Результатов поиска: 62

Вернуться к листу благодарностей

Лукашівка-Дашківці

Їдучі з проводів із села - помітив рибалок на ставку близ дороги.
Ставочок маленький, переважно по берегу камиш. Плесо чисте.
Зі слів сторожа не спускався 8 років, бащато карася, коропчики в основному 1-2кг, у сіті попадає до 8кг.
Куплявши наживку - продавець також проріарив мені цю водойму у плані карася.
Тому сьогодні вранці не дивлячись на негоду, гарно виспавшись перед робочим трьома днями, я в 9-00 виїхав на цю водойму удвох із товаришем. У мене фідер у нього вудочка.
Підїзд - суцільний асфальт (що і стало причиною вибору даного місця, дуже вже не хотілось мити машину).
Поміж камишів кладочки дві з яких ми обрали собі.
Заплатили 30гр за пів дня з чоловіка (весь світловиий день 50грн).
Насадка - мотиль, опариш, червяк та їх комбінації. Прикорм ФД уні.
Під час вітру брало погано, але як тільки він стихав кльов відновлювався.
Ми впирались не сильно, більше спілкувались, тому не малий відсоток покльовок був втрачений. Мій Трабуко херон, був дійсно ON - його хватало з головою, хоча кількість приладдя для лову здається необмежене.
У результаті по десятку карасів від 100 до 300гр.
ОСКОМА на рибалку збита. Сезон відкрито вдало.
Задоволення отримано.
Результатом втішились.
kastafan
03 май 2011, 23:05

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Лукашівка-Дашківці

Там же 09.05.
З 10-00 до 14-00
Прикорм Флагман фідер. Брав карась лише на опарика. Червяк та мотиль в ігнорі.
Клювало стабільно протягом всього часу перебування.
kastafan
14 май 2011, 12:07

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Кто и как (наши дивные рецепты)

Роблю наступним чином звечора перед рибалкою або безпосередньо перед виїздом:
1ст. кукурудзяної муки починаю варити на водяній бані, як вже гарно закипить, туди на глаз підсипаю або манку, або горохову муку, можна ЧУДО, потім 0,5ст тертого та просіяного макуха, ще можна зубчик часнику подавити, та там трохи ароматизаторів добавити. От і все, потім в пружинку і вперед.
kastafan
17 июн 2009, 22:55

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рибалка в Цвижине

Пишу постфактум
10.05.09р. - с.Цвіжин, платник - 30гр за чотири засоби ловлі на одного (хоча не дуже там і контролюють). Відвідувачів - тьма. Машин - море. Кльов - майже нульовий. Прикормка з берега - каша з макухом та горохом. У якості приманки на гачку використовував - червяк, мамалига з манкою та макухом, горох. Рибалив із 7-00 до 11-30. Улов - сумний як у мене, так і у більшості на ставку.
На травневі свята мабуть пороблено...
Окунці випустив
kastafan
03 июл 2009, 21:40

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Якушинцах оз.Цукерня - вопросы и ответы

Читаю даний розділ, спостерігаю різні думки...
Та от шо хтів би сказати, що повністю підтримую ідею розвитку у приміській ділянці спортивної рибалки, і те, що хлопці там роблять це мені дуже до вподоби - КРАСАВА... так тримати.
Я наприклад ВЗАГАЛІ РИБИ НЕ ЇМ ... ЗОВСІМ - алергія, так що для мене рибалки це задоволення, і я обовязково в цьому році , починаючи із другої половини липня (як писав Юра коли почнеться война міров), візьму свої простенькі крокодильчики і спробую щось гарненьке упіймати.
kastafan
24 июн 2009, 20:19

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: День рыбака!

Под Тывровом густота рыбаков на квадратный метр превышает все допустимые нормы. И сидят тама с ночевками. Тем более хочется с утра с бодуна услышать первозданную тишину а не гул автобуса "Ямполь-Винница". :D

Якщо ти маєш на увазі біля автом.мості то так я з тобою згідний. Також кучність рибаків непрілічна і біля старого мосту що у самому Тирлові. Проте в бік Сутисок, вище по течії, за дачним масивом місце практично первозданне в плані рибаків - там поганий заїзд тому місцина не дуже відома. Також можни нижче Тиврова біля с.Кліщів та с.Дзвониха - там знатні місця, проте знову ж заїзд не очень.
Тому пропоную виїзд на день рибака туди!
Які будуть думки???
kastafan
27 июн 2009, 10:00

