[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Рыбалка на Виннитчине ! • Просмотр темы - Підсумки нерестової компанії на Вінниччині

Увага! Форум не оновлюється і являю собою архів старих тем та повідомлень, які були залишені тут форумчанами дол 2020 року. Так як соціальні мережі (та інші причини) поглинули майже всіх активних участників форума, мною прийняте рішення закрити форум. Старі теми доступні для перегляду. Якщо буде така необхідність, ми створимо новий форум чи відновимо існуючий. Якщо будуть питання, кому потрібно - мене знайде.


Підсумки нерестової компанії на Вінниччині

Борьба с незаконными способами ловли

Модератор: Акула

Підсумки нерестової компанії на Вінниччині

Сообщение Leonid09042015 » 14 июн 2017, 20:13

Підсумки нерестової компанії на Вінниччині
Нерест – це особливий та надзвичайно важливий період у житті мешканців водойм, коли відбувається їх розмноження, у цей період вони стають вразливими і безпомічними. В цей час, як ніколи рибі потрібен спокій і затишок, вона потребує охорони від браконьєрів і від того наскільки успішно та вдало пройде нерест залежить чисельність риби у наших водоймах та майбутнє рибних ресурсів.
З метою збереження середовища і умов відтворення водних біоресурсів Вінницярибоохороною було видано наказ від 17.03.2017 р. № 4-О «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів в рибогосподарських водних об’єктах Вінницької області у 2017 році», яким визначались терміни заборони на вилов і добування водних біоресурсів у водоймах області.
З 01 квітня по 9 червня 2017 року, під час нерестового періоду, працівниками Вінницярибоохорони було здійснено 93 рибоохоронних рейди. Тісна співпраця громадськості, поліції та органів рибоохорони дала свій результат. З початку нересту інспекторським складом Вінницярибоохорони було викрито 98 порушень правил рибальства, а саме:
- 29 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП, пов’язаних з використанням заборонених сітних і колючих знарядь лову;
- 43 порушення любительського лову за ч. 3 ст. 85 КУпАП;
- 10 порушень за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП, пов’язаних з незаконним продажем риби на ринках.
Складено 16 актів вилучення безгосподарського майна та риби на водоймах Вінницької області. За актами вилучення безхазяйного майна вилучено 34 безхазяйних знарядь лову.
39 справ були направлені в районні суди для вирішення питання про притягнення порушників до адміністративної відповідальності за скоєні правопорушення за ч. 4 ст. 85 та ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. За грубе порушення правил рибальства частиною 4 ст. 85 КУпАП передбачено відповідальність у вигляді накладення штрафу на громадян від 340 грн. до 680 грн. Порушення порядку придбання чи збуту риби відповідно до ч. 1 ст. 88-1 КУпАП тягне за собою накладення штрафу на громадян від 510 до 1700 грн. з конфіскацією об’єктів тваринного світу чи без такої. Протягом нерестової заборони на Вінниччині було накладено 6188 грн. штрафів та нараховано 9435 грн. збитків і вилучено 95,05 кг риби, - зазначив голова комісії з ліквідації Вінницярибоохорони Ігор Чернілевський.
В нерестовий період інспекторським складом Вінницярибоохорони активно проводилась масово-роз’яснювальна робота серед населення, спрямована на запобігання порушень правил рибальства. Всього по тематиці нерестового періоду у 2017 році у ЗМІ опубліковано 58 матеріалів, у тому числі – 39 матеріалів в Інтернет-мережі, 13 у газетах, 3 виступи на радіо та 3 виступи на телебаченні. Виготовлено 2 вида листівок загальним тиражем 2000 екз. по строкам нересту та переліком ділянок, де дозволено любительський лов риби. Листівки розповсюджено серед рибалок і населення області.
Під час нересту користувачами проводились рибоводно-меліоративні роботи: в Ладижинське водосховище було встановлено 1500 штучних гнізд-нерестилищ. У весняний період у водойми Вінницької області вселено малька коропа, товстолоба, білого амура, судака та карася в кількості 300 тис. екз.
Нерест закінчився, але закликаємо громадян продовжувати бути свідомими і не порушувати правил любительського та спортивного рибальства і якщо Ви стали очевидцем порушення правил рибальства, прохання телефонувати на «гарячу» лінію Вінницярибоохорони (0432) 67-12-34 або 67-12-40.
Leonid09042015
 
Сообщений: 10
Зарегистрирован: 24 окт 2016, 18:30
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 15 раз.
Имя:
Город:
Год рождения: 1983
Автомобиль:


cron