Рибалка в Австрії

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ліцензію на вилов риби видають місцеві власті, вона дійсна на території відповідної федеральної землі.Крім того, потрібний дозвіл власника або орендаря землі, на території якого ведеться вилов риби. Рекомендуємо про намір отримати ліцензію домовлятися заздалегідь. Деякі готелі Австрії об’єдналися в маркетинговий союз, щоб ефективніше пропонувати туристам відпочинок у поєднанні з рибалкою. Вони розробили пакети пропозицій, куди входить і видача ліцензій на вилов риби.
Скільки коштує ліцензія? Ціна залежить від регіону. Так, у Тіролі і Зальцбургському краю ліцензія на тиждень коштує 109 євро, а на один день – від 21,80 до 25,44 євро.
Як вибрати снасті? Не дуже досвідченим рибалкам радимо заздалегідь придбати чек на снасті (зауважимо, що такий чек рибалки люблять отримувати як подарунок). Потім слід зайти до одного з готелів, що спеціалізуються на прийомі рибалок, і, прослухавши поради місцевих спортсменів-професіоналів, вибрати відповідну вудку на витрачену суму. 
Улов лімітується. Є також певні обмеження на використання насадок.
 

Джерело

>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.