[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4816: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4818: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4819: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4820: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
Рыбалка на Виннитчине ! • Поиск

Результатов поиска: 22

Вернуться к листу благодарностей

Re: Предлагаем новые места.

Те що було вищесказано, ми з таким вже стикалися півроку тому назад, просто topic не знає про це, бо тоді він ще не був в нас, коли я з іншими рибаками застукав браків на гарячому, то дізнався від них, що вони дізналися про це місце через цей форум, я тоді дещо стер тут, і інші місця не розкриваю більше, а пишу про ті які відомі всім. Доречі тоді багато різних пропозицій було, як вберегти форум від браків, але все марно було і багато хто став більш обачнішим, пишучи звіти. Але найкращий спосіб "анонімно" ділитися місцями, це їздити на рибалку разом :drinks:
Веталь
25 дек 2009, 21:31

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Клекотына. Ловля карпа.

Ладно, хватит грызотней заниматься. Сегодня карп двинул, знакомые звонили- было два результата по 10кг!
qwerty
15 авг 2013, 16:49

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Клекотына. Ловля карпа.

отчет по вчерашней рыбалке.
Не скажу что закончилась рыбалка полной неудачей(http://vinfishing.vn.ua/forum/viewtopic.php?f=49&t=776&p=9636#p9636 - отчет за суботу 17.08), но все же хорошего мало. Ловил с камней. Сетями жлобы меня поджали так, что некуда было нормально завезти спиннинги. Поставил всего четыре штуки. Пока выяснял где сети потратил уйму времени, за которое, кстати, платил деньги. Никакой "зоны бесплатной ловли" не существует. Билет 50грн, и не смотря на это, орендаторы тебе не сильно рады. Результат на спининги - ноль.
qwerty
19 авг 2013, 12:40

Перейти в форум
Перейти в тему

Карп походного копчения

Карп (крупный и жирный) режется на куски, хорошо просаливается и оставляется на ночь в прохладном месте. Или часов на шесть хотя бы, чтоб юшку пустил. Когда готово, разжигается мангал, как на шашлык, только поверх углей ложится много сырых вишневых веточек(без листьев). Рыба укладывается на решетку и накрывается крышкой (без крышки копчения не получится).
Ждать примерно два часа, следить чтобы не пригорело (веточки могут вспыхнуть) и чтоб было много дыма.
qwerty
20 авг 2013, 17:23

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Смішне про політиків

Син запитує батька:
- Тато, а що таке "російська зовнішня політика"?
Батько з усієї дурі заряджає йому по шиї.
- За що, тату?!
- Я підозрюю, що ти вкрав у мене 50 баксів.
- Але я цього не робив!
- Заткнись і віддавай назад, і ще стільки ж за моральну шкоду!
- Але ти ж ще нічого не довів!
- Ось у цьому, синку, і полягає суть "російської зовнішньої політики".
МакВин
16 окт 2013, 17:28

