[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Рыбалка на Виннитчине ! • Просмотр темы - У кого який і чий довший

Увага! Форум не оновлюється і являю собою архів старих тем та повідомлень, які були залишені тут форумчанами дол 2020 року. Так як соціальні мережі (та інші причини) поглинули майже всіх активних участників форума, мною прийняте рішення закрити форум. Старі теми доступні для перегляду. Якщо буде така необхідність, ми створимо новий форум чи відновимо існуючий. Якщо будуть питання, кому потрібно - мене знайде.

У кого який і чий довший

Модератор: Акула

У кого який і чий довший

Сообщение МакВин » 31 июл 2012, 18:40

В цій темі пропоную ділитись інфою про фідерне спорядження, а саме фідерні вудилища. У кого які є, були, і які хотілось би мати.Ну і звісно враження від данних девайсів.

Можу почати з себе....десь у 2008 (ящо не помиляюсь) почалось моє фідерастування з легендарної, як для мене, фідерної палки black panther якщо не помиляюсь фірми GW. Ціною у 120 грн - красна ціна як для стеклопластика....але палка не вбиваєма і як для "стекла" строй з мінімальною лапшистістью як для початкового рівня - саме те - вибачає ВСІ дитячі хвороби початкового фідериста. Пару раз юзав навить ще цього сезону. параметри 3,3 м тест до 80 грм.
У минулому сезоні придбав хевік QUIVER 3,6 м тест 80-120грамм....палка, дубова, лапшиста, важка.....з іншого боку досить міцна, гнучка і надійна.....коли брав, досвіду не було, а не дорогий хевік був потрібен....але буду я из нею прощатись, або юзати як карповик.

Придбання цього сезону Робинзон Хенон - це нова сторінка і промінь сонця у душу фідериста з склянним минулим :D я вже багато писав, про цю палочку і повторюватись не буду, кахання якщо в мене виникає - то це назавжди! Усе що можу сказати: пікер - бомбезний....

Ну і до мрій на майбутнє, це: Daiwa ....ще сьогодні з ранку думав що AQUALITE, але маю сумніви......хоча у Дайви з'явились дуже цікаві нові моделі фідерів зі зміною довжиною 3,3 - 3,9 метри - в плані універсалізма досить вагомий аргумент...

Тож було б цікаво почути в кого який і чий довший ;) :lol: :lol: :lol:
Последний раз редактировалось МакВин 31 июл 2012, 19:31, всего редактировалось 2 раз(а).
якщо риба не карась, то на що вона здалась
МакВин

Благодарил (а): 1398 раз.
Год рождения: 1974
Автомобиль:

Re: У кого який і чий довший

Сообщение rybachok » 31 июл 2012, 19:24

у мене Mikado golden loin 3,9 тест 120гр. Купив в зимку 2010го добряче обчитавшись Salapin.ru про фiдерну рибалку... Вибрав саме цей, бо продавець тицьнув пальцем, мовляв надiйно I якiсно, як для новачка... Заплатив за нього 220грн.
Враховуючи образ роботи (влiтку багато вiдряджень I поточноi роботи), а такою вiдсутностi славного авто (для оперативного вильоту) на фiдернiй рибалцi за весь час був разiв 10. Але паличка не пiдвела: в кiнцi квiтня був на Цукернi, якимось дивом пiдцепив коропчика десь на 5-6кг. - палка вiдпрацювала, лиш помилка у виваджуваннi I поводок 0,16 завадили зарахувати в актив трохвея... Палка карбонова, але лапшуватенька...
Пiсля поневiрянь Iз, тим же таки, Robinson, вирiшив: Shimano beast(speed)master 3,3m 70гр, I не морочити собi одного мiсця... А ще краще: спiльний виiзд на мастер клас (душевний)... Iз маестрами фiдерноi ловлi..
rybachok

Благодарил (а): 346 раз.
Год рождения: 1981