[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Рыбалка на Виннитчине ! • Поиск

Увага! Форум не оновлюється і являю собою архів старих тем та повідомлень, які були залишені тут форумчанами дол 2020 року. Так як соціальні мережі (та інші причини) поглинули майже всіх активних участників форума, мною прийняте рішення закрити форум. Старі теми доступні для перегляду. Якщо буде така необхідність, ми створимо новий форум чи відновимо існуючий. Якщо будуть питання, кому потрібно - мене знайде.

Результатов поиска: 4

Вернуться к листу благодарностей

Re: Без ножа нельзя!

Достаточно популярно о принадлежности ножей к ХО- здесь:
http://reibert.info/forum/showthread.php?t=38328

В любом случае один из главных критериев принадлежности ножа к ХО- твердость металла клинка, а его на глаз не определить.
viktor
02 май 2011, 19:25

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка за Лавровкой

И я вас видел. Мир тесен...
Приехал минут за 20 до вашего приезда. Уехал- минут через 10 после Вас.
Блеснил, исключительно ниже моста. Было несколько невнятных тычков, и 3 удара (на виброхвост) небольших судачков (судя по зубам на "чебурашке"). Увы... Итог - ОП.
Уже поднимаясь на насыпь моста нашел на тропинке недавно брошенного судачка грамм на 200. И зачем кому-то было надо его брать?
viktor
30 июн 2011, 20:45

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: с.Ивча, Литинский р-он

Ага, и еще коньяк не меньше ящика!!! Поддерживаю rybachok, такая реклама этого стоит!!! А ср...ся действительно прекращайте - не для того форум ребята создавали...
viktor
10 май 2012, 19:29

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Стрижавке

Останніх два роки підряд ставок спускався повністю, лише на руслі в ямі залишалось трохи води. Торік набирали воду до пізньої осені. Чи зариблявся ставок- не знаю. А навіть якщо і зариблявся - то що там від осені може вирости?
viktor
24 июн 2012, 11:07

Перейти в форум
Перейти в тему