Результатов поиска: 881

Вернуться к листу благодарностей

Re: Рыбалка в Хмельнике

Ось і знову, сьогодні 8.05.2010 р. вибрався на Південний Буг за Сандрацьким водосховищем, погода була чудова,
припікало сонечко, вода чиста (вітру ноль). Мальок "грає" повсюди - хижака не видно......
Близько 15-00 почав ловити (джигувати)....Через годину (дуже довгу і нудну годину) безрезультатних
тягАнь приманок - УДАР ... підсік - є !!!! УРА єєєєє!!! , але щось невеличке ..... через метра три чую вже нічого немає... :o
Не втрачаючи надію "тусУюсь" по берегу, тягаючи знов і знов.... Минуло ще 1,5 годинки (збирається дощ)
Небо затягнули темні хмари, але налетівший вітер вмить іх розвіяв. Я все ще тягаю - результату -НОЛЬ :shock:
Ще пів години.....і.... під самим берегом -ТИК!! я підсік і приманка з чимось невеличким на гачку вилетіла на берег позаду мене :D :D :D
Зробив фотосесію ))) і відпустив назад у свою стихію.
Ну, а далі, все було як завжди - в авто і додому, рибалку закінчено )
Ось така вийшла рибалка.
dragon
08 май 2010, 19:43

Перейти в форум
Перейти в тему

Кременчугське водосховище.

20-25.06.2011р. Кременчугське водосховище вище Черкас.

Були втрьох: Andrew , gorlitsa , bond . Отаборилися на острові приблизно посередині Дніпра.
Суцільний екстрим! Початок особливо: у дощ та шквальний вітер переплавлялися на двох надувахах з електромоторами і орендованій лодці типу казанки на причипі за однією з надувах. Ледве дочовгали до місця стоянки. Саме місце стоянки дуже зручне (якщо не рахувати комарів): пост єгеря з обладнаним навісом над столом, облаштовані сходинки для зручного спуску у воду.
Як виявилось, впритул до острова пролягає фарватер. Вночі начудувався на чотирьохпалубну громадину теплохода "Маршал Кошевой", яка у повній ілюмінації пройшла десь у двадцяти метрах від нашого берегу. Видовище вражаюче: уявіть собі п"ятиповерховий будинок на три під"їзди, який досить жваво повз вас пропливає.
Фарватер щороку відвойовує у острова кілька метрів, в результаті чого винкла купа бровок, які облутані корінням та завалені топляком. Ловити з берега фідером практично неможливо - вивести рибу можна було лише високо задираючи вудлище уверх і з шаленою швидкістю крутячи ручку котушки. Проте, якщо на гачок чіплялось щось серйозніше, то глухий зачіп гарантовано. Перепробував три місця - всюди однаково. Наобривався на кілька років уперед - кормушок штук двадцять, гачків навіть не рахував. На слідуючий день знайшов вихід - заплив на орендованій лодці на веслах за бровку і прив"язувався до затопленого дерева. Зачепів практично уник, проте фідерити було нецікаво - кидаєш у фарватер, глибина (кормушка 50гр тоне секунд двадцять), течія, закорм робити дарма. Наловився срані (по дніпровських мірках) досхочу. Плітка, густерка, підлящик (все в межах 200гр, +/- 50). Видирати їх з великої глибини на течії - майже ніякого задоволення. В останній день попався підлящик 300-400гр. На пучок хробаків часто попадався здоровий йорж. Взагалі, кожне перезакидання вимагає повної перезарядки наживки - все порване в хлам "піраньями" - хоч опариш, хоч хробаки, хоч кукурудза...
На одну ніч вирішив переплисти на протилежний острівець, де був міляк. З вечора перебрався, почав ловити - після перших великих верховодок підійшла нормальна плітка, потім густера з підлящиком. Можливо щось і вигоріло б з нічною рибалкою. Та не склалося - насунулася така чорна хмара, що я ледве встиг зібратися і домаслати на веслах назад - втік перед самим штормом.
Товариші на своїх надувашках плавали за хижаком багато - все дрібне і неохоче. Пару щучок під кіло, окунці, судачки. Без бензинової лодки там робити нічого - потрібно далеко плавати, шукати місця.
Правда, за п"ять днів вереск цих лодок так набрид, що аж нудило.
Andrew періодично розважався поплавком під берегом на верховодку - при бажані її можна було плющити відрами.
Назад встигли перебратися теж перед негодою - як тільки сіли у авто, зарядив дощ, який супроводжував нас аж до Вінниці.
Фото не робив, бо телефон відключав, економлячи заряд акумулятора. Соратники, думаю, викладуть.
bond
26 июн 2011, 14:36

