[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4816: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4818: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4819: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4820: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
Рыбалка на Виннитчине ! • Поиск

Увага! Форум не оновлюється і являю собою архів старих тем та повідомлень, які були залишені тут форумчанами дол 2020 року. Так як соціальні мережі (та інші причини) поглинули майже всіх активних участників форума, мною прийняте рішення закрити форум. Старі теми доступні для перегляду. Якщо буде така необхідність, ми створимо новий форум чи відновимо існуючий. Якщо будуть питання, кому потрібно - мене знайде.

Результатов поиска: 17

Вернуться к листу благодарностей

Re: Ловля хищника

Тема дуже цікава і необмежна. От тільки поки, що не видно кокретних порад.
Можливо розпочнемо більш конкретно писати.
Наприклад:
Найближчим часом розпочнуться нічні виходи судака на мілководдя, та кам"янисті гряди. Поки що маю інфо, що ще ранувато. Ловити потрібно на воблера міношки середнього розміру 5-12 см довжини, з занурюванням,відповідно до місця ловлі, від 30 см до 2 м, проводка рівномірна, можливо з невеликими потяжками. Добре коли воблер час від часу б"є по камінцях, або по дні, але часто є покльовки і пів-води і під поверхнею. Перевірені моделі: Дайва Дабл Клатч, Овнер Культіва міноу, є ще у мене в коробках, але по пам"яті не згадаю точніше.
Найтяжче, це знайти правильне місце. А щоб його знайти потрібно в час коли смеркає понаблюдати за водоймою, тоді почнеться вихід судака (бій) він починає піджимати стаї уклеї на поверхню і заганяти. Спочатку на воді з"вляється ряб, а потім мілка риба стаями вискакує з води, і чітко видно судачі розвороти. Під час такого видовища судак зазвичай на воблер реагує рідко, але за пів-годинки бій закінчується, і в цей момент можна виловити екземпляри, які не встигли наїстися, або не наситились повністю. І як мінімум годинки 2-3 можна розраховувати на покльовку, хоч їх не так багато, але скільки вражень. Чекаю з нетерпінням цього моменту. Ось декілька торішніх фоток:
http://s55.radikal.ru/i150/0906/f0/6796a0ea9302t.jpg http://s44.radikal.ru/i103/0906/8d/f898b7c07e1ft.jpg http://i002.radikal.ru/0906/22/99f8c89ac5f9t.jpg
Добавляю фотку воблера, хіт минулорічного сезону для мене : Дайва дабл Клатч
http://s42.radikal.ru/i097/0906/25/87e3f2839305t.jpg

Да, судак вночі, ще той боєць :shock: Не рівня пійманим на джиг вдень
Ruslan
24 июн 2009, 15:44

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Якушинцах оз.Цукерня - вопросы и ответы

Вітаю! Перший раз попав на даний форум, побачив багато знайомих лиць, поки що читаю, копаюсь 8-) Думаю і мене вже багато хто знає з присутніх.
Читаю цю тему, і дивуюсь...не втримався, щоб не відписатись.
А Ви не задумувались, чтому в нашій країні все зроблене через одне місце?!!! Тому що в нас немає Європейського менталітету і взаємоповаги!!! І тільки тому в нас так мало трофейної риби, та й місць де її можливо піймати навіть за гроші...
В нас так заведено - як що в сусіда вродили огірки, то потрібно мінімум вночі нагадити на його грядці :!:
Сам я "хворий" спіннінгіст, коропа ловлю рідко і коропових спеціальних снастей не маю, тільки любительські донки, чого не скажеш про спіннінги....Тому відношення до даних ставків не маю, ні разу навіть не заїздив. Якщо з"явиться там щука, то можливо я там навіть жити буду :D
Але я не про те... Кожен робить своє діло...Людина розводить трофейного коропа - так це ж добре, навіщо заважати...Є правила лову - дотримуйтесь, не подобається - не ловіть! Все досить просто...
А гілка перейшла вже на особистості з перебором, пишіть реально, хто і що зловив, і цієї інформації для реклами, або антиреклами вже буде достатньо.
З повагою...
Ruslan
24 июн 2009, 12:18

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Якушинцах оз.Цукерня - вопросы и ответы

