Риболовля на Київщині стає безкоштовною

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Державна рибоохорона у м. Києві та Київській області запроваджує нововведення: з 20 червня любительська та спортивна риболовля на водоймах області буде безкоштовною – як з берега, так і з човна. Відразу після закінчення нерестової заборони, відміняються раніше визначені Київдержрибоохороною платні ділянки. Тобто усі водосховища і річки Київської області повертаються в статус водойм загального користування, на яких компенсаційна плата за водні живі ресурси не стягується.
Це означає, що риболовля як з берега, так і з човна буде тепер безкоштовною і жодних дозволів на платне рибальство купувати не треба. 
Київдержрибоохорона, реалізовуючи таке нововведення, розраховує на розуміння та свідомість київських рибалок в плані неухильного дотримання ними «Правил любительського і спортивного рибальства». Ми просимо рибалок-любителів чітко дотримуватись усіх вимог «Правил любительського і спортивного рибальства», з якими можна ознайомитися на нашому офіційному сайті. Зверніть особливу увагу на ті розділи, які стосуються заборон і обмежень, наприклад пункт 4.13. Нагадуємо, що рибалці дозволяється вилов за одну добу перебування на водоймі загального користування не більше 3 кг риби і 30 раків – інспекторський склад київської рибоохорони буде суворо стежити за дотриманням цієї норми.

Джерело

>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.