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рибалка Лука-Мелешківська

Всем привет! :hi:
Пишу свой отчет за прошедшие выходные.
2.05 приехал на рыбалку около 5.30 - народу было много, но место нашол где раскинутса .Ловил на 2 фидера и один спин на лошарики. Клевал карасик - в основном ладошка, но попадался и 300 грамовый.Клевало на бутерброд(мотыль+опарыш) и лошарик, на червя чуть хуже.Рыбачил до 12 часов дня потом домашние вызвали домой, на этом рыбалка и закончилась.Итог 4 кг карася,загар :za_gar: и харошее настроение.
На следующий день приехал на рыбалку в то же место и в то же время с 3 товарищами. День повторился - клевало активно и все получили удовольствие. :yahoo: С утра брало на дальних растояниях. А ближе к обеду карасик подошол к самому берегу. Итог до 14.30 от 3 до 7 кг у каждого.Как для окрестности Винницы очень неплохо, тем более ставок бесплатный.И фотоотчет ...
20100503-1.jpg
20100503-2.jpg
20100503-3.jpg
чозик2
06 май 2010, 22:58

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Прикольные рыбацкии истории

Собрались мы как-то отдохнуть на лоне природы, возле озерца, и предаться нехитрым земным утехам. Проще говоря, порыбачить со всеми вытекающими отсюда последствиями. Четверо нас было - отец с другом и я со своим другом. Как положено, порыбачили, откушали водочки, закусили, потравили байки, ушици сварили. Вроде, пора спать, да и водочка дает о себе знать. А друг отца - Виктор Николаевич - немного странный, педантичный и мнительный человек. На рыбалке его странность выражается так: Он на время сна привязывает рыбацкую резиновую лодку себе за ногу веревкой, а сам спит, естественно, в палатке. Его комментарии по этому поводу ограничиваются тремя словами: Шоб не спи**или. Да в принципе не рыбацкое это дело - пи**ить что-либо. Значит, просыпаемся мы утром с бодуна. С жуткого. Мысли такие ленивые в голове. Будим Виктора Николаевича - мол, утренний клев, рыбачить пора. Он поднимает голову, открывает (как он думает) глаза и произносит: на х * й! Тот же ответ мы получаем на вопрос о возможности использования его лодки на время утреннего клева. Принимаем это как ответ "да". Здесь надо уточнить, что тот берег озера, на котором мы останавливаемся, очень высок и крут. Спуститься пешком по нему к воде еще можно, а вот лодку дотащить - никак. Не мудрствуя лукаво, мы загружаем лодку необходимым снаряжением, кладем в нее якорь и бросаем с берега на воду. Угадайте, что было потом. Все произошло в одно мгновение. Вслед за лодкой из палатки, сидя на жопе, с большими (уже проснувшимися глазами) и криками: еб**а в рот !!! пролетает Виктор Николаевич и скрывается за обрывом берега, затем раздается звук, похожий на звук при падении свежего мяса на стол без скатерти и сопровождаемый также похожим на него по звучанию криком: бл*дь. Мой друг протирает глаза и говорит: все, не пью больше (он не знал о системе сигнализации, к которой прибегал Виктор Николаевич). Я же понял, что произошло, но надеялся, что он упал в воду. В воду он не упал. Виктор Николаевич лежал в лодке лицом вниз в неестественной позе, потом перевернулся, обвел окрестности помутневшим взором и сказал: хорошо, не за х * й привязал. Эта фраза стала легендарной в узких кругах.
Клончик
29 июл 2009, 21:41

Перейти в форум
Перейти в тему

Карта Винницкой области

http://maps.vlasenko.net/ - военные топографические карты с подробнейшим описанием местности - в помощь рыбаку.
Акула
21 фев 2009, 22:09

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Все к фидеру

чи можливо побачити твої фабричні кормушки (з вказанням ваги) на фото?
Ага, завдав клопоту... ;) :D Зафоткав, поки все до купи позбирав... :) Хоч інвентаризацію зробив, і то добре... ;)
Так, отож...
Майже все, на купі, приблизно кг три-чотири - мало, у деяких спіннінгістів джиг головки більше важать, але ми скромні... :oops: і майстерні - не відриваємо...:
DSC00439.JPG
тепер по порядку:
найкращі годівнички за приниципом "ціна-якість" - від Angler:
DSC00441.JPG
DSC00442.JPG
DSC00443.JPG
DSC00444.JPG
Купував у Києві на виставці - дуже надійні, дешеві, якісні.

Kostal, надзвичайно якісні, але й ціна відповідна:
DSC00446.JPG
DSC00448.JPG
Майже не користуюсь - дорогі, і у Вінниці продаються тільки важкі (>40гр), у, всякому разі, мені такі попадаються.

Ті, якими майже не користуюсь:
DSC00445.JPG
Ванька-встанька (чия не знаю), дуже добре летять, але чогось мені до душі не припали. Мабуть, через погану "вспливаємость".

DSC00451.JPG
Нонейм. Як на мене, повне лайно, дуже крихка сітка, валяється вдома вже років за чотири...

