Рибалка з Житомирщини завдав шкоди місцевому заказнику

Зареєстровано ще один випадок порушення природоохоронного законодавства на території гідрологічного заказника місцевого значення “Гамарня”. Цей конкретний інцидент стосується незаконного вилову біоресурсів у річці Ірша, яка знаходиться в зимовому уловлювальному басейні Малинського водосховища, що входить до складу зазначеного заказника.

У ході порушення рибалка використовував колючі знаряддя для лову, а саме драч, здійснюючи незаконний вилов водних біоресурсів методом багріння.

Факт цього порушення зафіксовано протоколом про адміністративне правопорушення згідно зі статтею 91 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зібрані біоресурси були залишені під відповідальне зберігання, в той час як знаряддя для лову були конфісковані.

Розмір завданої збитку довкіллю, відповідно до розрахунків фахівців Інспекції, перевищує 15 000 гривень. Зазначимо, що інспекція вже направила матеріали про вчинене адміністративне правопорушення до Малинського районного суду Житомирської області для розгляду суті справи та притягнення порушника до адміністративної відповідальності. Одночасно вирішується питання компенсації завданої майнової шкоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.