає чинності з 17 лютого а сплатити треба до 20 лютого. На запитання "чому штраф, а не обіцяне попередження?", він сказав:"іноді так буває, і взагалі не треба було нічого підписувати не маючи при собі ніяких документів", а на запитання: "Чому до мене ставились як до собаки?" я отримав вибачення. Статтю яку я порушив мені так і ніхто не роз"яснив, потім мене охопив жах, томущо невідомо як може використатись підписаний мною пустий протокол, до речі копію протоколу я не отримав. Вже вдома зайшовши в інтернет я знайшов порушену мною статтю, а які засоби лову заборонені я так і не зрозумів. ПРОШУ ВСІХ РИБАКІВ, НЕ БЕРІТЬ З СОБОЮ НІЯКИХ ЗАБОРОНЕНИХ СНАСТЕЙ! дозволено ловити на 5 вудочок (хоча якщо в ящику під час обшуку знайдуть ще одну вудочку(напр. запасну), то можливо ви отримаєте штраф). Ще, за ГЕСом як цідили воду сітками, так і цідять безнаказанно, за минуле літо неоднократно бачив електровудочників, біля старого кар"єру змійками постійно роставлені сітки місцевими жителями. В липні вище пішоходного моста шкуринецького, не було де навіть з вудкою посидіти, томущо поздовж були сітки, я розізлився, заліз і частину сітки прибрав, но коли прийшов хазяїн, то був конфлікт, мені погрожували міліцією, я мав проблеми... Короче, я туди не ходжу більше і сітки більше не чіпаю, ну їх нафіг, нехай цідять в своє задоволення....
П.С. Копію постанови не виложую, бо побоююсь. На момент рибалки, коли стався інцидент, був абсолютно тверезий і адекватний, просто захотів бути чесним. До інспекторів звертався на "Ви" підвищеним тоном не розмовляв.
Веталь
13 фев 2014, 19:30

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалке в районе села Коржов

Провели разведку фидером на Южном бугу в районе Брацлава в составе: я, Юра1979, Шуня, gorlitsa & mr bond. Утро было морозным, солнечным и безветренным одним словом: «лепота»(с)… Быстренько расчехлились, закинулись и пошли завтракать… Пока трапезничали Юра1979 заработал клеваку и на бутерброд опарыш+мотыль+пена попалась первая зачётная плотва!
После такого многообещающего начала, завтракать, как то перехотелось и все разбежались по местам ловли. Но наши ожидания были не совсем оправданы  до обеда каждый из нас обловился лишь парой тройкой плотвиц. Что порадовало так это достойные размеры этих рыб.
У плотвы была уже шершавая спинка… Дело идёт к нересту..)
После обеда традиционно пособирали по берегу немного мусора и поехали домой!
Акула
10 мар 2014, 19:44

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалке в районе села Коржов

Были там же, пробовали ловить плотву и в этот раз несколько удачнее, правда в улове стало появляться больше мелочи, в прилове попался маленький голавлик и пара подлещиков.
Акула
24 мар 2014, 20:20

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка за Лавровкой

После прекращения запрета захотелось поехать на Буг.Лавровка-место непредсказуемое и близкое. Погода супер.Вода большая,течение бывало и посильнее.С кормушкой 60гр на фидер можно было ловить достаточно комфортно.На крючках-навозный змей,выползок. Поклёвки-редкие,но довольно мощные,реализована каждая вторая ,в связи с тем,что занимались не только ловлей рыб.Из улова-сомик-утопленник,грамм 350,окушки,ну и красавец-карась-от 350 до 510гр /на навозного змея/.Надо отметить,что ощущалось плотное присутствие раков-постоянно сгрызались черви.
volkodav
27 май 2014, 06:15

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Открываю озеро для рыбалки!!!!!!!

Здравствуйте! Был на этом ставке 26.05.14. Из улова плотва которая брала на все, умудрялась брать даже на кукурузу!!! И зарыбок карпа которого приходилось тут же топить. Были тут неделю назад был карп 1кг., 1.5кг. и карась 500-700 гр.
valeum
27 май 2014, 09:10

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Якушинцах: озеро №3

Рибалив 9.06.14. На місце лову прибули ще затемна. Не великий карась ловився майже на все: опариш, манка, мамалига + пінопласт. Вирішив також спробувати половити на вудку на горох, який був приготований нашвидкуруч, так як правильно приготувати його не було часу. Ззовні він був не зовсім привабливий, але коропці клювали жадібно. Один раз навіть довелось скупатись. В улові присутні були екземпляри від 200 г до 1 кг, менші з яких випущені в рідну стихію. Був один обрив, як говориться: «без шансів». Не малу роль відіграло постійне прикормльвання.
Сергей Т.
11 июн 2014, 22:12

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Нахлыстовая рыбалка

Мабуть потрібно було проанонсувати подію тут раніше... :? Глядиш, хтось би й зацікавився ;) Що ж, просто відзвітую про участь, а на той рік може хто з земляків і приєднається! :)

«Ліпше один раз побачити, аніж сто разів почути» – таке прислів’я остаточно переконало мене взяти участь у нахлистовому семінарі «Strike-2014», що відбувся на чарівній ріці Опір. Відклав на 4 дні усі справи, й вирішив нарешті відвідати давно омріяні Карпатські ріки з чистою водою та заповітними рибами. Дуже хотілось зустрітись з людьми, з котрими спілкувався лише на сторінках мухарських форумів, і, звісно, потримати на туго натягнутому шнурі головних нахлистових риб. Одразу скажу, що програму було виконано у повному обсязі та й навіть більше ;) .
Жили на туристичній базі «Карпати» у стареньких і не надто комфортних колибах. Натомість годували на базі доволі смачно.
Особисто я за чотири дні отримав мало не стільки ж інформації стільки, скільки самотужки здобував у всесвітній павутині за три останні роки :!: . Досвідчені мухарі охоче демонстрували робочі мушки та показували процес їх побудови, ділились секретами техніки і тактики полювання за фореллю та харіусом у карпатських ріках, особливостями компоновки снасті.
Після звичних повільних подільських рік з головнем, краснопіркою та верховодою, Опір став для мене суцільною загадкою. Тому надзвичайно цікавою виявилась участь у змаганнях за Кубок України з нахлисту. Був суддею у двох досвідчених рибалок, відтак мав нагоду спостерігати за їх діями на воді, тим самим отримав справжній майстер-клас з лову харіуса та форелі :good:
Капризна погода та доволі щільний графік семінару не дозволили половити стільки, скільки хотів. Проте зо два десятки доволі грубих харіусів ошукати вдалось. З фореллю не склалось – упіймав лише одну.
Переконався на власному досвіді, що для карпатських річок конче необхідні довга (10-11 футів) вудка і шиповані з войлочною підошвою забродні боти! У своїх гумових ботиках ходив по ріці, мов корова по льоду :lol: . Досі не розумію як мені вдалось не викупатись, хоча таких нагод був не один десяток :shock: .
Ну і поспостерігав та пофотав цікавих для мене птахів - чорного лелеку та пронурка. Зробив кілька світлин звичної чорної горихвістки у нетипових для неї умовах - на березі гірської ріки
Загалом все було супер! Хочу ще! :)
Гость
26 июн 2014, 20:41

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Нахлыстовая рыбалка

Не втомились? :) Тоді ще кілька світлин :D
Гость
26 июн 2014, 20:57

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Петриках

Минулими вихідними вирішили з ash_vn (Саня) відпочити і порибалити на ВМГ "Петрик", прибули в п"ятницю ввечері, швидко спорядили лодку і я відправився на воду а Саня пішов по справам. Випливши на середину я побачив в далечині острів і вирішив пливти до нього, була чудова погода, але напівдорозі зірвався сильний вітер, насувалися хмари, на воді були високі хвилі, мене за лічені хвилини закинуло під острів, зі сторони Петрика я побачив тихий залив заросший куширками, я відправився туди, закинув дві вудки на хробака, глибина була <1,5м. За годину рибалки побачив одну слабку покльовку і все, вітер почав трохи стихати і я погріб на базу, вже біля бази вітер майже стих і я на руслі ще трохи порибалив, але безрезультатно. В суботу вранці вийшли на воду вже вдвох із Санею, ранок був вітряним і прохолодним, рибалили на руслі десь 1,5 год, безрезультатно, потім попливли в залив біля бази, думали що буде на мілководді кльов, але марно, взялись за лов верховодки, клювала як скажена, в 11:00 було прийнято рішення повернутись на базу. Слідуючий вихід на воду був о 16:30, була непогана хвиля на воді, тому відправились на пошуки тихого місця в сторону острова, знайшли величезний кущ очерету, але біля нього кругом виявилася мілина, тому було прийнято рішення пливти в залив під островом де я був вчора. В заливі рибалили під куширками, безрезультатно, знову ловили верховодку на опариша, Саня зміг впіймати наноплотву і красноперку, в 20:00 ми попливли на базу. В неділю вранці Саня поплив на русло, я ж відправився на дамбу, вітер мінявся зі всіх сторін, хотілось відмітити що з 5:00 по 8:00 неоднократно помічав полювання судака на дрібноту а попід беріг активно гуляв окунь. Ловив я на манку, черв"як і опариш, на опариш моментально брала уклея, на черв"яка зміг зловити йорша, окуня, три карасики, на манку зловив чималу плотву, багато гарних покльовок були холостими. На дамбі було багато рибаків, зліва від мене було глухо, справа рибак витягнув непоганого карася, один місцевий рибалка на дерев"яну "штахету" вверху дамби в вербах впіймав кілька карасиків і два кілограмових коропа (сам на свої очі бачив), в 11:00 я зібрався на базу, Саня ж з лодки впіймав 2 карасики. На базі зустріли одного знайомого, він сказав що якісь рибаки під островом натягали 2 лящі, 2 коропи і 30 карасів, також упом"янув вищесказаного місцевого рибалку з двома коропами і вже з піввідра карасів :D . На цьому моя розповідь закінчується.
P.S. Активність риби на озері майже нульова, по словам рибаків такого ще не було. В пятницю і суботу на дамбі рибаки потроху ловили рибу, в неділю все майже стихло. А ще на дні водойми скрізь багато якихось дрібних, зелених, слизьких водоростей.
Веталь
26 июн 2014, 22:05

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Степашки

Провели двое суток. Больше акцент был на отдых так как поехали с женами и детьми. Но в воде киснуть не пришлось, было очень ветрено и прохладно. Рыбачили по вечерам и утром. Приходилось отходить от лагеря, так как было много людей и очень мелко.Из улова за два дня один маленький бычок :D Общались с местными рыбаками, говорят уже больше недели клева нет.
ЛЫС
01 июл 2014, 10:02

Перейти в форум
Перейти в тему

Так как писать много и красиво не умею и раньше очень мало рыбачил (времени нехватало) поэтому не писал отчетов. Но в этом году как ни странно получается много выезжать. Напишу вкратце обо всем...
Первый выезд были в Илинцах - упирались исключительно на бойлы, кормились с лодки. В результате 11 карпов весом от 3 кг до 6,800. Некоторые сфотографировали, остальные выпустили в водоем обратно.

2014-05-17 09.08.52.jpg

IMAG0614.jpg

IMAG0611.jpg

Следующий выезд был в Хмельницкой области - простояли с отцом сутки, в результате карп 6 кг. К сожалению фото не делал - сдохла батарея на телефоне.
Потом был на водоеме в Луке-Межировской - с утра до вечера, было две поклевки и два схода.
И опять выезд в Хмельницкой области на водоем где уже давно никто ничего не ловит (и как узнали у местных рыбы немаэ вже рокив зо три). Поймали карпа на 4 кг на пеллетс халибуд. WP_20140629_001.jpg
Как-то так...
mondeal
03 июл 2014, 18:15

Перейти в форум
Перейти в тему

Выходные на карпфишинге.

Был приглашён в выходные порыбачить на карпа... Ловили два дня. Наживка: бойлы, горох, макух. Работал лучше горох. Карп в основном околокилушный. Три бонуса: 3.5 кг, 4.5кг и 5.5 кг. Один обидный сход у Sashko :( там околодесятка... Фоторепортж ниже...
Акула
03 июл 2014, 15:32

Перейти в форум
Перейти в тему