[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4816: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4818: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4819: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4820: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3906)
Рыбалка на Виннитчине ! • Просмотр темы - Озеро "Сімко" :)

Увага! Форум не оновлюється і являю собою архів старих тем та повідомлень, які були залишені тут форумчанами дол 2020 року. Так як соціальні мережі (та інші причини) поглинули майже всіх активних участників форума, мною прийняте рішення закрити форум. Старі теми доступні для перегляду. Якщо буде така необхідність, ми створимо новий форум чи відновимо існуючий. Якщо будуть питання, кому потрібно - мене знайде.

Озеро "Сімко" :)

Все что касается рыбалки в других водоемах и местах

Модератор: Акула

Озеро "Сімко" :)

Сообщение rybachok » 14 апр 2016, 18:59

Шляхи Господні незвідані...

Видалося мені щастя прийняти участь в рибалці в канадщині з українськими місцевими рибацюгами :) , на озері Сімко (Simcoe lake).

Для того, щоб рибалити в провіції Онтаріо, потрібно купити ліцензію (29CAD на рік) і слідувати правилам і нормам вилову риби...

скачанные файлы.jpg
скачанные файлы.jpg (11.94 KiB) Просмотров: 555

Правила регулюють сезонність, породи, розміри і кількість риб, що можна ловити... але, окунь, наприклад, не відноситься до цінних порід, то ж його "трощити" можна скільки влізе, правда на 1 вудочку...

Взагалі, що стосується природних ресурсів, то в Канаді законодавство дуже жорстке... Якщо поліцейський мусить довести у суді, що Ви порушили правила дорожнього руху і лише потім Ви отримаєте покарання, то інспектори міністерсва природних ресурсів (озброєні дядьки) мають право виписувати штрафи, арештовувавти майно відразу й на місці... Автомобіль, на якому Ви приїхали на рибалку теж може бути розцінений, як знаряддя бракон'єрства... То ж: штраф 250-... доларів, експропріація снастей, моживе анулювання ліцензії, можливий арешт автомобіля... Тому, забігаючи на перед скажу, скажу, що риби в озері ДОХРІНА і трошки... Тому, щоправда, :( мені навіть на 5хв ніхто не запропонував вудку в руках потримати, бо покарання може бути швидким та болісним, якщо немає ліцензії... Тому гуси і качки літають табунами не лише за містом, а й у самому Торонто ходять, пасуться де їм заманеться...
20160413_184029 (2).jpg
Гуси безкарно літають табунами...

Рибалка СКРІЗЬ безкоштовна... Але у місцях лову облаштовані столики, є туалет... навкруги дуже чисто.
Рисунок2.jpg

Рисунок9.jpg

Рисунок8.jpg
Так виглядало узбережжя ввечері, коли люди почали роз'їжджатися по домівкам...

На узбережжі невеликого розливу ловило чоловік з 20... Клювало у всіх. Снасть у всіх була однотипна: попплавочна снасть з мікроджигом...
На фото видно, що відстань від поплавка до приманки сантиметрів 50...
Рисунок4.jpg

Ви закидаєте снасть і періодично посмикуєте приманку, потрохи підводячи до берега...
Таким чином ловиться: окунь (такий, як у нас, тільки з жовтим пузом), на фото не попав, але клював ДУЖЕ багато... Багато рибацюг окуня викидали, навіть солідних розмірів...
Рідше (але достатньо) клювала "Санфіш"
Рисунок5.jpg

та "Блюгіл"
Рисунок6.jpg

Що цікаво, із 20 чоловік на березі, майже усі - китайці :D ... Один зловив, щуку, і, так як зараз не сезон, випустив у воду...

Ловили з 18:30 до 20:30... на дві вудки наловили, штук 50 рибин... Фінальне фото зробити забув...
Риба чиста і смачна, особливо під продукцію вінницького підприємства "Сотка7" ;)
Вложения
Рисунок7.jpg
Рисунок3.jpg
rybachok

Благодарил (а): 346 раз.
Год рождения: 1981

Re: Озеро "Сімко" :)

Сообщение rybachok » 17 апр 2016, 23:21

Сьогоді вночі їздили перевірити хід на нерест корюшки (smelt) на річці Ніагара у місті Льюістон (слідуюче місто вже Ніагара Фолс зі славнозвісними водоспадами), через річку вже "янкі" :D .
kresy2.jpg

