[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4816: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4818: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4819: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4820: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
Рыбалка на Виннитчине ! • Поиск

Увага! Форум не оновлюється і являю собою архів старих тем та повідомлень, які були залишені тут форумчанами дол 2020 року. Так як соціальні мережі (та інші причини) поглинули майже всіх активних участників форума, мною прийняте рішення закрити форум. Старі теми доступні для перегляду. Якщо буде така необхідність, ми створимо новий форум чи відновимо існуючий. Якщо будуть питання, кому потрібно - мене знайде.

Результатов поиска: 208

Вернуться к листу благодарностей

20.04.2009р. Стрижавський ставок.

Виїхали о 5:30 я, дружина і син куми Сашко, на його автомобілі. Мотиля Сашко купив, для чого ще о 5:00 змотався на Урожай, де, вистоявши чергу, забрав дві останні порціїї. Зранку було +2, поки виїхали +3 :? — оптимізму вселяло мало. Біля ставка на траві іній, аж хрустить. Поки в ранкових сутінках йшли до точки, біля берега постійно чути ляпання води — думали, що качки (кілька їх справді порскнули від берега на середину), але придивившись, побачили — ба! :shock: карась треться. От облом!.. Він цим ексгебіціонізмом захворів всерйоз — сороміцькі ігрища продовжувались, на стидаючись наших хтивих жадібних очей. :D Спини маленьких, середній і великих карасів збурювали поверхню води біля берега, через раз — стрибки і пляскіт. А очерет — мама дарагая! :shock: ходуном ходив. Дружина тут же гірко пожаліла, що не взяла свою кивочницю — спрацював "безлошадний" комплекс мінімалізму у спорядженні :cry: — а були ж на авто, могли весь арсенал завантажити. Плюс, в Якушках вже другий тиждень карась в очереті не клював. Отаке... пішла все одно в очерет на поплавок, Сашко теж на поплавок біля очерету. Я ж заряджаю пікер — і вперед на середину ставка. Зразу ж витягаю кокуньця, потім пліточку. Підійшов якийсь чоловяга з підсакою і вудкою, поцікавився уловом, правильно обізвав мою снасть :geek: (правда фідером, але це нормально, я б сам так сказав), поціквавився ціною — теж обізвав :D , потім тестом (до 40гр) — сказав, що мало, кормушку далеко не закинеш — при ньому пульнув на середину :oops: — "зауважав", потім легенька покльовочка і витягую піпісочну пліточку (на живця більшу беруть), "зауважав" снасть ще більше за таку чутливість. Тут карась, зовсім знахабнівши, влаштовує розборки в кількох метрах справа, ледь не вискочивши на берег, — чоловяга побіг ловити підсакою — не впіймав, і слава Богу. :) Потихеньку скирдую (для знайомого стрижавського котика) піпісочну пліточку і кокунців, по разу проскакують бонусний окунь (десь 100-150гр) і плітка (десь біля 100гр), карась — мовчить. :evil: Пробую і мотиля, і хробака, і піну, і опарика (зразу плітка бере, як завжди у Стрижавці, - опариш там на карася не працює :x ), і їхні різні комбінації — нема. А дружина і Сашко по черзі по одному дістали, ну, думаю, значить весь в очереті, в прольоті я з пікером. :cry:
Посередені ставка, починаючи, мабуть, з 30м від берега, просто джунглі трави (кропивка), вимотувати доводиться викачуванням. Навіть не знаю, якщо ці хащі ще більше розростуться (в тому році більше латаття було, весь центр ставка заріс, але потім амур з товстолобом розчистили), то бонуса і витягти буде неможливо. Треба, мабуть, ставити довгий повідок з піною, щоб гачок над травою висів.
Через відсутність активного кльову починаю мерзнути, вдягаю додаткову куртку від дощу і капюшон натягую — все одно холоднувато.
А карась продовжує лютувати — шоу! Під ногами солодка парочка виписує круги вже годину — лямур, начхати їм на мотиля... :P Якийсь рибалка на протилежному березі, періодично зривається і починає ловити підсакою — безрезультатно. Десь о 10:30, врешті-решт ловлю карася десь на 100гр — хоч відмітився. 8-) Заскирдовані плітки і окуньчики вже засихають, а котика знайомого щось немає. Потім за чимось у рюкзак потягнувся за спину — а він там тихенько вже причаївся і топче. :lol: З прошлого року його знаю — думав, що котеня-підліток, а він, виявляється, просто дрібний, яким був таким і залишився невеличким. Нажерся — аж бекає, розлігся і гріється на сонці.
Після 11-ої, карась оргії біля берега припинив (засоромився на сонці :roll: ) і продовжував вже в тільки очереті займатися мабуть оральним сексом — чулося тілька чавкання. :D
При черговому забросі виявляю відсутність вершинки — вона нерідна до пікера, дуже мяка, докуплена, і інколи вилітає — треба довести комель на пару мкм. Вимотую, встромляю на місце, і, мабуть, десь спересердя жилку защепив - знову закинув і відстрілив кормушку. :twisted: Модну! Фоксовську! Накаркав тут, що давно не обривав. ;)
Вирішуєм, о 14:00 згортатись. Вони ще по парі карасів спіймали (жінка — два пристойних, 200-300гр), і тут у дружини бонус — ДЗЕРКАЛЬНИЙ (майже шкірястий чи голий) КАРП! Просто МОНСТР! :shock: Ось фото:
DSC00280.JPG
А ось справжній масштаб :lol: :
DSC00278.JPG DSC00279.JPG
Відпустили...
Поїхали, вирішили зазирнути в Якушки до Юри, взнати ситуацію. Народу чимало, біля Юриної будки стоїть лімузин десятиметровий(купив собі замість Ниви, ставок обїзджати :D ). Карпове шоу продовжується — знову півтора десятка за добу взяли, разом з ним порахували, що вже десь 25 трофейних карпів в Цукерні зафіксовано :shock: . Але то фсьо брехня, я його "разоблачил" — він, коли карпів важить, ногою на мішок або на хвіст наступає (на фото-відео цього не видно, бо ж показує тільки екранчик ваги) а ваги догори тягне :D . Як я йому це сказав — задумався, і мовив, що візьме таку методу на озброєння, так, що чекайте нових рекордів, тільки аби хвости від "усердия" не пообривав :D ;) . Цікаво, як така кількість великих карпів (не всіх же, явно, змогли помацати) виживають в такому невеликому ставку :? ? Показав йому фото жінчиного "трофея" — купився ;) , потім пожалкував, що йому не привіз для розводу, а я й, балбес, і не подумав :oops: — хоча, міг би й не довезти живим.
До речі! Сьогодні і в Якушках теж карасьовий нерест розпочався, і - в Лисогорі (дзвінок від знайоих)! Вони шо — на Великдень змовились?! Тепер, думаю, тиждень-два зачекати доведеться післянерестового жору... :?: :ugeek:
bond
20 апр 2009, 17:50