Перейти в форум
Перейти в тему

с.Слобода-Межирівська, Жмеринський р-н

Був у неділю на ставку на вїзді у село від греблі праворуч, ловив перед перешийком між верхнім та нижнім плесом, ближче до нижнього. Із інету (форум Рось), та із розповідів знайомих які там рибалили - рибалка там має бути хороша.
Приїхали, закинули в 04-00, ловили на фідери та на поплавок. Приманка - карпова фішка із коноплями, на фідери вона, горохова мастирка у пружинку із гачками на засос, червяк, опариш, кукурудза, цілий горох, макух.
Через годину-другу стало зрозуміло що потрібно ловити лише на горохову мастирку на засос та макух. Кльов був дуже добрим - я задовбався випускати коропців по 100-150гр - їх там валом, і беруть як дурні, тільки відпустив, через 10хв цього ж самого витягнув. Взяв 2 коропчика по 500-600гр., та 2 менших - бо так засмоктали гачки, що витягнути їх без життєво важливих травм не вдалось. взяв два карасика по 250-300гр, та краснопірки пару штук.
Взагалі рибалкою задоволений, проте залікова риба у цей ранок не хтіла брати (у інших не спостерігав активності). А малі коропці просто задовбали... :evil:
Правила лову трохи незвичайні і не зовсім зрозумілі, проте хазяїн-барин, не подобається не лови...
Сюди на осінь іще повернуся.
P.S. Білет 25грн з берега
kastafan
30 июн 2009, 13:49

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: "КЛЁВОЕ МЕСТО"

Був в середині травня - 80грн. по нулям... навколо теж, може там пороблено :lol:
А людей - тьма
kastafan
02 июл 2009, 21:34

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Кто и как (наши дивные рецепты)

попытаюсь выяснить, но не гарантирую.
Значить, сидів я сьогодні на роботі і подзвонив в кілька місць, навіть у Інтерфлору дзвонив - ніде немає.
По дорозі додому заїхав на "Урожай" - там в павільйоні в "салон-магазин РИБАЧОК" (це так дружина з мене приколюється) зайшов купити лише червячків, проте як зазвичай знайшлось іще багато чого що як виявилось мені було необхідно (думаю мене всі зрозуміють). Пройшовся по базарі ніде про НУТ ніхто нічо не знає. А у мене вже пунктик єсть що на нього я наловлю кучу 10-кг коропів :P і от я думаю - з нього ж роблять хумус, значить мусульмани маєть знати, а де найбільше мусульман - у Мед.Університеті, і тут повз мене ідуть двоє. Ну я так культурно (say NO to racism) у них питаю де воно може бути? А воно 50м від мого дому!
Увага здаю точку - по вул.40-річчя якщо рухатись в бік Хм.шоссе, за гуртожитком №6 є прорізний поворот наліво, і на куті продуктовий магазин маленький, за ним там шаурма і всьо такое. У цьому магазині НУТ є постійно, бо вони його привозять для осіб арабських національностей які в основному проживають у гуртожитках мед.університету.
1кг = 15грн.
Фото додаю
kastafan
03 июл 2009, 21:54

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Донка и её оснастка

А как ловите на макушатник вы?

Ловля на макушатник является действительно самой легко осваиемой для новичка в донной ловли, и, наверно одной из самых действенных. В данном случае, в зависимости от того каков размер куска макуха, играет роль длина поводков. Как правило размер куска соответсвует размеру спичечного коробка, при этом можно вставить крючки (от 1 до 4-х) по верхним углам куска, предварительно слегка разбив их молоточком (так они будут роскисать в первую очередь и быстрее приманят рыбу). Кроме того, возможно применение пенопластовых плавучик насадок на крючки или желтого или более темных оттенков. При этом крючки не вставляются в макух а свободно плавают вокруг него на дне. Когда рыба подходит к приманке и начинает интенсивно пропускать через себя воду (засасывать кусочки макуха), она засасывает крючки. Но тут тоже есть свои особенности - если поводки короткие, рыба не засосет их глубоко и просто может "сойти", а если поводки длинные то они будут плавать высоко над приманкой и не составят для рыбы опасности. Выбор за вами...

Ловля на пружинку - налепливая мастирку (или че там) в пружину делаю три пальцеподобных выступа, в них, не глубоко вставляю "засосные" крючки с маленькими пенопластинками, иногда (при ловле на р.Ю.Буг) цепляю еще один поводок внизу пружинки на червя. Почему три выступа - в любом случае один выступ будет сверху и его рыбе будет легче засосать (пружинка не отгруженная, грузило отдельно, скользящее выше пружины на 15-20см).
kastafan
05 июл 2009, 22:17

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка, просто в тему...

