На Немирівщині змагалися за звання кращого рибалки району

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

На Немирівщині стало доброю традицією у День рибалки проводити районні змагання між членами первинних організацій товариства “Мисливців та рибалок”, а також змагання серед дітей, для яких це завжди справжнє і не забутнє свято. І відбулось воно на Немирівському ставку №4 у районі Валів. Одинадцять команд взяли участь, аби вибороти звання кращого рибалки району.

Любителі цього захоплення приїхали із Райгорода, Нижчої Кропивни, Чукова, Шолудьок, Никифоровець, Сокільця, Ковалівки, Вишковець, Кірово, Брацлава, Немирова. Найвагоміший улов був у райгородчан. Вони і здобули в змаганні перше місце, ІІ місце посіли брацлавчани, а третє рибалки з Нижчої Кропивни.

Участь у змаганнях взяли 14 дітей. Наймолодшому із них Віктору Михайловському лише 6 рочків. Нагороду і статуетку з рибкою він отримав із рук організатора змагань голови Немирівської організації УТМР Є.Б. Панасюка. До речі, серед дітей не було переможених. Всі були переможці, всі отримали нагороди. Особливо цьому раділи дівчатка.

А потім запахло на березі ставу смачною юшкою, смаженими коропчиками. Євген Борисович частував усіх: і учасників змагань, і сусідів. Відпочинок вдався на славу.

Присутній на змаганнях заступник голови Вінницької обласної організації УТМР Ю.В. Карватський відзначив, що на такому рівні змагання вміють проводити тільки на Немирівщині. 

Джерело

>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.