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Южный Буг в черте города

Потестив я сьогодні кастомний окуневий UL, зібраний на бланку форелевого Jackson Sweetwater SWR 562TA (фото 1,2) :) Одразу скажу, що такий самий спінінг у мене раніше був і запам’ятався з одного боку просто чудовою роботою на виваджуванні, а також із використанням відповідних приманок – кренків, UL-заліза та дрібних мінох :good: ; з іншого боку – надмірно важкою фурнітурою та досить посередніми картинговими даними :mrgreen: . Не влаштовували також доволі низька чутливість і дуже посередня робота з джиговими приманками навіть у межах заявленого тесту :? . Тим цікавіше було випробувати цю палочку в її новій іпостасі ;) Окрім якісної, якщо не помиляюсь, solid-вклейки, спінінг отримав надлегкі фуджівські кільця у титанових рамах (T-AT), завдяки чому він став помітно швидшим у динаміці!:good:
Аби далеко не ходити, полігоном обрав «домашні грядки» набережної «Рошен». Перше, що кинулось у вічі – відмінна від мого, довжина дерев’яної вставки у котушкотримачі. На моєму джексоні вона, вочевидь, була довшою, відтак доводилось одягати на лапку котушки силіконовий кембрик, аби вона не йорзала. Тут же вставка коротша, і при щільно зафіксованій котушці залишалась помітна щілина між гайкою форе та дерев’яною вставкою (фото 3). Попри естетичний вигляд така конструкція, на жаль, сприяє появі подряпин на лапці котушки :( Ще один момент можна помітити на фото: тюльпан та наступне кільце на вклейці явно відхиляються від уявної осі (фото 4) :shock:
Варто відзначити дуже цікавий і незвичний лад палочки! ;) Вона має притаманний форелевим UL-ам малоконусний, з тонким комлем, бланк у поєднанні з вклейкою. Тому потрібен був певний час для того щоб призвичаїтись ним закидати, особливо після тривалого використання швидких спінінгів :oops:
Перш за все мене цікавила робота цього кастому з надлегкими приманками. Тому одразу прив’язав вольфрамову мормишку, вагою у 0,5г з одягненою на неї нарізкою з їстівного силікону (фото 5). Друга ж проводка принесла окуня (фото 6). :) Клювання добре відчувається в руку, хоча, як мені здалось, і не так ясно як на, скажімо, фінеззі. А от виваджування навіть такого невеличкого матросика на цьому прутику – просто клас!:good: Заради цього можна сміливо знехтувати тими незначними незручностями при закиданні! :D Бланк у повній мірі розкриває вислів «в’язати рибу»! Про сходи і рвані окуневі губи можна назавжди забути! З мормишкою бланк працює саме так, як я хотів.:good: Я чудово відчував приманку, міг контролювати її, що було неможливо, скажімо, з моєю фінеззою GOFS-732UL-T. Цікаво, що можна було використовувати як типові мормишкові («чорні») проводки, так і різноманітну «сходинку», волочіння, стрибки тощо.
Надалі збільшував вагу тягарців, аби зрозуміти тестовий діапазон. 1-грамовий «вухатий» з Nano Minnow від Crazy Fish демонстрував досить таки пристойну дистанцію. На проводці – повний контроль приманки, є можливість здійснювати підриви, тощо.(фото 7) З 2-ма грамами дальність помітно зросла, проте стрибки були вже не такими чіткими. Контроль проводки на рівні. Критична вага – 3 грами. Летить нормально, а от проводка – лише гладенька сходинка, волочіння. Тим не менш, окунь ловиться (фото 8). 4 грами я б ставити не ризикнув, хоча, гадаю, що палочка й могла б з цією вагою впоратись. ;)
Випробував Джексон також з іншими типами приманок :)
УЛ-міношки. Ridge 35F, MM Minnow 40F, Pontoon 21 Cheerful 40SP-SR та Jackall Tiny Fry 38 SP – твічаться відмінно! Cheerful 40SP-MR та Alter Idem 36SP-MR від Pontoon 21 – на грані фолу, але завести їх можна. Летять доволі пристойно :good:
УЛ-залізо. Тестив з виробами Валентина (Valen). І коливалка (2,4г) (фото 9), і оберталка (2,1г) (фото 10) летять цілком задовільно. Дуже інформативно відпрацьовувала вклейка – була помітна робота приманки та найменші збої у ній :good:
Підсумовуючи враження, хочу сказати що палочка – супер для джигу в діапазоні 0,5-2г, а також мікро-воблерів та заліза :) . Форелевий Slow-бланк дещо вкорочує дистанцію закидання, натомість компенсує це задоволенням від виважування та підвищує його ефективність .
Для себе зробив висновок, що потрібен «швидший» і дещо дзвінкіший бланк, а от вклейка – саме така :good: .
Щиро вдячний Русланові (Ruslan), що надав мені можливість випробувати спінінг на воді!!! :drinks: Ну і мабуть чесно було б подякувати окуням, без яких тест був би неповним, а також теплій, практично безвітряній погоді, що робила рибалку цілком комфортною! :)
Пошук окуневого МДЖ-спінінга триває... :?
Гость
29 окт 2013, 19:03

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Десёнка

Задля того аби провітрити мозок, добряче засраний останніми подіями, виїхав на годинку у передмістя - на Десну. На рибу не сподівався зовсім - річка вкрай запресована і виціджена. Головна мета - випробувати на воді новопридбану Белеззу. Риби не бачив, натомість спін потестив. Палочкою задоволений! :good: Попри вкрай тендітний вигляд та ареа-спрямованість вона:
1) ніфіга не лапша! :shock:
2) цілком задовільно кидає 0,2г, а 1,5г - "за хмари"! ;)
3) чітко відриває від дна до 2г включно :shock:
4) 3г чебураха + Тіога 2" - цілком прийнятна сходинка ;)
5) проти несильної течії Pontoon Crackjack 48SP-SR не валить бланк!!! 8-)

Вже доволі великі крижані забереги, рукави із слабкою течією вже тверді... зима :cry:
Гость
05 дек 2013, 21:10

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка, просто в тему...