DSC00454.JPG
Пружина. Не лублу. ;) Чого? Не знаю. :oops:

Найдоступніші у нас, Procarp:
DSC00455.JPG
DSC00456.JPG
Віддаю перевагу такій формі (вспливають найкраще):
DSC00457.JPG
Але, останнім часом, у нас їх пропало, попадаються майже такі ж:
DSC00459.JPG
Віддаю їм перевагу (тобто, Procarp). Але зараз у продажу з"явились такі ж, але набагато гірші за якістю - матеріал сітки незрозумілий, кріплення грузу "ліве". :(

Method"ні:
DSC00449.JPG
DSC00450.JPG
Використовую рідко, ніколи з їхньою допомогою нічого не ловив, терпляче шукаю відповідне вудлище для фідерно-карпової ловлі. :ugeek: ;)

Перлина колекції ;) Fox:
DSC00460.JPG
DSC00463.JPG
DSC00462.JPG
Два суттєвих недоліки: летить хреново, не далі 50м (для стояка не дуже важливо), і коштує :shock: :? ...
Використовую в перевірених місцях (відсутність зачіпів), на старті ловів, як стартово-закормочну. І, все одно, дві штуки у цьому сезоні втратив... :cry:
Вага годівниць, які я використовую, коливається від 20гр до 35гр (в основному 25гр), набагато рідше використовую 40-50гр.
Маю одну 80-грамову - ще ні разу, на щастя (немає де і чим :D ), не довелось спробувати.
bond
19 июл 2009, 18:20

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка, просто в тему...

Все началось с дружеского звонка gorlitsa. И я уже в команде...
Петрик. Утро. 04:45. Знаменитая НЛ-8 "без шума и пыли" отчалила от берега и взяла курс "На остров". Берег ушел в темноту и пропали все ориентиры. Пришлось доверится опытному Акуле, который чувствовал себя в нейтральных водах уверенно. Над водой стелился утренний прохладный туманчик, который выветривал остатки сна своей свежестью. В темноте поскрипывали весла и урчали електромоторы других плавсредств. К острову пришли вместе с рассветом. Сказать что было красиво - это не сказать ничего. Пока Акула ловил живцов, я с gorlitsa потирали руки от нетерпения. С каждой минутой нетерпение усиливалось. И вот старт на хищника. В ход пошли кружки с живцами. Вот и они расставлены. Теперь очередь за спинами. И вот тут нас ждал облом. Видно наши коварные планы стали известны судаку, так как он наотрез отказался проявить свое присутсвие. Ни мое с Акулой рвение, ни мастерство gorlitsa не смогло нарушить бесклевье. Нам обьявили бойкот. Погода была восхитительной, клев - отвратительный, вернее его небыло совсем.
Около 12:00 было принято решение оставить все попытки и взять курс на базу.
P.S.: И хотя я уже вижу саркастическую усмешку bondа, отдых удался... :P
Клончик
02 авг 2009, 17:24

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Старогородские ставки.

Сегодня я решыл порыбачить на Старогородских ставках, взял с собой два фидера и снасть с интересным названием - лошарик. Пришёл я на пятый ставок рано утром в 4:30 и понял что со временем не расчитал, было совсем темно. Потехоньку в сумраках я разложыв все снасти и забросив их, и уже начало светать. Первая поклёвка реализовалась на лошарик (насажывал желтые шарики пенопласта), это был карась где-то около 300гр., потом неплохо брало на фидер, на лошарик брало реже но покрупней, на червя поймал небольшого рака, я его даже сфотографировать не успел - сцепился. До 5:30 собралось немного рыбаков которые ловили в основном на удочки, их улов был в основном из окуньчиков и карасиков, и то плохо брало. Клевало где-то до 7:30, но потом как отрезало, сидел я до 8:30 и начал собиратся домой, так как смысла сидеть больше я не видел, я выпустил мелкую рыбку, себе взял 18 карасей размером с лодошку и больше, собрался и пошел домой.
Веталь
02 авг 2009, 20:20

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Донка на живца

Кому интесно, читайте. Мне понравилось (много узнал того о чем и не ведал) - http://www.fiish.ru/letribalka-donsn.php
Гость
01 авг 2009, 23:47

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Петриках

Рыбачил 01.08.2009... Вышел на рыбалку где то в 15:00.. На озере дул сильный северо западный ветер как раз в сторону острова, там где и планировал порыбачить... Ветер был на столько сильным, что даже и не пришлось пользоваться вёслами, а поговорив по мобильному телефону с друзьями и не заметил как приблизился к острову... По рыбе был нацелен как на карася, леща, так и на судака... Примастившись на углу острова решил сразу опробовать снасть лошарик... И был приятно удивлён смелыми поклёвками приличного карася и подлещика... Тут же паралельно принялся ловить уклею для донки на мёртвую рыбку.. При ловли живца проскакивали караси от 250 до 400г и подлещики до 150г... К сожалению судака я так и не поймал, но вот карася и леща половил в удовольствие!!!
IMG_1759.jpg IMG_1756.jpg
Акула
03 авг 2009, 17:34

