[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4816: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4818: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4819: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4820: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
Рыбалка на Виннитчине ! • Поиск

Увага! Форум не оновлюється і являю собою архів старих тем та повідомлень, які були залишені тут форумчанами дол 2020 року. Так як соціальні мережі (та інші причини) поглинули майже всіх активних участників форума, мною прийняте рішення закрити форум. Старі теми доступні для перегляду. Якщо буде така необхідність, ми створимо новий форум чи відновимо існуючий. Якщо будуть питання, кому потрібно - мене знайде.

Результатов поиска: 28

Вернуться к листу благодарностей

Re: Рыбалка за Сабаровской ГЭС

Ранним утром в 4:40 я уже был на Сабаровской плотине, уровень воды был низкий, я по левому берегу отошел вниз по течению где-то на 350-400 м забрался на камень и забросил удочки и спин на червя и манку. где-то за 30-40 минут я поймал несколько неплохих плотвичек и окуней, и вдруг я заметил что течение немного усилилось и постепенно клев начал пропадать, потом еще через час камень на котором я сидел начало подтапливать и я понял что надо сматываться. Смотав удочки я уже подумал что рыбалка закончилась и шел уже домой, на плотине я увидел причину усиления течения и рост уровня воды-приоткритые два шлюза. Но домой не хотелось идти и я решил попробовать ловить под лесом недалеко от камня Коцюбинского, выбрав хорошее глубокое место возле большого камня, я забросил удочку на червя и пока распаковывал вторую то заметил что на первой поплавок куда-то подевался я быстро подсек и вытянул окуня чуть больше чем на лодошку потом забросив вторую удочку на манку через короткое время поклевка и результат-лодошечная плотва ну и так до 13:00 мало по малу я поймал около 70 штук окуней на лодошку и чуть больше и средних плотвичек. В общем я был приятно удивлен что расчитивал на прогулку с удочкой а получил неплохую рыбалку на месте где я и не думал что может быть клев. Продолжение следует...
Веталь
09 май 2009, 16:21

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Кто и как (наши дивные рецепты)

Парочка рецептов, которыцми я пользуюсь:
"Карасиная" для прудов.
- 1 литр панировочных сухарей из белого хлеба,
- 100 мл. питьевого фруктового йогурта. (точное кол-во зависит от консистенции йогурта),
Клубника, малина, абрикос, персик хорошо работают на карася в тех водоемах, где его ловят на мучные изделия.

"Плотва"
- 1 пакет "Уни"
- 500 гр. молотой конопли.
- для течения 100 гр. молотого геркулеса.

04 июн 2009, 11:17

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка на Багрыновском торфопредприятии