Сьогодні, на День Рибалки, я на жаль не зміг вирватись на збір Форума, у славетні Гайсинські місця над Бугом. Проте, коли звільнився - о третій дня взяв дружину, малого, запросили родичів із собою, та й зібрались покупатись у с.Вінницькі Хутори, на невеличкому ставочку у дебрях самого села, якби раніше не показали нізащо не знайшов би (не ті що біля траси). Вода чиста як для ставка (у с.Могилівка на карєрі брудніша), людей небагато, вхід/вихід із води нормальний, на беоезі сосновий лісок - лєпота... Ну думаю, як таке діло чому ж не взяти пару спінів. Приїхали о 15-20 закинув 3 шт на макух, ну і там жаримо сосиски, імо, купаємось, і взагалі розважаємось як це прийнято у таких випадках. Поступово небо затягнули хмарки, переходячі у хмари, зявився вітер, почули грім - відповідно почали збиратись - і тут чую внизу (там треба спускатись - метрів зо 10 до води). дзинь-дзилинь - спін аж піскочив, розвернувся, трах бах тарах :shock: я туди біжі чуть не падаю, прибіг , а вже все, нікого на гачку нема, ну тіпа підсік, бо ж люди з сторін (і відпочиваючі і рибаки) дивляться на мене, і з діловим виглядом махаючи головою витащив снасть, ну там дійсно нічого нема. Поряд сиділи коллеги по Дню Рибака - у садку десь на 4кг коропчик ( і це на такий маленький ставочок :? ), ну не думаю що із собою привезли. Рибалка коштує чи то 15грн чи 25грн, я та і не зрозумів, бо до мене ніхто не підходив із білетом, хоча я не проти був би заплатити (давно бачив щоб так підкидало спін). Почався дощик, і о 18-00 я був уже вдома на Славянці. Так що покупатись встигли, і порибалити, а головне зодоволення отримали від усього перерахованого (якби не дощ).
Можу розказати схему проїзду - пишіть у лічку. Місце хороше і просто для відпочинку сімєю, пока практично заповідник (якби іще всі із собою мусор забирали... :evil: ).
kastafan
12 июл 2009, 22:30

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Visa, Master Card и другие безналичные средства

Для розрахунку пластиковою карткою у МЕТРО необхідно оформити спец.картуку МЕТРО-ПРИВАТ, цю послугу надає лише приват-банк, іншими там розрахуватись неможливо.
При користуванні картками ВІЗА або МАЕСТРО або МАСТЕРКАРД необхідно при її відкритті активувати її для користування інтернетом - про це Вам розкажуть при її оформленні, або якщо вона вже єсть - то звяжіться із своїм консультантом у банку де відкрита картка. Як правило, на звороті картки є спеціальний номер для сплати рахунків через інтернет. Саме його потірібно вводити при переказі безналу. Таки досить важливо не тримати на картці велику суму грошей, а лише ті які Ви збираєтесь сплатити на цей раз, оскільки запеленгувати номер Вашої картки для здібних молодих та талантливих не є великою проблемою, і тому хтось зможе собі паралельно із Ваши за Ваші гроші проплатит собі наприклад труси від Дона Карра.
Будьте обачними! :ugeek:
kastafan
21 июл 2009, 21:01

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка на Днепре

Гостював у друзів у Черкасах.
Таке враження. що якщо у тебе, там, немає лодки із мотором то серйозно тебе там не сприймають, і мають на те підстави - бо там риболовний мір, пір і т.д.
Вобщем, рибакують там усі.
Так от, у перервах між застіллями, з другом виїхали ми зранечку на якийсь рукав Дніпра. В 06-30 на місці, ловили на поппери та козу із поппером. За пів години до 07-00 пять окунчиків (такі як на фото), потім пусто.
Природа гарна, класс. Вода чиста, пісок, ну майже море.
Отримав массу задоволення, бо мене іще й навчили ловити на поппери, до цього не пробував.
kastafan
29 июл 2009, 22:47

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка, просто в тему...

