Верховна Рада України ухвалила Закон “Про внесення змін до Закону “Про тваринний світ”

Верховна Рада України ухвалила Закон “Про внесення змін до Закону “Про тваринний світ” (щодо посилення заходів по боротьбі з браконьєрством).
 
Законодавчим актом доповнено Закон “Про тваринний світ” положеннями, які визначають склад знарядь добування об‘єктів тваринного світу, що заборонені для виготовлення, збуту та застосування в Україні.

Так, для добування об?єктів тваринного світу забороняється виготовлення, збут та застосування отруйних принад, колючих, давлячих та капканоподібних знарядь лову, електроловильних систем (електровудок), вибухових речовин, пташиного клею та монониткових (волосінних) сіток, а також інших засобів, заборонених законом. Забороняються знаряддя добування об?єктів тваринного світу, що призводять до калічення диких тварин, їх страждання та масового безконтрольного знищення.
 
Забороняється також ввезення в Україну електроловильних систем (електровудок), монониткових (волосінних) сіток, мисливських капканів та інших засобів добування об?єктів тваринного світу, заборонених законом.
 
Відповідний законопроект зареєстровано за №6458-1.

>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.