Перейти в форум
Перейти в тему

"Спутник"

По уловистости снасть “Спутник” превосходит донную. На нее берут сазан, карась, лещ и другие мирные рыбы. “Спутник” представляет собой конусную спираль из темной проволоки, через которую пропущено 4 поводка из лески диаметром 0,3 миллиметра с крючками № 7—8. При необходимости можно поставить поводки из капронового шнура, крючки привязать покрупнее.

don3_1.gif
Рис.1. Снасть "Спутник": 1— крючки; 2— конусная спираль;
3— поводки; 4 и 5— первая и вторая петли из вспомогательной лески;
6— отрезки ниппельной резины; 7— дробинки; 8— грузило;
9— третья петля; 10— петля из основной лески; 11— катушка.

Высота спирали и диаметр ее в основании одинаковые — 20 миллиметров. На одном конце вспомогательной лески сделаны две петли: к одной привязана пружина, на другой подвижно крепятся поводки. Вторая петля заканчивается узлом, около которого ставится дробинка. Чтобы предохранить ее от расклепывания при нагрузках, с двух сторон необходимо разместить маленькие отрезки ниппельной резины. Такой же набор из дробинки и резины надо поставить у основания третьей петли из вспомогательной лески, на которой кроме спирали и поводков установлено грузило. Основная леска соединяется со вспомогательной способом “петля в петлю” (это делается для того, чтобы можно было снять “Спутник” с удилища, не обрезая леску). Диаметр основной лески— 0,4—0,5 миллиметра.

don3_2.gif
Рис.2. "Спутник" с прикормкой.

Конусная спираль играет роль кормушки, в нее набивается прикормка (тесто или хлеб с молотыми жареными семечками или жмыхом). На крючки насаживаются шарики из прикормки такого же состава. Сверху спираль можно тоже обмазать тестом. Этой снастью лучше ловить там, где водится крупная рыба.

А. Палий ( Рыболов № 2/1996 г. )
Андрей
11 апр 2009, 15:23

Перейти в форум
Перейти в тему

"КЛЁВОЕ МЕСТО"

Вирішив оце накропать отчьотік.
03.05.2010, у мій день народження, дружина зробила мені подарунок, зорганізувавши відпочинок у "Кльовому місці" :D . Після прочитання відгуків колег по форуму про рибалку в цьому самому "Кльовому місці", на особливо привабливу рибалку я не розраховував :? .
Приїхали на місце десь о 15.00. Поселилися в будиночок і, не розкачуючись довго, висунулись на оглядини та рекогносцеровку на місцевості.
Став, взагалі, мені сподобався, місце доволі мальовниче, особливо після того, як їхали до нього через насаджені місцевим товариством "Лука" промислові, низькорослі, нічим особливим не примітні, сади, огороджені сітковими парканами з колючим дротом. На одному березі, на якому розташована сама база відпочинку, росте невеличкий лісок, інший - місцями без рослинності, місцями порослий очеретом.
Оглядини дали такий результат: в лісочку, ближче до бази, на березі стоять альтанки з мангалами, у воду виходять декілька кладочок, на яких деінде стоять вудки та спінінги. Народ активно відпочивав невеликими групами від двох до багатьох чоловік, смажачи м'ясо, його ж, м'ясо, і не тільки, активно поглинаючи, і запиваючи усілякими різними напоями, судячи з поведінки та галасу – досить "вєсєлящімі" :drinks: :al_kana_ft: .
Але, чим далі від бази – тим тихіше і спокійніше ставало навколо. На одній із кладок, біля якої стояла табличка "ЗАНЯТО", сидів чоловік, який явно прийшов на рибалку. Проходячи повз нього, ми стали свідками того, як він витягнув на вудку коропчика грам на 400. Це навело на думку, що риба у ставу все ж таки є :yes: .
Пройшовши вздовж берега до кінця ставу, вирішили повертатися за вудками і вливатися у процес риболовлі.
Десь о 16.00 ми почали розкладатися на невеличкій кладочці, трохи подалі від активно відпочиваючих груп людей. Я кинув прикормку (фішка + залишки минулорічних запасів за рецептом Bonda). Дружина сіла з маховою вудкою і буквально одразу почав брати карась. Я вирішив обкатати подарований мені дружиною фідер, і після чотирьох закидань, лишивши у воді годівницю і поводок, відклав обкатку до кращих умов риболовлі :( . Дно виявилося просто всіяне коряжником зі сторони лісу. На протилежному березі – не знаю. Думаю, що можна пробувати на дамбі. Тим часом дружина на опариша тягала гарного "ладошечного" карасика :claping: і після невдалих маніпуляцій з фідером я приєднався до неї з маховою вудкою. У результаті у сутінках ми поверталися до будиночку задоволені і з гарним уловом карася. 006.jpg
На другий день о 5.00 я вже був на ставу з спінінгом, бо адміністратор казала, що у ставу є гарний окунь. З півгодини ходив берегом кидаючи воблерок. Результат – нуль. Спробував на колебалку – обірвав на третьому закиданні. Також лишив у воді джиг-головку з силіконом. Шкода... :( З цих причин пішов я за вудками і знову сів на карася десь о 6.00. До 8.30, поки прийшла дружина, у садку було вже зо три десятки карасів. Попадалися й маленькі карпики, які поверталися у рідну стихію. Посиділи ми десь до 11.00, доки не здійнявся дуже сильний вітер і у хвилях просто не було видно покльовок. З тим ми й ретирувалися з місця лову. 009.jpg На закінчення, щоб не порушувати традицій відпочинку, ми пожарили шашлик, з апетитом його ум'яли, і задоволені поїхали додому :D . Контрольне зважування вдома показало 7 кг. карася :so_happy: . Як на мене - не погано.
Із фінансовими подробицями можна ознайомитися на сайті http://klevoemesto.vn.ua/ (це не реклама!). Ще можу добавити один нюанс – до вартості рибалки включено: для відпочиваючих на базі (вартість квитка 30 грн.) – 3 кг. риби, для тих, хто приїхав просто на риболовлю – (вартість квитка 70 грн.) – 4 кг. риби, за перебільшення ліміту – оплата за рибу по ринкових цінах. Як на мене – це не єсть дуже добре, бо казав мені один знайомий, що його мама, заядла рибачка, тягала там 2-х – 3-х кілограмових коропців. То що, піймав одного коропця і все? :?
Висновок: якщо дуже хочеться на рибалку, є трохи лишніх грошей і нема можливості їхати кудись дальше, то дуже навіть непогано можна тут відвести душу.
KOT
06 май 2010, 15:53