Лише за другою спробою обрибив новопридбану Graphiteleader Bellezza GLABS 562XUL :yahoo: Рчка, де відбувається 90% моїх зимових спінінгових рибалок, сьогодні створила найрізноманітніші умови, аби перевірити палочку на різнокаліберній рибі ;) Де б не став - там клювало. Щоправда переважно дрібний і дуже дрібний окунь. Але якщо вже знаходив стоянки, то тішив своїми клюваннями й заліковий смугастик - 200-300г :) Були й щучки - 250 і 560г. Після фотосесії потопив... І, нарешті, була ЩУКА! На око - 2+кг :good: Це перша риба такого розміру, яку особисто я бачив на тій ріці. Вона 6 раз змотувала понад 10 метрів жилки, мов торпеда стартуючи від берега :shock: Але чуда не сталось - 0,12 флюр не може протистояти щучим зубам. Я й досі не розумію як жилка так довго трималась, адже приманка повністю опинилась у щуки в пащі ще під час покльовки :?
Bellezza відпрацювала на 5+! :good:
DSC_7311.jpg DSC_7312.jpg DSC_7318.jpg DSC_7323.jpg DSC_7324.jpg
Гость
17 дек 2013, 21:40

Перейти в форум
Перейти в тему

На малій річці ;-)

Закрив сезон 2013 ;)
Попри оптимістичний прогноз, було доволі зимно, у затінених місцинах лежала рясна паморозь. Рівень води дещо впав, порівняно з минулими вихідними, що мабуть і запечатало пащеки рибі :? За цілий день умовив 2 щучки і 7-8 окунців. Цього разу без бонусів.
На освітлених сонцем мілководдях вирує життя: масово повзають личинки бабок та водяні віслючки (терба буде мух нав'язати :) ).
Власне, мети досягнуто - сезон закрив з рибою! 8-)
Гость
29 дек 2013, 19:31

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Поздравляем с Днём рождения!

С Днём рождения!!! Здоровья, удачи и долголетия! Много удачных рыбалок и завидных трофеев!
Акула
07 фев 2014, 11:53

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Смішне про політиків

Слава героям! Слава! Слава! Слава!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
МакВин
23 фев 2014, 15:20

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалке в районе села Коржов

Провели разведку фидером на Южном бугу в районе Брацлава в составе: я, Юра1979, Шуня, gorlitsa & mr bond. Утро было морозным, солнечным и безветренным одним словом: «лепота»(с)… Быстренько расчехлились, закинулись и пошли завтракать… Пока трапезничали Юра1979 заработал клеваку и на бутерброд опарыш+мотыль+пена попалась первая зачётная плотва!
После такого многообещающего начала, завтракать, как то перехотелось и все разбежались по местам ловли. Но наши ожидания были не совсем оправданы  до обеда каждый из нас обловился лишь парой тройкой плотвиц. Что порадовало так это достойные размеры этих рыб.
У плотвы была уже шершавая спинка… Дело идёт к нересту..)
После обеда традиционно пособирали по берегу немного мусора и поехали домой!
Акула
10 мар 2014, 19:44

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалочка в Бельгии

Гарний відпочинок,незабаром і у нас буде так.Тільки треба трішки потерпіти-3-5-10-15-20років.Хтось скаже-"Десь я це вже чув".От і я про то.Чекав,і не просто чекав,а щось робив,чи правильніше,чогось не робив/не смітив,не брав,не ставив/.Ні,я не скаржусь,просто по білому заздрю.Кого не спитаю-всі роБЛЯТь так саме.Чого ж так?
volkodav
09 окт 2014, 19:56

Перейти в форум
Перейти в тему

Мужское блюдо...

