Vinnitsa Favorite Fishing Fest. 21.09.2013

Владельцы водоемов информируют

Модератор: Акула

Vinnitsa Favorite Fishing Fest. 21.09.2013

Сообщение Atomic » 05 сен 2013, 22:30

Изображение


Вінницька обласна Федерація риболовного спорту а також ТМ "Favorite" оголошує про проведення Фестивалю з лову хижої риби спіннінгом з берега.
Участь у змаганнях безкоштовна. Без вікових обмежень!

ТМ "Favorite" презентує подарунки усім участникам фестивалю!

Під час перерви, а також по завершені змагань відбудеться презентація спіннінгів та продукції торгової марки "Favorite". Буде дозволено тестування спіннінгів на воді. Тобто, дозволяеться половити спіннінгами наданими ТМ "Favorite"


ПОЛОЖЕННЯ
про проведення фестивалю з лову хижої риби спінінгом з берега
"Vinnitsa Favorite Fishing Fest"

1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ
Фестиваль проводиться з метою:
• пропаганди фізичної культури і спорту як важливого засобу покращення та зміцнення здоров'я, загартування населення;
• залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;
• підвищення спортивної майстерності і удосконалення техніки володіння спортивним знаряддям;
• популяризації риболовного спорту;
• визначення переможців та призерів змагань.

2. СТРОКИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
Фестиваль проводиться 21 вересня 2013 р. (субота) на набережній "Рошен"

Реєстрація - з 7.00 - 8.00 на набережній "Рошен", навпроти фабрики "Рошен"
Шикування, відкриття фестивалю - 8.00
Старт тур І- 8.30
Фініш тур І -10.00
Перерва 10.00-10.45
Шикування - 10.45
Старт тур ІІ- 11.00
Фініш тур ІІ -12.30
Турнір по кастингу (влучність закидання приманки) - 12.30 -13.30
Оголошення результатів, нагородження -13.30


3. ПРАВИЛА ФЕСТИВАЛЮ
3.1. До участі в змаганнях допускаються усі охочі, без вікових обмежень, але за умови, що вони ніколи не займали призові місця в офіційних міських або обласних змаганнях або приймали участь у всеукраїнських змаганнях по лову хижої риби спінінгом з берега.
Організатори змагань на свій розсуд можуть відмовити у участі в змаганнях будь яким особам без пояснення причин (змагання проводяться лише для рибалок які не являються спортсменами).
3.2. Фестиваль проводиться в два тура тривалістю по 1.5 години.
3.3. Берег ділиться на 2 рівних частини (сектора) в яких дозволяється лов риби
3.4. Учасникам дозволено вільне переміщення в секторі .
3.5 Фестиваль проводиться по принципу впіймав-відпусти, тому обов’язкова наявність тільки м’якого садка, або прозорої ємкості.
3.6. Дозволяється ловити на усі види штучних приманок, також на такі види оснасток, як кароліна, техас та інш., але при умові що лов риби відбувається лише однією приманкою одночасно.

4. ПІДРАХУНОК РЕЗУЛЬТАТІВ
1 грам-1 бал. Переможець визначається за найменшою сумою місць зайнятому на протязі двох турiв.
Наприклад: В першому турі учасник зайняв 2-уге місце серед усіх учасників, а в другому турі 3-е місце - тобто його кількість балів -5ть. Перемагає той учасник в кого кількість балів найменша.

5. РЕЄСТРАЦІЯ
Реєстрація відбувається:
- безпосередньо в цій гілці;
- на зборах членів ВОФРС - кожний вівторок (турклуб «Меркурій») з 18.30 до 19.00
- на набережній "Рошен" в день змагань 21 вересня 2013 р. (субота) з 7.00 до 8.00
- по телефону 063-375-61-46 (Антон).