Не знаю з яких причин, але вилов смелта заохочується...немає ніякого ліміту - чим більше тим краще... І ловиться він пару днів на рік, коли заходить в річку на нерест.
slider-basic-biology-w-credit.jpg

На місці були о 21:30... Я вдруге на рибалці, але таке враження, що де риба там китайці... :( , сотні китаців. Цілими сім'ями: чоловіки черпають рибу, жінки допомогають, дітлахи граються біля води... Нікого не бентежить, що ніч, що холодно, що може бути небеспечно, що дитина може "булькнути" у воду, бо за нею ДУЖЕ умовно придивляються.
20160416_222309.jpg

І питання не в тому, що це бідні китайці, дуже багато приїхало на "дорослих" автомобілях
20160417_010212.jpg

Але гребуть вони під себе, усе що можна... Можна смелта ловити безлімітно??? То, біля кожного "рибака" стоїть 3-4 відра 20 літрових + бокси в багажнику автомобіля...

Ми ледь-ледь втиснулися на березі, зі своїми снастями проміж тих китайців...
20160416_222255.jpg

Технологія лову наступна: у воду направляєте світло потужного ліхтаря (дуже багато рибаків було з бензиновими генераторами), закидаєте сітку (щось на зразок "павука" тільки меньше і тягнути треба за мотузку), чекаєте... Коли зграя риби пропливає над вашою сіткою, оперативно тягнете... Риба ваша! Дійство дуже шумне, бо коли хтось один побачив що йде риба, то він починає репетувати, що поря тагнути, потім репетує увесь натовп і усі тянуть щодуху...

По ту сторону річки "янкі" теж черпають смелта... Їм простіше, в США меньше китайців на душу смелта :D :D :D
20160417_003346.jpg
Вздовж американського берега горять ліхтарі рибаків..

Десь о 23-й годині підійшли інспектори природоохоронної служби... По черзі підходили до кожного, хто тримав в руках мотузок до сітки... Рибаки, як школярі-першокласники - з круглими чесними очима і тільки три фрази: "yes, ser... no, ser... ok, ser!"... Ніхто навіть не намагається пожартувати чи, не дай Бог "заблатувати" . Інспектори перевіряли ліцензії та улов, на предмет заборонених видів риб... Якщо інспектор зробив зауваження, що біля Вас сміття, то прибирали сміття, навіть якщо воно було чуже... Знову ж таки на березі, через кожних 10 метрів були баки для сміття та туалет... не потрібно ходити по кущам лякати єнотів.
images (1).jpg
images (1).jpg (9.61 KiB) Просмотров: 478

які до речі лазили в хащах по за спинами рибаків...

Відро по трохи наповнювалося...
20160417_004109.jpg

То ж, десь о півночі перейшли до дегустації свіжезловленого смелта... Ти часом китайскі діти вже його понаїдалися і полягали спати в салонах автомобілів - на березі стало трохи тихше.
Один з рибаків, з якими я поїхав - Сергій, мав газову плитку...
20160417_005425.jpg

20160417_010026.jpg

Риба дуже смачна! По-перше, вода у річці чиста (ліхтар з легкістю просвічує до дна на глибині 2-3 метри), по-друге, риба свіжа... а природа! Було ще пиво :geek: , але на ВЕЛИКИХ шифрах :( , бо інспектори можуть "нагрянуть" в любий момент... Тому усі, хто бажав, ходили по берегу з кавовими стаканчиками "Tim Horton`s"... навіть я з початку повірив, думав, що поруч десь продають каву, поки мені не пояснили, що то не кава...

О третій годині ночі вирішили, що вистачить... зловили майже по 20л відру...

Так мої знайомі ловили смелта в 2011 році вдень... в головних ролях: смелт і китайці... :D :D :D
rybachok

Re: Озеро "Сімко" :)

Сообщение rybachok » 06 июн 2016, 06:12

Третій виїзд на рибалку видався для мене особливим... бо я нарешті купив ліцензію на ловлю риби :yahoo: . Тепер я маю право не тільки дивитися і фотографувати, як ловлять інші...
На цей раз нас занесло на річку Трент, на 180 км на схід від Торонто
20160605_140109.jpg

Їхали на 2 дні. Погода ясна, на вулиці +26... рибалка мала бути чудовою. Їхали, милувалися провінційними пейзажами ...
20160604_133650.jpg