Перейти в форум
Перейти в тему

Я тепер знаю, як боротись з "винищувачем карасів" Бондом..потрібно брати з собою на рибалку! :lol: Довго шукав місце - куди його завезти, таки знайшов - Райгород. 002 Изменение размера.jpg Білої немає, Вітя про це не знає..а я собі по окуню порибалю!Так воно і вийшло..хоча після вечірнього "кльову" дуже сумнівною була і моя рибалка.
Почали з закришок,закидок.
007 Изменение размера.jpg
я навіть "лашарика" два! закинув.
003 Изменение размера.jpg
Потім,побачивши що риба не заважає відпочивати - сіли повечеряти...хто ж знав що 0,7 (не 007!)так швидко може закінчитись.
006 Изменение размера.jpg
Вітя коли схаменувся, залишився один розлив..але ми втримались від спокуси. Правда Бонд, як справжній агент, 2л Оболоні тримав весь час під ногою...ну, щоб "завжди"!..
029 Изменение размера.jpg
030 Изменение размера.jpg
А ранок був туманним,
033 Изменение размера.jpg
як і наші голови. Але прихопивши пляшечку холодного пивка, я поплив шукати окунця. Місце мені не знайоме, тому прийшлось помандрувати трохи. Побачивши двох місцевих спінінгуїстів, підплив, зрозумів що воно...Глибина 2 м і каміння..Трохи призвичаївшись, показав як треба ловити на мікро-джиг.
037 Изменение размера.jpg
Бідний місцевий не знав з якого боку біля мене стати... я ловлю, а в нього "нуль"... я так і поплив,залишивши його в нулях. Підпливши, побачив що у Віктора садок в воді, порадів за товариша. Все ж його надчутливі кінчики виручили, особливо, коли вже змотуючись, витягнув плотву, з словами: "вона видно давно висіла" :D
039 Изменение размера.jpg
Ось так відпочили... жаль, Клончик так з кущів і не виліз...
P.S. - зверніть увагу який переритий беріг річки , це шукали медвідку...не ми! Але там таке практикують.. :!:
gorlitsa
16 авг 2009, 17:50

Перейти в форум
Перейти в тему

13-го числа сего месяца пришла веселая пора рыть картошку. Веселого получилось мало...Следующим днем на на маковея решил скормить пару штук сомикам P4.jpg .
Сомы остались голодными,зато подлещики вдоволь наелись ФД карась+перловка+опарыш(снасть фидер). P6.jpg P1.jpg P2.jpg P3.jpg P5.jpg
P.S.извените за каламбур с мобилки лучше не получается.
Vinoboi
16 авг 2009, 19:24

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Прикольные рыбацкии истории

Не хотел я на рыбалку ехать. Ну не хотел-и все!!! Очень не хотел. Как чувствовал. Но друзья всю неделю уговаривали - по телефону, по душам и по загривку. Друзей понять можно - они машину искали. А у меня какая-никакая а все таки машина есть. Ближе к пятнице я понял- ехать всё таки придется. Жене сказал, что еду к маме, любовнице - как ни странно, то же самое. Обеим слёзно обещал вернуться к вечеру. Утром в субботу галдящая орава моих друзей загрузилась в мой «Кадиллак», достала водку и начала рыбачить еще в машине, это в шесть утра!!! На полпути наживка закончились, и пришлось останавливаться, чтобы купить еще. После прибытия на место рыбалка продолжилась, и спустя часа три-четыре я, как самый трезвый и на колесах , был командирован за новой порцией наживки. И закуски. К вечеру друзья нависли на меня и уговаривали: - Ну давай, выпей с нами. Вот мы тебе налили, вот тебе килечка. Оставайся! Я с полным до краев стаканом в руке лишь мотал головой - не буду, мол.
Мне ведь предстояло развести всех по домам, и оставаться на ночь не хотелось.
- Ну, ладно, - сжалились друзья, - Дуй домой. Мы останемся. Сами завтра доберемся. Пойдем, до машины проводим.
Вышел я на полянку... и обомлел. Моя родная "ласточка" стояла на четырех бревнышках Колес у машины не было. Сняли. Вот же, блин, съездил к маме!
Что делать? Как отмазываться?!
Друзья тоже притихли и топтались вокруг, горемыки. Потом один из них робко тронул за плечо:
- Ну чего, Сань... Завтра утром что-нибудь придумаем. На вот, хлебни для успокоения.
Я молча съел стакан водки в три глотка. И тут друг повернулся куда-то в сторону леса и заорал: - Нар-о-о-од! Все, он выпил!
Под дикий хохот из кустов выкатили все четыре моих колеса .. :lol:
ash_vn
14 авг 2009, 14:27

Перейти в форум
Перейти в тему

08.08.2008р.