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка, просто в тему...

Сьогодні, на День Рибалки, я на жаль не зміг вирватись на збір Форума, у славетні Гайсинські місця над Бугом. Проте, коли звільнився - о третій дня взяв дружину, малого, запросили родичів із собою, та й зібрались покупатись у с.Вінницькі Хутори, на невеличкому ставочку у дебрях самого села, якби раніше не показали нізащо не знайшов би (не ті що біля траси). Вода чиста як для ставка (у с.Могилівка на карєрі брудніша), людей небагато, вхід/вихід із води нормальний, на беоезі сосновий лісок - лєпота... Ну думаю, як таке діло чому ж не взяти пару спінів. Приїхали о 15-20 закинув 3 шт на макух, ну і там жаримо сосиски, імо, купаємось, і взагалі розважаємось як це прийнято у таких випадках. Поступово небо затягнули хмарки, переходячі у хмари, зявився вітер, почули грім - відповідно почали збиратись - і тут чую внизу (там треба спускатись - метрів зо 10 до води). дзинь-дзилинь - спін аж піскочив, розвернувся, трах бах тарах :shock: я туди біжі чуть не падаю, прибіг , а вже все, нікого на гачку нема, ну тіпа підсік, бо ж люди з сторін (і відпочиваючі і рибаки) дивляться на мене, і з діловим виглядом махаючи головою витащив снасть, ну там дійсно нічого нема. Поряд сиділи коллеги по Дню Рибака - у садку десь на 4кг коропчик ( і це на такий маленький ставочок :? ), ну не думаю що із собою привезли. Рибалка коштує чи то 15грн чи 25грн, я та і не зрозумів, бо до мене ніхто не підходив із білетом, хоча я не проти був би заплатити (давно бачив щоб так підкидало спін). Почався дощик, і о 18-00 я був уже вдома на Славянці. Так що покупатись встигли, і порибалити, а головне зодоволення отримали від усього перерахованого (якби не дощ).
Можу розказати схему проїзду - пишіть у лічку. Місце хороше і просто для відпочинку сімєю, пока практично заповідник (якби іще всі із собою мусор забирали... :evil: ).
kastafan
12 июл 2009, 22:30

Перейти в форум
Перейти в тему

Сьогодні зранку із товаришем в 5-00 на місці (Черепашинці, Калинівський р-н).
Заміш (карповий фішдрім+товчена картопля+кукурудза+варений горох+варена вівсянка), закорм, закидон близько о 6-00. Погодка вещь! Вітру немає. хмаринок немає.
Закинув на макух, картоплю.
З 5-30 до 10-00 - на двох 7 коропчиків, один біля 2кг, інші в межах 1-1,5кг. Задоволення отримав - клас! Давно не чув "ДИРРРРРР"... Сьогодні йшло в основному на картоплю.
kastafan
15 авг 2009, 21:56

