Результатов поиска: 102

Вернуться к листу благодарностей

Якушинці, ставок №3.

Заскочив вчора на пару годин...на вечірню зорьку, так би мовити.
З 18 до 22 години.
Мав при собі пікер Робінзон 2.70м, 5-25г (правда лише з одним кінчиком, тест якого не знаю), телескоп Шекспір з невідомим тестом довжиною 2.10м (кидав ним 60г максимум) та "типа-фідер, бувший спінінг" Mikado Ultralight Square Carbon 2.40м, до 10 грам (моя перша джигова паличка, кілок той ще, але з м'яким джиговим кінчиком - саме то для фідера). На Робінзоні та Шекспірі була моно 0.25мм від Адамс та Салмо, а на Мікадо 0.12 шнур Салмо Єліт Брейд(СЕБ) :D . Оснастка на усіх трьох була використана одного типу: патерностер Гарднера. Гачки №10 по міжнародній класифікації (здається Jaxon) тобто маленькі. Повідки були з монки 0.12 довжиною 30, 40 та 50 см. Наживка - опариш та він же з підсадкою манно-горохово-кукурудзяної каші-тіста. Ніяк не закінчу з виготовленням легких кормушок, тому ловив фактично не прикормлюючи.
"Туристи" обліпили берег під лісочком, розбивши пікніки в тіні дерев, а я, керуючись правилами "подалі від юрби та галасу" та "рибі добре там, де рибаку не зручно", поперся через дамбу та розташувався під городами на самому спекотному місці та фейсом проти вітру (був північно-західний, досить сильний).
Дуже швидко розклав та закинув Мікадо (все-таки дається взнаки звичка працювати з плетньою; з монкою довго в'яжу, постійно щось плутається, висковзує, пружинить...).
Поки розкладав два інших, мав 2 покльовки, обидві реалізував, але першим "вынесло море деду" шпиндика розміром з середній палець, а другим був карась грам на 150, але зійшов під самим берегом (про підсак я навіть не подумав).
Десь о 7-й підійшов Юра. Протеревенили мабуть з годину. Ну, рибакам завжди є про що побалакати.(правда руки потім дуже болять - минулі трофеї показувати :D ).
19:30 ознаменувалась несамовитими вибриками "поляка" на підставках, приємним виважуванням та прийомом у підсак ось такого красеня (вперше ловлю дзеркального).
http://keep4u.ru/imgs/s/2009/07/16/31/31fb0cee00f46d8e149f2a5eeb574f78.jpg
Сподіваюсь зустрітись з ним хоча б через рік (як нікому з дідків у торбу не потрапить...).
http://keep4u.ru/imgs/s/2009/07/16/b3/b3226f499b204c3c9f9d6c7cad2c1e7d.jpg
Потім були карасі до 100 грам з обов'язковими "стандартами" розміром в палець і один гарний "дриг", але я або трохи поспішив підсікати, або ще якась фігня завадила і зустріч з трофеєм відкладено до наступного разу...
ВИСНОВОК:
-треба доварганити кормушки;
-вдосконалювати техніку закидань та точність до метра-півтора;
-придбати нормального фідера легкого класу;
-навчитись працювати з прикормкою.
УСІМ ГАРНОГО КЛЬОВУ!
PIRAMIcт
16 июл 2009, 12:12

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Донка и её оснастка

А такой вес груза как раз и призван самозасекать рыбу.
И волосяной монтаж бойла к крючку дает возможность крючку впиться не в губу рыбе, а намного глубже.
Да и подписано ведь: "Классический КАРПОВЫЙ монтаж". Когда карп засечется, то точно почувствуешь!
Сам, правда, не пробовал.
PIRAMIcт
20 июл 2009, 09:52