Захотел я, как-то, попробовать приготовить бастурму...
Поискал на просторах интернета рецепты (в ютубе полно). Пошёл на "Урожай" за ингредиентами...
Собственно написать решил, потому-что ПОЛУЧИЛОСЬ... и хочу описать именно свой способ
И так:
- телятина (1,5кг), говорят, что можно и свинятину, но только там могут быть глисты....;
- соль (до 2кг);
- чаман (такая специя)... Есть на "Урожае" в павильоне в центральном ряду (там продавцы знают порции, нужен 1 ихний пакетик);
- сушеный чеснок (1 пакетик);
- красный острый перец (1 пакетик);
- сушеный чеснок (1 пакетик);
- паприка (1 пакетик);
- ТЕРПЕНИЕ (4 недели).
ЭТАП 1:
- берем посудину, насыпаем на дно соль;
- укладываем мясо;
- засыпаем сверху солью (полностью... не бойтесь, что мясо будет очень солёным, оно лишнего не впитает + соль "вытягивает" влагу из мяса) ... и убираем в холодильник на сутки. В процессе засола из мяса будет выделяться сок.
- достаем мясо;
- убираем сок, который выступил + выбрасываем мокрую соль (ту которая превратилась в жижу);
- мясо укладываем назад на подушку из соли (по мере того, как убрали очень мокрую соль, добавляем новую)... МЯСО УКЛАДЫВАЕМ ПЕРЕВЁРНУТЫМ НА ПРОТИВОПОЛОЖНЫЙ БОК + полностью засыпаем солью.
ПРОЦЕСС ЗАСОЛА ДЛИТСЯ 5 СУТОК, КАЖДЫЕ СУТКИ НУЖНО ПЕРЕВОРАЧИВАТЬ МЯСО, УБИРАТЬ СОЛЯНУЮ ЖИЖУ И ДОСЫПАТЬ СУХУЮ СОЛЬ...
ЭТАП 2:
- промываем мясо (оно к данному моменту станет заметно задубевшим);
- мясо укладываем в емкость, заливаем чистой водой;
- каждых полчаса сливаем воду и заливаем чистую...
ПРОЦЕСС ДЛИТСЯ 3 ЧАСА, ТО ЕСТЬ ВАМ НЕОБХОДИМО БУДЕТ 6 РАЗ ПОМЕНЯТЬ ВОДУ...
ЭТАП 3:
- мясо укладывают под гнет, чтобы удалить излишнюю влагу.
Я КЛАЛ МЯСО МЕЖДУ ДВУХ РАЗДЕЛОЧНЫХ ДОСТОЧЕК И СВЕРХУ СТАВИЛ 10-ЛИТРОВЫЙ БУТЫЛЬ С ВОДОЙ. ДОСТАТОЧНО ПОЛ СУТОК, Я УКЛАДЫВАЛ ВЕЧЕРОМ, А С УТРА ПЕРЕХОДИЛ К СЛЕДУЮЩЕМ ЭТАПУ;
ЭТАП 4:
- мясо заворачивают в марлю, обвязывают ниткой (ужимать не обязательно, думаю, что даже не нужно);
- вывешивают на улицу или проветриваемое место (балкон и т. д.). В виду последних погодных явлений (на улице дождь, а балкона нету), у меня мясо висело просто на кухне;
МЯСО ВЯЛИТСЯ 3 ДНЯ... К ЭТОМУ ВРЕМЕНИ ОНО ПОТЕМНЕЕТ И СТАНЕТ БОЛЕЕ ТВЁРДЫМ...
ЭТАП 5:
- в емкость высыпаем пакетик чамана и заливаем горячей водой (говорят, что кипятком нельзя... у меня на чайнике есть термометр - я брал 80 градусов). Води нужно столько, чтобы получилась консистенция жиденькой сметаны. Чаман набухает, как крупа, поэтому если воды влили мало нужно будет смотреть, чтобы долить и вымешать в равномерную консистенцию... Накрываем посудину о оставляем на 1 час...;
- в полученную кашицу добавляем остальные специи: красный перец; паприку; чеснок... СОЛЬ НЕ ДОБАВЛЯЕМ :) ;
- хорошенько всё вымешиваем... ДОЛЖНА ПОЛУЧИТЬСЯ КОНСИСТЕНЦИЯ ГУСТОГО ТЕСТА;
- берем мясо и хорошим слоем обмазываем полученной кашицей из специй... НЕ БОЙТЕСЬ, ЕСЛИ ВАМ ПОКАЖЕТСЯ, ЧТО СЛИШКОМ ТОЛСТЫМ СЛОЕМ МАЖЕТЕ...
ЭТАП 6:
- обмазанное специями мясо вешаем туда, где висело без специй... и ждём 2-3 недели...
Я НЕ ВЫДЕРЖАЛ И СНЯЛ ПРОБУ ВЧЕРА :) (ДВЕ НЕДЕЛИ ПОСЛЕ ОБРАБОТКИ СПЕЦИЯМИ). РЕЗУЛЬТАТ НА ФОТО...
rybachok
23 апр 2015, 12:02

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рибалка на р.Південний Буг

За спиннинг я бы не советовал так браться... Может очень легко сломаться даже от 400 г щучки.
Акула
12 май 2015, 20:00