Перейти в форум
Перейти в тему

Буг за Вороновицей

Ездили с семьей на прошлых выходных на дачу в село, которое находится за Вороновицей (названия не говорю в целях непривлечения браков, кому интересно - пишите в личку), рыбачил в субботу вечером и в воскресенье утром до 12.00, снасть донка, прикормка - кубики макуха, наживка - мастырка (рецепт описывался в разделе о наживках). По приходу в субботу вечером было поймано два карася весом около 450 гр. каждый, потом штук 7 - чуть поменьше, на утро выловил около 25 штук таких же карасей (примерно от 250 гр. до 400 гр.) Вобщей сложности улов составил около 5 кг рыбы. Фоток не выкладываю, поскольку просто не сделал. Постараюсь сделать на этих выходных.
mondeal
19 авг 2009, 13:58

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка на Ладыжинскои водохранилище

Рыбалка на День незалежности в качественном и особенно, количественном отношении отличалась от предидущей значительно. Выдвинулся я в 5-30 прихватив с собой уже 2! фидера: все тот же Микадо 360 (тест 100) и дешевенький китаец под названием Классик 270 (80-120). Катухи Шимано экстрим и Спро соответственно. Плетенка 0,18 и, памятуя вчерашний опыт с лящем :lol:, зарядил каленые карповые крючки Катана №8 по НАТО-вской классификации (как оказалось в последствии не зря).
Клевать начало сразу - плотва, подлещик. :). ближе к 9-00 потянул неплохого, где-то в 0,5кг карасика. Для разнообразия зарядил в кормухи гранулированный активатор "карп пеллетс". Поклевок не наблюдалось. Зато следующий заброс! кормуха только-только опустилась на дно, фидер в руках, начинаю катушкой устранять провисание плетенки как вдруг она сама сильно натягивается еще и сгибает фидер в дугу. Такого расклада я не ожидал :shock:. Фрикцион как обычно затянут :evil: . Начинаю боротся. Метрах в 25 от берега рыбка делает небольшой выход с громким плюхом. Карп. Чувствую косые взгляды соседей стоящих на классические донки с колокольчиками. Короче, после 10-15 мин я его дотягиваю до берега, где он делает уже классический для меня :lol: :lol: :lol: мощный дрыг и слетает с крюка. падает в прибитые к берегу водоросли и к счастью для меня, замирает (в отличие от вчерашнего ляща) прямо у кромки воды. я опять прыгаю в воду между карпом и Бугом :D . Вылезаю на берег в мокрых кросах и штанах, зато с рыбой! ;) .
До 13-00 вытащил еще одного подлещика и 5-6 хороших плиток. 1.jpg 2.jpg 3.jpg
valyok
25 авг 2009, 08:13

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Міні-з'їзд!

Ну, до міні-з'їздів форуму ми вже трохи звикли :( , але:
Як же, братці, приємно знову зустріти, нехай не друзів (поки що ;) ), але, зате, справжніх соратників-камрадів по захопленню!!! :ko_re:sha:
Звичайна, запланована поїздка-рибалка вдвох з Клончик 'ом обернулась раптовим (але дуже приємним :ko_re:sha: ) підключенням ще двох шанованих рибалок форуму: Andrew і gorlitsa :so_happy: !
Незважаючи на капризну водойму, і не заблукавши ( :!: ), ми успішно виконали програму з нормального спілкування! :ko_re:sha:
Дуже співчуваю друзям-спіннінгуям за абсолютну відмову у кльові хижака, та, на щастя, в запасі завжди є скромний bond , який трошки на юшку наловив... :oops:
Душевно посиділи... Чесне слово! :!: Не забули і про "батька" форуму Акула , у зв'язку з його ювілеєм! ;)
У зв'язку з виробничою ( :hahaha: ) необхідністю, камрад gorlitsa поїхав додому трохи раніше, то мушу йому зізнатися, що камрада Клончик 'а я на фідер, таки, зовсім трошки, присадив - вірніше, він сам "спаскудився"! :oops: :D
Вже перед самим від'їздом, на кінець-то, взнали який же то такий Веталь - він кинув бараболю і приїхав познайомитися. :)
Викладаю трошки фото, у Анатолійовича, звичайно, кращі (паппарацці, хренов! :D ) ;) :
DSC00511.JPG
DSC00512.JPG
DSC00513.JPG
DSC00514.JPG
DSC00515.JPG
DSC00516.JPG
DSC00518.JPG
DSC00519.JPG
DSC00520.JPG
bond
23 авг 2009, 15:13