В якомусь селі побачили "гаражний розпродаж" (дуже популярна "тема"), коли люди виносять речі, які їм не потрібні і продають їх, іноді за дуже умовними цінами... Ми стали, покопирсалися трохи в тому мотлосі і поїхали далі.
Рисунок1.jpg

Настрій в мене був - "бомба": я перед виїздом купив ліцензію на ловлю риби, мій товариш всіляко підливав масла у вогонь, розповідями про те, СКІЛЬКИ риби є в тому місці, куди ми їдемо і який бій ми їй влаштуємо... Десь на півдорозі ми зупинилися біля невеличкої річечки (Пігеон рівер).
Рисунок2.jpg

Мій товарищ сказав, що непогано було б зловити форелі для доброї юшки, бо в цій річечці форель ніби є... Я, відверто кажучи здивувався, бо мені здалося, що форель, так запросто, в людному місці..??? :? Форель була! Але за рахунок того, що мілко, прозора вода і сонячно, то нам не вдалося спровокувати її на покльовку...

Залишившись без форелі на юшку, ми поїхали далі. Перетнувши міст через Трент рівер

, через 10 хвилин ми були на "базі торпедних катерів"...
Рисунок3.jpg

Зупинилися ми на дачі товариша мого товариша... :) . Перше, що мене здивувало, це те, що земельні ділянки мають вихід до води, тобто беріг у власності. Я запитав, а як же прості відпочивальники, що хочуть дістатися до води??? Виявляється, що для усіх охочих облаштовані спеціальні паркінги та кемпінги, куди можна пригнати свій катер і спустити на воду... розкласти палатку. А можна купити дачу... виявляється, що навіть острів купити можна... навпроти від "нашої" дачі, якраз продається (навіть зі свердловиною) за 390 тисяч КАД, але жоден сусід з протележного беріга не дає дозвіл на міст...

Закинувши снасті у човен ми виплили на місце лову...

Ми зупинилися в ширкій затоці, на перепаді глибини, де поичиналася трава
...

Сама бажана здобич був би судак, але нас попередили, що особливо розраховувати не варто, бо він ще на нересті...
Мішень №2 - Краппі
IMGP3967.jpg

дуже смачна риба... З тих, що я бачив, то від 200 до 400 грамм, кажуть, що ловиться й більші... Також можна було розраховувати на блюгіла та щуку... Уся риба хижа, і ловиться тут, в принципі, на дуже просту снасть: силіконові приманки, на поплавочній оснастці, що анімуються посмикуванням вудилища...
Початок був багатообіцяючим: одне з перших закидань, і у мене перша в Канаді покльовка - блугіл.

Ще через пару хвилин мій товариш підсік щуку
...
Новачакам, як кажуть везе - я витягнув басса, якого довелося відпустити, бо сезон на нього розпочинається з кінця червня...
Рисунок4.jpg

Так як ми знали, що "гідрометцентр" передав зміну погоди, то нас не здивувало, що на вечір кльов погіршився...
Переключившись з "силікону" на воблери, мені вдалося впіймати 3 щуки, іще одного басса і краппі.
Рисунок5.jpg

Рисунок6.jpg

Засмаживши краппі і блюгілів, ми поверчерали і лягли спати в "прєдвкушенії" ранішнього кльову...
... "гідрометцентр" попереджав, але ми не думали, що зранку буде такий дощ.

Ми спробували половити з берега, але результатів це не дало... Вихід один - здатися перед силами природи і їхати до дому, так як небо затягнуло серйозно. :x .

По дорозі залишалося лише милуватися красою природи...

У нас ще була надія, що можемо зловити форель, якщо там не буде дощу. Наші надії справдились - погода дозволила вполювати "делікатеса". Із усіх різних приманок, форель вибрала муху... Мій товариш прилаштував її на поплавочну снать... і за годину вимучив три форелі.
Рисунок8.jpg

Дана форель невеличких розмірів, але смачна... а мені вдалося вимучати пару рибин бейтфіша - риби, яку не беруть в їжу... :(

Хоч місце лову було поруч із трасою, але було достатньо дикуватим - чагарники, повалені дерева. Я раз за разом ловив себе на думці, що потрібно озирнутися, чи немає, раптом, якогось мешканця лісу за спиною...
.

Приїхавши додому, ми першим ділов взялися за приготування юшки із щучих голів і форелі... :geek: . Юшка вийшла заліковою.
rybachok