Другий раз у цьому сезоні Стрижавський ставок.
Автобус на 5:10 від ДОФу запізнився на 10 хвилин. :x Прибули на місце, обігнавши велосипедиста зі снастями на 50 метрів. :arrow: Але ж він, хад, на лісапеті - все одно обігнав і сів на наше місце. :( Довелося притулюватись порізно, на відстані 20 метрів один від одного.
Пікер і мах. Закорм - очікування... довге... і ще... :?
Мда... Пікером кормлю і кормлю точку - нічичирк! :shock: На маху вовтузить поплавок і не підсікається - заради принципу приділив пильну увагу і таки витяг хада; повний капєц, монстрюга :shock: :
DSC00490.JPG
були ще подібні:
DSC00491.JPG
Не хочу таких, давай пікером займатися! Беру довгий повідок (50см) з малим гачком (№14) міняю прикормку — закидаю. Майже відразу є контакт — симпатичний амурчик:
DSC00494.JPG
На другому закиданні — карасик. Потім два нормальненьких (біля 70гр) окунці-матросики — "да простят меня последователи gorlitsa и сам сэнсэй"! :oops:
Ну, думаю, поперло - розкусив! :yahoo: Дулю з маком! :nea: Знову щось дзьобає, не підсікається, хробак надкусяний по жало і все! :?
Рядом, у лататті, чолов"яга на лодці (електромоторка — вестчь, безшумна) чатує на карпа. І таки успішно! Витяг трьох — десь на 1кг, на 1,5кг і 5кг. :good: Видовище, скажу я вам, не для слабконервових — як він його дуроломом тягне через зарості латаття! Тут важливі три речі — жилка (0,6 мабуть), гак і міцна губа у карпа!

Сиджу, курю бамбук... :wall: У дружини взагалі нічого... Задля розваги починаю смикати на мах піпісочну пліточку на опариша і годувати нею навколишніх котів, що нахабно мене обсіли і взяли в облогу.
Світлана від безнадьоги взяла махалку і пішла ловити у прогалинах у лататті. Згодом у нею проклюнувся карась. І це була велика моя необачність — якби нічого не було зовсім, то вже були готові їхати додому — а так її вже трактором не витягнеш, бо ще затятіша ніж я. 8-)
Робити нічого, на мої питання "коли згортаємось" — повне зневаги мовчання (ти що, не бачиш — карась попер!); починаю хімічити... :ugeek:
Так... клює — не підсікається... Дробастери? Ну хоча б їх... :oops: Міняю поводок 25см з гачиком №16 і вішаю кавальчик черв"ячка... На одиночні смикання не реагую. Смик-смик-смик — підсічка — є! За даних обставин — дуже навіть нічогенький карась (не думав, що після четвергової рибалки буду такому радіти). Все-таки, я його трошки розкусив — дуже рідко, але попадався.
Одне було приємно - що не справдився прогноз більшості метеоцентрів — дощу не було, хоча зранку було досить прохолодно, а вдень навіть припікало. Правим виявився Гісметео — останнім часом я все більше починаю йому довіряти! За його ж прогнозом в кінці дня мав бути дощ — тому о 16-30 збираємось.
"Улови", очі мої б не бачили... :D
DSC00492.JPG
DSC00493.JPG
Резюме:
1.Може не клювало взагалі? :( Слабке виправдання - але, таки, у всіх навкруги (крім того карпятника) - ОП!
2.Стрижавський ставок, таки, якийсь незрозумілий. Чи то щось там хазяї хімічать, чи то такий він проханий. Чесне слово, враховуючи весь попередній сезон (я там більшу половину його провів), мені легше в Цукерні ловити, на яку взагалі всі скаржаться — там я хоч впевнений, що Юра нічого не хімічить, і, якщо прольот, - то це мій особистий прольот!
3.А пахати, все одно, треба — хоч щось, та впіймаєш!
bond
09 авг 2009, 17:52

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Новости из мира браконьеров.

Браконьєрів на Ладижинському водосховищі ловили вінницькі міліціонери

П’ять правопорушників затримали вінницькі міліціонери під час відпрацювання території, прилеглої до Ладижинського водосховища.

2009_08_05_v2b.jpg

Як розповів начальник управління громадської безпеки УМВС України у Вінницькій області Володимир Лисий, під час цього відпрацювання вилучено 1670 кілограм незаконно виловленої риби.

Частину улову міліціонери направили у місцевий будинок пристарілих. Про те, що на ладижинському водосховищі працюватимуть вінницькі міліціонери із представниками громадського рибнагляду у самому Ладижині, окрім міського голови, не знав ніхто. Наразі стосовно одного з правопорушників вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Більшість з браконьєрів щойно побачивши правоохоронців кидала сітки разом із уловом та тікала. За день один такий „умілець” на водосховищі міг наловити риби на 300-500 доларів.