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка под Летичевым

Решено было воскресение посвятить рыбалке.Выбор пал на водоем в с.Рудня в которое плавно перетекает Летичев.Водоем будет интересен любителям ловли как мирной так и хищной рыбы.Рыбалка на нем платная 25грн с носа.
30.08.09 05-15 прибыли на водоем и сразу шок...уровень воды упал настолько сильно что места, с которых я вытаскивал карасей, в даный момент - берег (каюсь был там прошлой осенью последний раз). Погода также нам не улыбнулась - средней силы переменный ветерок, пасмурно, хотя рыбака когдато такое остановит?). Закинули донкии, ждем переменно прогуливаясь по берегу с блеснами (нас 2-ое, я и мой отец), ожидание 1-го щастья довольно долгое... И вот - радостный звон колокольчика. У отца на "засос" взяла очень приличная рыбина (я судорожно раскручиваю подсак) борьба с которой длиться минут 5 и ... впоследствии откушеный поводок из "плетенки" (на "засос"взяла щука и это уже 3-ий случай на данном водоёме). Часам к 9-ти начал поклёвывать карась, клюя исключительно на "засос" с мастыркой и на удочку проклевывала плотвица (в основном мелочь для спичечного коробка и изредка нормальных размеров). Все же остальные вкусняшки: горох,кукуруза,макух, спокойно приняли водную процедуру и вернулись назад на берег.
Итог: около 30 карасей (250-400грам) и чутко плотвицы.
Не судите строго - я новый житель вашего форума и это мой 1-ый очерк.
31 авг 2009, 18:54

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Межиров, Тартак

В принципі, як для неорендованих ставів де надзвичайно багато "браків" у цьому році непогана картина.
На минулому тижні у Межирові і Мартинівці ішла щука, у Тартаку непогано іде карась і залікова плотва.
jora23100
01 сен 2009, 21:25

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Немного о футболе

Английским комментаторам потребовался месяц, чтобы привыкнуть к фамилии Аршавин (arse shaving — «бритье задницы»). И потребуется еще два, чтобы ужиться с фамилией Жирков (jerk off — «мастурбировать»).
Акула
09 авг 2009, 15:43

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Петриках

Рыбачили с пятницы на субботу ночью... На место приехали в 18:00, но поклёвок до часов 10 так и не видели... Первого карася взяли на удочку с светляком... карась был неплохой грамм 400. Фидер и спины молчали... Первая реализованная поклёвка на фидер была где то в 23:00... Клевало редко но метко... Порадовал подлещик!!! Ловил на лошарик и на засос, наживка мастырка... 033.JPG 038.JPG 040.JPG 046.JPG 047.JPG 049.JPG 055.JPG 058.JPG
Акула
20 сен 2009, 18:37

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: База данных по водоемах

Решено, база будет собираться из мест, которыми являются арендованные ставки, озера и т.д. Места лова на реках, безплатных озерах (если такие еще есть :) ) действительно не стоит вылаживать для всеобщего просмотра.
admin
20 сен 2009, 09:50

Перейти в форум
Перейти в тему

Жмеринський р-н, с. Станиславчик

Иной раз ловлю на ставке в с. Станиславчик , без рыбы еще не приезжал , до сего часу клевал хорошо карась , надеюсь на судака и окуня .
Гоша малый
25 сен 2009, 12:31

