Дозвіл на вилов риби

Все, что не связано с рыбалкой

Модератор: Акула

Дозвіл на вилов риби

Сообщение Веталь » 04 фев 2010, 21:55

Так сталось що наша влада всерйоз взялась за захист водойм і їх мешканців, починаючи з цього сезону рибінспекція взялася за активні пошуки рибаків які ловлять без відповідного дозволу на р. Південний Буг, при виявлені таких рибаків, вони складають протокол і виписують штраф (в основному 52 грн.). 1-го лютого я завітав в держрибгосп (пров. селянський 9) сфоткав розцінки, по яких начисляють плату, хоча я так і не поняв як це вони роблять. Дозвіл видається на певне місце рибалки (напр. Сабарівське вдсх.) і на види риб які ви збираєтесь ловити, в основному пишуть так як всім, це плітка і окунь, на окуня є норма вилову 2 кг на рибалку, а на плітку - 3. Мені видали на 8 рибалок (хоча я не розумію як вони будуть контролювати це) на строк до 1.04.10. Заплатив я 7грн. 13 коп. , хоча переді мною мужик точно з такими ж даними взяв за 7 грн. 48 коп., на рибалку потрібно з собою брати паспорт, бо дозвіл тоді буде недійсним, в самому дозволі написано нерозбірливим почерком. На мою думку все це несерйозно, дозвіл виписують задля "стягування" грошей, но і без нього можуть штраф вліпити, мені і не жалко тих грошей, я б і більше дав, якщо б вони пішли за призначенням, я подивлюсь як рибінспекція буде працювати навесні, коли буде повно сіток і електровудочників, чи будуть якісь міри прийматись, чи як завжди будуть заплющувати очі на все це....Хотілось би почути вашу думку про все це.
Вложения
010220101399.jpg
Таблиця з розцінками
040220101403.jpg
дозвіл спереду
040220101416.jpg
Дозвіл на звороті
Веталь

Благодарил (а): 1009 раз.
Год рождения: 1988

Re: Дозвіл на вилов риби

Сообщение jora23100 » 04 фев 2010, 22:31

jora23100

Благодарил (а): 11 раз.
Год рождения: 1979

Сообщение bond » 05 фев 2010, 09:08

Я не зовсім розумію яких саме водойм стосується дозвіл.
Цитати:
рибогосподарські водойми загального користування - водні
об'єкти, на яких здійснюється любительське і спортивне рибальство
за умови загального використання водних живих ресурсів без надання
спеціального дозволу на використання цих ресурсів та без
закріплення водних об'єктів за окремими особами;

дозвіл на право здійснення любительського і спортивного
рибальства - документ, що видається органами рибоохорони на право
здійснення любительського і спортивного рибальства на спеціально
визначених
для цієї мети водоймах (їх ділянках).

Рибогосподарські водойми (їх ділянки), на яких
любительське і спортивне рибальство (далі - любительське
рибальство) здійснюється за плату, за умови спеціального
використання водних живих ресурсів визначаються органами
рибоохорони
на підставі біологічних та наукових обрунтувань.

Де можна побачити перелік "спеціально визначених водойм" Вінниччини?
Я так зрозумів (за непрямими ознаками), що у нас до таких водойм відносяться лише водосховища П.Бугу (Сабарівське і Ладижинське)?
bond

Благодарил (а): 1349 раз.
Год рождения: 1967
Автомобиль: Нет

Сообщение mondeal » 05 фев 2010, 09:29

Тобто, якщо я беру дозвіл на риболовлю в Сабарівському вдсх., то мені вже не можна ловити напр. в Воробіївці, чи в Лаврівці?
І ще запитання - наскільки дого діятиме такий закон, в нас же спочатку прийняли закон, а потім через деякий час відмінили.
mondeal

Благодарил (а): 77 раз.
Год рождения: 1980

Сообщение mondeal » 05 фев 2010, 10:03

Мабуть, нижче наведене теж відноситься до цієї теми:

Додаток
до наказу Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області від 19.10.2009 р. № 42
ПЕРЕЛІК
основних місць зимівлі риби на водоймах Вінницької області, де промисловий і спортивно-любительський вилов риби в
зимовий період заборонено
Річка Південний Буг:
- акваторія від автодорожного мосту с. Лаврівка, Вінницького району, вниз по течії до острова в с. Лаврівка, площа 1,2га;
- акваторія гирла річки Згар, в радіусі 200м, площа 0,9га;
- акваторія гирла річки Десенка, в радіусі 200 м, площа 1,2га;
- акваторія гирла річки Ровець, в радіусі 200 м, площа 0,8га;
- акваторія від автодорожного мосту с. Могилівки, Жмеринського району вниз по течії до залізничного мосту в м. Гнівань, включаючи акваторію гирла річки Рів до автодорожного мосту на річці Рів, площа 8га;
- акваторія від Тиврівського автодорожного мосту вверх по течії на відстань 1км площа 2,5га;
- акваторія в районі с.Канава, Тиврівського р-ну, від паромної переправи вверх по течії до лінії електромережі високої напруги, площа 6га;
- акваторія в межах сіл Гвоздів, Нємирівського району та с. Рогізна, Тиврівського району, від верхнього до нижнього перекату в межах сіл, площа 6га;
- акваторія в районі сіл Кліщів - Соколинці, Тиврівського району, від нижньогс перекату в с. Кліщів вниз по течії до верхнього перекату в с. Соколинці, площа 16га;
- акваторія в районі с. Остапківці, Немирівського р-ну, вниз по течії від; початку села до перекату, площа 4га;
- акваторія від закінчення с. Грабівці, Немирівського району, вниз по течії де острова в с. Гранітне, площа 3,5га;
- акваторія в районі с. Красносілка, Бершадського р-ну, від автодорожнього мосту 500м вниз та 500м вверх по течії, площа 3га;І
- акваторія в районі с. Ставки, Бершадського району, вниз по течії від початку села до кордону Кіровоградської області, площа 15га. :
Сабарівське водосховище:
- акваторія від Вінницького окружного автодорожного мосту вверх по течії до початку с. Стрижавка, Вінницького району та вниз по течії до водозабору УВКГ «Вінницький водоканал», включаючи охоронну зону водозабору, площа 20га;
- акваторія від П’ятничанського мосту до Центрального мосту, площа 10га;
Сутиське водосховище:
- від лінії електромережі високої напруги (що біля Гніваньського кар’єру) вверх по течії до зони видобутку Гніваньського гранкар’еру, площа 3,5 га;
- акваторія в районі автодорожного мосту с. Ворошилівка, Тиврівського району, на відстані 100м вверх та 100м вниз по течії, площа 0,8га;
Ладижинське водосховище:
- акваторія, від острова в с. Сокільці, Гайсинеького району, до початку затоки в с.Новоселівка, Немирівського р-ну (закінчення скель), площа 50га;
- акваторія від початку с Семенки, Немирівського району, вниз по течії до Початку Щурзвецького кар'єру, Гайсинеького району, площа 60га.
Глибочокське водосховище: І
- акваторія в межах с, Скибенці, Тростянецького району, площа 30га;
- від Глибочокської ГЕС вверх по течії на відстань 1 км, площа 20га.
Брацлавське водосховище:
- акваторія від автодорожного мосту смт. Брацлав, Немирівського району, вниз по течії до Брацлавеької рятувальної станції, площа 1,5га.
mondeal

Благодарил (а): 77 раз.
Год рождения: 1980

Сообщение bond » 05 фев 2010, 11:34

mondeal писал(а):Мабуть, нижче наведене теж відноситься до цієї теми:

Це є тут.
Це перелік зимувальних ям. Там взагалі ловити не можна, дозвіл, по ідеї, туди взагалі не можуть видати, мені так здається. Хоча й Сабарівське водосховище від Стрижавки починається...
mondeal писал(а):Тобто, якщо я беру дозвіл на риболовлю в Сабарівському вдсх., то мені вже не можна ловити напр. в Воробіївці, чи в Лаврівці?

Спочатку потрібно взнати список "спеціально визначених водойм" і тоді вже можна щось сказати.
Якщо я правий у припущенні :idea: , що це все стосується лише водосховищ, то у інших місцях П.Бугу ловити можна без дозволу (крім місць, де взагалі ловити заборонено).
mondeal писал(а):наскільки дого діятиме такий закон

Цей закон (постанова) діє вже давно. Просто лише зараз його в цій частині потроху почали виконувати і контролювати. У майбутньому, я думаю, вимоги нормативних актів стануть ще жорсткішими (як у Європі). Тому чекати, що його відмінять, думаю, не варто.
З повагою, Віктор (рибакнутий фідером).
bond

Сообщение Дядя Федор » 05 фев 2010, 15:39

bond писал(а): Якщо я правий у припущенні :idea: , що це все стосується лише водосховищ, то у інших місцях П.Бугу ловити можна без дозволу (крім місць, де взагалі ловити заборонено).

Ты прав!
Дядя Федор

Благодарил (а): 881 раз.

Сообщение FORTUNER » 05 фев 2010, 16:03

Ну так зачем они выдают лицензии туда,где ловить нельзя? Или с ней можно? Что-то я совсем запутался...
FORTUNER

Благодарил (а): 156 раз.
Год рождения: 1971
Автомобиль: toyota fortuner

Сообщение bond » 05 фев 2010, 17:02

Дядя Федор писал(а):Ты прав!

Но хотелось бы увидеть официальный документ, где описаны эти самые специальные места!
FORTUNER писал(а):Ну так зачем они выдают лицензии туда,где ловить нельзя? Или с ней можно? Что-то я совсем запутался...

Я так понимаю:
Выданное разрешение на Сабаровское водохранилище подразумевает, что ловить на нём можно, но за исключением (зимой) той его части, которая отнесена к зимовальной яме (от Стрижавки до водозабора Водоканала, и от Пятничанского моста до Центрального моста).
З повагою, Віктор (рибакнутий фідером).
bond

Сообщение Юрий » 05 фев 2010, 21:37

Да, ты правильно понял BOND,что ловить можно там, где нет зимовальных ям, а такие разрешение на вылов они уже выписывают давно, еще четыре года назад в районе Гонт зимой, они проводили рейд по проверке лицензий. И проводила их в основном 3-4 раза в первые 3 недели как лед стал на Бугу и той же весной частенько ходили по дамбе в поисках браконьеров и выписывали штрафы, кто ловил на удочку в неположенном месте(когда нерест был), а утром я видел сетки, поставленные ночью какимито браками, так что если ктото питает надежды, что будет серъезная борьба весной с електроудочниками и прочими браконьерами - то я думаю, что врядли.
Юрий

Благодарил (а): 208 раз.
Год рождения: 1976

След.