Приехав в суботу в Багрыновцы я начал собираться на рыбалку в воскресенье утром, долго раздумывая куда пойти чтоб было тихо и спокойно, я решыл поехать на канал под Горбовцы и заодно на р. Згар. Рано утром в 4:00 я был уже на Згаре, но немного не расчитал со временем и только начало светать, я нашёл местечко в в зарослях и забросил удочку на червя, держа леской поплавок, а то течение сносит, и тут поплавок очень быстро утащило под воду, я сразу подумал ёрш, но что-то сильно опоралось и наконец я его вытянул из воды но на удивление это оказалась не маленькая плотва (на фото). Потом клёвал небольшой карасик и ёрш и до перелаза на речке подъехало авто и на канал погнались рыбаки. Через полчаса я тоже пошёл на канал, там было два рыбака, один поймал карасика а другой аж два, я посмотрев на них и понял их ошибку, они ловили на средине канала 4-х метровками. Я отошёл от них на метров двадцать и сел на хорошем местечке. Я прикормил и закинул две удочки на червя и на мамалыгу под противоположный берег под комыш, на червя было глухо а на мамалыгу брал хорошый карась до 0,5 кг, я червя заменил на гороховую мастырку и начался убойный клёв. До 10:00 сильно пригрело солнце и клёв ппостепенно прекратился, только задолбывала плотва, я собрался домой, перебрав рыбу, оставыв только большых карасей и плотву, шел мимо рыбаков, они поймали около двух десятков карасиков, они очень удивились на мой улов и спросили на что я ловил, я соврал и сказал что на червя и ещё добавил что нужно эксперементировать с нажывками для того чтоб что-нибудь поймать.
В следующий раз я выбрался во вторник 23.06. Рано утром на траве не было росы и было душно, я собрал всё в машыну и погнался опять на канал, в этот раз я далеко отошёл от перелаза где оставил машыну, место на канале было красивое и я прикормил и закинул на гороховую мастырку и на картошку, клёв был отвратителен не хотело нормально клевать ни на что, в 8:20 я обернулся назад и увидел ужасную тучу которая шла мимо меня, и тут поклёвка на картошку после несколькоминутного выважывания я вытягнул неплохого карпа (на фото). Начал менятся ветер и тучу начало таскать в сторону Багрыновец, я перебрал рыбу, оставил себе десяок неплохих карасей и начал сматывать удочки, и тут как врежет дождь, я ели смотал удочки и понял что промокну, замотал моб. телефон в целофановый кулёк я двинулся бежать до перелаза, а дождь перешёл в сильный ливень, не было ничего видно перед собой, я до перелаза добрался за минут 15 и с трудом перелез, так как стремительно в речке начала прибывать вода, забравшысь в машыну я полностю был мокрый, потом начал идти град как горох, вода из реки начала выходить и добырается до машыни, я с трудом отъехал под поле и дождь немного успокоился, выезд в Горбовцы под горб размыло и заместь грунтовки было болото, я вернулся назад и ехал по траве под лугом, на уклоне занесло в неглубокий ров с которого я с трудом выехал, при этом оторвал глушытель, потом через полевую грунтовку я наконец выбрался на асфальтированую дорогу, приехав домой, машына была похожа на кучу болота.
В третий раз я пошел на девятое поле 25.06, ничего особенного не было. С утра была немного хмурная погода, на девятом поле я ловил на фидер двумя спинами, клёв был неплохой, до 12:00 я поймал около двух десятков карасей. Только собравшысь домой, начала идти огромная туча, но на этот раз я успел добраться домой, и врезал опять дождь.
В последний раз я пошел на рыбалку 28.06 на шестое поле. В самом конце поля за купинами я выбрал место и закинул удочки на червя и гороховую мастырку, на червя сразу поймал карася, но потом клёв был очень слабый, до 10:00 он вообще прекратился, и я собрался домой, отобрав полтора десятка лодошечных карасиков я пошел домой...
P. S. В суботу вечером сосед приехал с рыбалки и сказал что на пятом поле орудуют браконьеры, собрав небольшую компанию с пяти человек мы поехали на торфяники. поставив машыну возле четвёртого поля в кустах, мы пошли искать их. Возле пятого поля стояла машына и возле неё сидели распутывали сетку два человека приблизительно 50 и 25 лет. Мы их окружыли и под угрозами розправы начали расспрашывать, кто? Откуда? Как узнали об этом месте. Из ответов мы узнали что они из Винницы и как добраться узнали из этого форума, я спрашывал зарегистрированые ли они, а в ответ услышал что они так смотрели... Я прочитал им лекцию, потом узнали где стоят остальные сетки и двое человек поплывли на их лодке искать их, было темно но нашли сетки, в них было несколько хорошых карасей и большая щука. Мы перед ними порвали все сетки и выпустили рыбу и заставили уехать при нас и чтоб больше не появлялись... Вот так, на форум заглядывают не только честные рыбаки но и такие сволочи как браконьери. БРАКОНЬЕРЫ, ЕСЛИ ВЫ ЗАШЛИ НА ЭТОТ ФОРУМ И ЧИТАЕТЕ ЭТО СООБЩЕНИЕ, ТО ЗНАЙТЕ, ЧТО ВЫ НЕ ЛЮДИ, ВЫ УНИЧТОЖАЕТЕ ПРИРОДУ, ЧАСТЬ СЕБЯ, И ЧТО КРОМЕ ВАС ЕСТЬ ЕЩЁ И ЧЕСТНЫЕ РЫБАКИ, КОТОРЫМ ПОСЛЕ ВАС НЕГДЕ ПОРЫБАЧИТЬ, НОРМАЛЬНО ОТДОХНУТЬ. Сегодня же я удаляю сообщение как добраться на торфопредприятие, только среди честных форумчан, кто меня попросит рассказать дорогу, я напишу в личку.
Веталь
30 июн 2009, 12:34

Перейти в форум
Перейти в тему

Ладно, раз пошла такая пьянка, сливаю, свои секреты :o
Если взять за основу прикормку Бонда, то я ще додаю:
1. молоті горіхи (підсмажений арахис)
2. Квадратне чайне печево, + бісквітний кекс (все молоте)
3. Мелений сухий кошаче-собачий корм(китекет, чапі і т.д.)
4. молоті в кавомолці зернята сояшника, рапс, конопляне сім"я
5. ванілін
6. сухе молоко!!!!! Обов"язково! 2-3 ст. ложки
7. сіль, сахар (риба як і тварини полюбляе солодке, а сіль - смакує не тільки людям і тваринам)
8. рибна або костна мука
9. декілька ложочек дитячього харчування(з пакетику)
10. це вже удар в пах для риби - льняне масло -слабітельне, викликаючи в риби діарею робе її ненаситною, АЛЕ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ САМОЇ РИБИ, бо подразнюючи рибі шлунок викликає (або може викликати) запаленя
11. сухий квас - взриває з середини прикормку створюючи клуби муті (яку полюбляє риба) той самий єффект створює харчьова сода
12. кава
13. Суха кров
і далі, при застосуванні прикормки потрібно пам"ятати, що єксперементи з ароматизаторами можна лише при темпиратурі води більше 12*, а коли вода холодніше 12*, ОБОВ"ЯЗКОВО потрібно додавати живі компоненти - мотиль, червяк, опариш. Далі, прикормку потрідно класти кучно, потрібно робити МОЩНИЙ стартовий закорм приблизно 50% пикормки розміром з АПЕЛЬСИН!!!
Злив все :? , може хтось знайде для себе хочь крихту нового, користуйтесь брати риболови, тільки з маслом...тільки в самому крайньому випадку .....А,..краще не варто!!!!
Макропод
13 июн 2009, 12:37

Перейти в форум
Перейти в тему

13.06.2009р.