Перейти в форум
Перейти в тему

Тоесть,как я понял,за счет веса груза и этого монтажа рыба засекается сама?
Как то смотрел видео (поройся в инете, должен найти) как кормится карп. Так вот, там на дно набросали разных вкусностей, и карп как пылесос втягивал разные насадки, держал (пробовал на вкус?!) пару секунд во рту, и если (или возможно) не нравилось, выплевывал обратно. Соответственно, в случае с волосяным монтажем, карп засасывает аппетитный бойл вместе с крючком, пробует на вкус, и либо начинает отплывать в сторону либо выплевывает бойл, в обоих случаях крючек (там важно правильно его привязать и ориентировать) вонзается в нёбо или губу карпа. Как по мне, так довольно логично.
PIRAMIcт
20 июл 2009, 10:09

Перейти в форум
Перейти в тему

Gnatya писал(а):Общий вопрос ко всем виничанинам- У ВАС НА БОЙЛЫ ЛОВЯТ?если да то где?

Сразу на ум приходит ЦУКЕРНЯ! :D
PIRAMIcт
20 июл 2009, 10:42

Перейти в форум
Перейти в тему

Понеділок 20-07-09.

Ось, не втерпів, заскочив на пару годин до Юри в гості на 3-й ставок трохи попікерити.
Вітер - вітрище північно-західного напрямку. Відповідно - жодного дідулі-пенсіонера на березі. Лише в закутку на краю дамби сиділо троє осіб жіночої статі З ВУДКАМИ! Не знаю чи зловили, але ж намагались!
Результат - два десятки карасів, з яких штук 15 грам 150-200 та 3 коропці грам 500-600. Все на опариш, хробаків не було.
PIRAMIcт
21 июл 2009, 07:23

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ловля на *Кораблик*.

http://belkamfish.com/korablik/1.html
http://fishermenfrompinsk.narod.ru/Index2-2/korabl.htm
http://ribalka.clan.su/publ/49-1-0-64

и плюс видео про ловлю ГОЛАВЛЯ на кораблик:
http://www.fion.ru/video/golavl_korablik.html
P.S.: думаю среди наших форумчан мало таких, кто ловил таким способом...
тут клан фидеристов пока в лидерах... :D
ну, может со спинингистами наравне... :D
PIRAMIcт
21 июл 2009, 06:35

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Кто и как (наши дивные рецепты)

Не чекаючи поки модератори порозсортовують рецепти по видам в різні теми, черкану свій "пан сам скльопав" рецепт насадки, назви якій немає, тому що не придумав. Класифікуйте як хочете.

В 1 стакан закипівшої води всипаю помішуючи 1 ст. л. манки і варю до готовності (але щоб не дуже густа).
Знімаю з вогню, і починаю почергово додавати, вимішуючи до однорідності, по столовій ложці кукурузної і горохової муки. Зручніше це робити у каструльці великого діаметру. Ніколи не рахував, скільки тієї та іншої муки йшло до отримання консистенції досить тугого тіста. Фінальне вимішування роблю руками, при потребі (якщо ще липне до рук) трохи обвалюючи тісто в горох. або кукуруз. муці. Отримане тісто ділю на 3 шматки. Одного мені вистачає майже на день ловлі. Інші заморожую. Розмерзаються при кімнатній температурі за 2-3 години. Після розмерзання потребують невеликої кількості муки і вимішування руками.
На водоймі додаю кілька крапель анісового масла. Вимішую. 8-)
Карась у захваті.
PIRAMIcт
22 июл 2009, 11:42

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Анекдоты о рыбалке

О пользе насадок...

Сидят отец с сыном, рыбу ловят.
-Пойди, принеси из машины хлеб,-говорит отец малому.
-Хлеба нет,- отвечает сын,-я, его съел.
-Ну, тогда принеси манку,- злтся отец.
-И манки нет. Я, её тоже съел.
-Ну тогда принеси перловку.
-И перловку я, съел,-отвечает сын.
-Ну тогда давай, доедай червей, и валим домой.
PIRAMIcт
22 июл 2009, 12:07

Перейти в форум
Перейти в тему

22-07-2009. 18:00 - 22:00.