Звикли ми хлопці до "халяви", але все одно не за горами все таки західна система лову риби, яка буде коштувати не 30-ть, наприклад, гривень, а 700-1000 гривень. Та й Юра думаю цим буде займатись ;)
Коли приїхав на водойму, тобі предоставляють профіснасті, гіда, наживку, і закидають снасть куди потрібно. Залишилось дочекатись покльовки і витягнути рибу. Це звичайно для нас в диковинку, але таким чином буквально люба людина зможе відчути всю гостроту рибалки, не маючи й найменшого поняття про неї. Але все одно умова: піймав сам - дай піймати іншим залишається. І як направлення бізнесу, я вважаю його перспективним і для України. в тому числі і на приватних водоймах, і впевнений знайдуться люди, які заплатять такі кошти, заради того, щоб потримати в руках коропчика під 40 кіл.
До речі ні на одному європецському риболовному сайті не має таких дебатів з приводу "піймав - відпусти", крім російськомовних, там де хватає наших "САВДЕПІВЦІВ".
Ще трошки флудану, пробачте... Років так з дев"ять назад приїздив один італієць до нас , і захотів до нас на рибалку. Я повіз простіше простішого в Сабарів, на живця на донки ловити судака. Він був в шоковому стані: як можна от так безкоштовно, безнаказно ловити і загребти 15 судачків 0,7 - 1,5 кг за три години ловлі. ( Я тоді ще був замолодий, і ще й не чув про принцип "піймав - відпусти" :oops: ) і такі улови були стабільні. А зараз... попробуй підніми хоч за день 15 судаків більше кіла... ні фіга... і до кращого не йде... :(
Ruslan
24 июн 2009, 19:42

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ловля хищника

Поїхали далі 8-)
Ловимо щуку на мілководді
Як відомо щука завжди знаходиться поряд з мілкою рибою. Починаючи з весни, коли вода достатньо прогрілась і закінчуючи пізньою осінню, мілка риба тримається мілководних участків, в зарослях рослинності, там потрібно й шукати хижака, який її пильнує. Таких місць в районі Вінниці вистачає вдосталь. В основному там тримається не велика щука трав"янка до 2 кг. Хоч тепер це вважається вже серйозним трофеєм :cry: Але в мене на очах в такій заводі підняли щупака на 5,5 кг :shock:
Для тих, хто тільки освоює спіннінг, радив би починати з простих вертушок. Рекомендую Меппсовскі №2-3, Блю Фокс № 2-3 (найкраще з опушкою на трійнику). Ці блешні заводяться з пів-оберта, та й гра на порядок краща від дешевих моделей.
Ось ці щупачки були піймані на Блю Фокс за пару годин вечірком:
http://s53.radikal.ru/i139/0906/7b/089663222ae8t.jpg
Були випадки, що на вертушки покльовок не було, але на виручку приходили коливалки, точних фірм не скажу, бо це були не дорогі моделі, але спрацьовувало місцями. Єдина проблема коливалка зачіпляє багато трави. У будь якому випадку їх в арсеналі потрібно мати.
Але найвидовищніша і найулюбленіша ловля на поверхневі, або з навеликим занурюванням воблери. Коли видно, як щука зривається з трави і переслідує приманку, робить холості удари з бурунами, проводжає воблер до берега, і хапає його в останній момент... 8-)
Моделі, які у мене під номером 1 - Гріп від Рівер-ту-сі та Дайва T.D Scouter
http://s50.radikal.ru/i129/0906/8c/276c3a20f103t.jpg
Дайва вгорі, нижче Гріп
Проводка - рівномірна, рівномірна з зупинками, з потяжками.
http://i052.radikal.ru/0906/14/20bcb0e5ee11t.jpg http://s57.radikal.ru/i157/0906/4a/a897ac395da3t.jpg http://s48.radikal.ru/i120/0906/11/9c0e0830b04at.jpg http://s52.radikal.ru/i137/0906/f7/444cfece0722t.jpg
Вище на двох фотах на Дайву і на двох фотах "таке може на Гріп залетіти" :D
Солодка парочка на Гріп:
http://s54.radikal.ru/i145/0906/6e/13816f407604t.jpg
Ще у мене є багатенько розловлених вобів, але я виклав найулюбленіші, і на маю думку, найубойніші.
Зараз освоюю ловлю на твіч, поки що чудово відловився на Рідж 35 від Зіп Бейтс, але трофеї зовсім міленькі, як і сам воб, але покльовки все таки радують.
Ось і він:
http://s40.radikal.ru/i090/0905/89/aa21f8dac13ft.jpg
Маю в арсеналі поппери, але так і не вдалось розловити на мілководді, один раз був тільки вихід щуки. Впирався я довгенько в поппери, але безрезультатно. Тому поки що закинув цей напрям.