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Коропові снасті

Був сьогодні у Жмеринці, по справах. Недалеко від центру помітив невеличкий рибало-зброярський магазин. Згадав наш форум і вирішив підійти, протестувати "кансультанта", помститись за вінницьких пацанов з "Флагмана". Захожу, дивлюсь лєски, помічаю упаковку Prologic XLNT HP 0,33 1000м і питаю, так хитро, а з якого матеріалу ось ця леска??? Скажу що жмеринський консультант "отличается умом и сообразительностью", не вдарив лицем в грязь, взяв і прочитав на упаковці про те, що вона виготовленна з "сополімеру", та щей пояснив що це, скоріш за все, суміш нейлону з капроном.
prologic-xlnt-hp_35435-e89dec29.jpg
На свої 245грн вона виглядала досить непогано. Ідеально гладка, блискуча поверхня, чотирох-кольоровий комуфляж. Трохи жорсткувата але не так як "фокс варіор", і майже не скручується у спіраль. Тестування на розрив пройшла з гідністю, порвати на петлі я не зміг. При такому співвідношеню ціни-якості, рекомендую.
qwerty
27 мар 2016, 21:52

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка на Днепре

Мы выезжали 14 сентября в среду сразу после футбола. Просто никак не получалось отчётец выложить. Сидели до воскресенья. Погода была хорошая, довольно тепло, ночевали на острове дальше, там где плавни. Реально надо недели две, что бы более менее места разведать.
Акула
19 окт 2016, 19:36

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Лещ, где, кто на что ловил?

Лещ есть! На Буг я выбираюсь в районе с.Ровец 14 км от Винницы в сторону Гниваня. В этом году там брал на удочку со дна неплохой "подлец", но говорили, что как раз на фидер циплялись на кило и больше, сам лично не видел бить себя в грудь не буду, а подлеци цеплялись хорошо. Ловили без прикормки на гороховую мастырку, брал очень нежно, ели видно с глубины 2,5-3 м.
max
17 фев 2017, 15:12

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рыбалка перед Сабаровской ГЭС

Всім привіт! Після довгої перерви вирішив повернутися і відновити активне життя на форумі. Почну з моєї «інтенсивної» зимової рибалки в цих місцях, відкрив я сезон 31 грудня минулого року, рибалив новорічні свята, а з 25 січня по 26 лютого мало не щодня виходив на водосховище рибалити, в основному я виходив на лід о 12 дня і рибалив аж до заходу сонця (риба чомусь активна ближче до вечора) . Що я можу сказати по улову… Кльов з кожним роком стає все гірший, біля каменя Коцюбинського риби не має, скільки не пробував шукати, все марно. В основному знаходив рибу біля витоку невеликої річечки з лісу, рибалив або близько до берега (20-25м) або посередині річки (фарватерній протоці) використовував 5 звичайних зимових вудочок оснащених покоточною снастю з одним гачком (gamakatsu №12), довжину поводка робив 25-30 см, товщина ліски 0,12, насадка мотиль. При відсутній або слабкій течії така снасть не працювала, тому використовував одну вудочку зі звичайною легкою мормишкою. За одну рибалку вдавалось впіймати від 10 до 50 одиниць риби. У січні та на початку лютого в улові переважала плітка розміром в долоню, іноді попадалась і побільша, а останнім часом чомусь активно клює йорш середнього розміру. Іноді попадався невеликий окунь. Рибаків тут бувало мало, на початку січня рибалили тут жерлицями, але результат нульовий, я бачив лише впійманого одного невеличкого судачка. В минулу середу був один «рибак» який ходив з підводною камерою та планшетом, дивився де є риба, з його слів від плотини до каменя Коцюбинського дно пусте. Пусто й було у моїх лунках, але ж риба ходить зграями, хоч і її мало, томущо можна і годину просидіти не побачивши покльовки, а потім протягом кількох хвилин їх може бути з десяток. Коротко розкажу про сьогоднішню рибалку, після активної відлиги зявилясь добра течія, до 16:00 рибалив на фарватері, дув сильний вітер, упіймав кілька йоршів, потім вітер стих і я перейшов ближче до берега, і тут більш активніше почав клювати йорш, проскакувала невелика плітка і впіймав невеликого окуня. Товщина льоду до відлиги була 60см, сьогодні ввечері заміряв то було 35см, враховуючи прогноз погоди можна рибалити ще до кінця слідуючого тижня.
Веталь
26 фев 2017, 21:28

Перейти в форум
Перейти в тему