Гуральна - спроба №3. Добити ж треба? :ugeek:
Прогноз погоди не радував - знову перти зайвий вантаж у вигляді різних приспособ для захисту від дощу та холоду... :x Але куди дінешся - "охота пуще неволи". :)
Виїхали з дружиною на таксі (цікаво, що віз той самий таксист, що і у попередній раз), о 4:30 вже на дамбі. Автівок немає (поганий прогоноз має і позитивну сторону ;) ), що не може не радувати - місця повинні бути. Зразу ж по лівому березі знаходимо два широких місця без низьких гіляк і корчів, правда, трошки далекувато (~30м) один від одного.
Замішую прикормку, поки набухає розкладаю снасті. Глухий мах 5м на опарика, пікер 3,0м на хробака, фідер 3,6м на кукурудзу. Така кількість вудлищ є не дуже правильно тактикою - краще ловити на одне, максиму на два. На що піде - тому й приділю увагу, вирішую. Закормлюю рясно під поплавок, і пікером. Відразу ж перша покльовка на поплавок - краснопірка, по традиції першу рибу (якщо не трофейна) втопив. Тепер дістаю садок (теж прикмета - до першої риби садок не розкладаю) і порушую ще одну прикмету (вона трохи "дурна" :oops: - не розкладаю підсаку поки не знадобиться, перший трофей потрібно дістати без неї :shock: ) - розкладаю підсаку. Клює тільки на поплавок - мінікарпик, трохи більшечкий, карасик. Пікер показує невиразні рідкі покльовки (дрібнота вовтузить хробака за хвоста), фідер мовчить. Екскурс до дружини показує таку ж картину - два пікера мовчать, працює поплавок.
Хм, риба під берегом? Невже доведеться "изголяться" на мах? :shock: :? Жалко... Поплавок для мене стара любов :oops: , звичайно, але фідер - це О! :)
Пішов більш "заліковіший" карпик, це вже цікавіше - боєць!
Тут дружина гукає - що хоче не чутно, але біжу з підсакою - є хороший карпик ~300гр, підсачую. От, зараза, знов мене по трофеях обловить! :D Спіймала на картоплю. Беру і собі пробую - клює-тягає але не підсікається - картопля трошки переварена, м'яка, тонкий маленький гачок №16 ріже її. Міняю на ГАК №6 - клювати перестає, міняю назад, чіпляю опарика. Постійно докормлюю невеличкими кульками. Є непоганий карпик - заставив повозитись!
dsc00332.jpg
Десь о 9-й спостерігаємо заплив рибалки (молодий, десь років 25) навпроти нас за вкраденим вудлищем. :shock: :D :P Я швиденько вимотую пікер і фідер щоб він не заплутвася. :arrow: Недопливши до мого місця закидання, невдаха спіймав вудку і навіть з рибою! :) Бідака ледве причалив до берега, так стомився - всі аж спериживались на березі. Яка риба була (те що карп і так ясно) - я не бачив, мабуть що біля 500гр.
Попався гарненький дзеркальний карпик:
dsc00333.jpg
Кльов то спалахує то затихає. Де карась? :? Тільки два попалося. Чому не працює червяк - не можу в це повірити! Вже зібрався поміняти на опариш- як тут хороша покльовка на пікер. Є хороший карась! :)
dsc00334.jpg
Міняю на фідері кукурудзу на опарика - невиразні покльовки. Міняю патерностер на несимметричку.
На поплавок чудова покльовка, запекла боротьба - поки що на сьогодні мій рекордний карпик! (але менший ніж у дружини :cry: :D ):
dsc00335.jpg
На фідер теж хороший дриг - підсікаю, фрикціон вищить, викачую, лізе на жилку пікера, відвожу, привожу справа під берег, а підсака з другого боку... :shock: Куряча мама! Карп вже здався, а я його вийняти не можу - до підсаки не можу дістати, а так витягти не можу - тонкий повідок і малий гачок. :D Почав тягтися за підсакою, паразит з останніх сил мотнув головою - і зірвався... :cry: Десь на 500-600гр був... Через деякий час ще такий же (за відчуттями) зійшов по дорозі. :( Несимметричка працює краще за патер.
Мені цікаво, хто у нас у Вінниці дилер по розповсюдженню серед риби перископів? :D Найти б і морду начистити... :D Зараза, тільки відвернешся-відволічешся - хорошу покльовку прогавиш, риба точно підглядає - це всім відомо. ;)
Отримав два обриви на чомусь серйозному... :x
Карася немає - чи то бастує, чи то карпик йому не дає, проганяє від прикормки. :? Кльов інколи затухає - постійно кормлю. Прикормка вже закінчується (було ~2,5кг) - відвик я від поплавкого годування - там масштаби інші ніж на фідер. :geek:
Перед 17:00 вирішуємо потроху збиратись - і пізно, і прикормка закінчилась. Тут, як на зло, на фідер підряд два хороших карася (виважувати біг вже з підсакою в руці ;) ) - одумався хад?! :)
Оскільки вже збираюсь, залишок прикормки (дві жмені) розсипом кидаю під поплавок, а сам розбираю фідер. Добре, що сидів біля вудки! Покльовка із серії "віддай вудлище!"! :shock: Встиг вхопити, борюсь, адреналін, а підсака, собака, вже біля чохла сохне! :D Лівим пальцем правої ноги :D якось дотягнувся і підсунув (по дорозі ще заплуталась в жилці фідера :D ), вхопив - і сьогоднішній рекорд (420гр) є! :)
dsc00336.jpg
dsc00337.jpg
Боєць! :) Губа рвана - вже сидів на гачку.
Ось загальний улов дружини (~1,5кг), дрібного карпика немає - вона в основному впиралась на картоплю і кукурудзу:
dsc00338.jpg
Дружині попався якийсь дивний карпик - мабуть у дитинстві травмувався :? :
dsc00341.jpg
Ось мій загальний улов (~2,5кг):
dsc00339.jpg
Частина улову (в основному молодь) була благополучно втоплена, додому взяли біля 2-х кг:
dsc00340.jpg
Погода була мінлива - зранку було навіть тепло (сидів без куртки), в середині дня дуже холодно навіть у куртці, кілька разів зривався дощ.
Рибалкою задоволений - поки що найкраща в цьому сезоні, жаль лише, що довгу 3м підсаку не взяв (нікуди було голову від неї запхнути :( ). В міру свого вміння застосував правильну тактику. У інших риболовів здається ОП або близько до цього.
bond
14 июн 2009, 12:48

