Ігра “Уральська рибалка”

Багато наших користувачів часто задавався питанням “Що робити, коли наприклад в чаті нікого немає, а робити вже нічого?”. І кілька з них запропонували зробити на сайті спеціальний розділ, де можна було б якось розважитися, пограти в якусь гру про риболовлю онлайн. Так було прийнято рішення викласти на сайті онлайн гру “Уральська рибалка”.

Чому саме гра Уральська рибалка? Ну напевно тому-що вона має більше переваг перед іншими онлайн-іграми про риболовлю.

Даний симулятор риболовлі безкоштовний, має на вибір 4 водойми, можна вибирати зі списку 5 спінінгів, котушок і волосіні (що відповідно впливатиме на те, чи зможете Ви витягти рибу чи ні), чим більше Ви наловите і продасте риби, тим кращу снасть можна прикупити, можна відправити результати гри на оф. сервер в таблицю рекордів, інтерфейс гри дуже приємний.

Яку Ви можете зловити рибу?

У водоймах водяться – йорж, окунь, судак, щука, сом, голавль

 

Як грати в уральську риболовлю?

Перш за все потрібно купити спінінг, котушку і волосінь. Потім вибираєте потрібну водойму, закидаєте спінінг (кнопка пробіл) і тягнете. Риба клює майже з кожним закидом, проте є і зачепи. Так що запасіться блешнями :). Якщо клюнула велика риба, при витягуванні потрібно дивитися на силу натягу, якщо шкала дійде до червоного сектора – волосінь порветься і риба зійде.
Природно чим дорожче спінінг, котушка і волосінь – тим вони міцніші.

Загалом принцип дії всіх ігор про риболовлю онлайн однаковий, так що розібратися з управлінням у грі зможе будь-хто.
Треба ще зауважити те, що дана гра досить маленька, що не може не радувати користувачів з лімітним трафіком інтернета.

 

Ні хвоста, ні луски!

>

Опубліковано в рубриці Ігри

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.