Сьогодні зранку із товаришем в 5-00 на місці (Черепашинці, Калинівський р-н).
Заміш (карповий фішдрім+товчена картопля+кукурудза+варений горох+варена вівсянка), закорм, закидон близько о 6-00. Погодка вещь! Вітру немає. хмаринок немає.
Закинув на макух, картоплю.
З 5-30 до 10-00 - на двох 7 коропчиків, один біля 2кг, інші в межах 1-1,5кг. Задоволення отримав - клас! Давно не чув "ДИРРРРРР"... Сьогодні йшло в основному на картоплю.
kastafan
15 авг 2009, 21:56

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: снасти

Пропоную до розгляду карпову оснастку зроблену власноруч.
Як відомо, ціна на усілякі готові поводочки із гачками, іт.д.досить дорога. Був я на базарі - карповий поводок - 17грн.
Тому купив все що необхідно, подивився картинки і спробував сам зробити. Купив гачки, кордову нитку, плетінку із свинцевим сердечником, протизакручувачі, свинцеві грузила, термоусадочний кембрик.
Потратив аж годину, проте зробив таких пять наборів як на фото. Мої витрати на один поводок до 3грн.. по якості він не гірший. На ділі на минулих вихідних я їх вже спробував, піймав.
На бойли поки не ловлю (не дозрів - пробував - по нулям), на волосину надіваю горох, курурудзу, картоплю.
Таким чином, зекономив та отримав масу задоволення від приготування снасті.
Позитив такої оснастки у тому, що при ловлі на не дуже замуленому дні чіпляємо поводок на кінець свинцевої нитки, а груз на бігаючу трубочку на св.нитці. А якщо дно сильно замулене - навпаки, тоді груз буде замулюватись, а поводок буде на поверхні мулу, бо буде підніматись завдяки трубочці на св.нитці.
Вдалої рибалки!
kastafan
21 авг 2009, 21:32

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Поздравляем с Днём рождения!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АКУЛА!!!
Удачі, злагоди, любові, гарних друзів, а головне щоб був здоровий і до лікарів ніколи не ходив! Щоб частота кльову переважала над частотою без кльову у 99,9 разів! ;)
kastafan
22 авг 2009, 10:46

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: снасти

Про бойли знаю, а ще їх треба замочувати у спеціальній рідині окремо для кожного виду бойла. Це досить дорогий вид риболовлі, який потребує багато часу та енергії, тому залишу його на потім, адже інші, простіші види також працюють на водоймах із невеликим рибацьким прессингом.
Так от, декілька разів я був на риболовлі у с.Ровець де риба призвичаєна до бойлів, думаю усі знають про цей ставок. У мене туди є пропуск на 4 чол до кінця року (задумайтесь ;) ). Рибалив я там 4 рази - загалом до 3кг пійманої риби, проте останній раз коли я там був поряд зі мною рибалив мужичок на такій старенькій копійці приїхав - закинув 12 спінів (усі саморобні! гнучкі - клас), 4 на бойли (по правилам зроблені, замочені), а інші на горох - це він мені показав як що робити, як насаджувати. Проте він . блін, кидає свій спін на 100-120м (БАЧИВ САМ), а я на макс.40-50, ну у мене якщо пробуєш на дальше то відриває разом з катушкою :D . Він коропчика на 4кг (на горох з такою оснасткою як я пропагую), а я карасика на 100гр. на мастирку, так я і поїхав. Мужичок залишив мені свій номер телефону - мов давай я тобі всі снасті пороблю, а мені ж самому це половина всього задоволення від рибалки! Тому і почитав трохи, купив пару штук і почав робити сам.
Додаю фото як насаджувати рослинні приманки (використав для фото яблуко замість гороху та картоплі бо ні того ні іншого не було звареного).
P1010313.JPG
P1010314.JPG
Насаджувати треба нечищений горох до 3 шт.на волосину (готовий горох має легко розтиратись пальцями), картоплю 1-2 шматочки. Кусочком кембрика який продітий через жало та волосину регулюємо довжину волосини та розміщення насадки по відношенню до гачка.
P1010316.JPG
P1010315.JPG
До речі на фото у попередньому повідомленні кембрик від гачка відходить неправильно бо зовнішній край його не повинен виступати за лінію яка іде від жала паралельно вверх, а має бути на рівні, інакше будуть сходи риби. Це я провірив на вихідних - поки не обрізав два зійшло. Тут вже все правильно. А снасть працює. :P
P.S. один карабінчик розігнуло всю снать із утяжевачем кормушкою поводком втратив. Буду міняти карабіни. Дякую gorlitsa - я його не послухав, а він попереджав що таке буде.
kastafan
24 авг 2009, 23:45

