«Золота рибка» здійснює бажання дітей та молоді з особливими потребами!

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

24  вересня у Києві уже вчетверте відбудеться дитячий риболовний фестиваль, який проводиться для дітей та молоді з особливими потребами – «Золота рибка 2011». Цей благодійний фестиваль вперше було проведено у 2008 році представниками багатьох громадських організацій, соціальних працівників та волонтерів.

Завдяки небайдужим людям, цей фестиваль отримав розвиток та продовження навіть у нелегкі часи кризи. Початок фестивалю о 10-00, закінчення о 14-30. У програмі фестивалю: риболовні змагання, конкурси, виступи артистів, призи та подарунки, традиційна рибна юшка. Фестиваль традиційно буде проведено на острові Труханів (м. Київ, Матвіївська затока, дитячо-юнацька учбово-спортивна база «Зеніт»). Учасники риболовних змагань: діти та молодь з фізичними обмеженнями від 7 років (загальна кількість учасників змагань 60 осіб, з яких близько 40 – діти на візках).Ми запрошуємо представників ЗМІ відвідати цю подію та донести до української спільноти атмосферу дитячого риболовного свята, яке буде подаровано дітям. Змагання з ловлі риби поплавковою вудкою з берега будуть тривалістю 2 години – як особисто-командна першість. Суддівство буде здійснюється професійними суддями згідно існуючих спортивних правил. Учасники та команди, які займуть 1-2-3 місця, будуть нагороджені медалями, дипломами та цінними призами.Запрошуємо усіх небайдужих людей стати волонтерами, надати посильну допомогу у проведенні фестивалю, зробивши власний внесок у благодійну справу!

Детальніше

 

 

>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.