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка на Багрыновском торфопредприятии

Раскажу я вам сегодня о своём полуторанедельном пребивании в Багрыновцах, я в основном ходил на "мирную" рыбу.
В первый раз я пошел на рыбалку 5.06 в пятницу на 5-ое и 6-ое поля, ловил на фидер. С ранего утра до 7:30 просидел на пятом поле, поймал пять лодошечных карасиков и одну плотву, клёв был отвратителен, хотя и рыбаков не было, потом я перебрался на шестое поле в самый конец, пробравшысь сквозь кусты я забросил удочки на червя и на мастырку, всёравно не клевало, потом я закидал под сухие кусты и кое как пошло дело, иногда попадался ёрш на лодошку, потом начались порывы ветра и закидать было сложно, в общем я до 13:30 поймал около двух десятков лодошечных карасиков, всё что меньше - выпустил, и я был разочарован.
Во второй раз я выбрался на рыбалку 7.06 в воскресенье, но не на торф ( там по выходным шастает много народа, и тогда про рыбалку можно забыть) а на реку Згар под Хмельницкую область. Так как ити совсем не близко я вышел из дома в 3:00 и пробиравшысь сквозь густые заросли на рассвете я был уже под Голеныщевским лугом. Река там шыриной 4-5м, и заросшая кувшынками так что не было куда удочку закинуть, было видно что сюда уже давно не добиралась чаловеческая рука. Был интересный случай: когда шел туда то на месте где старица соединяется с речкой было гладкое болото, но через полчаса когда шел назад то болото было "избульдозировано" дикими свиньями. Пробираясь сквозь заросли вниз я зашел к Кармелюковому роднику (говорят что здесь когда-то со своей бандой прятался Кармелюк, а награбленое золото он кидал в реку, но река в 60х-70х годах когда добывали торф, поменяла русло и то золото до сих пор есть где-то в заболоченых старицах), потом ещё прошел чуть вниз и нашёл местечко для заброса удочки. Забросив под кусты где течения почти нет и глубина всего около метра, проклевывался на червя карась и окунь размером с палец, но и попадался как и окунь так и карась размером с лодошку, клевало только на червя. Были очень странные поклёвки, после подсечки и вываживания всплывала черепаха, из которой очень трудно было достать крючёк. Итого я рыбалкой остался доволен, до обеда я поймал около 1,5 кг карася и окуня на ладошку и чуть больше, и три черепахи, которые убежали (в прямом смысле слова) назад в воду.
В третий раз я пошел на рыбалку 9.06 во вторник, решыв отведать канал под Горбовцами и 7-ое поле. На канале совсем не клевало и я перебрался на 7-ое поле, нашёл местечко и обустроился. Закинул фидер на картошку варёную в молоке с добавлением анисивого масла и закинул засоску на макух (подумав а вдруг), на картошку стабильно брал карась от лодошки до полкило, но часто были сходы. В 5:40 была поклёвка на макух, после выважывания оказалось что это карась чуть больше килограмма, потом через полчасика опять поклёвка, в этот раз очень сопротивлялся большой карп, но я его не вытянул, он сошел в прибережной растительности, в восемь часов после выважывания я всётаки вытянул карпа где-то на полтора кило. Потом стало очень жарко и клёв прекратился, я ещё вытащил на фидер карпика на 500гр. Идучи домой я переходил через речку заметил как играет плотва и краснопёрка, я не удержался и замешал чуть теста и за полчаса я поймал 24 шт. разных размеров, я их решыл засушить к пиву, рыбалкой я остался очень доволен, я поймал 4кг хорошых карасей, и два карпа.
В четвёртый раз я пошёл на рыбалку опять в на 7-ое поле 12.06, но моё место оказалось уже занято, там сидел мужик который мне сразу предложыл выпить по сто грамм, но я отказался. Выбрав чуть дальше место я опять забросил те же снасти что и в прошлый раз, но клёв был очень плохой, и погода портилась моментально, мелкие тучи сбивались в одну и за пару минут уже шёл не долгий проливной дождь, потом ближе к обеду похолодало и я собрался домой, шёл мимо мужика, он был поддатый и почти ничего не поймал, но я всё-таки поймал около килограмма лодошечных карасей.
В пятый раз я хотел пойти на рыбалку 14.06, но с утра было холодно и шёл дождь и я собрался и поехал домой в родную Винницу... Вот так.
Веталь
15 июн 2009, 16:03

