Інформація про порядок функціонування телефону гарячої лінії та електронної пошти гарячої лінії у Вінницярибоохороні

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Настав час працювати прозоро та чесно, якісно виконувати свої функціональні обов’язки, припинити незаконний вилов та браконьєрство на водоймах, оперативно реагувати на звернення громадськості, бути  максимально відповідальними у виконанні своїх обов’язків із охорони рибних ресурсів. Саме тому Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області нагадує усім громадянам небайдужим до долі рибної галузі, що у Вінницярибоохороні діє постійно телефон гарячої лінії та електронна пошта, на яку можна надсилати повідомлення про факти здійснення браконьєрства, незаконного вилову та реалізації водних біоресурсів.  Про факти вчинення корупційних дій працівниками органу рибоохорони просимо терміново повідомляти на електронну пошту та телефон гарячої лінії.Приймання повідомлень про вищезазначені факти здійснюється в робочий час (з понеділка по четвер з 0830 по 1730, в п’ятницю з 0830 по 1630) за телефоном 67-12-34, у  неробочий час та святкові дні за телефоном 67-12-40, а також можна надсилати інформацію на електронну пошту: vinnytsiaryboohorona@i.ua.


«Шановні мешканці Вінниці та Вінницької області, звертаюсь до вас, як до свідомих громадян які дбають про майбутнє рибних запасів нашого краю, з проханням повідомляти про всі випадки браконьєрства на телефон гарячої лінії та електронної пошти. Сьогодні ми разом з вами будуємо в Україні громадянське суспільство, тому небайдужість і особиста залученість громадян надзвичайно цінні і корисні для органів рибоохорони!» – відзначив начальник Вінницярибоохорони.
Органи рибоохорони за підтримки громадськості лише разом та у тісній співпраці зможуть припинити незаконний вилов рибних запасів та зберегти багатство водних біоресурсів для майбутніх поколінь!

>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.