По завершенню 2 туру (12:30) відбудеться турнір по кастингу.
Кастинг це влучніть закидання приманки.
Головний приз додаткового туру - спінніг Favorite Balance

Участь безкоштовна!КАСТИНГОВИЙ ТУРНІР "БАЛАНС"

1. Кастинг - це вміння влучно закидати спіннінгом приманку (воблер)
2. Кастинговий турнір проходить в 3 тури
3. Під час кожного з турів у участника буде 3 спроби влучити в ціль. Тобто 9-ть спроб на 3 тури
4. Ціль - відро наповнене водою
5. 1 тур - відстань від участника до цілі - 10 метрів
6. 2 тур - відстань від участника до цілі - 20 метрів
7. 3 тур - відстань від участника до цілі - 30 метрів
8. Одне попадання в ціль принесе участнику 1 бал. Перемагає той хто набере найбільшу кількість балів.
Наприклад: Участник №1 у першому турі влучив 3 рази, у другому 2 рази, а у третьому - 0 разів. Тобто участник набрав 5 балів
Atomic
 
Сообщений: 42
Зарегистрирован: 22 апр 2010, 15:16
Благодарил (а): 9 раз.
Поблагодарили: 87 раз.
Имя: Anton
Город: Vinnitsa
Год рождения: 1986
Автомобиль: Нет

Re: Vinnitsa Favorite Fishing Fest. 21.09.2013

Сообщение ZveroBoy » 06 сен 2013, 21:54

Хочу принять участие! Как подать заявку?
ZveroBoy
 
Сообщений: 1
Зарегистрирован: 03 июн 2012, 22:04
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Имя: Михаил
Город: Винница
Год рождения: 1987
Автомобиль: Нет

Re: Vinnitsa Favorite Fishing Fest. 21.09.2013

Сообщение Atomic » 06 сен 2013, 23:25

ZveroBoy писал(а):Хочу принять участие! Как подать заявку?


Просто приходите 21-ого числа на набережную. Регистрация с 7-8 утра. В 8 уже начинаем. Так что просьба без опозданий.
Atomic
 
Сообщений: 42
Зарегистрирован: 22 апр 2010, 15:16
Благодарил (а): 9 раз.
Поблагодарили: 87 раз.
Имя: Anton
Город: Vinnitsa
Год рождения: 1986
Автомобиль: Нет

