Програма відтворення аборигенних видів риб в українських водоймах

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 Шановні рибалки та небайдужі люди!

Перша в Україні за часи незалежності «Програма з відтворення аборигенних видів та зариблення водойм молоддю цінних видів риб на 2011-2012 рр.», розроблена всеукраїнською організацією «Громада Рибалок України» та практично досліджена протягом 2009-2010 років, нарешті затверджена Держрибагенством на національному рівні! 

У розробці цієї програми приймали участь досвідчені науковці профільних НДІ Києва, Дніпропетровська, Харкова та ін. Вона буде рекомендована у природоохоронних структурах по всій території нашої батьківщини. Практика погодження та проведення заходів за цією програмою вже відпрацьовується в Державному агентстві рибного господарства України за участю Міністерства екології та природних ресурсів України.

Найближчим часом один з етапів цієї програми – встановлення штучних нерестових гнізд (інкубаторів) – буде реалізовано на Київській та Кременчуцькій акваторіях р. Дніпро. Позитивне науково-біологічне обгрунтування від Інституту рибного господарства УААН отримано.

Беріть будь ласка цю програму за основу та використовуйте її вже зараз – для відродження наших українських водойм! 

 Якщо ми з вами – нормальні культурні рибалки – зараз не візьмемося за посильну допомогу Природі у відтворенні аборигенної риби, виловлюваної любителями, спортсменами, промисловиками, браконьєрами, знищуваної гідронамивами, забудовою берегів, скидами води і т.д., що ми завтра скажемо нащадкам???

ГРОМАДА РИБАЛОК УКРАЇНИ

>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.