Під Вінницею створять повноцінний аквакластер

Активісти ЯКУШИНЕЦЬКЕ громади збираються перетворити свій край на рибну столицю Вінницькій області. Для цього створюють бренд, виводять свій живий символ, відкривають школу рибалок і багато іншого.

“Розробка власного бренду є необхідністю, якщо громада прагне розвиватися. Це дасть можливість розвивати туризм, сприяти підтримці місцевих підприємців і підняти суспільство на інший рівень “, – розповідає голова ГО” Право молоді “Лисецька Марія.
Незабаром до ЯКУШИНЕЦЬКЕ громаді приєднається ще кілька населених пунктів. Один з них – Микулинці, на їх території налічується понад 900 гектарів водойм.

“Історично склалося, що у нас розташовувався колишній обласний рибгосп, який зараз є потужним профільним підприємством. Також є ставок “Цукерня”, що славиться спортивною риболовлею і відомий по всій Україні. На ставку в Некрасове розводять форель. У нас щороку проходять спортивні змагання серед професіоналів та любителів “, – додає він.

Активісти планують спільно з іхтіологами зареєструвати живий символ громади – підвид риби під назвою “Якуна”. Цю рибу будуть розводити тільки в водах Якушинецького громади.

“Створення рибного ринку, спеціалізованих точок продажів спорядження не тільки приваблюватиме туристів, а й сприятиме розвитку підприємництва на території громади”, – додає Марія Лисецька.

Джерело 0432.com.ua 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.