Просимо підтримати петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно) №22/208048-еп

ШАНОВНИЙ ПРЕЗИДЕНТЕ.
Прошу Вас присвоїти звання Героя України (посмертно) хороброму захиснику нашої Батьківщини старшому солдату військовослужбовцю Гульчаку Віктору Анатолійовичу 25.09.1986р.н.,жителю Вінницької області смт.Стрижавка.
З перших днів повномасштабного вторгнення він не міг стояти осторонь і 27 лютого 2022 року він поповнив ряди Захисників України.12 серпня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Роботине Запорізької області в результаті проведення штурмових дій позиції противника, стрілецького бою та мінометного обстрілу з напрямку населеного пункту Вербове Запорізької області отримав поранення. Був доправлений до Запорізької міської клінічної лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги. Після операцій Віктор перебував у комі, боровся за життя дві доби, але 14 серпня його серце зупинилося. Герою було лише 36.
Мій чоловік Віктор Гульчак народився 25 вересня 1986 року. Закінчив Стрижавський ліцей №1. Потім здобув спеціальність електрогазозварювальника художніх виробів з металу, сантехніка у Вищому художньому професійно-технічному училищі №5. У цивільному житті працював будівельником.На третій день після повномасштабного вторгнення росії Віктор пішов добровольцем до Національної гвардії України. Був старшим сапером 3-го відділення інженерних загороджень взводу інженерних загороджень інженерно-саперної роти групи сил підтримки військової частини 3028, старший солдат. У 2022-му під Бахмутом отримав два осколкові поранення в стегно. Після тривалого лікування поїхав на навчання до міста Золочева Львівської області підвищувати кваліфікацію на старшого сапера. Потім його направили у Запорізьку область в село Роботино. Віктор був веселий, мав добру вдачу, відчуття справедливості. Був своїм у дружніх товариствах і любив життя…
Віктор із честю та гідністю виконав свій обов’язок громадянина України, патріота, щодо захисту своєї держави. До останнього подиху залишився вірним своїм побратимам, своєму народу та своїй Батьківщині.
Я пишаюсь своїм чоловіком та батьком моїх діточок Віктором,його мужністю, силою духу. Не кожен зможе дивлячись смерті в очі – стояти з побратимами пліч-о-пліч, не боячись за своє життя – рятувати інших та мужньо боротися за свободу своєї країни.Гульчак Віктор Анатолійович- справжній Герой, який заслуговує на найвищу державну нагороду – Герой України (посмертно).
Вічна пам’ять та шана Герою!
Слава Україні!

???????? Герої не вмирають! Пам’ять про них вічна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.