Дивлюсь я, з форумчан ніхто на карася на 3-є озеро, крім мене, не ходить...
А дарма...
Ось учора продовжував вдосконалювати техніку володіння фідером та пікером.
Не зважаючи на невтішний прогноз погоди, варю свою "чудо-насадку" (рецепт у відповідній гілці), перемішую складові прикормки, беру опариша, засоби протидощового захисту (пізніше дуже себе хвалив за це) і вирушаю.
17:30 - на місці. На ставку майже порожньо, на дамбі дідуля, та поблизу мого місця парочка молодят з вудочками - балуються(хоча дівчИна за півгодини, яких вони ще висиділи, витягла з півтора десятка "стандартів" ставка №3. Хлопчина на закидушку - ОП.)
В першу чергу заряджаю легкого "пікера" і закидаю. Зволожую прикормку і залишаю на хвилин 15. В цей час в'яжу оснастку на фідер - сьогодні вирішив повчитись в'язати і потестувати в дії несиметричну петлю (взагалі-то, українською буде "зашморг", але "несиметричний зашморг" якось не того..не звучить). Зважаючи на те, що на фідері дуже м'яка монка (ніяк не перемотаю на щось більш пристойне та підходяще), в’яжу оснастку на відрізку жорсткої мононитки приблизно 0.35 мм. Поводок ставлю 30 см діаметром 0.12, гачок такий як і раніше.
Далі, як пишуть спортсмени, КОРМЛЮСЬ…
Перший заброс, резинку на шпулю, за кліпсу і далі забросів 12-15 без поводка з гачком, майже в одну точку. Не думав, що зможу. Непогано.
Далі ставлю поводок, заповнюю кормушку і поїхали…
До речі, під час усіх цих процедур довелось разів 5 відволіктись на покльовки на пікері, що принесло трьох карасів, одного з них на долоню.
Перезакинув пікера поближче до точки закорму фідером.
Вітер стих і з заходу загуркотіло та затягнуло. Бути грозі.
Покльовки були досить частими, іноді одночасно на обидві снасті, інколи під час вимотування або виважування однієї клювало на іншу. По мірі наближення грози, покльовки стали рідшими, але розмір карася збільшився до долоні. Вперіщив дощ. Блискавки, грім, усє дєла… Клює як і раніше, лише незручно насаджувати опариша та тісто – руки мокрі, та й в коробки затікає. Рушнички стали в пригоді.
Результат – близько 2 кілограмів карася (це враховуючи, що «стандарта ставка №3» я одразу відпускав).
До речі поряд сів дядечко, що ловив на дві поплавочні та 2 «рапіри» з Нєвськими. Так на донки – нуль, а на поплавок настьогав «стандарта» десятка півтора. Інший абориген оплівши беріг зправа і зліва від нас шістьма макушатниками поїхав без нічого, змокнувши до нитки.
Ще, по оснастці. Ні разу не заплуталась, чутливість відмінна. Дуже задоволений.
ФІДЕР рулить!
8-)
PIRAMIcт
23 июл 2009, 11:15

Перейти в форум
Перейти в тему

Любителям пива!

Кстати о пиве.
10 пивных рекордов.

10 место: Самое широко распространённое название пабов в Великобритании Red Lion («Красный лев»). Так названо около 630 пабов.

9 место: Самый большой выбор пива можно встретить в Brickskeller в Вашингтоне. Там продается 1027 разных марок пива.

8 место: Самым крепким в мире является пиво Samuel Adams Utopias, которое выпускают в американском Бостоне. Оно содержит 27% алкоголя, то есть значительно больше, чем портвейн.

7 место: Самое слабое пиво было произведено в 1918 г. в Германии компанией Sunner Оно содержало всего 0.1% алкоголя. Современные безалкогольные сорта пива содержат спирта в пять раз больше.

6 место: Самые маленькие пивные бутылки делают в швейцарской деревушке Ваденсвиль близ Цюриха. Она вмещает 40 мл. пива и стоит 9 франков.

5 место: Крупнейшим в мире экспортером пива является фирма "Артур Гиннесс и сыновья", основанная в 1759 г. Ее завод занимает 23 га в Дублинском районе Сент-Гейт, Ирландия.