Газета "МІСТО"
Андрей
07 авг 2009, 17:37

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка в Хмельнике

Одно правило и самое главное в рыбалке. Чтоб ловить рыбу надо чаще ездить на рыбалку, а то будут одни раки ловиться даже на блесну :? IMGP2630(2).JPG
А может это погода была такая, за три часа полоскания снастей полный ноль. IMGP2634.JPG
Только закат порадовал своим видом. IMGP2636.JPG IMGP2638.JPG
Гость
17 авг 2009, 10:00

Перейти в форум
Перейти в тему

19.08.09г.,машина в ремонте,поэтому решил посидеть на Бугу.
вышел на дамбу за кондитеркой, забросил спининги, первая поклевка и на пол дороге зацеп, попробовал тянуть в наглую,понемногу пошло.
вместе с подлещиком вытянул Photo-0032.jpg
вот такую цяцю.
порвал и закинул в кусты, жалко только рыба уже была снулая,
жалко потому что с этого судачка уже ничего не выростет,пришлось скормить коту Photo-0033.jpg
через часа полтора подошли три мужичка и минут 40 курили недалеко от меня до тех пор пока я не вытянул один спининг,после этого ушли (видимо убидившись что сетки нет им больше ничего не оставалось)
после такого охота кричать- "ТОПИ БРАКОВ - СПАСАЙ ПРИРОДУ!!!" :twisted:
levchako
19 авг 2009, 10:11

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка на Ладыжинском водохранилище

Выбрался сегодня после работы около 18-00 на место где последние пару недель отлавливался по окуню. 1.jpg Ранее тут были неплохие результаты. 2.JPG один раз пришлось плавать за блесной (мепс №2 фурия), вцепил сетку и пришлось вытягивать. улов забрал, сеть (китайская путанка) порезал и выбросил. (знают ведь что тут блеснят и все равно стелят :twisted: ). 3.jpg ну это я отвлекся... на моем месте стоял мужик с 3-я перетяжками, да и ветер поднялся знатный, заштормило :( . короче собрал я вещички (спин микадо 5-20г, катуха с плетенкой 0,18, хирургический зажим, мепсы №2 фурии, разного окраса, садок) и решил прокатится на место весеннего безуспешного лова головля на жука - канал ТЕС. 10 мин и я на месте! ;) 5.jpg 6.jpg .
Первый неуклюжий заброс и... голавлик грамм на 200. Фурия работает :) . Еще пару забросов по течению - ударов нет. меняю тактику - заброс поперек течения с дальнейшим сносом блесны, проводка дорожкой почти у поверхности (5-10 см зарлубления. Поклевки начались сразу. Вообщем за час (с 19-00 до 20-00) нормальненько отловился. 7.jpg . Потом солнце село - клевать перестало.
Вообщем впечатления отличные, рыбка сильная, сражается до последнего. Тянеш 350 грамового головля, а по ощущениям как кило :) . ну и течение свое дает (спин гнется капитально).
Итог: где провести конец лета я теперь знаю. Завтра с утра возьму "шиманюгу" с тестом помощнее и уперед! ;)
valyok
19 авг 2009, 21:38

Перейти в форум
Перейти в тему

Приехал только с барсучьих...клева нет. Видно придавило серьёзно. Рыба заходит только в сетку, что и сфотографировал. "Хазяи"...
003 Изменение размера.jpg
щуки были и за 3 кг..
005 Изменение размера.jpg
gorlitsa
06 фев 2010, 14:46

Перейти в форум
Перейти в тему

braki.jpeg Не сперечаюся, рибку ми всі полюбляємо. Щойно «виловлений» із пательні смажений карась або запашна юшка, де і лящики, й окунець або судачок варилися, до вподоби найзавзятішим гурманам. Та є гурмани й інші. Їх і хлібом (чи, може, й рибою) не годуй, дай тільки цю саму рибу половити. Причому недозволеним, незаконним способом, який нерідко завдає непоправної шкоди навколишньому середовищу, зокрема всій водній фауні.

Як не сіткою, так електровудкою

У селі Велика Стадниця Вінницького району дільничні інспектори міліції затримали місцевих жителів Анатолія Павловського та Миколу Гудзя, які вийшли на водойму порибалити... електровудкою. Дивна штучка: встромив у воду, натис на кнопку — блись, і карасі поспливали, бери підсака й лови. Котрих не зловили, згодом відійдуть. Проте фахівці стверджують, що риба, після того, як побувала під дією такого хитромудрого браконьєрського знаряддя, навіть якщо й не потрапила до сачка, назавжди втрачає здатність нереститися.

Володимир Попіль та Анатолій Розбийголова, вирішивши порибалити в Козарівці Барського району, до електровудочки не вдавалися — кожен мав по сітці. А багато вони впіймали чи мало — судіть самі: кожен незаконним добуванням риби завдав шкоди природі, людям і державі десь на 500 гривень. Їх перевершив Андрій Адамаки, до речі, не вперше затриманий за браконьєрство, в Краснопілці Бершадського району. Він вийшов на промисел аж із трьома сітками. І виловив ними... 700 гривень штрафу.

