Пристань «Вінницю» відшвартували…

Річні трамвайчики з 13 липня переселились від звичного вже пірсу біля центрального мосту на півострів «Бригантина» ((біля церкви, за Київським мостом). 

— Цього сезону транспортна прокуратура і судоходна інспекція раптом затребували папери, якими ніхто не цікавився 45 років, — пояснив переїзд директор філії «Пристань-Вінниця» Олександр Чередниченко. — І два тижні тому заборонили швартуватися на Центральній пристані.
Причина – у відсутності документів стандартизації гідротехнічної споруди (тобто бетонної стіни, до якої примикає плавучий понтон), яку місто надає безоплатно у користування.
До речі, уже кілька років триває майновий спір між міською радою та київським річковим флотом, який юридично є власником пристані Вінниці, тоді як сам причал знаходиться у комунальній власності міста. І вінничани тепер сподіваються лише на сприяння міської влади.
А поки що дебаркадер (плавучий понтон) приладнали на «Бригантині». Її власник, що планує побудувати там аквапарк, дав тимчасовий дозвіл теплоходам швартуватися.

Джерело
 

>

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *