Камуфляж носитимуть лише ті, кому це дозволено

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 8 вересня. Верховна Рада має намір заборонити носити військову форму одягу Збройних сил, інших військових формувань, а також відзнаки особам, які не мають на це права .

За прийняття в першому читанні законопроекту 4585 проголосували 263 депутати при мінімально необхідних 226. За порушення відповідної заборони парламент має намір ввести адміністративну відповідальність.

Зокрема, носіння військової форми, форми одягу органів виконавчої та судової влади, відзнак, використання колористики “камуфляж” для військовослужбовців та осіб, які мають спеціальні звання, тими, хто не має на це право, буде каратися попередженням або справлянням штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170-255 гривень).

Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, в разі ухвалення закону в цілому спричинять за собою штраф від 15 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (255-850 гривень).

Рада також має намір встановити, що легалізації не підлягають об’єднання громадян, а діяльність легалізованих об’єднань забороняється в судовому порядку, якщо у своїй діяльності вони використовують носіння військової форми, відзнак, встановлених військових і спеціальних звань ЗС та інших військових формувань, а також органів виконавчої та судової влади.

Крім того, Рада має намір закріпити, що символіка об’єднань громадян, політичних партій та громадських організацій не повинна відображати державні та релігійні символи, символіку ВС, інших військових формувань, а також органів виконавчої та судової влади.

Парламент має намір внести відповідні зміни в закон “Про військовий обов’язок і військову службу”, Кодекс про адміністративні правопорушення, а також “Про об’єднання громадян”.

Джерело Сегодня

>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.