Інформація про стан виконання заходів з охорони рибних запасів у водоймах Вінницької області

Інспекторським складом Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області в ході проведення заходів з охорони рибних запасів та інших водних живих ресурсів водойм Вінницької області в жовтні 2015 року, викрито 47 порушень правил рибальства, а саме:

– 25 грубих порушень за ч.4 ст.85 КУпАП, пов’язаних з використанням заборонених сітних знарядь лову, сітних ловушок і колючих знарядь;

– 11 порушень любительського лову за ч.3 ст.85 КУпАП;

– 7 порушення за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП, пов’язане з незаконним продажем риби на ринках;

Складено 4 безгосподарських акти щодо виявлення безгосподарських сіток та риби на водоймах Вінницької області. За актами вилучення безхазяйного майна виявлено 6 безхазяйних знарядь лову та 5 кг риби.

Затримано 43 порушників правил рибальства, які нанесли збитки рибному господарству на суму 26639 грн..

Здійснюючи заходи щодо заборони незаконного продажу водних живих ресурсів інспекторами управління було проведено перевірки на ринках міст Вінницької області та м. Вінниці, в результаті яких було викрито 7 порушень порядку продажу риби та виявлено у порушника 27 кг риби, яка незаконно реалізовувалась.

По 32 справам матеріали були направлені в районні суди для вирішення питання про притягнення порушників до адміністративної відповідальності за скоєні правопорушення за ч.4 ст.85,ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.

Управлінням в цей період було розглянуто 11 справ про порушення правил рибальства за ч. 3 ст.85 КУпАП при цьому, до 8 застосовано штрафи на загальну суму 616 грн.. 

>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.