4 место: Самое дорогое пиво - Triple Bock. Ящик с 24-мя бутылками примерно по пол-литра каждая стоит 100 $ или 23.48 $ за литр. То есть около 300 рублей за стандартную бутылку 0,5 литра. Самое дорогое баночное пиво - Rosalie Pilsner. В апреле 1981 года одну банку этого пива продали за 6000 долларов.

3 место: Максимальное количество пива, выпитое за раз, составило 119 стандартных банок пива за шесть часов. Рекордсмен, по прозвищу «Великан Андрэ» выпивал по банке каждые три минуты. В конце марафона «Великан» вырубился и потерял сознание. В связи с высокой степенью риска, Книга Рекордов Гиннесса больше не включает эту категорию.

2 место: Звание «Самого большого любителя пива» было присуждено в 1991 году английской старушке по имени Харриет Брукс. С восемнадцати лет она ежедневно выпивала более литра пива. За 73 года Брукс выпила около 70 тонн пива, то есть полторы железнодорожные цистерны…

1 место: Достижение пивоварни Weihenstephan в Фрейзинге близ Мюнхена в Германии побить, видимо, не удастся никогда. Потому что это самая старая компания по производству пива в мире. Она была основана в 1040 г. То есть когда Ярослав Мудрый освобождал Русь от печенегов.
PIRAMIcт
23 июл 2009, 06:53

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка, просто в тему...

Как и обещал...
Вот как то так...

:music: :ugeek: 8-) :girl_angel:
Сергей, Сергей, Сергей и Света
Затеяли сыграть квартет!
Авто, дорога, фидер, ветер –
Все это было…плюс обед!
:gar_mo:nist:
Ходили слухи, на Барсучих
Ловили славно карася.
И мы не упустили случай,
Побольше водки припасЯ!
:al_kana_ft:
Раскинув снасти, сели плотно,
Светало, дождик накрапАл.
А Анатолич, прикормив добротно
Уж красноперку вынимал.
8-)
Открыла счет трофеям Света
Подсачив монстра – тихий шок!
Была мужская честь задета
Пора бы наполнять мешок…
:evil:
ЭсА с ЭсЭном отлучались,
Посчупать счучку, покидать.
А Света карася бомбила,
Тут надо дОлжное отдать.
:girl_cool:
Бросал и я, но было глухо
Иль щука блёсен нажралась.
Мохнатый шмель жужжал над ухом
Весна уж точно началась.
:give_rose:
Итог рыбалки: отдохнули
От жизни бега от суЕт.
И со снастей мы пыль смахнули
И взяли рыбки для котлет.
:drinks:
PIRAMIcт
19 апр 2010, 01:18

Перейти в форум
Перейти в тему

озеро Цукерня, 09-08-2009.

