Гра російська рибалка 3

 
 
Игра «Русская рыбалка 3»
Игра «Русская рыбалка 3»
Игра «Русская рыбалка 3»
 

Гра Російська Рибалка 3 – це нова комп’ютерна гра, яку анонсувала ТОВ “Російська рибалка” ще в 2010 році. Російська рибалка 3 – це не просто найвдаліший симулятор риболовлі, він просто реальний. Геймплей гри настільки добре продуманий, настільки відмінно промальована графіка, що граючи в Російську риболовлю 3 часом забуваєш, що це всього-на-всього комп’ютерна гра, а не реальна рибалка.

Гра Російська рибалка 3 – це процес єднання з природою, захоплюючого духу змагання і просто чудового відпочинку.
Гра Російська рибалка 3 має 2 режими гри: одиночна гра і режим мережевої гри. У режимі мережевої гри у Вас є можливість позмагатися зі справжніми асами і професіоналами російської риболовлі в режимі реального часу.

Гра Російська рибалка 3 – водойми:

У грі доступні 28 рибальських баз по всій території Росії. Це і маленькі озера і великі річки і навіть море. Кожен з водойм є копією справжнього водойми, фото водойми, рельєф дна, рослинність, види населених риб …

Гра Російська рибалка 3 – види риб:

У грі Російська рибалка 3 Ви зможете зловити будь-яку з 215 видів морських і річкових риб. Кожна риба клює на певну насадку і водиться в певних водоймах. Після піймання риби Ви можете відпустити її, засмажити або продати, щоб заробити грошей на нову снасть.

Гра Російська рибалка 3 – таблиця рекордів:

Кожен гравець при затриманні великих зразків риб може відправити результати на офіційний сайт і якщо Ваш улов буде найбільш великий, Ваше ім’я буде красуватися в таблиці рекордів російської риболовлі.

Гра Російська рибалка 3 – турніри:

Кожен день на офіційному сайті російської риболовлі проводяться різноманітні турніри серед гравців. Переможці турнірів отримують приз – грошову винагороду, ексклюзивні снасті і приманки.

Гра Російська рибалка 3 – мобільна версія:

Існує також мобільна версія гри Російська рибалка 3 яку можна грати на мобільному телефоні або КПК. Дистрибутиви доступні для закачування на офіційному сайті гри російська рибалка 3.

Також на сайті розробників гри російської риболовлі 3 існує ігровий форум, де завжди допоможуть Вам у виборі снасті, приманки, підкажуть уловисті місця і багато іншого.

Мінімальні системні вимоги для гри Російська рибалка 3:

Процесор: не гірше Pentium IV 2 ГГц
Оперативна пам’ять: не менше 512 мб
Відеокарта з апаратною підтримкою DirectX 9.0
Дозвіл екрану: не менше 1024×768
Вільне місце на жорсткому диску: 200Мб
ОС: не пізніше Microsoft Windows XP SP2, Vista, Win7.
DirectX 9.0c не пізніше серпень 2008
Мережева гра: інтернет-з’єднання 128 КБС

Завантажити гру Російська рибалка 3 можна абсолютно безкоштовно з сайту розробника, отримавши при цьому необмежений доступ режимі одиночної гри. Для того, щоб мати можливість грати в режимі онлайн необхідно зареєструватися на офіційному сайті розробника https://rus-fishsoft.ru.

>

Опубліковано в рубриці Ігри

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.