Re: Vinnitsa Favorite Fishing Fest. 21.09.2013

Сообщение Гость » 21 сен 2013, 19:49

Трішки обсох, відігрівся, отже можна й відзвітувати :D
Рішення взяти участь у фестивалі я прийняв спонтанно. Йшов радше не за перемогою, а заради того щоб відчути сплеск емоцій у боротьбі ;) Пам’ятаючи, що на форумі зареєструвалось лише трохи більше 20 чоловік, кількість людей вранці на набережній мене здивувала: за півгодини до кінця реєстрації я був аж 65-м! :shock: Зони ледь вмістили усіх бажаючих. Упродовж турніру у кожній зоні було не більше 2-3 вільних секторів!
Учорашній дощ на ранок зупинився, і на початок першого туру навіть виглядало сонце. Але вітер не вщухав і добряче ускладнював умови лову. :mrgreen: Крім улюбленого Norstream Areal’а перед стартом зібрав ще й медіум-лайт Bosco – враховуючи вітер і хвилю, доволі високою була ймовірність того, що виникне потреба працювати більшою вагою тягарців. Проте, як згодом з’ясувалось, «вухаті» важчі за 3 грами сенсу ставити не було.
Стартував у зоні «А», що простягалась від повороту набережної вгору за течією до буйків. Раніше не раз там рибалив і найулюбленішим моїм місцем була акваторія безпосередньо перед фонтаном. Нерідко бачив як рибалки без зупинки проходять ці точки, оскільки чимало проводок там завершуються мертвим зачепом 8-) Однак де ж, як не там, на камінні, стоїть риба? ;) Враховуючи експерименти з типом і розміром приманок, здійснені під час попередніх рибалок, зупинився на Lucky John Tioga 2". Аби знизити кількість зачепів, вухатий тягарець було оснащено офсетом. Дійсно, за обидва тури «облизування» підводного каміння приманкою був лише один обрив!
Нарешті лунає стартова сирена. У воду летить неймовірне різноманіття приманок: усіх форм, розмірів, типів та кольорів. Примушую себе спокійно здійснювати проводку, намагаючись приборкати петлю, яку видуває паскудний бічний вітер і спокусу оснастити ріппер важчим тягарцем, аби ліпше контролювати його переміщення по дну. Десь на 3-4 хвилині довгоочікуване «тук» в руку, стрімка підсічка і приємна важкість на тому боці шнура примушує серце битись частіше :yahoo: . Швидко виважую рибу. Суддя поруч. Окунець заважив близько 160 (чи 180?) грамів. Вагу риби вже не пам’ятаю – у протоколах занотовано, от і добре. За кілька хвилин й інші учасники розловлюються: суддю починають гукати як з початку, так і з останніх секторів зони. Чую уривок розмови: «...у зоні Б взяли щучку-кілушку...». Одразу якось заспокоююсь, мол, все, можна не напружуватись, оскільки щучка активна, а я на неї зовсім не ставлю. Ну не виходить у мене її ловити там! Значить нічого мені не світить, тож можна рибалити у своє задоволення. Роздуми перериває друга покльовка. Підсічка «на автоматі» і другий, зовсім дрібненький окунець, але такий важливий (близько 70 г) лягає на суддівські ваги. Все, пора міняти місце. Біжу у початок зони. Влітку там гарненько покльовував окунець на мікроколивалки, що майстерно робить мій товариш. Витративши більш, ніж півгодини на експерименти з проводкою, а згодом і перебором приманок починаю розуміти, що час минає, а результат далеко не вражаючий :nea: Повернутись на точку, де вже взяв окунців нереально – там безнадійно зайняті усі сектори. Чую від судді, що залишається 5 хв і одночасно звільняється сектор у центрі зони. Знаю що десь там є коротенька гряда з камінців. Зриваюсь туди із надією, що ніхто вільний клаптик берега не займе. Не зайняли! 8-) Проводка, друга, третя... починаю втрачати надію, хоча камінці нащупав і вірогідність покльовки висока. Нарешті Areal дзвінко віддає у руку клювання! Є! :) Риба лягає у кошик ваг разом із сигналом про завершення туру. Що ж, не так все й погано, враховуючи той факт, що суддю у моїй зоні кликали не так вже й часто. Результатами не цікавлюсь принципово – буде що буде!
У перерві між турами до пронизливого і ще відчутнішого у зоні Б, вітру де я рибалитиму, додається паскудний густенький дощ :evil: Суддя дає команду рухатись до своїх зон, я кидаю погляд на її кінець – там можна найпевніше натрапити на щуку і розумію, що бігти туди сенсу немає. Знаючи перебіг подій у першому турі, усі перспективні сектори там вже зайняті. Стаю ближче до кінця зони на вільний сектор. Сподіваюсь вимучувати дрібненьких судачків із невеличкого кам’янистого майданчика, метрах у 5 від берегу. Сирена, старт і вже за кілька хвилин у останньому секторі зони ловлять щуреня. Нічого дивного, там їх є... ;) Свою першу рибу у другому турі довелось чекати хвилин 15. Вже збираючись залишати обраний сектор отримую довгоочікуваного ікластого вагою аж у 62 грами! Головне не «0»! :P Ще пара контрольних проводок і починаю зміщуватись до початку зони у пошуках окуня. Як згодом виявилось, у перші хвилини його там дійсно ловили. Далі витратив чимало часу на перев’язування обірваного повідка, оснащення нової приманки, спробами знайти вільні місця у щільно заповненій ділянці зони. :stars: Хвилин за 15 до фінішу ловлю окуня. Невеличкий, грамів 80. До кінця турніру швидко переміщуюсь по вільних секторах у пошуках хоч якогось хижака! Та не склалось... Фініш.
Із розмов з іншими учасниками роблю висновок, що не такий вже й поганий маю результат 8-) Відверто кажучи, на якийсь високий результат не розраховував і не сподівався, тож щоразу, коли Антон Гришко оголошував ім’я учасника у першій десятці, мій подив зростав дедалі більше. Коли дістались першої трійки, серце вже гучно калатало :roll: Після оголошення срібного призера почала закрадатись думка, що моє прізвище десь випадково пропустили, або я його просто прослухав. І от нарешті виявляється що таки ні, не забули і не прослухав. Зовсім неочікуваним і приємним фактом виявилась перемога у обох турах :oops: Ось де певні напрацювання збіглись із фартом :D
Наостанок хотілось би висловити щиру подяку обласній федерації риболовного спорту за організацію турніру, учасникам за виступ, чесну гру, а спонсорам – за призи. Мушу відзначити, що організація була на високому рівні! :good: Як показала кількість учасників, бажання отримати порцію адреналіну та випробувати себе у боротьбі притаманне не лише спортсменам, але й аматорам ;) Тож подібні змагання виявились на часі.
Гость
 