05:30.
Я і банда "Чорних" (сини Сашко і Вовка, по 10 років) примчали на Цукерню.
Хлопці були озброєні узятими у ПБ Салмівськими Тайфун Пікерами 2.40 завдовжки та з тестом 10-30 грам. На котушках (правда, котушки трофейні старенькі Шимано та Окума) Трабукківська S-Force 0,25 (вирішив перестрахуватись і для малечі узяв саме 0,25 а не 0,18). Гачки узяв Гамакатсу, малесенькі (номер не пам'ятаю) цікавої форми. Нав'язав звечора поводків з десяток (і не дарма - було декілька обривів) довжиною 20-50 см.
Мені ж довелось ловити тими ж снастями, які я описував у постах про 3-тє озеро.
Також, з вечора, замішав прикормку а-ля Бонд. Вигідна штука. Приблизно 6-7 грн за кіло виходить. Особиста подяка Бонду! IMG_5.jpg IMG_6.jpg
Узяв з собою 1.5 кг прикормки на трьох. Сиділи до 13:30, вистачило, лишилось пару жмень.
Перше, що бачимо - Юрин род-под з карповиками на своєму місці. Значить і Юра має бути десь неподалік. Знаходимо його у вагончику у стані нірвани. Тобто, спить, стомлений, мабуть боротьбою з величезними коропами і "Луною" у тому числі.
Мудро вирішуємо "не будити лихо поки воно тихе". Знаходимо вільну ділянку берега для 3-х чоловік (зліва від карповиків Юри). Замішав прикормку, додавши в неї трохи консервованої кукурудзи. Збираємо снасті. По ходу вчу підростаюче покоління як в'язати вузли та петлі, як користуватись карабінами, кліпсами на шпулях та т.ін. Допомагаю їм призвичаїтись до нових вудлищ, прив'язавши на початку просто грузила вагою 25, а через десяток закидувань - 30 грамів. Потрібно визначити комфортну дистанцію закидання для кожного з них, імітуючи наповнену кормушку. В цей час розкладаюсь сам та закидаю пікера з опаришем (розвідник 8-) ).
Через хвилин 20 жбурлянь грузів, кліпсуємо резинками шпулі і чіпляємо кормушки без поводків. Для закорму точки. Усе це супроводжується словесною зливою теорії з активною жестикуляцією руками. :shock: ТАК ПЕРЕДАЄТЬСЯ ДОСВІД!
Все це мужньо витримується малими рибачкАми. За це їм мій особистий респект!
Закорм відбувається не зовсім по плану. Все-таки кормушка з прикормкою і грузило - це "дві великих різниці". Тож відсотків 60 закідувань кормлять прибережну зону або зону сусіда зправа. Роблю корегуючий інструктаж ( раннє відпускання пальцем жилки та вихід вудлища під час маху з вертикальної площини з нахилом вправо) - і все стає на свої місця.
КОРМЛЯТЬСЯ.... 8-)
Чіпляємо поводки, видаю кожному тару з прикормкою, опаришем та тістом-кашею "пан-сам-скльопав" і пішло-поїхало.
Нарешті я можу зайнятись розкладанням свого "Робінзона". До речі, наш теоретично-практичний курс супроводжувався покльовками на пікер, тож на той момент у мене в активі вже було пару гарних клювак, але до берега риба не дотягувалась.
Тепер я визначаю дистанцію лову, кліпсую (зламавши попередньо на Шекспірі кліпсу) хитромудрим способом жилку, та десятком закидань закормлюю точку.
ВСЕ! Нарешті всі по своїх місцях. Сидимо. Гарно сидимо. Починає гарно брати хвилин через сорок. Хлопчаки починають регулярно підсікати. Сашка обловлюється першим! Молодець! IMG_7.jpg
Потім мені вдається витягти рекордного дзеркальника. DSC_00078.jpg
О 13:30 знялись. Результат 40 карасів на трьох! Хлопці втомлені, але задоволені! А головне, професійно зросли!
Перед відбуттям затримуємось подивитись на результат двобою між карпом та карпятником. IMG_8.jpg
Вагу не пам'ятаю. Може Юра уточнить.
Ну ось тут і казці кінець...
PIRAMIcт
10 авг 2009, 13:20

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Кто и как (наши дивные рецепты)

А в мене гламурніше!
IMG_6.jpg

Має ж учень вчителя намагатись перевершити... :D 8-)
Вікторе, це в тебе BOSCH чи що?
PIRAMIcт
13 авг 2009, 08:03

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Кто и чем..форумчане в быту.

It's me...
IMG_5607_1.jpg

А це моя рибацька сімейка.
IMG_5632_1.jpg
PIRAMIcт
02 сен 2009, 10:37

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Как мы любим природу...

Абсолютно, на 100% згоден з попереднім оратором!
А ще можна організовувати , наприклад щомісячно, з'їзди форумчан у місця, особливо облюбовані "туристами" для приведення їх у первісний вигляд.
PIRAMIcт
02 сен 2009, 11:53

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: 08.08.2008р.

