В наш Буг «підлили» ртуті

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У неділю вдарили на сполох вінничани, що прогулювались алеєю вздовж Південного Бугу. На бетонних плитах набережної під плавучим ресторанчиком «Шкіпер» блищала ціла ртутна калюжа. 
МНС-ники, які негайно прибули на місце НП, зібрали майже кілограм рідкого металлу.
– Вперше довелося збирати ртуть у такій кількості. Зазвичай нам телефонують, коли розбивають термометри, де ртуті лише 0.05 грама, – зізнались у частині № 4, яка проводила демеркуризацію.
Попри те, що пари ртуті та ще й за такої спеки дуже отруйні, більшість мешканців мікрорайону продовжувала спокійно прогулюватись набережною. Лише дехто чув про те, що трапилось. Місцеві вважають, що отруйну „свиню” підкинули конкуренти закладу на воді.


– Я ходив туди повечеряти, – розповів Сергій з будинку через дорогу, – і почув розмову про це. Але це все замовчується, бо нібито банку з ртуттю навмисно розбили тут, щоб насолити власнику ресторану.
Наразі правоохоронці проводять слідчі дії по встановленню ртутного «диверсанта».
А місцеві рибалки гадають, чи можна тепер купатися в Бугу та ловити рибу. Адже частина ртутної калюжі, доки її побачили, могла збігти в річку.

Джерело

>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.