Re: Vinnitsa Favorite Fishing Fest. 21.09.2013

Сообщение zubchic » 21 сен 2013, 21:52

Спасибо организаторам и спонсорам за проведение феста.
Вложения
CIMG0498.jpg
Аватар пользователя
zubchic
 
Сообщений: 37
Зарегистрирован: 14 окт 2012, 15:00
Благодарил (а): 217 раз.
Поблагодарили: 246 раз.
Имя: Дима
Город: Винница
Год рождения: 1978

Re: Vinnitsa Favorite Fishing Fest. 21.09.2013

Сообщение Serginho » 21 сен 2013, 22:43

Alex_vin, ...А казали нема чого в вас повчитись... :)
Як свідок баталії, скажу що турнір видався тяжким, адже з 87ми!!! чоловік в сумі за 2 тури обрибилось приблизно 20ть, тільки 3-4 людини зловили по 2-3 рибки, всі інші риби вважаю фартом,особливо ті 3 щуки в зоні А : 1 кг, 507 , і щось в районі 700. Погодні умови "додавали жару", і включений фонтан в 2му турі з музикою був родзинкою програми. Тому, Alex_vin, можна привітати з заслуженою перемогою, так , як стабільна ловля -- прояв майстерності.Також подякувати організаторам за проведення, за сили вкладенні в збір такої к-сті людей, чемпіонам україни Превару Костянтину і Ремешевському Олександру за майстер-клас. Всі учасники отримали цінні призи у вигляді коливалок, оберталок та воблерів.Приємно було споглядати на зацікавленість натовпу до спінінгів favorite, представлених компанією ібіс, цікавились ціною, деякі ловили, я в свою чергу обловив favorite Exclusive 06-8 g і твіччевий synapse 4-16. ;)
Аватар пользователя
Serginho
 
Сообщений: 44
Зарегистрирован: 16 июн 2011, 23:33
Благодарил (а): 78 раз.
Поблагодарили: 191 раз.
Имя: Сергій
Город: Вінниця
Год рождения: 1995

Re: Vinnitsa Favorite Fishing Fest. 21.09.2013

Сообщение PIRAMIcт » 22 сен 2013, 20:47

Алексе!
Мої вітання з перемогою, причому явно трудовою!
Супер-звіт, який читав і облизувався!
Живешь как карась: весь мокрый, вокруг щуки и что ни проглотишь - уже дергают за леску.
Аватар пользователя
PIRAMIcт
 
Сообщений: 208
Зарегистрирован: 30 июн 2009, 12:38
Откуда: Вінниця, Вишенька, 10 хв пішки до Вишенського озера
Благодарил (а): 751 раз.
Поблагодарили: 462 раз.
Имя: Сергей
Город: Винница
Год рождения: 1976