І ще, коли не приносять результату воблери, або залізо, переходжу на джиг( не мікроджиг). І результат частенько чекати не заставляє.
Беру твістера від 2-х дюймів, і джиг-головку 2-3 грами з гачком відповідно до твістера. Проводочка хвилеподібна, з паузами, але на дно не кладу, щоб не збирати траву. Можна використовувати й різні варіанти оснасток на офсетних гачках (по принципу незачіпляйки), але я цим не заморочувався.

З повагою...
Ruslan
25 июн 2009, 13:56

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ультралайт

Привіт, Влад!
На твоє запитання можна відповісти - однозначно купляти в Києві, тому що в Вінницю везуть спіни з Києва, от тільки в Києві потрібно знати відповідні магазини. Різниця між Київськими цінами і Вінницькими на нормальний спін (категорія цінова 250-400 долл) може бути близько 100 баксів,
А розбіг цін на УЛ-снасті настільки великий, що це не варто й розписувати, від 300 грн і до 1000 долл :D
Ruslan
25 июн 2009, 10:22

Перейти в форум
Перейти в тему

Рибалка на р.Південний Буг

Накінець то я нафідерився !!!! 8)
Все почалось з того, шо один добрий чоловік, якому я вже стовідсотково винен пиво :wink: , на питання, де на цього фідера можна хоч потримати більш-менш шось нормальне...позавчора взяв мене "за руку", показав куди кидати, як кормити і шо можна очіковути... Показав "козирну" точку і про всяк випадок ще пару точок. Але ,говорить, потрібно займати місце за темна, бо не застанеш.
Я не витримав і вчора замість роботи поїхав фідерити. Одна проблема мій організм дуже важко переживає ранні підйоми, мені легше ніч не спати :oops: Тому на місце добрався в 6.15, ну і "козирне" місце зайняте вже фідеристом :( Залишився вибір сідати на точку, де клює добре, але мілковатий, або де клює рідко, але може влетіти шось суттєве. Вибрав другий варіант.
Фідерист говорить, шо покльовок ше не було. Ну я мішаю прикорм, точно вичисляю бровку, обладную місце і закормлюю точку. Десь о 7.10 накінець закинув наживку. Зразу, як мені й казали, пішов бичок манюсінький. Хвилин 30-40 тільки легенькі помикування, після яких тільки перезакидаю, та кормлю. У сусіда те ж саме, вже попідтягалось багатенько рибачків з снастями на всі смаки. І тут у мене чітка покльовка :shock: підсікаю, і виважую першого підлящика 8) Слідом другого... 8)
Потім знову 30 хв тільки годую, і картина повторюється. Як підійде стайка витягнеш 1-3 шт, і знову хвилин 20-40 тільки помикування...Були місцями і більші перерви між підходами, але я махав і махав кожні 5-10 хв фідером, кормив і кормив...
З обіду покльовки стали рідші, і пішло багато холостих, ніби й покльовка чудова - а риба не засікалась, але стали попадатись серйозніші екземпляри.
Один завів в камінці, так там і відірвався з гачком.
Два рази при підсічці обривались гачки :shock: Причина не ясна для мене, ніби й фідерне вудлисько досить м"яке...чи я таки дуже різко підсікаю....Був один сход.
Відірвався я по повній, звісно відривались люди і покраще, але як на мене, то це була найкраща покищо моя рибалка на фідер :roll:
Піймав я 18-ть шт підлящиків, загальною вагою 6300.
Місцеві подумки мене "топили" :lol:
Другий результат після мене, у фідериста по сусідству - 5 шт. А в інших, здається, крім бичків нічого й не було і всі хором об"являли - шо сьогодні взагалі не бере.
З повагою.....
http://i061.radikal.ru/0909/3e/6ae0f7fcedbct.jpg
Ruslan
04 сен 2009, 12:10

Перейти в форум
Перейти в тему