[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4816: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4818: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4819: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4820: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
Рыбалка на Виннитчине ! • Поиск

Увага! Форум не оновлюється і являю собою архів старих тем та повідомлень, які були залишені тут форумчанами дол 2020 року. Так як соціальні мережі (та інші причини) поглинули майже всіх активних участників форума, мною прийняте рішення закрити форум. Старі теми доступні для перегляду. Якщо буде така необхідність, ми створимо новий форум чи відновимо існуючий. Якщо будуть питання, кому потрібно - мене знайде.

Результатов поиска: 62

Вернуться к листу благодарностей

Лукашівка-Дашківці

Їдучі з проводів із села - помітив рибалок на ставку близ дороги.
Ставочок маленький, переважно по берегу камиш. Плесо чисте.
Зі слів сторожа не спускався 8 років, бащато карася, коропчики в основному 1-2кг, у сіті попадає до 8кг.
Куплявши наживку - продавець також проріарив мені цю водойму у плані карася.
Тому сьогодні вранці не дивлячись на негоду, гарно виспавшись перед робочим трьома днями, я в 9-00 виїхав на цю водойму удвох із товаришем. У мене фідер у нього вудочка.
Підїзд - суцільний асфальт (що і стало причиною вибору даного місця, дуже вже не хотілось мити машину).
Поміж камишів кладочки дві з яких ми обрали собі.
Заплатили 30гр за пів дня з чоловіка (весь світловиий день 50грн).
Насадка - мотиль, опариш, червяк та їх комбінації. Прикорм ФД уні.
Під час вітру брало погано, але як тільки він стихав кльов відновлювався.
Ми впирались не сильно, більше спілкувались, тому не малий відсоток покльовок був втрачений. Мій Трабуко херон, був дійсно ON - його хватало з головою, хоча кількість приладдя для лову здається необмежене.
У результаті по десятку карасів від 100 до 300гр.
ОСКОМА на рибалку збита. Сезон відкрито вдало.
Задоволення отримано.
Результатом втішились.
kastafan
03 май 2011, 23:05

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Лукашівка-Дашківці

Там же 09.05.
З 10-00 до 14-00
Прикорм Флагман фідер. Брав карась лише на опарика. Червяк та мотиль в ігнорі.
Клювало стабільно протягом всього часу перебування.
kastafan
14 май 2011, 12:07

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Кто и как (наши дивные рецепты)

Роблю наступним чином звечора перед рибалкою або безпосередньо перед виїздом:
1ст. кукурудзяної муки починаю варити на водяній бані, як вже гарно закипить, туди на глаз підсипаю або манку, або горохову муку, можна ЧУДО, потім 0,5ст тертого та просіяного макуха, ще можна зубчик часнику подавити, та там трохи ароматизаторів добавити. От і все, потім в пружинку і вперед.
kastafan
17 июн 2009, 22:55

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рибалка в Цвижине

Пишу постфактум
10.05.09р. - с.Цвіжин, платник - 30гр за чотири засоби ловлі на одного (хоча не дуже там і контролюють). Відвідувачів - тьма. Машин - море. Кльов - майже нульовий. Прикормка з берега - каша з макухом та горохом. У якості приманки на гачку використовував - червяк, мамалига з манкою та макухом, горох. Рибалив із 7-00 до 11-30. Улов - сумний як у мене, так і у більшості на ставку.
На травневі свята мабуть пороблено...
Окунці випустив
kastafan
03 июл 2009, 21:40

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Якушинцах оз.Цукерня - вопросы и ответы

Читаю даний розділ, спостерігаю різні думки...
Та от шо хтів би сказати, що повністю підтримую ідею розвитку у приміській ділянці спортивної рибалки, і те, що хлопці там роблять це мені дуже до вподоби - КРАСАВА... так тримати.
Я наприклад ВЗАГАЛІ РИБИ НЕ ЇМ ... ЗОВСІМ - алергія, так що для мене рибалки це задоволення, і я обовязково в цьому році , починаючи із другої половини липня (як писав Юра коли почнеться война міров), візьму свої простенькі крокодильчики і спробую щось гарненьке упіймати.
kastafan
24 июн 2009, 20:19

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: снасти

Про бойли знаю, а ще їх треба замочувати у спеціальній рідині окремо для кожного виду бойла. Це досить дорогий вид риболовлі, який потребує багато часу та енергії, тому залишу його на потім, адже інші, простіші види також працюють на водоймах із невеликим рибацьким прессингом.
Так от, декілька разів я був на риболовлі у с.Ровець де риба призвичаєна до бойлів, думаю усі знають про цей ставок. У мене туди є пропуск на 4 чол до кінця року (задумайтесь ;) ). Рибалив я там 4 рази - загалом до 3кг пійманої риби, проте останній раз коли я там був поряд зі мною рибалив мужичок на такій старенькій копійці приїхав - закинув 12 спінів (усі саморобні! гнучкі - клас), 4 на бойли (по правилам зроблені, замочені), а інші на горох - це він мені показав як що робити, як насаджувати. Проте він . блін, кидає свій спін на 100-120м (БАЧИВ САМ), а я на макс.40-50, ну у мене якщо пробуєш на дальше то відриває разом з катушкою :D . Він коропчика на 4кг (на горох з такою оснасткою як я пропагую), а я карасика на 100гр. на мастирку, так я і поїхав. Мужичок залишив мені свій номер телефону - мов давай я тобі всі снасті пороблю, а мені ж самому це половина всього задоволення від рибалки! Тому і почитав трохи, купив пару штук і почав робити сам.
Додаю фото як насаджувати рослинні приманки (використав для фото яблуко замість гороху та картоплі бо ні того ні іншого не було звареного).
P1010313.JPG
P1010314.JPG
Насаджувати треба нечищений горох до 3 шт.на волосину (готовий горох має легко розтиратись пальцями), картоплю 1-2 шматочки. Кусочком кембрика який продітий через жало та волосину регулюємо довжину волосини та розміщення насадки по відношенню до гачка.
P1010316.JPG
P1010315.JPG
До речі на фото у попередньому повідомленні кембрик від гачка відходить неправильно бо зовнішній край його не повинен виступати за лінію яка іде від жала паралельно вверх, а має бути на рівні, інакше будуть сходи риби. Це я провірив на вихідних - поки не обрізав два зійшло. Тут вже все правильно. А снасть працює. :P
P.S. один карабінчик розігнуло всю снать із утяжевачем кормушкою поводком втратив. Буду міняти карабіни. Дякую gorlitsa - я його не послухав, а він попереджав що таке буде.
kastafan
24 авг 2009, 23:45

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Немного о футболе

Дуже жалко металіста та металурга - хлопці старались особливо металург - треба було не заробляти другу жовту болгарському муд...ну.
Ну а по металісту в одному моменту 100% пеналь суддя нехороший. Хоча по грі металіст виглядав гірше - всю гру давили і безрезультатно, а штурм що не контратака то загострення і спасає ворота Саша.
Хлопці із Металіста загордились здається своїми досягненнями минулого року - одвічна проблема нашого футболу (приклад Шахтар - Тімішоара і т.д.).
Дуже приємна гра була у Металурга, недсотатньо досвіду мабуть...
Ворсклі просто не фарт із суперником.
Ще працювати та працювати...
Коротше вчора був ЧОРНИЙ вечір для українського футболу.
З позитивних моментів - спобдобалось коментування гри Металіста по каналу ТЕТ - я в отпаді. :lol: Побільше б таких коментаторів
kastafan
28 авг 2009, 13:07

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: с. Черепашинці, Калинівський район

да таки да... обкидали увесь став і нічо, лише карпик на КГ вертушку взяв - красава, респект Андрію. Тролінгували туди сюди - нічо. ПОРОБЛЕНО! Думаю що не треба робити швидких висновків - а треба почекати даки вода очиститься від корму - бо дійсно продукти розпаду недоїденого крому можуть погано впливати на саму ж рибу. Проте, у неділю коропчики відмовлялись від усього що їм пропонували, лише Світлана вговорила двох по КГ, у мене та коллег по нулям, хоча звідти я без риби ще не повертався. Думаю що це все ж таки погода - по звітам я бачу що мало хто може порадувати уловом. Та й друзі мої їздили в інше місце - і також по нулям. На жаль на цьому ставку можна буде (в цьому році) ловити тільки хижу рибу - але ми її не побачили. У черепашинцях декілька водойм, на трьої з них я був мені там подобається. Є думки махнути на Черепашинський залитий карєр - gorlitsa обіцяв черговий мастер-клас по ловлі щщщуки. Будемо готуватись...
kastafan
28 сен 2009, 23:29

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Поздравляем с Днём рождения!

mondeal - Вибач, що з запізненням, вчора не доповз до форума. З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ другий день має бути ще веселішим аніж перший, особливо якщо його почати із пива!!! Здоровя крепкого, з лікарями здибатись тільки на рибалках і за столом! НУ І САМУ ВЕЛИКУ ЩУКУ!!! :good:
kastafan
28 сен 2009, 23:20

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: База данных по водоемах

Набираємо - maps.visicom.ua - в адресну стрічку вводимо: Великие Крушлинцы, Винницкий р-н, Винницкая обл.. І дивимось як проїхати до того ставка, що справа від села із островом по центру. За Трахторним станом направо по поганій асфальтній дорозі, в кінці зїзд наліво і по-під лісок прямо до ставка. Ловили щуку, бачили, витягли. Крім того було закинуто 4 макушатника - глухо. Зі слів охорони - коропи здорові, карась і т.д. Рибалка платна 20грн. Берег нормальний. Кладок не бачили. Сам не був - це все зі слів та фотографій друга.
kastafan
11 окт 2009, 21:22

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Карповая оснастка

Фото в студію!
А оснастка дійсно робоча, бо таку ж використовував раніше.
Проте, дана оснастка буде працювати лише на твердому дні, і на сильній течії. На замуленому дні, груз потягне приманку у намул, і зверху залишиться лише горошина. Хіба що пружинка скользящая!
kastafan
19 ноя 2009, 21:47

Перейти в форум
Перейти в тему

ВІКТОР(bond)&ВЕТАЛЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ !!!
ЗДОРОВ'Я, ЩАСТЯ, УДАЧІ, ЧЕМПІОНСЬКИХ ТИТУЛІВ ТА НАГОРОД
kastafan
25 ноя 2009, 21:08

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Предлагаем новые места.

Тоді навіщо вам, шановні нездаватєлі місць, цей форум?!
Тут люди діляться інформацією не тільки які вони молодці у рибалці, але і розказують про нові місця. Я не кажу, що необхідно трубити про них у чаті та у всіх повідомленнях та звітах, проте позиція ваша мені неприйнятна, сподіваюсь, що багатьом іншим також... :twisted:
kastafan
23 дек 2009, 19:43

Перейти в форум
Перейти в тему

gorlitsa З Днем Народження Гуру щупаколовства та окунєводства!
Щоб спіни не ламались, воби не обривались,
ЗДОРОВЯ та УДАЧІ у всьому!
kastafan
29 дек 2009, 23:56

Перейти в форум
Перейти в тему