Re: Vinnitsa Favorite Fishing Fest. 21.09.2013

Сообщение Atomic » 23 сен 2013, 11:39

ОРГАНИЗАТОРСКИЙ ОТЧЁТ О ПРОВЕДЕНИИ ФЕСТИВАЛЯ - VINNITSA FAVORITE FISHING FEST 2013

Изображение

21 сентября в г.Винница на набережной «Рошен» прошел фестиваль по рыбной ловле спиннингом с берега для рыболовов-любителей. Генеральным спонсором, а также инициатором данного фестиваля является ТМ «Фаворит» и компания «ИБИС» которая является представителем ТМ «Фаворит». Организатором же выступила Винницкая областная Федерация рыболовного спорта.
Изображение

Также спонсором соревнования предоставившим приз за первое место выступила компания Lift Systems Automatic Company
Изображение

В фестивале приняло участие 86 человек! Что само по себе очень хорошо и означает что и рыболовам-любителям не чужд азарт состязаний
Изображение
Спонсор - ТМ «Favorite» предоставил призы всем участникам фестиваля. Кто-то получил воблер Изображение,
кто-то вертушку
Изображение,
но приз получили все ;)

Фестиваль проходил в 2 тура. Берег был поделён на 2 зоны (зону А и зону Б). Также участники были поделены на 2 части. Таким образом в первом туре часть участников выступала в зоне А, а часть в зоне Б. После перерыва они поменялись местами. Таким образом каждый успел половить и в зоне А, и в зоне Б.
Основным уловом участников был конечно же окунь, но не обошлось и без щуки и судачков.
Изображение
Изображение
Самой крупной рыбой турнира стала щука весом 1053 грамма.
Изображение
Изображение
Во время перерыва между первым и вторым туром у участников была возможность половить спиннингами ТМ «Фаворит». Участники подходили к стенду, прикручивали свою катушку и начинали ловить то одним, то другим спиннингом. Ну вот где есть ещё такая возможность присмотреться к покупке спиннинга если не на таких фестивалях ;)
Изображение
Тем участникам которые уже успели попробовать все спиннинги ТМ «Фаворит» была предоставлена возможность поучиться у известных Винницких рыболовов-спортсменов. Ремешовский Александр – не однократный призёр и победитель соревнований, а также член сборной Винницкой области и Превар Константин – неоднократный призёр Чемпионатов и Кубков Украины, тренер сборной Винницкой области.
Александр показывал, как забрасывать, твичить и всем тем вещам который помогают в рыбалке.
Изображение
Константин же готовил участников к кастинговому туру – показывая, как правильно нужно закидывать.
Изображение
Во время второго тура заработал всем известный фонтан, с музыкой. Это добавило трудностей участникам, так как рыба такому шуму была явно не рада :)
Изображение
Изображение

По окончании двух туров, состоялся кастинговый тур «Баланс».
Правила были очень простыми. Имея 5-ть попыток, нужно было попасть приманкой в ведро, которое находилось в 10 метрах от участника. При этом, это нужно было сделать, именно спиннингом Фаворит баланс.
Изображение
Изображение
По завершению всех туров состоялось награждение.
Изображение
1 место - Матвийчук Александр, приз – мангал и кепка usami
Изображение
2 место – Коволёв Андрей, приз – катушка favorite regza 2000s и кепка usami
Изображение
3 место –Коляда Валерий, приз - кепка usami
Изображение
Победитель кастингового тура и обладатель спиннинга favorite balance –Каменотрус Дмитрий
Изображение

Ещё больше фотографий можно посмотреть вот здесь

Винницкая федерация рыболовного спорта выражает благодарность ТМ «Favorite», а также компании «ИБИС» за идею, поддержку и призы для данного фестиваля. Без Вас этого фестиваля просто бы не было бы.
Также выражаем благодарность компании Lift Systems Automatic Company за предоставленный мангал в качестве приза за первое место.
Atomic
 
Сообщений: 42
Зарегистрирован: 22 апр 2010, 15:16
Благодарил (а): 9 раз.
Поблагодарили: 87 раз.
Имя: Anton
Город: Vinnitsa
Год рождения: 1986
Автомобиль: Нетcron