Перейти в форум
Перейти в тему

c. Кусиковцы, Литинский район

Несмотря на неблагоприятные прогнозы 13/06/2009, все таки решено было махнуть на рыбалку, предварительно сделав запас плащ-накидок да сухих носков ?. По приглашению товарищей выехали в село Кусиковцы, Хмельницького района.
Сказать, что с погодой не повезло- ничего не сказать. Картинка на небе менялась с быстротой кинопленки. То дождь, то палящие солнце, то ледяной пронизывающий ветер. С клевом тоже не определенно. По рецепту Bonda приготовил прикормку, прикормил основательно ( на свою голову ?) и начал ловить.. От желающих попробовать Винницкого червяка не было отбоя!!!
Пачка сигарет нервно лежала в сторонке, ожидая своего часа ?. Но пока товарищи з завидным постоянством тягали зачетного карася, на мою (т.е. Вonda прикормку ?) подошел «крупник», грамм по 30-40 каждый, не меньше ;), который и попадался мне на удочку. Наловив с 5 десятков такого «крупняка» плюнул на него и нервно закурил ?. Попробовал на дальний заброс на кукурузу «а-ля» «Экомаркет». Был вознагражден двумя карасиками явно грамм за сто и 300 граммовым зеркальным карпиком, а также утащенным удилищем?, так как от скуки оставил место ловли и пошел поспрошать у товарищей «как делы?». Удочку то я конечно достал, но того «гада», который ее утащил нет ?. Леска была безнадежно запутана об траву, пришлось обрезать. Благо поплавок достал, глубина под берегом небольшая, сантиметров 70 ?. На макушатник попался зачетный карасик, грамм в 200 ?.
Солнце уже бесповоротно уходило за горизонт и решено было остаться ночевать. Поэтому мало-мальски по размеру пригодную на уху рыбу «уговорили запрыгнуть» в котелок, а остальных отпустили домой на радость их рыбным мамам?
Ночью два раза шел дождь, полностью поддерживаю Gorlitsа в том, что трудно утром вылазить из теплого спальника и сухой палатки?, но товарищи все таки поспать не дали. Вместо запланованных 4.00 я встал пол седьмого и на мои робкие возгласы под моросящий дождь «а что даже с утра не попробуем?» мне вежливо ответили что с утра уже пробовали и ничего не ловится, поэтому ждем только меня- для отбытия восвояси ?. Кое –как, через ёпрст я собрался и уже без четверти восемь мы были уже у въезда в Винницу.
ash_vn
17 июн 2009, 09:58

Перейти в форум
Перейти в тему

27.06.2009

Знову тут... з половиною... ;)
gorlitsa і ГИсметео таки наврочили!.. Але краще б вже так, як казало gismeteo (часто, але небагато), ніж так як вийшло... :( :D Але про це - нижче.
Як завжди, зранечку на таксо - там. Те ж місце, що і в попередній раз (народу практично не було). Багнюка славна, після вчорашньої зливи. :( :D
Закормлююсь. Мах, пікер, фідер.
Диспозиція:
DSC00384.JPG
DSC00385.JPG
Пішло зразу добре. Причому карась, в тому числі. І, причому, шершава зяброва кришка - нереститься! Он воно чого, в попередній виїзд бастував! Карась дуже агресивний, пручається як карп, кульбіти-свічки на гачку біля берега виписує - здивував, навіть, з переляку, впустив кількох під берегом. :( :oops:
Пік кльову прийшовся на ранок - десь до восьмої. Потім пішла розмірена робота: прикормив-клюнув (мах), на дальняк знову багато гірше (але краще ніж попередній раз), правда, карась - "зачотніший". Багато прогавив хороших покльовок на фідері/пікері (клювало рідко, тому увага основна була на попл). Взагалі, звичайно, це профанація - ловити на три вудки, але ж дуже вже мені оскому поплавочну хотілося збити... :oops:
Попався на мах дуже красивий карпик (пручався здоровськи) :) :
DSC00383.JPG
Десь з 13-ої години почала занадто часто проскакувати краснопірка - насторожило спочатку. А через деякий час почала брати лише вона. Це означало, що карась-карпик з прикормки відійшли. Чого? :? А ось і відповідь - як набамбурилось і вже десь гримить! :shock:
Вирішуємо втікати... пізно... :cry: :D
Як влупить! :lol: Наскрізь промок моментально!
Я принципово нічого від дощу не брав (задовбався тягати цю всю фню на горбі влітку :x :roll: ), добре, що дружина втихаря парасолю в чохол запхнула :) - стоїмо вдвох, як придурки, під однією парасолею, а навколо ллє, ще й з градом! :shock: Та то дурниці - страшнувато, братці, у лісі, коли гримить і блискає прямо в вухо/гоко! :shock: Здригаєшся/шугаєшся конкретно, бляха... :D
Десь хвилин 40 простояли отак :D , почало вщухати...
Почали збиратися. Ба! Витягую з води стійку - вся в ікрі :shock: :
DSC00386.JPG
DSC00388.JPG
Ледве відчистив - така липка як клей!
Хто знає чия? Я не знаю... На стійці ще равлик водяний висів - але, ніби, равлики ікрою не розмножуються? :?