мені легше в Цукерні ловити, на яку взагалі всі скаржаться — там я хоч впевнений, що Юра нічого не хімічить, і, якщо прольот, - то це мій особистий прольот!
3.А пахати, все одно, треба — хоч щось, та впіймаєш!
Та йому просто нІколи хімічити :D ...
Він там весь час зі своїми "тузиками" вовтузиться... або у вагончику солодко спить...
Врахувавши попередні спроби Bond'a попапарацціти приїхавши о 5-й ранку вчора на Цукерню, вирішив не фотати... 8-)
А рибки таки половили. У відповідній гілці відпишусь...
PIRAMIcт
10 авг 2009, 08:54

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Поздравляем с Днём рождения!

Сергій Анатолійович!
Вітаю Вас (пробачте, що із запізненням) із знаменною датою у Вашому житті, Днем Народження!!!
Бажаю Вам бути міцним, як обценьки, тобто не хворіти! Тоді й часу буде більше і на рибалку і на сім'ю!
Також бажаю, щоб прибутки були стабільними, у сім'ї панував лад та любов, а на рибалках - НХНЛ завжди!
Міцних снастей та жвавої рибки!!!
З повагою :hi:
PIRAMIcт
31 дек 2009, 12:29

Перейти в форум
Перейти в тему

Шкуринці, Бохоники...

Такої теми не знайшов, тому вирішив створити.
Почну не так зі звіту, як з бажання поділитись новиною про трофей (як для мене).
Сьогодні, 2 січня впіймав отакого окуня, який заважив 630 грам та склав 31 см у довжину.
http://i017.radikal.ru/1001/73/729be54a8f41t.jpg http://keep4u.ru/imgs/s/2010/01/03/bb/bba1dac4be96bf50453a12eba785a724.jpg
Спінінг St.Croix Avid AVS60ULF2 6 футів, 1/32 - 3/16 oz,
Ліска Берклі 0,12мм
Твістер видно на фото
"Чебурашка" на 1,5 грами
PIRAMIcт
02 янв 2010, 23:16

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Поздравляем с Днём рождения!

Анатолий!
Желаю такую рыбИну поймать,
Чтоб внукам рассказывать и не соврать!

Пусть снасти будут лёгкими, как пёрышко,
Улов - тяжёл как штанга чемпиона,
Вкусна она, родимая, из горлышка -
Отличного рыбацкого сезона! :hi: :drinks:
PIRAMIcт
11 янв 2010, 22:59

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ПОДВОДНАЯ ОХОТА

человек 10 от силы на всю область. И выезжают они на рыбалку раза 3-4 в год.
По количеству подводников на область и количеству выездов за год...
Вот тут http://fishing.vn.ua/forum/viewtopic.php?t=807&postdays=0&postorder=asc&start=0
только за период с мая по ноябрь 2009 насчитал 16 отчетов-выездов...
Это только те, о которых отписАлись...
И сейчас, зимой, ныряют... Рыба в кучу сбилась по ямам... Зимует... Подплывай и выбирай любую...
А вы говорите...
PIRAMIcт
12 фев 2010, 01:04

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка, просто в тему...

Моя коротка фотоверсія сьогоднішньої події.
Могла бути і довша, але довелось приборкати приступ "фотохвороби" щоб присвятити
час опануванню нового для мене виду рибалки.
IMG_6136_1.jpg
IMG_6138_1.jpg
IMG_6137_1.jpg
IMG_6139_1.jpg
IMG_6140_1.jpg
IMG_6142_1.jpg
Отаке!
P.S.: величезна подяка усій "чеснІй" компанії за теплий прийом, увагу та веселу атмосферу!
Баранкою я не переймаюся. Якби щось піймав би, то луснув би від пихи і припинив саморозвиток.
А це "не єсть гут". Баранки змушують думати, аналізувати, вчитись.
PIRAMIcт
27 фев 2010, 21:32

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Любимые фотограффии с водоёмов!

Не зовсім з водойм...
Але так за весною скучив вже!
IMG_4705.jpg

IMG_4709.jpg

IMG_4712.jpg

IMG_4714.jpg

DSCF0185.jpg