Як обчислюється розмір завданої шкоди, «УМ» поцікавилася в начальника Вінницького територіального відділу Подільського держуправління охорони, відтворення водних живих ресурсів і регулювання рибальства Ігоря Чернілевського.

«Такси затверджені відповідною постановою Кабміну ще у 1998 році, згідно з якою оцінка шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування або знищення одного екземпляра риби або водного безхребетного незалежно від розміру та ваги, визначається певною кількістю неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Наприклад, одна осетрова рибина чи її гібрид оцінюється у 30 неоподатковуваних мінімумів, марена звичайна — у шість, сом та камбала-калкан — у п'ять, судак, сазан, білий амур, чорний амур, товстолоб, щука, кефаль, вугор, форель — у три тощо, — каже пан Чернілевський. — Відшкодовують збитки браконьєри за рішенням суду. Цікаво, що в разі встановлення факту незаконної заготівлі ікри осетрових і лососевих риб розмір відшкодування обчислюється в сумі, рівнозначній 88 неоподатковуваним мінімумам доходів громадян за кілограм цієї продукції. От і рахуйте...»
Коли юшка гірка й для педагога, й для священика

Дехто дорікне, що це здирство. Мовляв, як бути, коли люди з голоду вимушені це робити? Роботи немає, а сім'ю годувати потрібно... Затриманий із сіткою Микола Стефаник з села Новоселівка Немирівського району, між іншим, директор школи, в поясненні власноручно пише: «Я, Стефаник М.В., ловив рибу сіткою, яку знайшов у воді, в Ладижинському водосховищі, щоб зварити дітям юшку. Зловив 25 шт. плотви, 21 окунь, два судачки, три карасі...» Повіримо сердезі-педагогу та «дитячим» апетитам? Ну, а для священнослужителя трапеза — справа взагалі свята. Та яка ж то трапеза без рибки? За трапезою, як подобає служителю культу, Геннадій Поліщук з Умані дістався аж до села Степашки Гайсинського району. У рясі він був чи в куфайці, рибінспектори в акті не відобразили, зате чітко зафіксували, що отець Геннадій прибув на Ладижинське водосховище з сітками і наловив там риби аж на 178 грн. 50 коп. Але послали ж чорти цих інспекторів — таку трапезу сановнику зіпсували! Юшка вийшла гіркою, та й без юшки на душі гірко...

А вони, виходить, не зважають ні на чин, ні на сан, бо на Вінниччині рибінспектори є справжньою грозою для браконьєрів, справу свою знають і роблять так, що від пильного ока кожного з них не сховається жоден любитель легкої поживи, навіть ті, хто торгує незаконно виловленою рибою на ринках. Тож інспектори й попереджають: із браконьєрської рибки, як правило, виходить гірка юшка. А якщо апетити браконьєра настільки великі, що завдана ним шкода перевищить п'ять тисяч гривень, ця юшка автоматично стає кримінальною.
«Вдаримо браконьєрством по веслувальному спорту...»

Утім, за словами Ігоря Чернілевського, систематичні попередження про відповідальність за порушення риболовецьких правил беруть до уваги не всі.

«Просто біда якась, треба бити на сполох! — пролунав якось його тривожний дзвінок. — Такого цинічного нахабства я давно не бачив: займатися браконьєрством серед білого дня в центрі міста, на очах у сотень людей — відпочивальникiв, рибалок, спортсменів — це, знаєте, не вміщується ні в які рамки!»

Про браконьєрів повідомили люди, котрі відпочивали на березі Південного Бугу. Оперативна бригада у складі начальника відділу Ігоря Черніревського, інспекторів Віктора Фризюка, Василя Номеровського та Сергія Порохняка одразу виїхала за цим сигналом. І справді, якраз навпроти рятувальної станції та дитячої спортивної школи, де діти займаються веслуванням на байдарках та каное, від одного берега до другого рядами були наставлені риболовецькі сітки, зв'язані між собою, — близько десятка. Один з інспекторів помітив, що кілька чоловіків з мішками вийшли з рятувальної станції й попрямували до човна — не інакше як перевіряти сітки. Рибінспектори з'ясували, що снасті ставили саме працівники рятувальної станції, більше того, ці сітки стояли у воді постійно, браконьєри лише періодично вибирали з них рибу. Аж поки рибінспектори їх не вилучили.

«Фіксували не раз, що рятувальники займаються браконьєрством, попереджали їх про незаконність такого промислу, — каже Ігор Олександрович. — Як бачите, жодної реакції. Керівник станції минулої осені прямо заявив, що чхати йому на рибінспекцію та на заборону браконьєрства, мовляв він на воді хазяїн. Як і хто може пояснити зухвальцеві, щоб він зрозумів: і на воді, і на суші в даному випадку хазяїн у нас один — закон, а права порушувати його нiхто не має!».