Заледве таксі викликали - ніхто не хотів після дощу їхати! А у Вінниці, виявляється, ще гірше було - дерева повалило, гілля поламало :shock: , так, що ми ще легко відбулись. ;)
Видать, Гуральня нас не любить (мабуть жінку), або, навпаки - любить - чотири рибалки - три з дощем (одна без дощу, коли був сам, зате місьць не було)... :( :D
Улови (що встигли):
Дружини:
DSC00389.JPG
Мій:
DSC00390.JPG
Карпики, краснопірка і більшість карасів відпущені. ;)
bond
27 июн 2009, 18:31

Перейти в форум
Перейти в тему

29.06.2009р.

Запланував на ці вихідні (враховуючи додатковий вихідний день) рибалку в Гуральні (субота) і Цукерні(понеділок). Правда, несподівано сьогодні у кума виявився день народження, тому Цукерня стала під загрозою зриву.
Але вирішив піти на півдня: по-перше, не був там уже більше місяця, скучив за Юрою ;) , по-друге, цікаво було взнати, яка вона літня Цукерня, по-третє, чесно кажучи, хотілося, після всім відомої дискусії, "опровергнуть" нападки ;) опонентів практичним результатом :oops: , і, одночасно, спробувати спростувати міф "июнь - на клёв плюнь" ;) .
Оскільки виїзд лише на півдня, був полегшений варіант спорядження: мах (хотілося Цукерню ним перевірити, бо ще на попл там не ловив) і пікер.
Легкий закорм, і вперед! Зранку кльов був як на "Чёрных камнях" - хотів, було, навіть мах відкласти, бо увага розсіювалася, гавив покльовки. Я такий кльов навіть не люблю - в носі навіть не поколупаєшся! ;) :D Але тут на мах клюнув пристойний карась, і я його (мах) помилував. Крім того, це дало поштовх розкласти підсаку, що було дуже вчасно: на пікер гарненький карпик, без підсаки б не витягнув:
DSC00391.JPG
само собою, лупив і "стандарт ставка №3" :P , як же без нього ;) :
DSC00392.JPG
але дойстойних екзеплярів було достатньо :) :
DSC00393.JPG
DSC00394.JPG
Брало на червяка і опарика, причому опарик строго один (і на маленькому гачку) - на два і більше, довго вовтузило.
З самого початку спіткала прикрість - якась зараза (мошка чи комар) :evil: вкусила мене у нижню губу (навіть не відчув коли) і вона стала як вареник і терпла :( (отак! щоб знав як то рибі на гачку :D ). Дружина дала гомеопатичний препарат, потроху стало відпускати.
Прийшов Юра, зрадів мені як рідному ;) . Почав ржати над моєю гембою, сказав, щоб я не брехав про укус, а признався, де я собі силікону в губи напудив (як Маша Распутіна). :cry: :lol: Отаке співчуття... :x :D
Потріщали з ним, як тільки він пішов, кльов почав стихати (ходе, хад (Юра), чарує-зврочує... :x :D ).
Довелося трошки попрацювати, халяви вже не було - карасик став трудовим. На червяка довго тягає, опарика теж смокче, кукурудза - дробастер, вичікуєш довго - більш-меншенький карасик. На мах щось довго мотлошило попл, поклало, підняло, повело - підсік - встиг лише відчути приємну тяжкість у руці, як зразу зійшов. :cry:
Улов дружини:
DSC00398.JPG
Мій:
DSC00399.JPG
DSC00400.JPG
Хотіли все відпустити, але по дзвінку до кума, виявилось, що панство не проти під горілочку схрупати смажених карасів, то трохи, таки, забрали. Але карпики і молодняк урочисто спущені на воду. Документальне свідчення прикладається (а то декому (не будемо показувати пальцями, але вони ставком, всім відомим, керують) вже якісь фартушки на лісопарку ввижаються (подумаєш, раз не втримався...) :lol: :D :D ):
DSC00401.JPG
DSC00402.JPG
:P :P :P ;)
bond
29 июн 2009, 12:32

Перейти в форум
Перейти в тему

с.Слобода-Межирівська, Жмеринський р-н

Був у неділю на ставку на вїзді у село від греблі праворуч, ловив перед перешийком між верхнім та нижнім плесом, ближче до нижнього. Із інету (форум Рось), та із розповідів знайомих які там рибалили - рибалка там має бути хороша.
Приїхали, закинули в 04-00, ловили на фідери та на поплавок. Приманка - карпова фішка із коноплями, на фідери вона, горохова мастирка у пружинку із гачками на засос, червяк, опариш, кукурудза, цілий горох, макух.
Через годину-другу стало зрозуміло що потрібно ловити лише на горохову мастирку на засос та макух. Кльов був дуже добрим - я задовбався випускати коропців по 100-150гр - їх там валом, і беруть як дурні, тільки відпустив, через 10хв цього ж самого витягнув. Взяв 2 коропчика по 500-600гр., та 2 менших - бо так засмоктали гачки, що витягнути їх без життєво важливих травм не вдалось. взяв два карасика по 250-300гр, та краснопірки пару штук.
Взагалі рибалкою задоволений, проте залікова риба у цей ранок не хтіла брати (у інших не спостерігав активності). А малі коропці просто задовбали... :evil:
Правила лову трохи незвичайні і не зовсім зрозумілі, проте хазяїн-барин, не подобається не лови...
Сюди на осінь іще повернуся.
P.S. Білет 25грн з берега
kastafan
30 июн 2009, 13:49

