Годівниця для фідера

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Годівниця для фідера власними руками.

Цікавий спосіб виготовлення годівниць для фідера виклав на нашому форумі Віктор (bond) :

Поділюся своєю практикою з виготовлення власноруч годівниць для фідера за вказаною вище технологією.  

годівниця для фідера

Спочатку скажу, що мені не дуже подобається пластик від пляшок – він занадто тонкий і тому в роботі його “веде” і результат виходить не дуже естетичний:

Крім того, я люблю наповнювати годівницю простим втиканням її в прикормку і послідуючим стискання пальцями з торців при потребі. Так руки залишаються більш-менш чистими на протязі рибалки. Такий спосіб вимагає від годівниці достатньої жорсткості, чого при використанні тонкого (занадто гнучкого) пластику важко досягнути. На щастя, в мене дома аж три особи жіночої статі , які користуються косметикою Avon. Серед продукції цієї фірми я виявив баночки від шампунів, пластик яких практично ідеально підходить під мої потреби в “кормушкостроении”: майже повністю прозорий (це важливо, бо білий чи інший яскравий колір, на мою думку, для годівниць не підходить; хоча зеленкуватий або інший маскувальний колір був би ще кращий за прозорий), гнучкий, і достатньо жорсткий (товщина стінки ~1мм):
 

кормушка для фидера

 

 повна тема на форумі

>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.