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: База данных по водоемах

С. Тростянець, Тиврівського району . Можна їхати, як через Тиврів так і через Вороновицю, якщо їхати з Тиврівської сторони, то при вїзді внизу буду великий став. на якому заборонено ловити, а за ним вище по руслу другий став на якому оренда 40 грн, хазяїна звати ПАША, нормальна щира людина.
Ловиться хороший короп та карась.
Jeka_A
12 окт 2009, 15:42

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рибалка в Цвижине

Всем привет! Рад присоединиться к клубу винницких рыболовов! Это мой первый пост на данном форуме!
Сегодня на работе было затишье, и, ради любопытства, решил съездить в Цвижин посмотреть водоем и заодно узнать как обстоят дела с клевом, благо совсем рядом с городом. Шел мелкий дождик, остановился на самой дамбе. Подошел к рыболову, ловившему с дамбы на фидера, познакомились. Оказался совершенно доброжелательный человек. Рассказал, что ловит с вечера вчерашнего дня, клев совершенно слабый, поймал несколько карпиков и карасей. Хищник (по словам того же рыболова и сторожа) уже не клюет 3 дня практически совсем. На прошлой неделе неплохо ловилась щучка, судачек по кило-полтора. Отсутствие клева хищника подтвердили и проходившие мимо двое ребят-спинингистов. Возможно повлиял перелом погоды?! На завтра и ближайшие дни прогноз обещает похолодание и ненастную погоду!
ЗЫ
Насколько я понял, то ловить возможно и с лодки! Цена билета на одну персону 30 грн., не поменялась.
glider
13 окт 2009, 19:48

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Оренда озера форумчанами

Пацаны , знаю не одно хорошее место ( живописное имею ввиду ) и даже где арендаторы готовы уступить аренду , получив назад свои затраты хотя - бы 30% от затрат , но просто так вкладывать деньги пустая трата средств , только должно быть все организованно и должен быть серьезный тыл. А люди отвечающие за водоем должны жить на озере и быть заинтересованы и знать , что делают ( серьезная ошибка - само растет ) в противном случае БРАКАМ поможете жить и это конечно далеко не все . Если интересно спрашивайте я знаю и отвечу , шишек набил много уже вся голова шишка.
ВСЕМ ДОБРА !!!
Сергей Ивча
13 июл 2011, 04:38

Перейти в форум
Перейти в тему

Доброго Всем времени суток!!

Хочу поделится тем как я провел день рыбака......
Как всегда у меня должна была быть рабочая смена, но с пониманием отнеслись сотрудники и дали возможность отпраздновать его за любимым делом, теперь по сути.....
Бригада из 3ч человек + я 4ый в 4 утра на ставу в Тывровском районе. Место сорри не афиширую....да и по части я его название даже и не припомню... :D
Тишина, водяная гладь, туманчик над водицею, встреча пением птиц просто дарило неимоверное настроение, ну и предстоящую рыбалку! Снасти - 3 фидера + спин с оснасткой пружинка и 4 крюка(впервые решил попробовать ну и опробовать что такое лошарик :oops: )
Закуска в виде прикормки - ФшДрим(фидер), ФишДрим(горох), ну и пакет прикормки с названием Бомба ...... все вместе смешивалось, ну и для вязкости добавлял манку!
Закуска а виде наживки - червь, опарышь, купленная кашица(мамалыга) на рынке вблизи барского автовокзала, и кашица(все та же мамалыга ) сваренная в дом условиях.
Клев как по мне был хороший, с 6 утра и до 10 клевало просто отлично. На домашнюю мамалыгу и лошарики шел приличный карасик, в пополнение плотва, ну и под берегом на червя брал окунь...даже приличные экземплярчики были...
В итоге кг 5 рыбы....
Удовольствие получено сполна....отдых изумительный.....природа отпад....короче говоря праздник удался!
Фото ниже.....улов на фото не весь....чет остальные фотки не получились(((

С Уважением Сергей!
G.Shumway
11 июл 2011, 19:51

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рибалка в Цвижине

Были с Акулой 003 Изменение размера.jpg и другом(Серега) 021 Изменение размера.jpg на рыбалке на этом водоеме.. 029 Изменение размера.jpg Цена с лодки 60 грн с носа. Активного клева сегодня не наблюдали. По белой вообще никого, спинигистов по хищнику было прилично, весь день слышали уговоры охраны рассчитаться за процесс. Но его то и не было. Правда под обед выглянуло солнышко и мы увидели(услышали) первые перевёртыши. 015 Изменение размера.jpg Зрелище конечно завораживает..всплеск,хлопок..и вертящийся кружок! Из трех поклевок реализовали одну. 019 Изменение размера.jpg Наш товарищ со второй лодки с руки поймал одного окуня 300 гр и две "щучки" отпускного размера. День и погода порадовали. Место тоже красивое. 012 Изменение размера.jpg Ставок для фидеристов очень хороший, ну и можно поблеснить, хотя видно скачек давления рыбу прижал. Есть судак, что само собой уже плюс..но цену конечно загнули. Такая история.
gorlitsa
14 ноя 2009, 17:58

Перейти в форум
Перейти в тему

Шкуринці, Бохоники...

Такої теми не знайшов, тому вирішив створити.
Почну не так зі звіту, як з бажання поділитись новиною про трофей (як для мене).
Сьогодні, 2 січня впіймав отакого окуня, який заважив 630 грам та склав 31 см у довжину.
http://i017.radikal.ru/1001/73/729be54a8f41t.jpg http://keep4u.ru/imgs/s/2010/01/03/bb/bba1dac4be96bf50453a12eba785a724.jpg
Спінінг St.Croix Avid AVS60ULF2 6 футів, 1/32 - 3/16 oz,
Ліска Берклі 0,12мм
Твістер видно на фото
"Чебурашка" на 1,5 грами
PIRAMIcт
02 янв 2010, 23:16

Перейти в форум
Перейти в тему

Так и 1500г... Да, первая рыбалка 2010 года сотоялась!!!! Первая щука моя со льда оказалась в аккурат 1500г... Рыбалкой очень доволен... Окунь разный от 0,1 г до 500 г!!! Цена рыбалки для сравнения: жерлицы 30 грн с чел., просто на удочки 20 грн...
IMG_4750.JPG
Акула
04 янв 2010, 08:52

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка перед Сабаровской ГЭС

Сьгодні в мене з"явився вільний час і я рішив піти на Південний Буг в районі лісового пляжу що вище Сабарівської ГЕС, прийшов на річку я вже пізновато, десь в 9:20, забарився трохи бо йшов лісом, в лісі багато мокрого снігу і тяжко йти. На поверхні льоду майже не було води, рівень води в річці нормальний. На середині річки сиділа недуже щільна "зграя" рибаків (чоловік 15). Я пройшовся біля них, побачив кілька знайомих обличь, судячи по жвавості рибаків, клювало не дуже добре. Я приєднався до "зграї" і сів на окраїні, недалеко від мене мужик тягав пліток, но недовго. Було десь 3 метри глибини і несильна течія, я дві вудки налаштував на донну ловлю (груз і два гачка) а на третю вчепив тяжку мормишку, на мормишку не клювало, а на донки були періодичні покльовки, попадалась плітка десь на долоню, іноді більша або менша. Я посидів десь годину і рішив поміняти місце, я перейшов на 400 м вище по течії покинувши братію. Товщина льоду посередині була малою (7-8см), глибина десь 3,5 м, ловив на три донних вудочки, клювала плітка непогано, попався один підлящик. Десь в 13:00 я зібрався додому, но по дорозі до виходу напроти стежки в ліс, я рішив попід берег де очерет пробити кілька лунок і обловити їх, прив"язав легку мормишку (течія майже відсутня коло берега) і за півгодини я зловив ще 2 непоганих окуня. Впіймав я десь півтори кіло різної риби, більшість випустив, взяв 12 найбільших пліток, підлящика і окунів. Протягом рибалки погода була нестабільною, туман, мряка, зате скелі і високі пагорби були дуже гарні були, коли поринув їх туман...
Веталь
09 янв 2010, 16:55

Перейти в форум
Перейти в тему