Перейти в форум
Перейти в тему

Дожились, браки читают отчёты и едут на наши места...

Ув. форумчане, среди посетителей нашего форума есть браки! Веталь одних таких застукал на гарячем, за что ему респект и уважуха!!! Огромная просьба про места где нет хозяев и охраны, рассказывать пи совместных выездах либо в ЛС!
Акула
30 июн 2009, 15:18

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Дожились, браки читают отчёты и едут на наши места...

Имеется возможность поставить пароль на определенный форум. Предлагаю форумчанам посовещаться и выбрать форум, который будет запаролен. Пароль к форуму новым пользователям будет выдаваться модераторами посредством лс и только тогда, когда они будут уверенны в человеке.
admin
30 июн 2009, 18:58

Перейти в форум
Перейти в тему

если кому интересно!
возле старогородской мельницы есть склад где продают зерноотходы.
там же можно купить : отруби, кукурузная дерть, гороховая дерть, часто бывает макух и еще много чего.
купил сегодня кило кукурузной и кило гороховой дерти, обошлось за 2 кг.- 3грн.20коп.
для сравнения на базаре всякие "чуда"и проч.- 3грн. за 100грам.
levchako
01 июл 2009, 08:53

Перейти в форум
Перейти в тему

Рыбалка в Комарове

Вчера с семьей вернулись с рыбалки. Удовольствия масса. Теперь подробней. По совету знакомого поехали отдыхать, а заодно и порыбачить. Повторяю, основное было отдых, так как устали от города. Снасти 3 удочки, один спин. Насадки червь, анисовая и гороховая мастырки, ассорти из каш. Клевало на все и везде. Карась с ладошку. Бывало и больше. Посредине озера были неимоверные сплески рыбы. Прошелся ниодного рыбака не увидел (я имею в виду того, кто целенаправленно приехал за трофеем.) Повторяю, рыба крупная есть.
Цена за сутки кусается 100 грн. Что в нее входит ловля компанией и проживание. В доме может поместиться 4 взрослых человека. 25 грн. с человека на сутки с ловлей и отдыхом это ничего. Подробности в личку.
yuvian
03 июл 2009, 10:54

Перейти в форум
Перейти в тему

Вчера в новом номере газеты "Рыбачок и К" в статье Виталия Карлова "Прикормка для азартного фидера" узнал суперпростой рецепт прикормки для белой рыбы:
-стакан сухих отрубей;
-стакан молотых сухарей:
-половина стакана давленных зерен пшеницы;
-вода до нужной консистенции.
При желании ароматизатор - давленый чеснок. Указанное количество - на 2-3 часа ловли.
Дядя Федор
07 июл 2009, 17:20

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Петриках

Рыбачил 01.08.2009... Вышел на рыбалку где то в 15:00.. На озере дул сильный северо западный ветер как раз в сторону острова, там где и планировал порыбачить... Ветер был на столько сильным, что даже и не пришлось пользоваться вёслами, а поговорив по мобильному телефону с друзьями и не заметил как приблизился к острову... По рыбе был нацелен как на карася, леща, так и на судака... Примастившись на углу острова решил сразу опробовать снасть лошарик... И был приятно удивлён смелыми поклёвками приличного карася и подлещика... Тут же паралельно принялся ловить уклею для донки на мёртвую рыбку.. При ловли живца проскакивали караси от 250 до 400г и подлещики до 150г... К сожалению судака я так и не поймал, но вот карася и леща половил в удовольствие!!!
IMG_1759.jpg IMG_1756.jpg
Акула
03 авг 2009, 17:34

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка, просто в тему...

Сьогодні зранку із товаришем в 5-00 на місці (Черепашинці, Калинівський р-н).
Заміш (карповий фішдрім+товчена картопля+кукурудза+варений горох+варена вівсянка), закорм, закидон близько о 6-00. Погодка вещь! Вітру немає. хмаринок немає.
Закинув на макух, картоплю.
З 5-30 до 10-00 - на двох 7 коропчиків, один біля 2кг, інші в межах 1-1,5кг. Задоволення отримав - клас! Давно не чув "ДИРРРРРР"... Сьогодні йшло в основному на картоплю.
kastafan
15 авг 2009, 21:56

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Любимые фотограффии с водоёмов!

Печера,ниже моста.Природа супер. Видел лису и косулю,жаль сфоткать не успел.
Vinoboi
05 сен 2009, 12:40

Перейти в форум
Перейти в тему

19.09.2009р.