Більше того, виникає парадоксальна ситуація, коли рятувальники своїм незаконним промислом створюють на воді серйозну небезпеку для здоров'я і життя людей. Тренери спортивних секцій не раз скаржилися на те, що діти, під час спортивних вправ на воді, чіплялися веслами за сітки. А якби, не дай, Боже, байдарка в цьому місці перекинулася, і в сітку потрапила б людина? Шанси виплисти і врятуватися були б рівнозначними нулю. От вам і «рятувальники»! Виходить майже як у «Золотому теляті» Ільфа й Петрова: «вдаримо браконьєрством по веслувальному спорту»...

Хоча рибоохорона зовсім не проти спортивного та любительського рибальства. Але, перш ніж розкладатися на березі з риболовецьким знаряддям, не зайве знати, що, відповідно до правил любительського та спортивного рибальства, на водоймах загального користування можна рибалити з берега або човна вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше п'яти на одного рибалку, а на водоймах, де впроваджене платне рибальство — з берега або човна вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше десяти на рибалку.

Дотримуйтеся цих правил — і рибальте на здоров'я. Ні пуху ні пера вам і ні луски!..
Іван КОВТОНЮК.

"Україна Молода" 21 серпня 2009 року
ash_vn
21 авг 2009, 09:59

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: снасти

Пропоную до розгляду карпову оснастку зроблену власноруч.
Як відомо, ціна на усілякі готові поводочки із гачками, іт.д.досить дорога. Був я на базарі - карповий поводок - 17грн.
Тому купив все що необхідно, подивився картинки і спробував сам зробити. Купив гачки, кордову нитку, плетінку із свинцевим сердечником, протизакручувачі, свинцеві грузила, термоусадочний кембрик.
Потратив аж годину, проте зробив таких пять наборів як на фото. Мої витрати на один поводок до 3грн.. по якості він не гірший. На ділі на минулих вихідних я їх вже спробував, піймав.
На бойли поки не ловлю (не дозрів - пробував - по нулям), на волосину надіваю горох, курурудзу, картоплю.
Таким чином, зекономив та отримав масу задоволення від приготування снасті.
Позитив такої оснастки у тому, що при ловлі на не дуже замуленому дні чіпляємо поводок на кінець свинцевої нитки, а груз на бігаючу трубочку на св.нитці. А якщо дно сильно замулене - навпаки, тоді груз буде замулюватись, а поводок буде на поверхні мулу, бо буде підніматись завдяки трубочці на св.нитці.
Вдалої рибалки!
kastafan
21 авг 2009, 21:32

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка на Ладыжинскои водохранилище

Рыбалка на День незалежности в качественном и особенно, количественном отношении отличалась от предидущей значительно. Выдвинулся я в 5-30 прихватив с собой уже 2! фидера: все тот же Микадо 360 (тест 100) и дешевенький китаец под названием Классик 270 (80-120). Катухи Шимано экстрим и Спро соответственно. Плетенка 0,18 и, памятуя вчерашний опыт с лящем :lol:, зарядил каленые карповые крючки Катана №8 по НАТО-вской классификации (как оказалось в последствии не зря).
Клевать начало сразу - плотва, подлещик. :). ближе к 9-00 потянул неплохого, где-то в 0,5кг карасика. Для разнообразия зарядил в кормухи гранулированный активатор "карп пеллетс". Поклевок не наблюдалось. Зато следующий заброс! кормуха только-только опустилась на дно, фидер в руках, начинаю катушкой устранять провисание плетенки как вдруг она сама сильно натягивается еще и сгибает фидер в дугу. Такого расклада я не ожидал :shock:. Фрикцион как обычно затянут :evil: . Начинаю боротся. Метрах в 25 от берега рыбка делает небольшой выход с громким плюхом. Карп. Чувствую косые взгляды соседей стоящих на классические донки с колокольчиками. Короче, после 10-15 мин я его дотягиваю до берега, где он делает уже классический для меня :lol: :lol: :lol: мощный дрыг и слетает с крюка. падает в прибитые к берегу водоросли и к счастью для меня, замирает (в отличие от вчерашнего ляща) прямо у кромки воды. я опять прыгаю в воду между карпом и Бугом :D . Вылезаю на берег в мокрых кросах и штанах, зато с рыбой! ;) .
До 13-00 вытащил еще одного подлещика и 5-6 хороших плиток. 1.jpg 2.jpg 3.jpg
valyok
25 авг 2009, 08:13

Перейти в форум
Перейти в тему

Кто и чем..форумчане в быту.

Тему открываю для знакомств с нашими коллегами. Не все имеют возможность хвастаться уловами(Бонд, Акула... :D ).
Первой ласточкой согласилась стать наш Светик.Россия.Омск..Не замужем :oops: (информация к размышлению...) .jpeg
Ну и конечно выложу себя..знакомтесь - Горлица размера.jpg , зовут Сергей. Род занятий - СПД (обслуживание оргтехники). г.Винница. ru-1941746427.jpg
gorlitsa
24 авг 2009, 17:00

Перейти в форум
Перейти в тему