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Немного о футболе

Дуже жалко металіста та металурга - хлопці старались особливо металург - треба було не заробляти другу жовту болгарському муд...ну.
Ну а по металісту в одному моменту 100% пеналь суддя нехороший. Хоча по грі металіст виглядав гірше - всю гру давили і безрезультатно, а штурм що не контратака то загострення і спасає ворота Саша.
Хлопці із Металіста загордились здається своїми досягненнями минулого року - одвічна проблема нашого футболу (приклад Шахтар - Тімішоара і т.д.).
Дуже приємна гра була у Металурга, недсотатньо досвіду мабуть...
Ворсклі просто не фарт із суперником.
Ще працювати та працювати...
Коротше вчора був ЧОРНИЙ вечір для українського футболу.
З позитивних моментів - спобдобалось коментування гри Металіста по каналу ТЕТ - я в отпаді. :lol: Побільше б таких коментаторів
kastafan
28 авг 2009, 13:07

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: с. Черепашинці, Калинівський район

да таки да... обкидали увесь став і нічо, лише карпик на КГ вертушку взяв - красава, респект Андрію. Тролінгували туди сюди - нічо. ПОРОБЛЕНО! Думаю що не треба робити швидких висновків - а треба почекати даки вода очиститься від корму - бо дійсно продукти розпаду недоїденого крому можуть погано впливати на саму ж рибу. Проте, у неділю коропчики відмовлялись від усього що їм пропонували, лише Світлана вговорила двох по КГ, у мене та коллег по нулям, хоча звідти я без риби ще не повертався. Думаю що це все ж таки погода - по звітам я бачу що мало хто може порадувати уловом. Та й друзі мої їздили в інше місце - і також по нулям. На жаль на цьому ставку можна буде (в цьому році) ловити тільки хижу рибу - але ми її не побачили. У черепашинцях декілька водойм, на трьої з них я був мені там подобається. Є думки махнути на Черепашинський залитий карєр - gorlitsa обіцяв черговий мастер-клас по ловлі щщщуки. Будемо готуватись...
kastafan
28 сен 2009, 23:29

Перейти в форум
Перейти в тему

mondeal - Вибач, що з запізненням, вчора не доповз до форума. З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ другий день має бути ще веселішим аніж перший, особливо якщо його почати із пива!!! Здоровя крепкого, з лікарями здибатись тільки на рибалках і за столом! НУ І САМУ ВЕЛИКУ ЩУКУ!!! :good:
kastafan
28 сен 2009, 23:20

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: База данных по водоемах

Набираємо - maps.visicom.ua - в адресну стрічку вводимо: Великие Крушлинцы, Винницкий р-н, Винницкая обл.. І дивимось як проїхати до того ставка, що справа від села із островом по центру. За Трахторним станом направо по поганій асфальтній дорозі, в кінці зїзд наліво і по-під лісок прямо до ставка. Ловили щуку, бачили, витягли. Крім того було закинуто 4 макушатника - глухо. Зі слів охорони - коропи здорові, карась і т.д. Рибалка платна 20грн. Берег нормальний. Кладок не бачили. Сам не був - це все зі слів та фотографій друга.
kastafan
11 окт 2009, 21:22

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Карповая оснастка

Фото в студію!
А оснастка дійсно робоча, бо таку ж використовував раніше.
Проте, дана оснастка буде працювати лише на твердому дні, і на сильній течії. На замуленому дні, груз потягне приманку у намул, і зверху залишиться лише горошина. Хіба що пружинка скользящая!
kastafan
19 ноя 2009, 21:47

Перейти в форум
Перейти в тему

ВІКТОР(bond)&ВЕТАЛЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ !!!
ЗДОРОВ'Я, ЩАСТЯ, УДАЧІ, ЧЕМПІОНСЬКИХ ТИТУЛІВ ТА НАГОРОД
kastafan
25 ноя 2009, 21:08

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Предлагаем новые места.

Тоді навіщо вам, шановні нездаватєлі місць, цей форум?!
Тут люди діляться інформацією не тільки які вони молодці у рибалці, але і розказують про нові місця. Я не кажу, що необхідно трубити про них у чаті та у всіх повідомленнях та звітах, проте позиція ваша мені неприйнятна, сподіваюсь, що багатьом іншим також... :twisted:
kastafan
23 дек 2009, 19:43

Перейти в форум
Перейти в тему

gorlitsa З Днем Народження Гуру щупаколовства та окунєводства!
Щоб спіни не ламались, воби не обривались,
ЗДОРОВЯ та УДАЧІ у всьому!
kastafan
29 дек 2009, 23:56

Перейти в форум
Перейти в тему