Отримавши учора невтішні вісті (вірніше, не отримавши втішних) про відміну очікуваної виїздної рибалки на нову для нас водойму, в пожежному порядку прямуємо з дружиною на запасний та надійний аеродром - на Цукерню! ;)
Прогноз погоди "втішав", добре, що дощу не накликав! :girl_angel: Зранку на термометрі +9, що означало "внизу" (у нас шостий поверх) +7. :crazy:
Прибувши на місце, взнали у Юри, що уночі взагалі була жесть - він навіть буржуйку затопив! :shock: Коротше кажучи, не дуже добре так різко переходити з такої теплої погоди останніх днів на таку екстремальну - змерзли конкретно, полегшало лише, десь, після 13-00.

Полюбувався на Юрині нові снасті. :shock: Скажу відверто, без екивоків, - повне лайно! :P :mrgreen:
Такими прутами тільки принцесам (або принцес ;) ) ловити - така витонченість! Або інтелігентам, типу мене! :oops:
Мій висновок - не годяться ці снасті на Цукерню і потрібно їх викинути на смітник! :yes:
Юра, перед тим як викидатимеш, обов"язково передзвони до мене - я тобі покажу шикарний смітник (у мене під дверима квартири :D )!

Клювало більш-менш. Карасик різний. На опарик краще, на хробачок гірше - та, зате, трошки більшечкий. Сильний боковий вітер трохи заважав - крім холоду, не давав точно кидати.
Свєтка знову відзначилась - упіймала симпатягу амурчика :air_kiss: :claping: :
DSC00559.JPG
DSC00560.JPG
Зате я її по карасях обставив! :P
На жаль, фото кінцевого улову немає :( , тому що підступний gorlitsa , проїзджаючи повз, побачивши що ми збираємось, нахабно запропонував підвезти додому ;) (за що йому, звичайно, красно дякую :ko_re:sha: ), тому збори були у темпі і фотосесія не відбулась. Загальний улов оцінюю десь у 3кг.
bond
19 сен 2009, 16:52

Перейти в форум
Перейти в тему

26.09.2009р.

Давно хотів сюди, та ніяк не запрягалось. ;)
Але. Вибралиь, все таки. Далеченько від траси пішки йти, та нічого. Проте, бєрцом ногу, сцк, натер. :(
Візуально - все досить непогано, місце приємне. Пологий берег, є де з донками розмахнутись. Латаття, правда, залишає мало місць для далекого закидання. "Бєсєдкі", да, для прийняття "вовнутрь" симпатичні...
Закидаємось, дно не заросше, без зачіпів.
Закормочні закидання, і бойова оснастка. Глухо. І знову - глухо.Приплив на лодці збирач "оброку". Діалог, вісті не дуже втішні - ловлять щуку, біла пасеться в очереті, рекомендації - пробувати ловити на мілині і біля латаття... і на горох, якого у нас не було (я вже схилився до думки, що повністю настала епоха білка (хробака енд опарика)).
Експерименти залишаю за Свєткою, а сам товчу точки. На пікер - червяк з опаришом, на фідер - кукуруза з тим же білим. "Предварительные" "эксрименты" :D показали, що без опарика - глухар конкретний.
Півтора години - повна глухомань, аж лячно... :(
Потім на прикормку, все таки, відгукнулись дрібні: краснопірка (часто), кокунець (рідше), плітка (тільки у мене).
Але ми ж не за тим... :?
Коли перестав перезакидувати-прикормлювати, серйозна карпова покльовка. На пікер, на хробак з білим. Коропчик грам на 200-300. Тут же покльовка на фідер, де кукурудза. Успішно виважую, але при вийманні на берег (полінкувався підсаку брати) - зірвася (за візуальним "кастингом" тягнув на грам 500-600). Ну, думаю, поперло, розкормив. :yahoo:
Та, де там... :( Так і далі... сранмота... ;) Дружина, невгамовний експериментатор, по суті, і, слідувальник порад "обілєчуватєля", кидає, і під латаття, і на мілину вздовж берега (чого я на це не купився, бо знав, що буде кому :D ) - безрезультатно. :(
Хожу-бродю-пАлю вздовж берега, нудію... Ледь, не "ню" дію... :D До речі, зранку було набагато тепліше, ніж удень. Я, навіть, попервах без куртки сидів. А потім - дзуськи, холодний вітер!
Клювака на пікер конкрента! Беру-тягну! Приємна тяжкість! СЦК, через метрів 10 - відклеївся! :x Ех! Чого він клюнув не на фідер, де стояв карповий, а не карасячий гачок, як на пікері? :?: :D
КраснопЁрдка дістала, проте, попалась конкретна мені одна...
Нуджуся, аж копець... Не лублу так... :twisted:
Свєтка вже розловилася по Рибі - бере двох карпиків, як я спіймав... Вже мене обійшла. :claping:
Вже занудився так, що терпцю не маю - вимагаю їхати додоми... :cry:
У кінці ще добув карпика на кукурудзу - зрівняв рахунок! :P
А з карасем так і не познайомились, на жаль... :? :cry:

Резюме - нічо не пойняв! :shock: :? :D
Хіба вже біла перейшла на життя в очереті? :ugeek:
DSC00568.JPG
bond
27 сен 2009, 16:41

Перейти в форум
Перейти в тему