[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/db/dbal.php on line 427: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Рыбалка на Виннитчине ! • Поиск

Увага! Форум не оновлюється і являю собою архів старих тем та повідомлень, які були залишені тут форумчанами дол 2020 року. Так як соціальні мережі (та інші причини) поглинули майже всіх активних участників форума, мною прийняте рішення закрити форум. Старі теми доступні для перегляду. Якщо буде така необхідність, ми створимо новий форум чи відновимо існуючий. Якщо будуть питання, кому потрібно - мене знайде.

Результатов поиска: 2

Вернуться к листу благодарностей

Re: Борьба с браконьерством.

всім,,,ПРИВІТ..........
Я ,ДІМА МЕНІ 15 РОКІВ,ЖИВУ В С.ДЕМ"ЯНОВІ..ПОбЛИЗУ БУРШТИНСЬКОГО ТЕХНІЧНОГО ВОДОЙМИЩА....
ЛОвити рибу дуже люблю,і дуже хочу......ловлю тільки дозволеними снастями(способами),проте ось така ситуація коло водоймища стоїть напис:купатися та ловити рибу заборонено!!!Але рибу ловлять на водоймищі вже років 40(відколи побудували станцію).
Тут дуже НАгла рибінспекції!!!!!!!!!!!!!!Машин з рибаками повно.........10 спінінгів в один бік і 10 в другий.......у цих рибаків.....так от вони прийдуть їм башло дадуть...і вони довольні(рибінспектори).А ми з братом прийшли порибачити...взяли2 спінінга....купили печінки індичої (збирались ловити сома.)))Так ,от ці будлюги прийшли почали рипіти шо ,мов рибу ловити не можна ....і тому подібне....так ше за соміків двох чуть нас не повбивали.........мов маленький кажуть ...грам 400.300.(сом то канадський його у водоймищі повно ,).Дуже мені вразило це хамське відношення!!!
Окрім матів (грубих)у свою сторону ,я більше нічого не чув!!!!ТАК от РИБІНСПЕКЦІЯ тепер Дуже хамська .....і це факт.....
Дімон
02 июл 2010, 15:23

Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Борьба с браконьерством.

ось що я вичитав....що люди пишуть.....ЯК ТО ЗАБОРОНИЛИ РИБАЛКУ НА БУРШТИНСЬКОМУ Водоймищі (мова іде про канал).......послухайте....
Є ще окунці в Бурштинському каналі
Їхали на Дністер, а там - болото. Завернули на канал, хоча в неділю цього робити на варто... Місця реально немає, тобто взагалі і з обох боків каналу. Чемно попросилися між двох рибаків на виході, біля верби, нам вділили метрів 15...
Доброта незнайомих рибаків так мене здивувала, що поїхав за пляшкою для хлопців. Результати: на штекер - лінива плотва, на фідер - лінива плотва, поруч, якщо є 5 "спінінгів" - то два-три карасика. На штекер клюнуло Щось - думав, карпик, але чую сильне, але легке - окунець. Приємний. Не важив. Лежить на кришці від маверовського 20-літрового відра.
Дімон
02 июл 2010, 15:33

Перейти в форум
Перейти в тему