Програма відтворення аборигенних видів риб в українських водоймах

 Шановні рибалки та небайдужі люди!

Перша в Україні за часи незалежності «Програма з відтворення аборигенних видів та зариблення водойм молоддю цінних видів риб на 2011-2012 рр.», розроблена всеукраїнською організацією «Громада Рибалок України» та практично досліджена протягом 2009-2010 років, нарешті затверджена Держрибагенством на національному рівні! 

У розробці цієї програми приймали участь досвідчені науковці профільних НДІ Києва, Дніпропетровська, Харкова та ін. Вона буде рекомендована у природоохоронних структурах по всій території нашої батьківщини. Практика погодження та проведення заходів за цією програмою вже відпрацьовується в Державному агентстві рибного господарства України за участю Міністерства екології та природних ресурсів України.

Найближчим часом один з етапів цієї програми — встановлення штучних нерестових гнізд (інкубаторів) — буде реалізовано на Київській та Кременчуцькій акваторіях р. Дніпро. Позитивне науково-біологічне обгрунтування від Інституту рибного господарства УААН отримано.

Беріть будь ласка цю програму за основу та використовуйте її вже зараз — для відродження наших українських водойм! 

 Якщо ми з вами — нормальні культурні рибалки — зараз не візьмемося за посильну допомогу Природі у відтворенні аборигенної риби, виловлюваної любителями, спортсменами, промисловиками, браконьєрами, знищуваної гідронамивами, забудовою берегів, скидами води і т.д., що ми завтра скажемо нащадкам???

ГРОМАДА РИБАЛОК УКРАЇНИ

>

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *